II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

camomilla
29. dub 2010

😀 zadny skrobeni!! vidim to na tu rychlozavinovacku ;)

barunka9
29. dub 2010

weri - cituji manzela: tak hr pěna je studená pěna, to je dobrej materiál

lucielp
29. dub 2010

Tak vy jste se rozepsaly co jsem makala. Ale musím se pochválit. Vytrhala jsem si chloupky na nohou, naližila maso, obrala uzeného kapra a dala do oleje, splácala střechu bebe sušenek, umala nádobí, vytřela, přesadila kytičky no a jsem vyřízená. Jdu se najíst.
S tou babičkou jsem to měla podobně. Bude 23 a mamce bude 43. Když jsem jí řekla před rokem a půl že chceme mimčo málem to s ní seklo. Když jsem otěhotněla poprvé tak nic až když jsempotratila tak jí to bylo moc líto. No a nynějšího prcka zapíjela s přítelem 🙂
Dnes jedem nakupovat tak se chci podívat po nějaké rychlozavinovačce. Max dvě. To bude stačit.

kamikadze
29. dub 2010

Jestli se chcete zasmat, tak mrknete do meho fotoblogu jak bude vypadat nase dite... 😉

lucielp
29. dub 2010

Holky tak mi přišla slevová knížka z dm. Registrovala jsem se na www.dm-drogeriemarket.cz Jestli nakupujete v dm nebo ji máte poblíž myslím si že to není špatné. Na něco tam je sleva 10kč , 20, 40,50,65Kč . Po narození pošlou další knížečku. Je to pár korun ale pořád lepší než nic 🙂

lucielp
29. dub 2010

kami: to je super také to zkusím 🙂

simka01
29. dub 2010

luci: mame to fakt stejne...mamce bude v srpnu taky 43.... 🙂

barunka: mamka je fajn,kdyz to bylo opacne,tak jeji tchyni,kdyz jsem se narodila ja...bylo kolem 40..taky,ale to rekla,ze jsem krasna,ze nasi muzou prijet,ale ze ve 40 nebude delat babicku.ted je teda babi v pohode a chce dohanet.. a rovnou skace na prababi--....a takoveto reci...takze ma mamka je pysna,ze takova neni a vylozene si to budouci babickovani uziva...

simka01
29. dub 2010

kami: ja to zkousela taky...jen to mam nekde v Pc a nemuzu to najit..... ☹ ale take jsem se smala...

camomilla
29. dub 2010

holky, uz nosite tehotenske obleceni? treba kalhoty? 🙂
muj manzel mi porad rika, at uz si koupim ty tehotenske, ma strach abych nemackala to nase nunatko 😅 , ale moje bricho jeste ani videt neni 😀 . je pravda, ze nektere uzke kalhoty uz me trochu skrti, prestoze jsou nizke

kamikadze
29. dub 2010

Jasne, ze nosime.. ja uz docela dlouho, mela jsem kalhoty s dost vysokym pasem do prace, takze jsem si musela asi v 2-3 mesici koupit tehotenske....

lucielp
29. dub 2010

Jjj nosíme už dlouho 🙂 . Začalo mě bolet bříško tak jsem si je pořídila a bylo to hned super. Teď bych už ani jiné mít nemohla 🙂 🙂 🙂

lucielp
29. dub 2010

Simi - věkově jsme opravdu nastejno i mamky 🙂 🙂 to je ale super náhoda a i ten termín máme stejnej. 🙂 🙂 🙂

barunka9
29. dub 2010

camo - ja taky nosim, je to pohodlny a do normalnich kalhot bych se uz nevesla, navic ma takhle prcek prostor a muze si tam pekne uvelebovat🙂

camomilla
29. dub 2010

a kolik si tech kalhot tak budete porizovat? ja jsem si rikala tak 2-3 a pak to v lete vyresim leginama 3/4 s dlouhyma kosilema

barunka9
29. dub 2010

ja mam dvoje dziny, jednu dzinovou sukni a vcera jsem si koupila dvoje 3/4 plataky

kamikadze
29. dub 2010
simka01
29. dub 2010

.hm.co dodat.........pry nebude podporovat neco,co zadluzuje stat.....

holky k tem vecem....ja mam jedny dziny slusne....pak mam dvoje po brachovi,co se mi libi,jak jsou siroke....a jinak nosim sustaky......a budou to jistit leginy.... 🙂

kamikadze
29. dub 2010

Co to je za spravedlnost, kdyz to pak od ledna zase zvednou...? Proc nato mame doplatit zrovna my, co rodime v roce 2010? Nastval mne, dedek jeden.

simka01
29. dub 2010

kami: vím uplne presne,proc na to doplacime my.....ale radsi budu ticho...nechci byt zla.....jen napisu to,ze jsem se tesila...kazda kacka je pro mamku k dobru....

holky,mrknete na laclacky v albicku a mikinky...dnes mi prisly z netu.....jsou uplne bozi....takovy prckove....uplne v tom toho naseho frajera vidim.... 🙂 🙂 🙂

lucielp
29. dub 2010

mateřská - raději nesledovat a nerozčilovat se. Škotí to mimčům. To je jasný oni mají málo peněz za ty nesmysly co projdou a že jsme všude pro smích, ale mamčám ty peníze sebrat musí. Vyházela bych je do jednoho takovouhle zkur... vládu a poslance nepotřebujeme. No a jsem rozčílená 😠
Simi moc pěkné! My byli také nakupovat 🙂 jdu to hodit do albíčka

weri1
30. dub 2010

dobré ráno děvčata

simka01
30. dub 2010

ahoj maminky.....tak pekny den ....ja dnes nemohla spat....alergie zase radila a to nepocitam probuzeni krasne palejici zahy... 😖
luci: nerozciluj se.....tohle nema cenu uz ani komentovat.....oni nejsou mamky,penize maji na vsechno....a tohle fakt nikdy nepochopi......a ja taky ne.....

weri1
30. dub 2010

sinka a na alergii asi nic nemůžeš,
Já zatím v poho ale čekám to tak za měsíc,ale mě doktor nedoporučil žádné prášky

barunka9
30. dub 2010

ahoj damy 🙂
simka se zase rozjela s nakupovanim.... 😀

simka01
30. dub 2010

weri: byla jsem u nasi obvodacky ...alerg.ma dovolenou....dala mi Rhinallergy...jsou to homeopatika....to pry muzu....ale vubec to nezabira.....tak budu asi zavrena doma...protoze jak vyjdu ven,pcikam,prskam,slzim...no des....ja taky cekala tu hruzu tak za mesic,ale mrska prekvapila.... ☹

barunka9
30. dub 2010

no ja se uz s hadrama brzdim, zacinam resit ty prakticke veci, vcera jsem pri normalnim nakupu koupila vlhcene ubrousky Pampers a dneska mi z netu dosel kojici polstar 🙂 Tak jeste abych taky kojila... 😀 😀 😀

la_cheri
1. kvě 2010

Ahojky holky jak se máte?Občas sem nakouknu co píšete ale jste tu tak zaběhnuté že se vám sem radši necpu 😀
já taky nakupuju ale opatrně vím co koupit a co ne no ty nejdražší položky samozřejmě chybí no🙂
Budete kupovat chůvičky?nemáte typ na nějaké dobré za dobrou cenu?koukala jsem na batolatku na philips asi za 1100 nevypadaly špatně....

dexonka
1. kvě 2010

hezke odpoledne,mne uz alergie nastesti pomalu konci,dostala jsem kapky do nosu a oci ale nic moc to nezabira,tabletky nemuzu...dnes jedeme na vylet do ZOO tak uz se moc tesim,doufam ze nikoho z vas vcera neupalili 😀 😀
sim: divala jsem se do toho tvyho albicka,ty mas teda veci,to ja nemam ani desetinu z toho🙂)
ja ted porad resim tu svatbu,uz at je to za mnou a muzu myslet na mimiska🙂
cheri: chuvicky chceme taky porizovat ale jeste jsem se vubec nedivala...

elfka11
1. kvě 2010

Ahoj těhulinky: 🙂 Tak aby toho nebylo dost s těma zubama děsnýma tak jsem ještě marod ☹ Cheri:Taky jsme pořizovali chůvičky,podařilo se nam v nějaké akci v elektru,ale taky plus mínus kolem 1000kč od Philipsu.

elfka11
1. kvě 2010

Holky máte nějaký typ na kapky do nosu co můžeme??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru