II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
3. kvě 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Zdravím všechny při pondělku.Musím Vás dočíst,nebyli jsem od pátku doma,na net jsem se nedostala.
Dneska jsem byla na cukrovkovém testu,možná budu vědět odpolko výsledek....docela to šlo,ěx píchali krev z ruky a vypít hrnek přeslazeného "čehosi" ,ale byl v tom cítit i citron.Pka jsme tam dvě hodky s ostatníma těhulema kecaly a probíralo se těhu 😀 😀 😀
Po obědě jdu k obvodní gyn.,kvůli neshcopence,tak mi snad výsledek už zjistí.Bolí mě záda po ránu,už jsem na sebemenší práci rezignovala a neschopenku přijala 😀 Dneska jsem seděla po 4.hodinovém spánku naposteli a chtělo se mi fakt z boletsí brečet,začínám si ta záda užívat!!!Zítra jdu na jogu a musím s tím něco začít dělat 😖 😖 začínám spát čím dál míň..... 😠 😠 😠

lucielp
3. kvě 2010

Ahoj holky, Baru na ty kapky se septám protože bez nich opravdu nemůžu být. Jinak mám pro vás zprávu z aukra. Prodávají tam Pampers dětské vlhčené ubrousky 9x63ks sensitive s aloe a heřmánkem za 390 Kč. Me to přijde jako dobrá cena. A ubrousky se neztratí. Počtovné není. Číslo aukce 1017700332 - kdyby byl zájem 😉

bilejboxer
3. kvě 2010

Lucie-co jsem tak četla ,občasné používání kapek v těhu nevadí(Olinth...atd.),třeba pouze ráno a večer,to není žádná velká dávka,co se celá vstřebá.Taky si občas kápnu Sanorin,neřeším to.....manžel byl teď nastydlej,naštěstí jsem to nechytla 😀 😀 😀

lucielp
3. kvě 2010

Bilej: já je ale používám tak 5x za den+noc jinak bych se nosem nemohla nedechnout ☹

weri1
3. kvě 2010

holky na mimibazaru jsou vlhčené ubrousky babylove 8x80ks za 200 v aukci 😀

weri1
3. kvě 2010

jinak já jsem koupila v kauflandu huggiess 3x72ks za 129,- to myslím vyjde ještě líp 🙂

lucielp
3. kvě 2010

No ty bybyluve vůbec neznám tak netuším. Ty Huggiess nevyjdou zase o tolik levněji. Dokonce jsem našla johnson jedny za 30kč a množství si určíš. Nakonec když se to vezme tak všude je věco v akci. Jen záleží na znašce. Ale tomu nerozumím a netuším kterou si vybrat tak začnu u těch Pampers. něco si předběžně koupím a pak můžu zkusit ostatní.

barunka9
3. kvě 2010

ja si v Kauflandu koupila Pampers, bylo to dvojbaleni (nevim, kolik jich bylo v jednom, cca 70?) v akci za 110 Kc. Nevim, jestli to je dobra cena, prislo mi to dobry, tak jsem je vzala. Jinak od kamaradek s miminama mam info, ze ty Huggies nejsou moc dobry, protoze jsou strasne mokry. Ale to se musi vyzkouset v praxi, kazde muze vyhovovat neco jineho.

weri1
3. kvě 2010

babylove jsou prý dobrý,je to značka DMka. mám od nich i olej na mazání bříška 🙂
já to počítala kolik ti vyjde kus,proto jsem napsala že to vyjde líp

weri1
3. kvě 2010

ono každýmu vyhovuje něco jiněho,kámoška si hug´giess nemůže vynachválit. Ono je to názor od názoru

lucielp
3. kvě 2010

Přesně každému vyhovuje něco a hlavně je důležité co bude vyhovovat mimískům. Malej mi už druhý den dává o sobě vědět a to dost a to celej den. Dřív to bylo jen ráno a večer 😀 nejspíš si ho dost užiji 😀 😀 😀 😀 😀

dexonka
3. kvě 2010

ahoj holky oboji jsem zkousela a mam s nimi dobre zkusenosti...
boxiku: ja na tom byla v patek,namackala jsem si do toho pulku citronu,takze to docela slo,ale vysledky nevim,snad je to ok-zrovna laduju lentilky🙂) ty zada ti nezavidim,musi to byt hrozny,kdyz nic nepomaha...
ja mam ted tak tri dny zalehly ucho,dnes budu zkouset jeste svicku a jinak v lekarne rikali ze pak uz jen ORL,vubec nic neslysim jen piskot a sum...

la_cheri
3. kvě 2010

Tak já ubrousky jedině huggies jen vyjínečně jiné když huggies nemají...třeba pampres mi oproti nic přijdou suché a špatně se mi s nima zadeček utíral...huggies zelený mi hrozně voněly i malému tak u nich zůstanu i ted🙂 a taky jsem měla babylove zelený a to taky hned byly suche takže nic moc....

irena23
3. kvě 2010

Ahoj těhulky, maminky,
ráda bych Vám nabídla věci po našich dětech. Nejvíce toho mám od narození do 0-18 měsíců. Holka, kluk. Věci jsou pěkné, značkové, nošené i jako nové. Pokud máte zájem, ráda přepošlu nabídku na email. Máme toho hodně a místa málo, na ceně se domluvíme. Čím víc věcí, tím to bude levnější🙂
Zdraví Irča
EMAIL: irena.wasserbauerova@seznam.cz

dexonka
3. kvě 2010

cheri: jj to jo,huggisky jsou hodne mokre,to je pravda,ale s pampers jsem taky spokojena,vetsinou resim dle akce,ale na zacatku jsem pouzivala senzitiv....

weri1
3. kvě 2010

jo jo lepší mokré než suché. 😀

elfka11
3. kvě 2010

Ahojky těhulinky:Weri:Včera jsem ten kolotoč aukrovala a máme ho za 700kč a rok záruka 😀 😀 .Ještě koukám na ten monitor jak jsme spolu diskutovaly a kolem těch 800kč ho asi pořídím taky na netu.Jinak mokré je lepší určooo 😀 ,jinak podle akce kupuji pampers nebo ty huggies.

weri1
3. kvě 2010

elfka to vypadá jako by ten kolotoč byl stejnej,taky ho mám za 700 plus rok záruka 😀 Já pořád přemýšlím jestli mám jít do půjčenýho monitoru,protože nevím jak s tím kdo přede mnou zacházel,pak ti výrobce nezaručuje tu kvalitu,pořád nevím.Abych se kvůli 12 stovkám neunáhlila

barunka9
3. kvě 2010

no nekdy je lepsi suche...😀 😀 😀

elfka11
3. kvě 2010

Weri:Tak ty už ho máš doma tak ted nevím nevím 😀 😀 ,mám ho tady od paní z Brna.Tak ten co jsem dívala normálně kolem 2000kč a na aukru po jednom dítěti do těch 900kč pořídíš,než asi z té nemocnice tak půjdu do toho,navíc mají to popučované už několikrát.

elfka11
3. kvě 2010

Baru:ty budeš mít kočár od kamarádky????

simka01
3. kvě 2010

ahoj maminky...tak posilam pekny pozdrav z prace.....jsem nastvana....zase mi vcas neprisly penize,pry je normal,ze na nemocenske to chodi pozadu a pani ,ktere jsem volala na OSSZ mi rekla,ze to muze byt se zpozdenim 2 mesice..ale prdim na to,uz sem se narozcilovala dnes dost..
holky,ja mam ozkousene Pampers a Nivea...oboje krasne voni...kupuji si je i pro sebe do kabelky,na ruce,oblicej a na cesty...
jinak me dnes budily opet desne sny...zacala jsem az z toho ze spani brecet a tatka me nemohl probudit...to je ted u me normalni,ale kdybych si aspon pamatovala,o cem se mi zda.....

weri1
3. kvě 2010

nivea je značka dobrá
mě se nemocenská zpozdila asi o 5 dnů ´,jestli teda chodí kolem 20.
elfka. právě že už je to popůjčované několikrát a chtěla bych ještě v záruce.V které sekci to hledáš na tom aukru?

elfka11
3. kvě 2010

Lucie:Já myslím,že je to dobrá cena mrknu na aukro. 🙂

elfka11
3. kvě 2010

Weri:Přímo Monitor dechu Nanny tam zadej do okénka,ted tam jeden sleduji končí za dva dny tak at si nepřihazujeme navzájem,tak si písneme na který máme zálusk. 😀 😀

simka01
3. kvě 2010

weri: zavidim.. ☹ ...o tom monitoru Weri: ja bych asi ty penizky dala do noveho....presne....nevis,jak kdo s tim zachazel..kdyby nedej Boze neco nahodou....

weri1
3. kvě 2010

právě,že člověk kupuje plno věcí a monitor dechu shání nejlevněji,já nevím,však ho prodám pak 😀
kouknu na to aukro,pod jákým jménem tam jsi ELF?

elfka11
3. kvě 2010

Weri:Já jen kdyby náhodou jednou jsme se tam sešly s kamoškou na jedné aukci 😀 😀 Jen kdyby něco tak jsem Terasek11.Zatím jen sleduji.

weri1
3. kvě 2010

ten co končí za tři hodiny je ještě od července rok v záruce

weri1
3. kvě 2010

kokosových vláken bez planých poplachů i když se nám klučina zkutálel mimo detektor.
to byl asi špatnej monitor,když to nezačalo alarmovat,když se jim malej zkutalel mimo,ne? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru