II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
11. kvě 2010

boxer: kup si ten kočárek.
mě ten můj taky s kruhama přijde zajímavější
simka jdu se podívat na tvý bříško
holky strašně trpím na zácpu v posledni době,koupila jsem si čípky tak snad bude líp
a jdu objednat postýlku

weri1
11. kvě 2010

simi: nádhera

bilejboxer
11. kvě 2010

Weri-to víš že do něj půjdeme,pro jiný už nemám oči 😀
Jinak ten Tvůj výběr je taky moc hezký!!!!!Hlavně se mi zamlouvá podvozkem...to je vždycky první věc,která se mi musí zamlouvat...pak koukám po zbytku 😝 no každá to máme jinak prostě.

weri1
11. kvě 2010

boxer: my taky koukali po podvozku,manžel schválil podvozek,pak jsme se dívali na jiný věci.
já ho přemluvím na ty žlutý kola,připadá mi takovej čučavější 🙂

elfka11
11. kvě 2010

Ahojky 😀 😀 Simka:Jooo povyskočiloooo 🙂

elfka11
11. kvě 2010

Weri:Tu zácpu držím s tebou,mám ji už tak měsíc a konečník o tom už nemluvím.... ☹

weri1
11. kvě 2010

elfka: na fotkách jsi fakt kočka moc ti to sluší
koupila jsem si pro jistotu čípky. 😀

elfka11
11. kvě 2010

Weri:Jo jo to já taky a celkem čípky v pohodě,ale je to i po tom magnesku,říkala mi to kamarádka.Díky za pochvalu,moc si tak nepříjdu,ale ta druhá fotka v tom zrcadle je tá má elfka ke 30 narozeninám podle které si tak říkám. 😀 🙂

simka01
11. kvě 2010

elfi: ty si kocka !!!! ps: super kéééééra ....a brisko pekny pekny.....asi mam podobne kalhoty...arabsky sed? ten miluju....

se zacpou se pridavam....trapi me od zacatku tehotenstvi.....pry svestky pomahaji...mne moc ne ...a potom Lactulose AL sirup....ale to doporucuji jednou za cas...to te projede......no comment....

elfka11
11. kvě 2010

Simka:Už jsem jí chtěla asi rok,tak jsem kéérku dostala k narozkám,jojo kalhoty super už se mi ani do normálních nechce,super pohodlné.Na tu zácpu vůbec nic nepomáhá,sušené ovoce,kompoty,jogurty,niiiicccccc.Sirup jsem nezkoušela,mám tady s těch věcí strach

bilejboxer
11. kvě 2010

Elfka-jůůů,se Ti krásně vyklubalo bříško.Moc Ti to sluší 😉 koukám,že máte doma podobné strmé schodiště jako my.....nedávno jsem se zrovna sklouzla,ot je o "hubu"...mám čím dál větší strach 😖 chci tam dát nášlapy kobercové.... 🤐 ať to tak neklouže.

se zácpou mámtaky potíž.....čípky jsou poslední záchrana,taky lactulosa...ovoce nepomáhá vůbec 😢 až mám kolikrát bolavější tlusté střevo.....musíme to nějak vydržet už 😠 😠 😠 😠 to vůbec neznám....je to hnus!!!

simka01
11. kvě 2010

elfi: to ja take...ale tohle nevadi...i tam pisou...ze je mozne uzivat jej v tehotenstvi...ale samozrejme,ze nic neni na dlouho....kdyz uz se to neda,dam si maleho panacka-je tam takova odmerka,tak tomu rikam...

elfka11
11. kvě 2010

Boxer:Tak na těch schodech,to jsou od postele,a hned poprvé jsem málem hodila........,tak jsem zvědavá jak se mi bude chtít ještě dlouho v noci vstávat a chodit čůrat,protože bříško pěkně roste a manžel kontroluje když lezu dolů 😀 .Tak se potom přestěhuji asi na druhou postel.

weri1
11. kvě 2010

mě lékárnice řekla že jedíně čípky tak nevím,já totaky neznám je to fakt hrůza.\lítám vždy mezi wc ateplou vanou 😀 holky sorry za překlepy ale mám děsnej noťas

elfka11
11. kvě 2010

Simka:Tak jasně než se trápit to máš pravdu,taky to asi zkusím,ale u mě je to jeden týden lepší a druhej horší,mám to na střídačku. 🙂

bilejboxer
11. kvě 2010

Lactulosa je v pohodě v těhotenství,tu mi doporučovali vždy v každé lékárně...tak žádný strach.a doporučuju rovnou koupit obsah půl litru 😢 užívám ji denně....sem tam vynechám,ale když jsem ji vynechala úplně,tak to byl fakt horor.....váže na sebe vodu,tak se má hodně pít.....aosobně při jejím užívání pocituju rozdíl,je to malinko lepší... 😠

elfka11
11. kvě 2010

Weri:Na překlepy prďdd 😀 A jaké máš čípky??

elfka11
11. kvě 2010

Boxer:A jak často potom jdeš??? 😀

elfka11
11. kvě 2010

Těhulinky tak dnes mi přišel velký balíček z bazárku a z Aukra,a supeeeeerrrr za ty penízky a mooooc pěkné věci,nafotím a dám to do alba. 😀 😀

bilejboxer
11. kvě 2010

Elfka-aháááááá,tak my máme dřevěné schodiště do horního patra v baráku,kde je pracovna,ložnice,pokojíček+ wc se sprchou druhé,takže naštěstí necestuju po schodehc v noci......ale jen přes den.I tak je to o pád 😖
Takže budeme mít ze začátku dvě spaní pro malou....abych ji mohla mít přes den u sebe dole v obyváku,pořídíme si ten přenosný koš se stojanem...budu ji moct v něm dát na terasu,vzít s sebou případně kamkoliv 😀 jsem špekulovala až jsem to vymyslela 😀

simka01
11. kvě 2010

elfi: napisu toto...poprve sem si dala panacky 2 a byla zrovna Olympiada....zapas nasi...hrali od 2 rano.....ja zacala v pul druhe zapasit a koncila jsem v 6....ale to bylo poprve,ted uz vim,jak na to..... 🙂

lucielp
11. kvě 2010

Elfi: moc krásné bříško!!!
Jo a mám novinku. Dnes jsme se domluvili na svatbě 🙂 Jen jsem se chtěla zeptat. Za jak dlouho vám dodali prstýnky po vybrání??? Chceme se brát co nejdřív aby ještě nebylo bříško moc velké a hlavně v utajení. Budou to vědět jen rodiče a sourozenci. Máme moc příbuznej a říkali jsme si že než oběhávat papíry tak se vezmem a bude to 🙂

bilejboxer
11. kvě 2010

Elfka-vezmu si ji třeba 2 x denně(3 + 2 lžíce) a druhý den jdu,pak beru denně nižší dávku,takže nejdu ale váže na sebe ve střevech vodu,tak to preventivně připravuje obsah střeva na další"akci"... 🙄 pak si vezmu v jeden den opět víc a zase to zabere.Bez toho bych nešla asi už nikdy..........takže jsem šťastná,že si 2 x v týdnu dojdu(ale víc ani náááhodou!!!) 😢
Tak nějak to prostřídám vždycky s tím čípkem....on se prý zvyšuje návyk na obojí,že je toho pak potřeba větší a větší množství........ale už jen 3 měsíce!!!!!!!!!!!
Ještě poznatek.........vypila jsem litr ovocné šťávy jablečné od soukromého výrobce(Dáma tuším...) a všichni mi říkali,že se poto....a ono to druhý den fakt zabralo!!!!!!!!!!
Nebyl to úpkně čirý mošt...bylo to takové zakalené,ale chystám se jich pár nechat nakoupit....dělají to v Kříženech....

weri1
11. kvě 2010

elfka: tak čípky se jmenují Suppositoria glycerini,uvidíme jak budou zabírat a prej hodně pít a vlákniny jíst,nevím v čem vláknina je

bilejboxer
11. kvě 2010

Lucie--gratulacééééééééé 😎 😎 😎 to bude překvápko pak pro všechny 😀 my se brali před 13.lety a prstýnky jsme kupovali v cizině tenkrát,nežili jsme tady-takže neporadím 😎 😎 😎

bilejboxer
11. kvě 2010

weri-ovoce,zelenina.....mi doporučovali jíst hodně hroznového vína...já která sbaští denně snad kilo 😉 😉 😉 haha!!

weri1
11. kvě 2010

luci: do měsíce jsme je měli,jinak gratuluji k svatbičce,je to super a nádhera

bilejboxer
11. kvě 2010

Holky,tady dávám odkaz na tu moštárnu........přísahám,že to fakt pomohlo!!!musím si nechta nakoupit domů!!

http://www.stara-dama.cz/

elfka11
11. kvě 2010

Boxer:Taky máme dvě spaní pro malou.To jo pojízdnej koš na kolečkách pořídila babička 😀 ,tak ten budeme mít u sebe a pak v pokojíku postýlku pro malou. 🙂
Sim:Jejda 😀 😀 tak to musím opatrněě
Luci.Díky 😀 Svatba supeeeeerr 🙂 Čekali jsme asi 14dní až 3týdny na prstýnky

weri1
11. kvě 2010

prej zácpu můžeš mít i v šestineděli a při kojení
boxer kde jste žili?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru