II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

silvie22
25. bře 2010

Ahoj holky! My už máe kočáru našich.Je to bíločerná trojkombinace,ale nemám zdání jak se jmenuje.Pridam sem fotky jak je budu mit v komplu 😉
Vím,že je strašně brzo...ale byla to láska na první pohled.
Tak manžel hlásí že je to IZZACO.koupily jsme ho ted v Brně na veletrhu.Je sice polskej,ale vypada stabilne.A na jako jediný se na nej dá koupit redukce na sedacku maxi cosi. 😀

weri1
26. bře 2010

Dobré ranko
boxer: dala jsem do alba aktuální foto bříška 🙂

kamikadze
26. bře 2010

Čau děfčata 😎 Krásné břůšky máte... ja jsem dneska vyházela půlku skříně, abych se oblíkla na svatbu, na kterou jdu v poledne... ještě že mám sukně do gumy a sako se zapínáním na jeden knoflík pod prsy...

schnucki
26. bře 2010

silvie a proc ne, kdyz se vam libil a vite ze chcete tenhle, tak proc uz ho nemit doma 😀

weri krasny brisko, pekne se tam male uz roztahuje 😀

kamikadze uzij si svatbu 🙂 .... ja doufam ze mi nejaky sukne v lete budou, ale uz ted mam mensi krizi s trickama 😝

simka01
26. bře 2010

hoj holky.....slunicku zdar.......ja se na skrin chystam uz skoro 2 tydny,ze to protridim a vyberu,co mi asi bude-nebude......ale zatim se ne a ne dokopat ☹ dnes jsem se probudila s bolesti hlavy,ale jinak je mi krasne....mimi rano nemelo hlad,ale ja mu dala,co proto.......jen tak jsem sla zabloudit do lednice na salat z testovin,na svacinu odpoledne....a pripadala jsem si,jak kdyby mi to chtel nekdo snist,jak jsem ladovala lzicku za lzickou....a to mame ve 12 obed...... 😝 snad se s tim poperu....

kami: peknou svatbu..vyslo i pocasko..

barunka9
26. bře 2010

weri - pekny, mne se libi ten cernej s kytkama 🙂 a pekny pupik mas 🙂

holky, vy jste vsechny pakne hubene, ze i takove nahotinky si muzete dovoli 😀

ja sem asi podobnou fotku nedam, prasknul by Vam monitor 😀 😀 😀

elfka11
26. bře 2010

Ahojky holky venku krásně sluníčko.La_cheri:Držím palečky určitě to bude v pořádku.Dnes byl tedy den asi jsem vstala prckou,dnes odběry na Hematologií a po konzultaci mi doktorka řekla píchat injekce každý den do břicha ☹,ale doufám,ýe vše bude v pořádku ,po cestě v autobuse do nás ve městě narazilo auto a nakonec dne jsem skončila přes hodku v zácpě.Za hodinu jdeme s manželem na velký ultrazvuk a asi i 3D,tak držte palečky. 🙂 Bilejboxer:Můžeš mi napsat co tobě dali na ředění krve??

silvie22
27. bře 2010

Krásný víkend holky! Ctěla bych se zeptat-nybyly jste některá v průběhu těhu nemocná? Já mám dnes teplotu a mám rýmu jak trám.A na vsech lécích co doma mám je napsany,že se v těhu nesmí 😠 Nemáte něco co pomáhá a zároven neublíží mimi?
Jinak dala jsem dnes do alba náš kočárek 😵

dexonka
27. bře 2010

silvik: nazdarek,ja jedine co si beru je obyc.paralen.....
divala jsem se na kocarek,je moc hezky,co je to za znacku??

simka01
27. bře 2010

Ahoj holky......pekny vecer..dneska jsem asi vstavala...prdelkou...napred....je mi divne,poboliva brisko,spis prava strana,potim se....neni mi dobre....asi i ten tlak...zmena pocaska apod..vcera jsem machrovala se skrini a dnes jsem ji jen tak otevrela a sup vse vyhazela...tak jsem prohrabla veci ,a i kdyz mi skoro vse je,tak mi tam bude tlacit brzo brisko,tak jsem zvedava,co budu nosit ☹ ..ted uz koukam na volne a pohodlne...u nas cely den prsi a vcera vecer silena vichrice.....fuj,to ficelo....

silvi: taky beru nekdy paralen...to je fakt asi jedine,co muzeme..tak brzke uzdraveni..........a kocarek pekny,uplne jiny a jaky jsem jeste nevidela...

papa

suik
27. bře 2010

silvie: já měla menší chřipko/nachlazení, pila jsem lipovej čaj, jiný bylinky mi lékarnice nedovolila, na krk septisan, ...
paralen asi můžeš, ale já bych se radši zkusila vypotit, na teplotu studený zábaly, nebo na nohy octový či tvarohový zábaly.....na nos nevím, ale nějaké kapky by snad vhodný být mohly..
já se napařovala nad heřmánkem a dávala ruce do horký vody. Pak jsem si vlezla do horký vany, ale to by se asi moc nemělo...

sim: mě bylo taky dneska dost divně 😒

dexonka
28. bře 2010

dobre rano,dneska je divnej den,jsem se jeste ani nerozkoukala a uz je tolik hodin
ja si davam jeste na rymu PINOSOL kapky do nosu,jsou bylinkove ,takove borovicove s olejem,ty se normalne muzou,jinak nic :-/ holky vubec vam to nezavidim ted ty nemoci☹

silvie22
28. bře 2010

Ahoj holky! Moc děkuju za rady.Našla jsem na rodina.cz poradnu přímo s doktorama.Tam jeden psal,že v omezenem mnozstvy ne dyl nez tyden muzem i Olynth.Tak jsem si ho strikla na noc abych aspon trochu spala.Je ohromně ulevující.

Dexonka:Kočárek se tuším jmenuje IZZACO.Teprve bude od května u nas na trhu.Jestli jsem paní dobře pochopila tak je to v cesku navrzeny a v polsku zhotovený kočár.Byl docela levný tak doufám,že vydrží... 😅

silvie22
28. bře 2010

Je holky mohly by jste sem pro predstavu hodit ty váhový tabulky co máte z gyndy?? Mě moje midwife nejen že nic na to tema neřekla,ale ani mě neváží a na váhu se neptá! Mívám ted mezi 67-69kg (pred těhu 64) tak bych chtělq vědět jestli je too aspon trochu v normě.Připadne mi to dost...

selene
28. bře 2010

ahoj, s váhou buď v klidu, já mám 59kg a před otěhotněním 60 a jsem o dva týdny dál než ty 😀 😀 😀

schnucki
28. bře 2010

ahojik holky,

jakej byl vikend? my se vcera radne nadlabli, otevreli jsme grilovaci sezonu 😀 spat jsme sli asi v jednu hodinu, tak jsem dneska cely dopoledne prospala 😝

ja na zacatku 3 kila shodila, doufam ze ted jsme neco pribrali, vahu ale nemam tak cekam na dalsi konntrolu, sestricka me vzdycky vazi .... jinak ja taky zadnou tabulku nedostala, jen mi rekla ze 15 kilo pribrat je v poradku, ale co i kdyby to melo bejt vic, hlavne ze jsme v poradku 😀

nemocnym preju brzke uzdraveni 😉

silvie22
28. bře 2010

Jak tak ctu tak všichni většinou na začátku zhubly...jen já mám skoro 5KG nahoře...Tak mam obavy abych pak netlačila sluně 😎 Ale omezovat se stejně nehodlám.Chtěla jsem to vědět spíš pro zajímavost.

elfka11
28. bře 2010

Ahojky holky.Tak v pátek vše o.k,to se nám ulevilo,je to 100% potvrzené holčička.Nechali jsme si i video na cd z velkého ultrazvuku,už má 35Og. 😀 S těma tabulkama to koukám,že dávají doktoři,u každého je to přece jinak,kolik kdo přibere.Já mám teda zatím 3,5kg,a začíná mi pěkně chutnat. 🙂 Ještě na to nachlazení já už jsem podruhé a ty kapky jsou o.k a i jsem měla doporučené homeopatika pro těhotné a taky to bylo dobré.

weri1
28. bře 2010

tak holky kočárek je asi vybranej 🙂

la_cheri
28. bře 2010

jéé holky já před těhu 51kg a ted 55 takže 4 kg nahoře což je slušné uvidíme kam se ještě dohrabu taky mi začalo chutnat i kdžy jak co třeba milovnaý špagety miminku nechutnají:(
Elfko tak to gratuluji🙂))
weri:a jakýpak pochlub se🙂

schnucki
28. bře 2010

ja si myslim ze kdyz clovek nema nejaky problemy a mimco je zdravy, tak kilo sem kilo tam 😀

elfka gratulace k holcicce 😵

weri a ktery to vyhral??

elfka11
28. bře 2010

Holky děkujeme.Já s tím kočárkem nevím a nevím.

weri1
28. bře 2010

je to docela fuška vybrat.Prvně se mi líbil BEBECAR,ale za 15000,-kočár se mi nechtělo pořizovat,pak jsem se ještě víc zamilovala do IMPLAST BOLDER,byla jsem už rozhodnutamže ho bereme,ale ještě jsme chtěli nechat ukázat jeden.Až poté mi prodavač řekl že ty implast dost lidi reklamují.Takže vyhrál SOJAN X5.Takže až půjdete vybírat kočárek,zeptejte se jestli není moc reklamovanej,to ti prodavači asi sami od sebe neřeknou.Pak jsem četla na ten Implast bolder recenze že sporťák je dost malej,a to asi byl.neuměla jsem to hned odhadnout,ale vzhledově byl moc pěknej.Ten Sojan stoji bez pár korun 10000,- i s autosedačkou.Já už jednu mám tak tu budu asi prodávat 🙂

weri1
28. bře 2010

je to tenhle typ a možná i tahle barva,ale v obchodě jsme měli vybranou jinou.takže se rozhodujeme mezi dvěma barvama.Tam ten byl tmavší šedá se vzorama.

schnucki
28. bře 2010

weri ten kocarek je hezkej 😵

ja mam tak nejak predstavu jak by mel nas kocarek vypadat, ale jeste jsme poradne nekoukali, ja sem tam smejdim po netu, ale je jich toooolik

weri1
28. bře 2010

jo net a skutečnost je trošku jiná.V obchodě se ten výběr i trochu smrksne,ale fakt to chce vidět kočárek na živo 🙂

barunka9
28. bře 2010

Ahoj holky!
Silvi - ten Pinosol taky doporucuju a na krk Vincentku v tabletkach. Paralen bych asi moc nedavala. JEste mi tu nekdo doporucoval caj z cestveho zazvoru s medem a citronem. Ale to je celkem sila, ja to dala jen jednou. 🙂 Tak at se brzo uzdravis.
Jinak jsem dala do alba foto hadriku, co vybral tatinek. 😀 Poprve byl ochotny se se mnou chvilinku zastavit v oddeleni hadru pro mimina. 🙂
A ted jdu juknout na ty Vase kocarky.

kamikadze
29. bře 2010

Krasne pondeli, devcatka 🙂 Ja jsem vcera taky koupila prvni bodicka, s napisem I love mom, zkusim to sem taky dat.
Baru, dupajdy jsou super, kde jste kupovali?
K ty nemoci - ja bych taky zkusila ten zazvor, kdyz si das hodne medu, da se to pit.

camomilla
29. bře 2010

ahoj holky! preju pekny zacatek tydne! u nas je tady krasne jarni slunicko, doufam, ze i u vas 😉

Silvie, ja jsem taky jedna z tech, co vubec nesla s vahou dolu od zacatku tehotenstvi. prave naopak. nejak me prepadl od zacatku teho vlci hlad a musim jist skoro kazdou hodinu, jinak mi kruci v brise a to je v praci docela neprijemny. nemohla jsem jist tedy vsechno, protoze hodne veci me prestalo chutnat. ted je to tedy lepsi, ale zacinam 13.tyden a mam 1,5-2kg nahore. ja mam tedy tu tabulku, ale uz jsem mimo, prvni kilo bych mela pribrat od 14.tydne 🙂 ja to ale nebudu zas tolik resit. jen se chci trochu hlidat, at pak nemam po porodu prilis prace 😀

chtela jsem se vas zeptat? cvicite doma nejake cviky? a na bricho? muzou se cvicit cviky na brisni svaly a do kolikateho tydne asi?

weri1
29. bře 2010

camomilla: cviky na bříško bys neměla i doktor řekl,že jestli cvičím ať tyhle cviky vynechám
Jinak tady je škaredě i sprchlo,Já do čvrtého měsíce přibrala tři kila a teď za poslední měsíc 4 kila,takže 7 kilo nahoře,ale prosím tě neřiď se nějakou tabulkou.Každá to má jinak s přibíráním. Ještě abych myslela na váhu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru