II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
28. dub 2010

tak puding hotovej,smíchala jsem čokoládovej s vanilkovým tak jsem zvědavá jakou to bude mít chuť
simka: ty jsi mlaďounká 🙂

weri1
28. dub 2010

budu muset jít něco vyžehlit,manžel nemá v čem chodit 😀

lucielp
28. dub 2010

tak jstem mě navnadily a dělám palačinky 😉 kdo si dá simi přijedeš

weri1
28. dub 2010

jééé kde bydlíš luci? 😀

lucielp
28. dub 2010

20km od Jihlavy

simka01
28. dub 2010

Luci: kdyby to slo....jsem tam hned.......ale bydlis daleko....sluzba PPL ......co ty na to?

weri1
28. dub 2010

tak to je daleko ach jo ☹

lucielp
28. dub 2010

už je pozdě je po nich. Já jsem přecpaná a tatínek dojídá dvě poslendí. ale fakt jsem se přecpala. Jsem hrozná nikdy nevím kdy mám dost 😠 😠 Jo a večer sem taky chodit nedudu nebo nepište o jídle. Slíbila jsem si že nepřiberu víc než 11-12 kg ale takhle to nedodržím ☹ ☹ ☹

weri1
28. dub 2010

já si myslela že přiberu tak do 15 kil a už mm 12 kilo nahoře
luci: ono to teprve půjde nahoru 😀

simka01
28. dub 2010

weri: a kde to mas? dle tvych fotek jen v brisku.......

lucielp
29. dub 2010

Dobré ránko. Weri koukala jsem na tvé fotečky a přidávám se k Simce - vše ti to šlo do bříška. No ale jsem zvědavá kolik naberu. A taky jak to půjde dolu. Nikdy jsem hubená nebyla tak to půjde nejspíš těžko.

weri1
29. dub 2010

dobré ránko holčinky
jo jo mám to v bříšku a prsou,ale přibírám statečně a rychle.Do 20 týdne 3 kila nahoře,pak za měsíc ve 24 týdnu už to bylo 7 kilo a ve 28 týdnu to bylo 10 kilo.A teď jsem se vážila jsem měla další 2 kila nahoře.Uvidím za 3 týdny u doktora,vážím se tam,kolik budu mít.
Já vím že zhubnout umím,ale je to dřina
Před 3 lety jsem zhubla 13 kilo,z toho 10 za 4 měsíce
a žádnej jojo ekfekt se nekonal,zůstalo to dole,tak to bylo fajn
A pak jsem hubla ještě do svatebních šatů.To bylo ale rychlohubnutí-7kgza měsíc,ale to jsem pak měla za měsíc zpátky. 😀

weri1
29. dub 2010

no jinak já si myslím žebudu mít tak 20 kilo navíc před porodem
malej včera řádil jak černá ruka. a teď začíná zase.Hyperativní už v bříšku. 😀

lucielp
29. dub 2010

Tak uvidíš kolik nakonec nabereš. Pak spolu můžeme zase hubnout. Dala jsem sem fotečky dnešního přecpanýho bříška 🙂 ty palačinky mě zlobily celou noc 😒

weri1
29. dub 2010

já si myslím že to půjde dobře,když se tady budeme hecovat kolik kdo z nás shodil 😀

weri1
29. dub 2010

teda luci,já čekala bůhví co a vidím takový nádherný malý bříško 😀
a nepřipadá mi že by jsi nikdy nebyl hubená

lucielp
29. dub 2010

Weri byla v 16 to jsem byla tak šikovná že jsem nádherně zhubla ale pak jsem zase začala bojovat no a jako účetní to také nebylolehké. Ale je pravda že jsem nepatřila mezi ty oplácané holky. A hecovat se bueme určitě věřím že nám to úůjde líp dolů.
Já jdu naložit masíčko na zítra. Už se těším na to až si rozděláme oheň.

elfka11
29. dub 2010

Ahoj těhulinky 🙂 Pěkné bříška a nikde nic. 😀

simka01
29. dub 2010

ahoj maminky a prckove....ja si ted umyla hlavu a jsem snad o deset kilo lehci.... 😀 ja nechci byt zrovna masinka,ale i presto vim,ze pry to jde dolu dobre..litani kolem prcka,kojeni apod....uvidime....jen jsem mala,tak jde kazde kilco videt....zatim bych rekla,ze je to v prsou_konecne holky jednicky 🙂 🙂 🙂 a v brisku a v obliceji trochu......
luci: my mame grilovacku v sobotu,tak jsem zvedava,zda vyjde pocasi.......

holky,zitra nebudeme upalene,jsme chraneny.....juchuuuu

barunka9
29. dub 2010

Ahoj holky. 🙂
Takze k chuti na palacinky se k Vam pridavam, uz me to drzi asi tyden, ale jsem lina si je udelat... 🙂
Vcera jsem si koupila nejaky 3/4 plataky, tak doufam, ze uz neprijdou mrazy. No a nakonec jsem si dala tu tocenou zmzlinu, jak pisete. 🙂
weri, na tu HR penu se zeptam
a zavinovacku jsem si uz koupila (mam ji v albu), je to takova fleecova teplejsi rychlozavinovacka.
Jinak vcera mimco pekne radilo, hotovej kick-boxerskej zapas v brise 😀 Musela jsem se smat. 😀 Opet vecer, kdyz jsem si lehla, ale to bylo, zatim me nikdy takhle o sobe nedalo vedet. Tatinek mel ruce na brise a jenom cumel... 🙂

weri1
29. dub 2010

baru: tak to počkej na ten 29 týden,to budete koukat jak to jde cítět,to jako by se malej proběhl po bříšku
kojení možná ale lítání kolem miminka,to možná až pozdějí když začne lézt a chodit 😀
právě jsem vyhrála na aukru léhátko od chicca za 1100 i spoštovným,dám ho do alba

kamikadze
29. dub 2010

Weri - to zni jak bys ho mela mit zadarmo, kdyz jsi ho vyhrala 🙂

Masaz byla vcera bajecna, pak jsem to zavrsila moji neoblibenejsi zmrzkou - tj. tou od Mc. Donalds a sla spokojene domu.

Na mimiska se zitra na ultrazvuku moc tesim, ale uz by mne taky mohl kopnout, aspon trosicku....

simka01
29. dub 2010

weri: to je super..mne ho kupuje mamka i s prenosnou postylkou k nasim.....mamka tim uplne zije....asi i tim,ze je mlada babicka,tak furt nekde cestuje a kupuje apod...a k tem miminkum,to je ruzny.kamaradka ma cerstveho prcka a sotva se zastavi...prcek je mensi zlobitko,malo spinka apod ,tak kdyby ji jeji mamka neudelala vzdy aspon polevku..tak sotva basti...a to jsou prckovi sotva 3 tydny...

barunka9
29. dub 2010

koukam, ze zmrzka vcera letela 🙂 Ja si dala takovou tu bananovo-jahodovou ze Svetozoru (od Hajka) 😝

barunka9
29. dub 2010

simka - tak to se mas, moje mamka zatim moc nadseni a babickovsky pristup neprojevuje... no uvidime

camomilla
29. dub 2010

jeee, vy my delate chute 😝 !!
musim rict, ze dnes zase citim simrani, ale vyraznejsi.. ted jak jsem jela do prace, tak tam, kde jsem mela bezpecnostni pas dole, tak asi jak to bylo vic ztlaceny, tak sjem to uplne citila!!! 🙂 bylo to i vic nez simrani...
ja jsem asi padla na hlavu, ale ja se desim tech kil... me ta vaha jde kazdy den nahoru.. mam tu digitalni, tak ta nelze..
jsem v 17.tydnu a mam skoro 4kg nahore.. ☹ je pravda, ze jsem pred otehotnenim zhubla 4kg, takze ted jsem tak jak nejak predtim... chtela jsem za tehotenstvi pribrat minimum, ale takhle to teda nevidim. ale uplne citim, ze to je mimo me, asi se na to vykaslu. jim zdrave, tak co vic delat??

tu zavinovacku kupujete tu klasickou krajkovou?? ta by se mi taky libila.... 🙂 jeste jsem ale o ni neuvazovala

weri1
29. dub 2010

já ty kila až tak neřeším,můžete jíst a přiberete a můžete se přejídat a přiberete míň.Tělo ví co dělá
já mám klasickou i rychlozavinku

barunka9
29. dub 2010

camo - hod to za hlavu! Prece se nebudes v tehu trapit hlady... Proste je to o tom se neprezirat a netlaskat se moc sladkym, ale hlavne zadnej stres kvuli jidlu. 😉

barunka9
29. dub 2010

ja mam jen tu rychlozavinovcacku, mozna koupim jeste jednu, tenci, uvidim

kamikadze
29. dub 2010

Klasicka zavinovacka (nebo ta americka) se musi skrobit, takze to jsem zavrhla. Rychlozavinovacku musime poridit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru