II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
7. kvě 2010

že by se tchýně umoudřila asi se bojí že neuvidí vnouče a proč tě vlastně nemá ráda když vidí,že už jste spolua tak dlouho a nic nezmůže???

simka01
7. kvě 2010

weri: nikomu z rodiny nic nerekla...nikdy....nikdy zadny duvod...jen si vsima,jak mam Standu cisteho,vonaveho ...apod..ale mezi lidma povida,ze ztratila syna....pri tom muj pritel ma solarium a rekondicni stoly,kde to vede tchyne..je to hned vedle naseho baraku....takze tak to neni,ale proste je palicata a palicata a nemuze zkousnout,ze se o syna dokaze postarat i jina zenska....asi tak...

simka01
7. kvě 2010

....no a trosku zavist na me rodice....ale ze je clovek dric a ma vse vydrene do vycerpani...to uz se nevidi...muj tatka s mamkou uci a do toho podnikaji ..tatka lezel pred pul rokem za 5 minut 12 na sale a mamka to odnesla celkovym vycerpanim...

simka01
7. kvě 2010

holky..tak pro dnesek pekny vecer a potom dobrou noc vam i miminatkam....mne tatinek nakrajel melouna....tak se jdu precpat a koukat na telku....pa

ttterysek
7. kvě 2010

tan tvůj vztah s tchýní mi připomíná jeden dost dobrej film....Příšerná tchýně 😀 😀 😀 je to dosti podobný tvýmu vyprávění,neviděla si ho?Je dost dobrej,tak se koukni a řekneš si,že to máš ještě dobrý... 😉 jinak jdu spat.Zítra jedeme na výlet do Brna do zoo,tak nevím kdy se tu ukážu.dobrou

weri1
7. kvě 2010

holky mějte se krásně a užívejte víkendu.papapa

simka01
8. kvě 2010

ttery: film mam doma natoceny a fakt je suprovy....a uprimne je to slaby odvar meho realu....ja bych mohla natocit volne pokracovani....muj =teror= trva 10 let....
holky...pekny vikend ...pozdravujte briska....pa

lucielp
8. kvě 2010

Dobré ránko. A tdy se rozebíraly tchýně 🙂 tak já myslím že to je všude stejné. Jednou nahoře jednou dole. Simi měkteré ženské prostě nedokážou pochopit že jejich děti už nejsou malé a chtějí mít vlastní život. Ale už si mohla zvyknou to 😒 třeba až bude mít vnouče tak se to zlepší.
Tery - také bych jela na výlet. Já měla slíbeno jak s drahou polovičkou budem spolu a ještě se mi nevrátil z ryb. Odpoledne jedem chvíli k mamce popřát k narozkám a pak jde na fotbal ☹ ☹
Holky také vám přijde že se to bříško nějak zvětšuje? Me tedy tenhle týden jo. V pondělí vám ho vyfotím.

weri1
8. kvě 2010

luci: teď to začne,mě začalo růst taky od 24 týdne 🙂

lucielp
8. kvě 2010

No a já si říkala jak jsem šikovná že nebudu jako balón. No nic budu 🙂 🙂 🙂 A to bych neřekla že jím nějak moc. S až divím. Dřív jsem toho snědla, ale co jsem těhotná tak se snažím držet (někdy)

lucielp
8. kvě 2010

Tak jsem sem přihodila nové fotečky bříška

silvie22
8. kvě 2010

Krásné sobotní dopoledne!
Ještě pořád jsem v Anglii,ale už se mi to krátí 🙂
V těch grafech jsem nikde žádnou váhu nenašla 😕 Ale snad mi to dr u nas vysvetli co co je.

Holky nejste tu některá z Brna? Budu bydlet tam a chtěla bych začít chodit na nějaký těhu cvičení a hlavně do připravky na porod.

weri1
8. kvě 2010

luci mě snad nejvíc vyskočilo z 28 na 29 týden,když se tak dívám.
Jinak kočárek vyhrál dorjan 🙂

dexonka
8. kvě 2010

ahoj holky dneska jsme byli cely den na zahrade,prijela sestrenice od pritele s malym mimiskem,ma 2 a pul mesice a velikost 62 ,a jeste volnou,tak si rikam ze asi koupim i tu 56

dexonka
8. kvě 2010

weri: ten oranzovy kocarek je moc hezky
baru: ten tvuj kocarek jsem jeste nikde nevidela,hodne zajimavy a pekna barvicka

simka01
8. kvě 2010

dexi: ja nakupuji vse od 56 nahoru....svagrova ma maleho a 56 mu je jeste velika.....mam od kazdeho cisla neco a potom uvidim,jak prcek poroste....
luci: pekne brisko....
.....ja to zrovna vcera probirala,ze za tech 14 dni se mi zvetsilo brisko...tatka mi ho vzdy hladi prez triko ,nahate v posteli,kdyz usiname..to je tma a vcera koukal a sam se divil....jinak take se vam chlupati? mne takova carka... 🙂

dexonka
8. kvě 2010

sim: jj taky se mi zvetsil pupek🙂 kazdej mi rika,ty ses pekne zakulatila-no to potesi 😠 😀

weri1
8. kvě 2010

simka ta čárka to je normální,mě se dělá strašně slaboulinká
dex: já mám určitě věcičky v 56,zdá se mi dost velká 🙂

dexonka
8. kvě 2010

sim: no ja mam brisko zarostle jak opice🙂)

simka01
8. kvě 2010

ufffff......ja si delam srandu,ze mi v brisku roste maly opicak.....
holky,vcera jsem dostala od svagrove plinky Pampers 2 baleni...pro maleho Stanika v brisku a dnes od babicky take a maminky moji take....tak mam 4 baleni....a to jsem si rekla,ze zkusim jine nez Pampers....takze asi zustanu u Pampers....
weri: ty se nam v okenku menis? ja se musela podivat na stranky pred,zda to jsi ty 🙂 😎

weri1
8. kvě 2010

no dala jsem tam aktuální foto,ale jak jsem dost přibrala i ve tváři,což je hrůza,tak to časem zase změním. fakt koule hadra 😀

lucielp
8. kvě 2010

Tak tu čárku na bříšku mám také a mám ho chlupatější než předtím. Přítel se tím dost bavil 🙂 . Asi se malej zahřívá, protože tohle počasí se nám vůbec nelíbí!
Weri já si prvně myslela že to je někdo novej 😀

simka01
8. kvě 2010

weri: ze mne je ted blondyna....ale aktualni foto jeste nemam.....takze potom take docela sok...i kdyz ja ty barvy menim jak pocasi...takze okenko asi nema cenu menit...muj tatka-budouci deda mi rika,ze ksichtik jsem furt stejny a barva to nezmeni....

luci: pry jak se miminko chlupati po celem tele,tak se nam tvori ta chlupata carka nebo chlupati briska....

weri1
8. kvě 2010

i vy opice chlupatý 🙂
hlavně se píše,že v těhotenství není dobrý dýchat ten smrad co vydává barva na vlasy 🙂

weri1
8. kvě 2010

já budu muset vypnout PC,nebo se nedostanu k práci které potřebuju 🙂

ttterysek
9. kvě 2010

dobré ráno,tak po včerejším celodenním výletu po Brně po zoo a po přehradě jsem padla do postele jako mrtvá a po dlouhé době jsem spala až do 9 😀 dnes asi budeme odpoledne grilovat.My už jednu grilovačku měly,ale to nás bylo víc.Teď jen my 3 😵 jinak včera nám počasí vyšlo,tada až na cestu zpět,kdy nás po cestě z přehrady chytl liják a doprovázel nás až na vlakové nádraží.Jinak pupík se mi taky trošku ochlupatil,ale jen malá skoro neviditelná čárečka 😉

sofieanna
9. kvě 2010

Ahoj holky, tak jsem tady po hodne dlouhy dobe. Jinak vsichni uz to vi o me...takze oddych velky 🙂 jinak to vypada ze budeme mit kluka ..to jsem rada, doufam, ze tam fakt bude 🙂 .....no ale co jsem prosvihla, tak to byla registrace do porodnice, v patek jsem byla u Apolinare a maji plno, tak zitra zkusim Motol. Kde jste registrovane vy??

weri1
9. kvě 2010

ahojky já v podolí ale tam je to asi beznadějný.Kdybych si mnohla vybrat znova tak bych šla do Motole a pak na Bulovku

weri1
9. kvě 2010

tak ať se ti to povede,všude píšou 14+0 registrace 🙂

sofieanna
9. kvě 2010

no prave, jsem to trochu zaspala...no hlavne jsem to nevedela, ze musim uz tak brzo a pak ten cas tak leti.. 🙂 moje vymluvy no ....snad me nekam vezmou .. 🙂
Nekde jsem cetla komentare o tech porodnicich, a uz ted se bojim, protoze tam psaly ty maminky, ze jsou na ne zli ti doktori, nebo i ty sestry....takze mam z toho trochu deprese uz ted 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru