II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
30. bře 2010

boxer: já do 20 tt přibrala 3 kg a pak do 24 tt 4 kila.za měsíc 4 kila nahoře.Já slyšela,že doktor řekl známým,že vidí "čárku" 😀
Mě to doktor na velkým utz neřekl níjak,řekl mi že čekáme chlapa 🙂 Pak můj doktor řekl,že vidí pytlíka 🙂

weri1
30. bře 2010

boxer: jinak gratuluji k holčičce 🙂
Tady v Praze jsem ty tampony koupila normálně bez objednání 😉

bilejboxer
30. bře 2010

Holky,no ona ta buchtinka jako kávové zrno fakt vypadala 😀 😀 Ta čárka uprostřed byla nepřehlédnutelná 😝 😝 😝
Mám takovou radost ...z prdelinky naší 😎

Weri-uááá,si děláš legrandu...to se budu za pár týdnů kutálet,no čekají nás zajímevé stavy.....horko,oteklé až po prsty... 😎 😎 že nenazujeme žabky v létě 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si dělám srandu,ale počkejte...jak tady budeme před porodem všechny skučet,jak jsme nepohyblivé atd.to bude prča.Budeme vzpomínat ještě rády 😝

No nic,jdu si uvařit kuřecí masíčko na mrkvi a brambůrek 😉 😉 😉 😉 hlady švidrááám.
3 5.jdu na ten cukrovkovej blintíček 😠 😠

weri1
30. bře 2010

boxer: tu cukrovku ti nezávidím,ale každý to pití na lačno snáší jinak.mě z toho bolela i hlava ☹
boxer:ty budeš ještě měsíc skučet a já si už budu užívat miminka a nespaní 😀

la_cheri
30. bře 2010

boxer:nazdáár držím palce at to přežiješ já zítra jdu na tu plodovku bojm bojím nervy mám už ted:(
holky dneska jsem snědla dva větrníky a jak byly sladký tka se mi z nich zvedl žaludek nějak mi ani sladký nejede takže na ten test jim prdím a maj smůlu jsem to říkala i manželovi a on:jo myslíš to jak jsi minule blila jo,to se ti nedivim.takže jsem rozhodnutá....jinak zeleninový salát mi udělal dobře mnam

weri1
30. bře 2010

cheri. nemá smysl abys tam chodila,když to vyzvracíš.
Mě po sladkým pálí žáha.Ty jdeš na plodovku? neboj určitě to bude všechno v pořádku!!!

weri1
30. bře 2010

my jdeme v pátek na 4D utz už se těším 🙂

dexonka
30. bře 2010

weri: tak dej pak vedet co a jak..
cheri: mas recht

bilejboxer
30. bře 2010

CHeri-moc držíme pěsti na zítřek 😵 Musí to být v pořádku,uvidíš 😉 jsme s Tebou!!!

Holky,já si ten blivajz na cukrovce ani nedovedu představit.....třeba se tam taky poblinkám,no.... 😠 ale vyzkouším to 😅 😅
Jak velký obsah toho je????A je to příšerně sladké...jo?díky.
.......já před sebou dneska stále vidím tu její"buchtičku" 😀 😀 😀 na ultrazvuku!!To budou dneska sny....to úplně vidím 😅

la_cheri
30. bře 2010

boxer:držím palce třeba to dáš🙂)
weri:my ted na tenhle UZ prdíme já nejdřív chtěla ale když jdem na plodovku tak nic stejně máme aspon fotečky to od prvního ne tak na každé budem mít památku jinou.
Holky snad to bude ok bojím se nevím proč ted udruhého jsem poprděná z každého píchnutí to u prvního neznám

lucinecka222
30. bře 2010

ahojky holky nebyla jsem tady dlouho ale koukám že další holka jde na plodovku .-( ja jdu zítra taky .-(

weri1
30. bře 2010

boxer: nebylo to tak hrozný chuťově,ale půl litr na lačno v sedm hodin ráno,během deseti minut a pak ještě dvě hodiny nejíst nepít mi dělalo problém,ale přežila jsem to. 🙂

lucinecka222
30. bře 2010

weri:co si pilana lačno?něco před plodovkou se pije ? 😕

lucinecka222
30. bře 2010

weri:aha už vím když jdeš na testy na cukrovku tak se pije že 😀

lucinecka222
30. bře 2010

la-chri: v kolik jdeš na plodovku?ja jdu na pul osmou rano,ty si někde z prahy?

dexonka
30. bře 2010

holky hned pisnete jak ste dopadly,drzim vam pesti,ani jinak nez dobre to dopadnout nesmi !!!

weri1
30. bře 2010

luci: teď jsem se musela zasmát. jo jo před cukrovkou
cheri: já na ten 4D chci jít,když jsem viděla co udělal s manželem velkej utz,tak jsem zvědavá co bude dělat při tom 4déčku.Na velkým měl slzy v očích a celý den nemluvil o ničem jiném. 😀

lucinecka222
30. bře 2010

weri: 😀

dexonka
30. bře 2010

ja do 4D urco pujdu,ale bez pohlavi🙂

bilejboxer
30. bře 2010

Lucinecko-ahoj,držíme pěsti i Vám na zítřek 😉 Určitě to holky bude donré,musííííííí!!!!Jsme s Váma.To bude pak neskutečná úúúúúúúúleva....a zasloužená!!!

Weri-děkuju,snad to dám.....max.se pobluju 😝 😝 😝

Všem pěkný večíííírrrr 😎 😎 😎

elfka11
30. bře 2010

Krásný večer kočky. 🙂 Bilej boxer:Tak to jo kávové zrno to známe supeer holka 😀 ,hlavně,že vše v pořádku.A v kolikátém týdnu se jde na tu cukrovku??.La_cheri.Držím všechny palečky

elfka11
30. bře 2010

Holky a ten 4D je jaký rozdíl a 3D??

weri1
30. bře 2010

elfka: 24-28 tt

dexonka
31. bře 2010

elfka: no ja si myslim ze 3D jsou fotky a 4D je video...jinak 2D klasika UZ........ jinak dobre rano🙂

barunka9
31. bře 2010

Dobre rano, damy. 😎

Cheri a Luci - drzime palce, dopadne to dobre! 😉 Dejte hned vedet!

dexi - udejaj 3D UTZ tak, aby to pohlavi nebylo videt?

dexonka
31. bře 2010

ja myslim ze urcite,teda asi tim stylem ze tam to miminko nedaji cele,nevim🙂 ale ja doufam ze jo🙂)

barunka9
31. bře 2010

no tak ja se na to zeptam, az pujdu na ten velikej UTZ v II.trimestru, nerada bych se to tam nahodou dozvedela. Porad bych chtela to prekvapko az na konci. 🙂
Kdy se nejlepe chodi na ten 3D? Sice jsem si rikala, ze na nej nepujdu, ale at mam info, kdybych zmenila nazor. 😉 Taky si rikam, ze kdyby myl manzel hotovej po tom velikem UTZ a chtel jit na 3D, tak pujdu. 🙂

dexonka
31. bře 2010

ja jdu na UZ ted 8.dubna taky se tam zeptam...no mne sr rikal ze nejlepsi je jit kolem 24.tydne,ale ne uz ve 30.

barunka9
31. bře 2010

ja jdu az 20.4. - no uz aby to bylo 🙂

simka01
31. bře 2010

Ahoj holky...po mensi odmlce se hlasim....vas si precist...da zabrat....ja nejak zavirovala PC...jsem sikula,no jo...

vsem drzim pesti,koho ceka kontrola a testiky....
ja jdu 13.4 k doktorovi a 15.UTZ ve II.trimestru......uz se to blizi.....

jo a ten 3D jsem slysela od 22.tydne,aby to stalo za to.......ja na nej se take chystam,tak jsem zvedava

bilejboxer: gratuluji k holcicce......

mala otazka....holky,taky vas obcas poboliva podbrisek? nechi plasit,cetla jsem vse mozne,ze to k tomu vice mene patri....jak se vse napina a roste....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru