II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

lucielp
11. kvě 2010

No jsem z toho nezvózní. Mám vybrané dva termíny co by se to hodilo. 29.5 a 5.6. tak uvidíme. Ve čtvrtek napíči kdy budou prstýnky a podle toho i svatba. Pro příbuzné to bude šok. Odpoledne je pozvem na grilovačku a řeknem jim že jsme se vzali 🙂

weri1
11. kvě 2010

mám rady jako na lačno sklenici vlažné vody,nebo nálev z kysaného zelí,nebo přímo trochu kysaného zelí,kefír atd....

elfka11
11. kvě 2010

Luci:Červen je supeeeeer 🙂

elfka11
11. kvě 2010

Weri:To jo rady to je tak na A4 🙂 .Naposled jsme něco přírodního dělali doma a jedinej ze všech kdo šel byla mamka moje 😀 😀

weri1
11. kvě 2010

já kdybych se vdávala podruhé pozvu víc lidí,strašně jsem si to užila i šatičky.Je hezké když vás každej obdivuje 😀

simka01
11. kvě 2010

luci: gratuluji...moc moc......hele,nechci strasit...ale ja jsem v tomhle poverciva ☹ ...vyber spis druhe datum...cerven...

holky,to u nas koluje sesito-knizka...kde kazda holka od fotbalisty,ktera se vdava,sepise sve a predava se dal...i se nejake veci dedi...ted jsem na rade ja...jeste to doma nemam...bereme se za rok...

bilejboxer
11. kvě 2010

Weri-ve Španělsku 😀

emispheare
11. kvě 2010

Ahoj holky, už dlouho si pročítám vaše téma,... mohla bych se přidat? 🙂 Tak nějak máme podobné radosti a starosti. Včera jsem byla na kontrole a na tripple testech,.. nervozní moc nejsem - říkám si, když první genetika byla ok, musí být v pořádku i tohle 🙂
Téma zácpy - i mně se osvědčila lactulosa - na radu doktora 🙂
Kočárek máme od kamaráda iglesinu , sporťák koupíme časem , až si trošku udělám představu, co vlastně chci 😀 😀 😀 😀
I já se prozatím řadím k pracujícím, ale už to na moc dlouho nevidím,.. max do konce června
Snad mezi vás zapadnu 😅 🙂 🙂 🙂

dexonka
11. kvě 2010

jeee LUCI to mame stejnej termin😀

elfka11
11. kvě 2010

Dex:V červnu bude je termín?
🙂

lucielp
11. kvě 2010

Simi: a co je 29:5??? ješte uvidím jak to bude.
Emisp: jasně řidej se k nám 🙂

emispheare
11. kvě 2010

Luci - 🙂 Jinak to takhle se svatbou udělala kamarádka. Zrovna jsem byla v práci, když mi psala, že se vdala,.. večer si udělali doma sezení, kde to oznámili rodičům 😀 😀 😀 😀 😀 😀 docela dobrej šok - nechtěli jim to věřit 😀 😀 😀 😀 a druhá kamarádka - ty to udělali ve 4rech - akorát byl pak problém, že ten pár, co se vzal dřív - svědčil tomu druhému a nevěděli , jak se podepsat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simka01
11. kvě 2010

luci: kveten tvuj datum svatby.........ja chtela kveten a babi povida,ze svatba v maji -do roka mary.....a ze manzelstvi je rizikove.....ale to rikaji babi...nekdo ty povery vubec nezna...ja ale trpim na vse...takze to dodrzim....

emisp: vitej....dalsi maminko....

emispheare
11. kvě 2010

simka - ahoj 🙂

emispheare
11. kvě 2010

tak já pomalu , ale jistě budu končit v práci 🙂 přeji krásný zbytek večera 🙂

elfka11
11. kvě 2010

Simka:Máš pravdu v květnu se nemají dělat svatby prejjj.Ví 🙂 tám nové

weri1
11. kvě 2010

já bych to našim neudělala,to by je asi zabilo

lucielp
11. kvě 2010

Já bych to také našimneudělala. Proto jdeme s nima a pak to řeknem příbuzným a posedíme 😀

ttterysek
11. kvě 2010

tak já tě taky vítám mezi nás.Dnes jsem nějak neměla čas tady vysedávat a teď už jdu spat 🙂 jinak to,že se němá dělat svatba v květnu,to vím taky,ale nějak na to nevěřím.To je jak s kočárke...že by se neměl kupovat dřív,že by neměl být doma před devezením drobečka z porodnice,ale u nás to nepujde.My by sme kočárek neměly kde uschovat,takže na nás bude už za 2 měsíce koukat 😉 takže pověrám se nemůže zase tak věřit,protože by se nemohlo vůbec nic 😉

dexonka
12. kvě 2010

hezke rano,jj 29.5 mame termin svatby a je mi jedno jestli se delaji nebo ne,tento mesic se mi mooooooc libi....
emis: nazdarek
vcera byl uzasny den,byli jsem na tom 3,4D a byl to faakt supr zazitek,bych chodila klidne kazdej den🙂

weri1
12. kvě 2010

dobré ránko holky
terry jsou prodejny,kde ti kočárek nechají do porodu.
já nejsem až tak moc pověrčivá,ale kočárek doma radši nebude 😀
dexinka: hoď sem pak fotky z 4D

dexonka
12. kvě 2010

my taky kocarek mit nebudeme,to je jedine co doma nechci,takze prarodice to jisti🙂
jj fotecky sem dam,ale premyslim jestli scanovat nebo pres fotak,moc se v tom nevyznam,vyfotili jsme si i pohlavi,jedine co je blby je ze mimisek mel pres hlavicku pupecnik tak je tam takova cara,ale na tech fotkach neeeee....jinak na hlave mel nalepenou delohu,vypada to jak velkej lopuch🙂) je hlavickou nahoru

weri1
12. kvě 2010

dex: na zářijovkách píše jedna že se u známých projela kočárkem maxi-cosi-mura4 aže hrůza,že ji úplně šokovalo jak je po 11 měs.crozhrkanej.Nevím jaký jsou dalši recenze na něho,ono se vadnej kus může najít u každého,ale jen sem chtěla vám to tady napsat. A prej těžkej. 😀 jen poznatek od jedné holčiny

weri1
12. kvě 2010

já jsem udělala z toho DVD ještě pár fotek a pak jsem to sem vložila. jinak jestli máš scener tak přes to

dexonka
12. kvě 2010

pritel ma doma,tak mu reknu at to tam hodi....
jinak s tim kocarkem,co chodim na diskuzi tak vesmes dobry,hlavne ted se jedna o tu novou kolekci,,ktera je o mnoho lepsi a hlavne lehci,nez byli ty predchozi,jinak starou kolekci bych si rozhodne nekoupila

weri1
12. kvě 2010

tak to jo,já se teď dívala na fotky jak vypadá a je hezkej.Jen nevím proč některý lidi dávají tak na barvy,myslím tím,že třeba pro kluka nemůže být červenej.My zrovna přemýšleli o červeným,ale já tíhnu k těm tmavším,tak jsme ho nakonec vyškrtli.Já bych nekoupila akorát růžovej pro kluka,ale jinak mi všechny barvy přijdou neutrální
jakej budete kupovat vy- barvu?

dexonka
12. kvě 2010

my budeme kupovat ten hnedy,na netu me vubec nenadchl ale v reale je mooc krasny,jinak jak pises,nechapu proc kazdej resi ty barvy skrz pohlavi,je kazdyho vec jakou barvu si vybere...
ty ses rozhodla pro ktery z tech dvou,kyticky nebo krouzky???

weri1
12. kvě 2010

já kroužky! je veselejší 😀 manžel to ještě neví,ale on to odsouhlasí. 😀

weri1
12. kvě 2010

včera jsem mu dávala k platbě 1700,- z mami tati a tento týden mu budu dávat ještě 12000,- z dětskýho ráje.Ho klepne.
budu tam objednávat fusak,postýlku,kočárek,deku a nějaké osušky 😀

elfka11
12. kvě 2010

Dobré ránko těhulinky 🙂 dex:Super zážitek 4D a vydržela jsi to neříct si pohlaví??Weri:Ty penízky letí to jooo

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru