II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
3. kvě 2010

JJJJ taky jsem koukala pokud se tam nebude někdo moc přetahovat,Ale je toho celkem dost,včera mi o půlnoci jeden utekl,ale to se mi nechtělo být vzhůru.

elfka11
3. kvě 2010

Tak to je divné když je mimo podložku,jinak já mám taky napůl nebo z části pro malou tu kokosovou matračku.

weri1
3. kvě 2010

kokos-molitan-kokos? a nezdá se ti moc tvrdá?

elfka11
3. kvě 2010

Nám bylo řečeno,že je to dobře,hodně lidí mi to tenkrát doporučilo a mají ji,právě přesně nevím jak je to v těch vrstvách,to ví manžel.A tvrdší je na páteř lepší.Měkkčí není dobře.

weri1
3. kvě 2010

já neříkám měkou ale tahle se mi zdála hodně tvrdá,viš.Proto se ptám. Já mám pořád v merku tu ze studené pěny tak se rozhoduji 🙂

elfka11
3. kvě 2010

Nám se tedy nezdála moc tvrdá,a nikdo si nestěžoval aspoň co vím.

elfka11
3. kvě 2010

Ale vše je o názor a zkušenostech to je jasné a ta studená pěna je lepší??

weri1
3. kvě 2010

jo jo,uvidím co pořídíme 😀 už mi z těch kočárků monitorů a matrací hrabe 😀

elfka11
3. kvě 2010

Tak to souhlasím,je toho až až a celkem čas utíká pomalu,ale jistě,ještě do práce jsem celkem mrtvolka a utahaná. 😝

weri1
3. kvě 2010

elfka to ti věřím ale buď ráda že do té práce ještě můžeš chodit co já bych za to dala,já jsem třetí měsíc doma a fakt to těžce nesu
holky co říkáte na epidural?

elfka11
3. kvě 2010

Tak to se ti nedivím taky by se mi to moc dlouho nelíbilo,chodím ted max 3dny stojím na nohách,ale docela mi tvrdne břiško,mám na to už delší dobu magnesium,ale moc nepomáhá.Jinak epidural asi nechci. A ty uvažješ???

lucielp
3. kvě 2010

Weri: ještě si o tom chci přečíst. Ale jestli po má pomoct proti bolesti tak budu asi potřebovat dvojnásobnou dávku. Jen netuším jak mi to píchnou když je mi zle i při brnaní krve. Co na něj říkáš ty???

weri1
3. kvě 2010

já do něho nejdu,bojím se toho že to píchají k páteři a co když to píchnou blbě,já vím jsou to doktoři,ale....říkám si že to vydrželo víc ženských.Napíšu do papíru že ho nechci.I když já jsem na bolest posera 😀

lucielp
3. kvě 2010

Weri tak to seš dobá. Já se na to ještě poptám, počtu a uvidím.

elfka11
3. kvě 2010

Tak tak to kolem páteře mě celkem děsí a pak spodek skoro člověk necítí s nohama a konečík,tak to nechci.

elfka11
3. kvě 2010

To zas píšu písmenka bez brejlí jsem slepejš 🙂

elfka11
3. kvě 2010

Luci:Ty sis ty ubrousky vzala na tom aukru?

weri1
3. kvě 2010

jdu hodit nějaké věci do alba

simka01
3. kvě 2010

holky......k epiduralu...take se bojim pichani kolem patere...zatim to beru tak,ze ta bolest k tomu patri.-...i kdyz muj prah bolesti stoji za.....jsem posera ☹ ....uvidim,treba mi ho budou muset dat...ale zatim mam nazor ten,ze ho nebudu chtit,kdyz nebudu muset....

weri1
3. kvě 2010

simka myslím že ale musíš napsat do papíru dopředu jestli ho chceš nebo ne
já se té bolesti taky šíleně bojím i mamka mi dnes říká že se bojí mého porodu když ví jaká jsem na tu bolest,ale toho epiduralu se bojím víc 🙂

simka01
3. kvě 2010

weri: dekuji....napisu to tam....ted to tak vidim.....boli to,hodne...ale rikam si,ze za ten zazrak to stoji.....jinak pekne vecicky...uplne uzasna deka a ta kombinezka od kamaradky 🙂

weri1
3. kvě 2010

ta deka je fakt super,je na zip a na patentky takže to může být jako fusáček nebo deka. tu kombinézku nevím jestli využiji,je fleecová,kámoška má březnový mimi 🙂

weri1
3. kvě 2010

kámoška má hodně pěkných věciček,ale bohužel na holčičku. ale malá je fakt parádnice.Prodává to na miibazaru

lucielp
3. kvě 2010

elf: jj vzala ale ty můžeš také. Prodává jich myslím 15 a z toha si to zatím koupily dvě.Nebo to tak bylo ráno

simka01
3. kvě 2010

.takovou kombinezku si chci take poridit....hlavne na to zari,kdyz bude chladnejsi.... ja si rekla,ze se budu krotit s temi vecmi...za mesic jedeme do Nem.nakoupit kosmetiku,pleny apod....tatik nam tam hraje fotbal,tak mame nasetrena Eura...

simka01
3. kvě 2010

weri: Nuk dudlicky jsou pry nejlepsi........takze chvalim.....super vyber !!!!

weri1
3. kvě 2010

simka: všechny dudlíky jsme dostali 🙂 počkej do toho Německa i na hadříky, mají určitě levno

lucielp
3. kvě 2010

Simi weri má pravdu v německu si nakoupíš levněji. Já jedu na nákupy zítra se sestřenkou tak snad se zadaří. Chci se podívat po doplňcích do postýlky

simka01
3. kvě 2010

vim,vim....kosmetiku a plinky a doplnky urcite tam.....jen mi tatka asi bude musset zablokovat pristup na net.pak klikam a klikam ......vzdycky to svedu na prcka v brisku....ale ted to vydrzim...tedy,zitra jeste neco vyfotim,co mi prislo dnes z Nextiku a davam slib,ze to vydrzim.... 😉 oukej?

elfka11
3. kvě 2010

Luci:JJJ mrknu na to kolik jich tam ještě je.Ty věcičky pro mimi je to nejlepší mimo ČR to máte pravdu.
Simka:A od toho Nextu kde na internetu???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru