II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

sofieanna
10. kvě 2010

tak ja zatim jsem ok .... tak uvidime jak se budu dál zvětšovat 🙂 doufám, že moc ne ....za chvíli jdu už do toho Motola a ještě chceme jít na matriku, kvůli jménu ....

dexonka
10. kvě 2010

to si pis,jak je nekde tehu tak je hned cena vysoka...
sofi jdes na registraci??? zlatej prerov🙂)

weri1
10. kvě 2010

sofi: ono to pak poskočí ze dne na den,však se podívej do alba,mám tam fotky skoro od začátku-bříška

sofieanna
10. kvě 2010

dex, ano jdu 😒 byla jsem už u Apolináře tam nebylo místo, tak dnes Motol.. tak doufám!... to jo no ... v ty Praze je to blbý ... weri no já jsem koukala 🙂 hezký fotky máš.... a roste to rychle 🙂

weri1
10. kvě 2010

když tak pojedeš rodit někde kousek za Prahu tam tě vezmou,prej ¨Neratovice jsou dobrý,zkus i Vinohradskou,tam moc rodiček nechodí,tak třeba tam bude volno,registrace je tam teprve od minulýho roku

elfka11
10. kvě 2010

Ahoj těhulinky 🙂 Doma je doma 😀 😀 ,už jsem se těšila,ale nemocná jsem pořád,už nevím co si mám dát aby to přešlo?! ☹

sofieanna
10. kvě 2010

no když bude všude plno, tak asi pojedu někam za no ...a nebo mám ještě kontakt na soukromou doktorku, tak přinejhoším pujdu za ní...no pak zkusim tu Vinohradskou, Podolí ....uvidíme...ale je to taky moje vina, protože jsem to měla zařizovat už dřív..

dexonka
10. kvě 2010

ahoj Elf taky se mi to drzi jak kliste,uz me to vuuuubec nebavi....

dexonka
10. kvě 2010

sofiiii: tos prece nemohla vedet,takovy nesmyslny registrace

weri1
10. kvě 2010

no já to věděla,ono se to všude píše a už to trvá 5 let tady ta registrace.Do Podolí ani nechoď tam nemáš šanci.Berou v tom 14+0 a jen 15 rodiček,pak máš smůlu.Já tam šla přes známost,tam prý holky čekají i od 6 ráno a otvírají v 8:30 a nedostanou se
Kamarádka byla ve Vinohradský spokojená

elfka11
10. kvě 2010

To je teda blbé,že se v Praze musíte registrovat.
Dex:Už mi z toho hrabe a jsem bez energie a potřebovala bych nějakou vzpruhu a ještě mě začalo bolet v krku,supeeer! 😖 !Co ty si dáváš zkoušela jsi homeopatika??

sofieanna
10. kvě 2010

no všichni mi to řikali ...já jsem to nevěděla, protože jsem ve svým okolí neměla nikoho těhotnýho ...ale mohla jsem to zařídit dřív, ale nebyl čas...ale vzít mě někde musí..

dexonka
10. kvě 2010

elf: nene nezkousela ale do neceho uz pujdu je to snad mesic a porad nic,to co v tehu muzeme stejne nezabiram,ty jsi zkousela ten bioparox,do toho bych sla,ale kazdej rika neco jinyho jestli muzeme

weri1
10. kvě 2010

sofi: nechci tě strašit ale nemusí tě vzít na to nespoléhej,když nebudou mít volno tak tě nevezmou

dexonka
10. kvě 2010

sofiii: u nas v prerove te vezmou🙂))

elfka11
10. kvě 2010

Dex:Já už taky mám to zase už po třetí a to už mi taky stačí.Mám homeopatika-paragrippe a pastilky normální hexoral,ty mi zabírají na krk a v lékárně mi říkala pokud si dám dvě denně tak je to o.k a normální kapky jen lehce,nic jiného nezabírá.Ještě mi známá dala Preventan na chřipku a nachlazení.To co píšeš ty neznám

dexonka
10. kvě 2010

elf: ja to mam prave od vanoc,porad neco ale ted mesic v kuse,jen dva dny byl klid....
no to co pisu jsou tzv atb do krku a nosu,nejsou to klasicky atb ,jsou jen lokalni,muzou to i deti a jsou dobry,jenze v letaku je napsane ze jen dle lekare,na serverech je ze to tehu muzou,vim ze kdybych to dala tak to pomuze,jenze.....mam to spojene i s alergii a vazne me to nebavi

elfka11
10. kvě 2010

No taky mi to příjde ,že mám snad alergií,od ledna už snad po čtvrté.....Mrknu na to

dexonka
10. kvě 2010

jj kazdej je hrozne chytrej,rika ze to musime proste prezit ale je to na nic,poprve v tehu jsem nic takovyho nemela,je to na pikačuuuu

ttterysek
10. kvě 2010

Když ste byly u toho těhu oblečení...tak já si neumím představit,že ještě teď bych se narvala do mých kalhot... 😒 já si taky nakoupila v C&A jedny třičtvrťáky,jednu sukni a triko,nechala sem tam za ty 3 kousky 2500,ale doufám,že to vydrží i na druhé mimčo.Jinak mám nakoupeno něco volnýho od vietnamců,to v čem chodím doma.Ono se na to těhotenství nevyplatí kupovat moc oblečení,ale do svých původních věcí se fakt nevejdu 😀 trička ještě jo,ale kalhoty... 😅 😅 😅 a jsou fakt hodně pohodlný ty těhu kalhoty,nikde to netlačí,já to můžu jen doporučit.Později se stejně nevejdete ani do obyč.bokáčů,takže nějaký těhu hadry si určitě pořiďte 😉

ttterysek
10. kvě 2010

vám dvoum vůbec holky nezávidím.Já se s nemocema celoročně bojovala a teď musím zaklepat,že jsem zdravá!!!neumím si představit,že bych byla v těhu marod,to musí být hrozný.Známá měla zánět průdušek-to se normálně léčí antibiotiky a doktor ji dovolil max. čtvrtku paralenu za den a to jen v nejnutnější situaci...ona ale chudák nemohla vůbec dýchat,tak si neumím představit,jak to vůbec přežila ☹ no taď má teda po porodu a jsou zdraví oba.Každopádně bych nechtěl a být ve vašich situacích.Rychle se uzdravte,ať si můžete pokojně užívat vaše těhotenství 😉

dexonka
10. kvě 2010

ja si kupuju klasicky tricka to co pred tim upla ale dlouha.....
terry,no vidis ty sis uzila zase pred tim,takze aspon mas ted pokoj...me dr.na ty prudusky rekla pry caj s medem🙂)

dexonka
10. kvě 2010

ja prvni tehu prochodila jen v bederkach a ted si rikam ze pres leto snad ani rifle mit nebudu tak to nejak dam

elfka11
10. kvě 2010

Dex:Tak to si děláš prču 😀 a to já jsem letos spotřebovala tak 5sklenic medu do čaje 😀 Taky mám klasické oblečení jako před těhu,ale delší střihově,ted je ta moda super.Těhu věci celkem drahé a nic moc.

dexonka
10. kvě 2010

tehu veci vypadaji jak na pani v letech,jj ted je fajn ze jsou ty tricka dlouhy🙂
nase dr.nevi vubec nic,natoz co si muzes a nemuzes v tehu vzit,minule si klepal na gynde dr.na celo,kdyz me poslala za nim s cimsi

elfka11
10. kvě 2010

S těma věcma máš úplně pravdu,lépe bych to nenapsala.No doktoři to je někdy bez komentáře,přesně tak...

dexonka
10. kvě 2010

jinak moc hezky veci maji na www-leny.cz ale ty ceny budou asi hrozny

dexonka
10. kvě 2010
dexonka
10. kvě 2010

tak ted se musim smat,ptz v tom e-shopu maji desny veci,ale jinak moc hezky

ttterysek
10. kvě 2010

jj,to jsou ceny přes 1000 kč,některý jako třeba ty kraťase s laclem necelý 3000 a to je pálka!! 😖 já už se na to dívala

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru