II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

barunka9
10. bře 2010

no na tohle je net dobrej, o tom zadna!
ja sice v mnohem mnohem mensi mire nez boxer (to smekam!), ale taky jsem se o tom NT dozvedela tady nez od doktorky...
je to dobre, ze se da spousta veci najit, clovek je rad, ze neco vi a ze se muze ohradit, kdyz mu dotor nerika vsechno nebo nejka mlzi... presne tak, oni jsou pak nastvany, kdyz pacienti odporuji...

lachtanek1
10. bře 2010

holky,možná trošku z jiného soudku - máte už kočárek? aspoň vyhlídnutý? mám z toho docela zmatek...chtěla bych hodně velkou vaničku,aby v tom mimi vydrželo přes zimu (porod srpen) a celkově vyšší konstrukci (jsme oba s manželem vysocí) a ono není moc na výběr!

sara.max
autor
10. bře 2010

Dnes jste rozvířily divoké téma, ale jsem moc ráda. Taky mě to trápí a nechtěla jsem sem zavádět nepozitivní vlnu 🙂 , takže díky za vysvětlení.

bilejboxer, koukala jsem na to video a je to moc pěkný. Aspoň vím, co se bude dít. Super.

weri1
10. bře 2010

boxer: to už je jen UZ,krev neberou.Musíme myslet opravdu pozitivně nebo by se člověk z toho zbláznil.
lachtánek: s tím kočárkem,to je problém,velkou korbičku sehnat,to je docela práce.Kámoška má dobrej kočár,malá má osm měsíců a v pohodě se tam vleze i s fusakem,ale nelíbí se mi ten typ kočáru.Já půjdu teď na ten veletrh v Praze a pak obejdu obchody a uvidím 🙂

bilejboxer
10. bře 2010

Lachtanek-na kočárek jsme jukli na netu...zatím,pro představu.Chtěl hlavně manžel.Jinak naše poižadavky jsou především nejspíš nafukovací kola,chceme kočárek do terenu vhodný...jsme takoví dva výletníci 😅 A bydlíme v kopcích.Zatím nám padl do oka Cortina cam,trojkombinace se vším a mě se líbí moooc nový Jane slalom 2010 😀 Ty barvy....já z nich umírám blahem!!!!

http://www.malvik.cz/Kocarky/trojkombinace/Jane... manžel umírá z té ceny 😅

Sara-já na ta videa taky koukala včera,až jsem málem bulela...hrozně se mi zamlouvá ten pan doktor,jak vše vysvětlí....moc příjemnej!!!

bilejboxer
10. bře 2010

Weri-děkuju za vysvětlení 😀 kdy -kde bude prosím veletrh v Praze????že bych vytáhla manžela 😝 😵
a právě mi přišla SMSka od manžela....nesmíš na to myslet nebo by ses zbláznila 😀 Ti psal taky...ne? 😀 😀 😀 😀 Jsem mu popisovala totiž,že jsem si představila možný problém....to je hezký,jak to všichni vidíme stejně....mylset pozitivně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

weri1
10. bře 2010

boxer: v Praze veletrh je 18-21.3. a pak je ještě v Brně někdy v březnu.My jsme se na tebe domluvili 😀
já kočárek vybírám max do 10000,- .ale samozřejmě se mi líbí víc ty dražší. 🙂

lachtanek1
10. bře 2010

bilejboxer- díky za tipy!zrovna na to s manželem koukáme, CORTINA CAM je moc hezká, problém, je to trojkolka! Což je pro nás pasé...jsme taky výletníci a trojkolka není do terénu nic moc...Jane Slalom taky hezký, ale zdá se mi nízký..mají ho v malviku, o víkendu tam pojedeme, tak je okouknem..

lachtanek1
10. bře 2010

weri1 - a jakej do 10000 jsi vybrala? Nám se líbí camarelo Q12, to je nějakých 9 900 i se sedačkou,ale samozřejmě ty, co píše bilejboxer vypadají mnohem líp

weri1
10. bře 2010

zatím žádnej,tiúů jsem měla hodně ale vždycky jsem našla nějakou chybičku,ale ten camarelo q12 jsem taky měla mezi vybranýma.Uvidím jak budou vypadat naživo.Taky chci nafukovací kola,aby se dala sportovní verze otočit i proti směru,protože chci na dítě viděta nezapomenout k nafukovacím kolům koupit náhradní plášť nebo kolo.Kámoška už píchla 🙂

weri1
10. bře 2010

a ještě myslím že se mi líbila caren origon.Nejvetší rozměr lůžka vyhraje 😀

bilejboxer
10. bře 2010

Lachtanek-kámoška naštěstí Cortinu má,takže si ji budu moct omakat pořádně 😎 zatím vyhrává i cenově 😵 Taky se mi hodně líbil XLander...od jakživa 😀 Ale nemá myslím nafukovací kola,dělají ale hodně verzí podvozků a má nižší i cenu 😀

Weri-děkuju za tip na tu Prahu,je to příští víkend...to by i šlo...ale já mám stále strach jít do jakékoliv kpupě čehokoliv...tuplem kočárku.Tak si to tam zajedeme jen "oslintat asi" ale s manželem to nemám lehké,ten hned všechno kupoval...minule Cortinu v obchodě,jako blázen!!A bylo mu fuk,že je modrá a můžeme mít holčičku....on si jede prostě furt toho kluka 😀 😀 😀 😀

bilejboxer
10. bře 2010

Ha....má tam i pumpičku,tím pádem nafukovací kola 😀 😀 😀 😀

http://www.babyhit.cz/kocarky-x-lander-xa-2010-...

weri1
10. bře 2010

boxer- n tom veletrhu by měli být i nižší-veletržní ceny.Mě se taky líbil x-lander,ale od té doby co jsem ho viděla u jedné maminky naživo,ve sporťáku dítě vmáčklý,nevím,zdá se mi malej,ale nafukovací kola určitě má a nejde otočit oběma směry- sporťák.A na stránkách www.spuntik.cz jsou vstupenky zdarma na ten veletrh 🙂

bilejboxer
10. bře 2010

Weri-děkuju....ale my nikam nepojedeme nejspíš...jsem mluvila s manželem a ten by nejradši kočárek koupil.A já fakt zatím nechci!!A když on to není schopnej pochopit,tak se tam s ním nebudu dohadovat.Já si chtěla většinu prohlídnout...kde jinde mám takovou možnost,plno kočárků neznám.....ale on by mě fakt nutil do koupě.takže radši nee..snad bude nějaká další akce v dohledné době 😠 paličák paličatá 😖

elfka11
11. bře 2010

Ahojky děkuji za včerejší odpověd bilejboxer,jsou i lidé kteří bovzbudí,včera byla příšerný pocit strachu.Ráda bych se přidala do vašeho pokojíčku II.trimestr. 🙂

simka01
11. bře 2010

Ahoj holky...pekne slunickove rano.....docela i teple....jupiiii. procetla jsem ted vcerejsi diskuse...na jednu stranu ....uf....na druhou stranu vim neco noveho.....jinak ja se vratim ke kocarkum.....my uz take mame vybrany....ja si na nej setrila 3 roky,jeste nez jsem planovala miminko.takze mam v albicku muj vysneny.....svagrova si ho uz objednala,mel prijit na zac.brezna....asi za 14 dni bude rodit,ale jeste nedorazil....pry.az po tom veletrhu v Brne a v Praze.....jinak jsem chtela dat fotky z prvnich dvou UTZ,ale neslo mi to nacist,tak to dopoledne nafotim fotakem a uvidime....a pristi tyden po prohlidce....tuk,tuk,tuk.....snad dam dalsi....jinak jsem rano upne bez nevolnosti....tak mam radost...jidlo jeste trochu lita,ale ted rana miluju..tak papa,jdem snidat

dexonka
11. bře 2010

hezke ráno i kdyz u nas trosku se snehem☹ my jedeme ted v patek na veletrh do toho brna,kupovat asi nic nechci ale hlavne si chci na vse sahnout,zkusit kocarky at vime,ptz v kazdem obchode jich je jen par a vetsina tech stejnych,tim padem nevim jaky jsou ty ostatni,mame teda sveho favorita ale porad vaham skrz mensi korbicku,taky nepatri zrovna do tech levnych....x-lander jsem mela ted u syna a da se rict ze jsem byla v celku spokojena a za ty penize moc fajn.....

barunka9
11. bře 2010

ahoj holky! 🙂
tak kocarky se resi...🙂 Abych úravdu rekla, tak se mi do toho vubec nechce, je toho strasne moc a kdo se v tom ma vyznat...uplne me to desi, jak si vybrat ten spravnej a nedat do toho 20.000 Kc...???
ja zatim predbezne uvazovala prave o tom x-landeru, maji fo moje 2 kamaradky, a jsou s nim spokojene. Jeste od nich zkusim zjistit podrobnosti po nejake delsi dobe a uvidim. Ale chtela bych taky vetsi korbicku, aby v tom prcek vydrzel pres zimu, coz si u toho x-landera nejsem jista... Ale ma zase vyhodu, ze je to 3-kombumace i se sportakem a autosedackou a da se to ruzne kombinovat. Ja neviiiiim, pomoooooc!

barunka9
11. bře 2010

ja o myslim, ze ho obe kupovali na www.krtecek.com

bilejboxer
11. bře 2010

Ahojky těhulkýýýýý 😀 😀 😀 😀 😀

Elfka-ahoooj,vítej u nás 😎 Snad tady s námi přijdeš na lepší myšlenky a nebudeš se tolik trápit 😉
Normálně se zapojuj do diskuzí tady s náma....sporadicky probíráme různá témata,nepíšeme si s holkama moc dlouho.Ale koukám,že jsi z nás nejdále jako těhulka 😝 Tak od Tebe budeme zajistě čerpat nejvíce zkušeností,hlavně kolem různých vyšetření 😝
Odkud jsi????

Konečně mi dorazil balíček s 3/4 ryflema 😀 Padnou mi krásně,malilinmko volnější po těle je mám a bříško tam má už ze zdola náplet,tak si může růůůůst,jak chce 😀 😀
http://img14.allegroimg.pl/photos/400x300/936/6...

bilejboxer
11. bře 2010

Jo------tak bych prosila to sprááávnéééé jaroooooooooooo,laskavě 😠 😠 😠 😠 😠

XLander je myslím za přijatelnou cenu docela.Nám se taky právě nechce dávat přes 20 000 kč za kočárek,sice peníze problém nejsou,ale fakt to člověku přijde moc,raději ušetřit trochu a nakoupit i jiné věci 🤐 Tak uvidíme...........já vždycky totiž zbožňovala kočárky Jane....a ta nová kolekce mi rve srdce,ale rozum mí velí brzdit 😎 Proto nás oslovila Cortina CAM-16 000 kč i s nafukovacíma kolama,ale zase nevím,jak se chová v terenu.No vždyť jsem zdaleka neshlédla ani 30 % kočárků,co se prodávají 😀 😀 😀 Takže budu mít co dělat 😉 Ten veletrh je bezva,že toho člověk vidí víc a ohmatá si to............ 😅

elfka11
11. bře 2010

Ahooojky jsem z Brna co se týče těhotenství a vyšetření tak určo nějaké zkušenosti budou už je to po druhé,tak se klidně ptej nebo se budu v tomhle směru snažit i poradit. 🙂 Určitě s váma přijdu na jiné myšlenky.Koukám,že diskutujete o kočárech.Hodně v oblibě je X-lander,ale má malou korbu a je dost těžky a tříkolka má trošku horší stabilitu,jsem slyšela.

elfka11
11. bře 2010

Mě se nejvíc líbí Jane -Slalom a bohužel nemáme výtah a budu ho tahat je jeden z nejlehčích,ale ta cena je teda vysoká.Poprvé jsme si ho sice koupili,potom co se stalo se nám podařil vrátit,ale tentokrát manžel nechce dát tolik peněz.Odkud jsi ty????

bilejboxer
11. bře 2010

Ahoj,jsem z Liberece,takže opačný konec republiky 😉
Janéčko se mi taky šíííííleně líbí 😎 😎 😎 😎 Ta letošní kolekce...uááá,ty barvy....umírám z nich !!!! 😝
My bydlíme v baráku,takže ho nikam tahat nebudu a ještě si pořídím jeden starší na terasu pěkně 😎 Kterou budeme teď stavět a ta je ve 2.patře....ať nemusím běhat tam a zpět na zahradu 😀
Ony asi tříkolky všeoběcně budou mít horší stabilitu hádám...by to chtělo 3.kolku,ale vpředu kolečka dvě 😅
Kámoška má Cortinu a říkala,že jak se mladej šije,jak už je větší,tak je to o hubu...že musí dát sporťák 😢
Jakého máš tedy favorita ?

bilejboxer
11. bře 2010

Elfka-jaké testy Ti teď dělali??NT screening...? Trippel testy...?Co vše máš za sebou?
Já byla na NT screeningu v 1.trimestru a včera na odběru krve na Trippel testy,ale budou to integrovat s testy NT screeningu....tak jsem včera prožívala nervy,ot na mě nějak padlo 😠 Ale to Ty znáš mnohem....mnohem lépe bohužel 😢

elfka11
11. bře 2010

Přesně tak ty barvy úžasné u nás to vypadá opět na chlapečka,ještě mi to doktor příští týden potvrdí tak se mi líbí se zelenou letošní Jane 😀. Zatím jsem jinak moc nekoukala to spíš manžel rád hledá na internetu ještě koukal na kočár ABC nevím jestli má ještě nějakej název.Můj favorit je ,ale stále Jane Slalom.

elfka11
11. bře 2010

Mám za sebou ultrazvuk na vývojové vady,a vlastně trippl test.Chodím ještě na hematollodií a tam mě taky paní doktorka hlídá,další vyšetření mě teprve čekají,bude toho určitě více po tom minulém těhotenství.Tenkrát i ted vše v pořádku.Co se týče chlapečka při tom prvním těhotenství tak nevyjasněná příčina. ☹ Bohužel někdy ta nejistota a čekání je příšerné,ale za to všechno to stojí. 🙂

bilejboxer
11. bře 2010

Tak to Janéčko se zelenou....uááá,nááádhera.Normálně zelenou nijak nemusím,ale ty barvy jsou tak pestré...nebo pro holčičku ten vínový 😀 😀 😀
My ještě pohlaví nevíme,tak netuším která barva vyhraje.Ale černý kočárek a jen nakombinovaný barevný vnitřek se mi děsně líbí v poslední době 😝
Holky psaly,že teď budete mít v Brně veletrh o víkendu.....nezajdete to očíhnout s manželem??? 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru