II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
19. dub 2010

Baru-krásně se TI začíná rýsovat bříško 😀 a věcičky jsou k sežrání 😝 taky musím něco nafotit....mám tady toho hromadu 😅

bilejboxer
19. dub 2010

Simko-to zní krásně to 3 D 😵 už se moc těším!!!!To muselo být žůžo.

barunka9
19. dub 2010

Kami, zadnej stres s temi pohyby...ja je citila v patek vecer pred usnutim od te doby nic...myslim, ze musis byt v klidu, abys to citila a mimco zase vzhuru, aby se hejbalo, a to je kombinace, ktera nemusi hned klapnout.
Jinak ta cena je teda proserna, ja si furt rikam, ze musim neco zacit delat a nejak se nemuzu dokopat, pocitam, ze nez so dokopu, tak porodim...😀

barunka9
19. dub 2010

boxi, pockej az sem dam ty z Tesca ze vcerejska 😀
ne, uz si to musim zacit nejak sumirovat, at nemam kopu veci, ketry pak nestacime ani vzit na sebe...

simka01
19. dub 2010

kami: pani,to je cena....
baru:ja si vcera napsala seznam...projela jsem nekolik stranek na netu se seznamama a udelal vycuc....myslim,ze mam vse napsane a na jedne strance byly i komentare k tomu..ke kazdemu,proc je to dobry a jaky je lepsi apod..jo a take tam psali .ze prvni mesic by miminka nemela pouzivat kosmetiku Johnson...ze vetsina miminek na ne ma spatnou reakci....ale to je asi take ruzne....zkusim vecer projit historii,zda tam tu stranku budu mit....psala to jedna maminka,udelala si stranku... hele,ja na chate v sobotu ukazovala mamce moji,co mam a nemam....ta v pohode a babi-prababi rika,jejda...uz dost....nemam sice vse na albicku,ale furt mi prijde.ze to neni vse....tak na tyden.... ☹ no jo,prvni miminko,nezkusenost se ukazuje... 😝

elfka11
19. dub 2010

Ahojky těhlinky:Super Simka 3D tak opak dej fotečky.Boxer:Děkujeme 😀 😀

elfka11
19. dub 2010

Taky jsme byli s manžel a nudržela jsem se,ale za ty ceny jsou pro ty mimi slevy taky jsme nakoupili 😉 🙂 🙂

elfka11
19. dub 2010

Myslím tím to Tesco 🙂

barunka9
19. dub 2010

no ja byla fakt prijemne prekvapena v tom Tescu...🙂 koupila jsem takovou tu smetanovo-bezovou kolekci s medama 🙂 uz to mam ve fotaku, jen to sem vyvesit

barunka9
19. dub 2010

sim - taky jsem si udelala takovej vycuc ze vsech moznych seznamu, co jsem na netu nasla, v zasade je to vsude stejne... ted sesumirovat nakoupene a zacit odskrtavat... ja koupila i nejaky vetsi veci, tak v tom je trosku hokej

elfka11
19. dub 2010

Baru:Jo jo moc pěkné koukala jsem, pro holčičku jsme tam vzali tu soupravu s tím prasátkem od medvídka Pú tak jsme jí vzali celou sadu,něco už mám nafocené a zbytek vyfotím. 🙂

barunka9
19. dub 2010

jo, elfka, vim, kterou myslis, ta je kouzelna 🙂

tosanela
19. dub 2010

Zdravím.no děvčata jsme na tom asi všechny stejně.sexuchtivost se nám vyhýbá 😒

barunka9
19. dub 2010

tosanela - neni to nejaky preklep? to patrilo nam?

dexonka
19. dub 2010

baru: pravda je ze je to pravda😀D

barunka9
19. dub 2010

no to netvrdim, ze ne 😀, jen ze to byl takovy nahly vykrik 🙂

elfka11
19. dub 2010

Ted jsem to chtěla napsat,že u nás ta hláška celkem platí 😀

elfka11
19. dub 2010

Holky taky vás tak bolí páteř,ale až dole u prcky?Já teda ted asi ten týden trpím ☹

dexonka
19. dub 2010

no ja si hned prochazela prispevky kdo to cu takovyho psal,ze jsem si toho asi nevsimla🙂 treba to bylo volani o pomoc at s tim neco delame😀D no pravda je ze ted zrovna mam par dni sexiku,ale to brzo skonci🙂)
elf: zatim me pater neboli,snad to nezacne,ale bolivaji me kycle,jak se tam vse roztahuje........

elfka11
19. dub 2010

Tak u nás sexíček ani nemůžeme pro jistotu, i u prvního těhotenství to tak bylo,ale ani mi to moc nevadí.Ty moje záda děs a v noci ty kreče opět do lýtek to je vždycky probuzení.Vše hezké obnáší i někdy něco špatného.

elfka11
19. dub 2010

Dex:A u vás to pohlaví na co si tě tipují???

dexonka
19. dub 2010

elf: jj ty krece do lytek mam taky,kazdej radi zelezo,ale ja ted cetla v casaku ze prave vapnik tak nevim...no kdyby bylo na me tak sexik mit nemusim😀DD
no jinak ani nic netipuji,spis si hooooodne prejí,chteji holcicku,ale nam s pritelem je to upplne jedno...

elfka11
19. dub 2010

A ty si myslíš vnitřně???Na ty křeče mám hořčík a Heparinovej gel

lucielp
19. dub 2010

Simka01: také jsem byla na návštěvě u mamky a pořádně se vytočila. Dovezla jsem jí ukázat co mám. Samozřejmě vše špatně a zbytečné. A to podle toho co tu čtu tak toho mám nejmíň. A když si tu čtu jak nakupujete tak jsem zmatená.
Jinak s tím sexem vám to docela závidím. Já mám půst skoro od té doby co jsem řekla že jsem těhotná ☹(( Taťka má strach aby se malému něco nestalo ☹ a můžu mu to vysvětlovat jak chci!
Ještě jsem se chtěla zeptat zda některá nevíte jak je to s vycházkama. Já je mám na 4 h. deně, ale slyšela jsem že někdo je má neomezené?? Jak to tedy je? Já se toti6 do těch 4 h nemůžu vejít 🙂

elfka11
19. dub 2010

Lucie:No dá se vycházky i neomezeně,ale záleží na doktorech,tak se svého na to zeptej,protože to jde.

kamikadze
19. dub 2010

Dobry vecer, damy. Dala jsem si pupek do albicka, tak to muzete zkouknout.... zacinam byt pekny valibuk.

Mne boli kostrc, ale asi to bude tim, ze jsem ji mela zlomenou, doufam, ze z toho nebude jeste nejaka komplikace. A co se sexu tyka... je to blby to rikat, ale ja si ted vic uzivam ve spani... mam totiz desne eroticke sny 😉 Ve skutecnosti je tatinek opatrny a se sexem to moc neprehanime, tak to asi dohanim v tom sneni.... 😎

simka01
19. dub 2010

luci: no,co se tyce vybavicky...no comment....pry take tohle a tohle nepotrebuji........ale my jsme mamky,ne? jinak se fakt zatim ukazuje to,ze kupuji,co se mi libi....Luci...ja mam vychazky 2 a 2 hodiny,je to fakt des....takze te chapu...mne doktor neomezeny neda..ani neprodlouzi....je tak poctivy,ze kdyz me dal na neschopenku...tak bez vyjimky......... 😖

elfi: me take chyta kostrc....jsme s pritelem super dvojka...on z hokeje a fotbalu vzdy total dodelany a ja se sotva zvedam z pelechu....tak si rikame,aby si mel s prckem kdo hrat.......az nam zacne cupitat,abychom ho dohonili 🙂

holky,fotecky pridam nejak..nebyl dnes casik 😒

terezt
20. dub 2010

Cau holky, na ty krece jsem pila Magnezku a mne to teda zabiralo. Na bolesti zad muzu akorat poradit tehotenskou masaz. Jedka kamoska ze cvica tady (v Pardubicich) byla na masazi u fakt sikovny pani, bolel ji cely jeden bok a taky mela ztvrdly pupik a po masazi uplne v pohode. Velka uleva... Akorat to asi musi delat nekdo, kdo to opravdu umi...

elfka11
20. dub 2010

Ahojky těhulinky,taky jsem slyšela o těhotenské masáži,zkusím mrknout na internet a zajít někam. 🙂

lucielp
20. dub 2010

Ahoj také jsem o těhotenskémasáži slyšela. V květnu jsem objednaná na normální masáž tak uvidím jaké to bude a pak se popřípadě podívám po té pravé těh. masáži. Jinak kostrč mě bolí taky, ale v okolí mi přijde že jsem jediná. Nebo nikdo nic neříkal. Jim to závidím. Dodtora zkusím překecat na ty neomezené vycházky a uvidím co na to řekne. Zatím byl vpohodě tak třeba mi je dá 😉 . Uvidíme protože se chci zeptat i na cvičení. Zatím jsem měla vše zakázané, ale začíná mi pohyb chybět. Adi ze mě bude mít radost až mu to vše začnu říkat 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru