II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

barunka9
22. dub 2010

Ahoooj. Tak ja mam dnes v planu byt v praci 🙂

dexonka
22. dub 2010

baru: ja myslela ze uz nepracujes....

barunka9
22. dub 2010

ale kdeze, planuju tu byt az do posledni chvile
zatim mi to nevadi, ale nekdy bych si nohy nahoru dala, to jo... 😉

dexonka
22. dub 2010

baru a co delas za praci???? nekdy je lepsi si doma odpocinout,i kdyz ja doma jsem a vuuuubec nemam cas odpocivat🙂

kamikadze
22. dub 2010

Ahoj devcata! My jdeme odpoledne vybirat dlazdicky, vanu, umyvadlo a takove zalezitosti, zitra prebirame stavbu, mam hlavu v pejru, ach jo.

dexonka
22. dub 2010

kami: tak to jsou takove hezke starosti,to vybavovani co🙂)

kamikadze
22. dub 2010

No, ja nevim, zitra to budou spis malta, cihly, ytongy, plechy a tak... dneska by to mohlo byt veselejsi, akorat se s mym muzem budeme zase dohadovat na barve koupelny... 😒

kamikadze
22. dub 2010

Dexi - s tim odpocivanim to znam, pred dvema tydny jsem byla 3 dny doma s virozou a uklidila jsem cely byt... 😀

simka01
22. dub 2010

pekne dopoledne mamky 🙂 ja dnes vstavala zadeckem vpred ☹ kolem naseho baraku prochazela skolka.....ale podle hluku deti,tak vsechny skolky z okoli.......pak blokove cisteni.....no,nazdar.....ted pozdne snidam a pripravuji obed a odpoledne jdu pracovati...vceru tatku chytl zub,tak jel ze skoly domu a ja za nej vzala 2 hodky posledni...no..uprimne...byla jsem v rozpacich i z toho,jak me vitaly deti apod...ale cekam prcka,Stanika,tak za to to stoji....a aspon jsem v klidu,pomaham nasim v druhe praci a nenervuji se,ze? jinak jsem si dnes objednala podprdy tehul-kojici...tak jsem zvedava...jen jeste nevim,zda jsem tipla spravnou velikost....zatim mam tu nejmensi...ale snad to dozenu....

kamikadze
22. dub 2010

Kojici podprdy maji super v Marks and Spencer, dve za 700 Kc.. krasne mi sedi, ale s nakupem vyckavam do 9. mesice, treba se mi holky jeste zvetsi (ale nechtela bych...)

simka01
22. dub 2010

kami: ja mam opacny problem....na to zvetseni se tesim 🙂

barunka9
22. dub 2010

no si rikam, jestli na kojici podprdy neni jeste brzy... 😀 Ja myslim, ze se jeste zvetsej, koupim je asi az ke konci...
jinak delam v kanclu ve stavebni firme, takze celkem pohoda
asi bych nejaky volno potrebovala, doma bych uklidit asi mela... 🙂

kamikadze
22. dub 2010

Simi - kazda chceme to co nemame 😉 Ja mam jen obavu, aby mi tam po kojeni neco zbylo... Momentalne uz kupuju kosicky D, o cislo vetsi nez pred zac. tehu.

simka01
22. dub 2010

kami: jo,jo....presne....
holky,budete kupovat jake plinky? jednorazovky nebo latkove? a jeste otazka ,co kalhotky na pleny...vcera jsem se bavila s kamaradkou,ta byla v porodnici,za par dni ma rodit....dostala seznam,co by mela s sebou mit....u nas pujcuji maminkam i celou vybavu do porodnice pro miminko,ale kdyz jsem to videla...je to jak smirgl ..obleceni se da,ale budu mit i tak sve...ne nadarmo mam nakupovaci,ze? a ty kalhotky se davaji i na jednorazovky i na latkovky.....vcera to prave povidala...bud mi to uplne vypadlo nebo jsem vubec nevedela,ze na plinky se davaji kalhotky..mamka mi je tam davala,pry,kdyz se to pokadi,ze to muze u nozicek vylezt...tak proto... jo a jinak podle ohlasu od holek ,me mamky a vubec...nejlepsi na opruzeniny apod je PENATEN kosm.(klasicky,ne od John.).to jen pro zajimavost....

simka01
22. dub 2010

ted asi vypadam,jak blb...co? ale fakt mi to vypadlo,ci co 😖

kamikadze
22. dub 2010

Ohledne plen Simko : http://www.miminko.estranky.cz/clanky/rady---ti...

Zvazuju latkove v kombinaci s jednorazovkami, ale jeste to nemam uplne domyslene.

Ja se v tech tvych vzkazech mam trochu problem orientovat, zacnes o plenkach a skoncis u kosmetiky, tak nevim na co mam odpovidat 😀

barunka9
22. dub 2010

no holky, ja to vidim na papirove plenky, latkovych si koupim tak 20ks na ruzne to ublinkavani, otirani a tak...
Jinak ze zkusenosti kamaradek je na opruzeniny nejlepsi RYBALKA a na okousane bradavky BEPANTEN

barunka9
22. dub 2010

na papirove plenky zadne kalhotky nepotrebujes ne?

kamikadze
22. dub 2010

Baru, na papirovky snad ne, co mi pamet slouzi z doby au-pairovani...

sariss
22. dub 2010

Ahoj holciny,

Tak uz sem taky patrim - jupiiii odvcera mi jede 14 tyden😉
Zatim vas tu procitam a orientuju se a vypada to moc dobre...same uzitecne veci s etu clovek dozvi 🙂

Ja jsem ted taky celkem ve stresu - budem se stehovat - sice ne do vlastniho ale prace je s tim taky velka. Uz aby to bylo a mohla jsem v klidu premyslet co za veci pro mimi, jaky kocarek...to jsou prijemne starosti.

Pekny den vsem papa
Sariss

kamikadze
22. dub 2010

Ahoj Sari, tak gratuluju ke vstupu do II. trimestru!

barunka9
22. dub 2010

vitej, saris 😉

simka01
22. dub 2010

kami: tam bylo pro zajimavost 🙂

ta rybenka je velmi dobra....kamaradka ji mela i v Turecku,kdyz jsme byli....a super i v teplech apod...sice to smrdi,ale je to obyc a super....Bepanten a Penatan skoro to same....a s plenkami jsem stejneho nazoru...taky budu mit jednorazovky....myslim,ze toho bude pak tolik,ze jeste prat a zehlit nekolik plen...to by bylo moc....dneska mi prisly na zkousku s detskymi obrazky...zirafa a medvidci....na to ublinknuti sice skoda,ale par peknych jsem chtela mit...

budu s lepsit...jedna otazka a ne nekolik dotazu.....ou kej???? 😉

simka01
22. dub 2010

sariss: vitam te u nas ???? gratuluji k dalsimu postupu....ted pry ma byt nejhezci obdobi... 🙂 😖

simka01
22. dub 2010

baru: jsem asi mimo...RYBALKA....ne rybenka....vypada to jak indulona,ruzovo neo a je tam modra rybicka?

barunka9
22. dub 2010

presne tak, Simi 😉

camomilla
22. dub 2010

ahoj holky! nejak jsem se posledni dny sem nedostala, ale snazila docist. vam reknu, ze to byla prace 😀
vitam nove prichozi a gratuluju k vysledkum ultrazvuku!!

me uz konecne malinko vykouklo brisko!! hlavne teda vecer, to je pekne vyvaleny, mate to tak i vy?
jinak nevim, jestli uz nepribiram nejak moc, vzhledem k tomu, ze to ani neni tak videt... dnes jsem se vazila a v 16.tydnu mam nahore 3,3 kg! muzu se zeptat, jak jste na tom vy??

byli jsme na pruzkumu kocarku a nejak jsem se zamilovala do dvou, ktere meli velkou korbicku: stale ten quinny - buzz a bebeconfort - loola-up (ty jsou francouzske, nevim, jesstli se v cr prodavaji...) cenove by meli byt oba nejak okolo 16-17000 tisic... moc se mi libi... ale prijdou mi stale drahe... zvazuju ted, ze bysme koupili nekde v bazaru hluboky kocarek a pak poradny sportak... treba se tak usetri... nevim, manzelovi se to moc nelibi..
pekne odpoledne preji! 😉

elfka11
22. dub 2010

Ahoj těhulinky 🙂 Krásné sluníčko dnes 😎 Vítám nové příchozí.
Weri:Doktor ti řekl,že to bude dříve??

elfka11
22. dub 2010

Dexonka:Brrrrr dnes jsem byla u zubařky a vzpměla si na tebe,vrtala mě snad půl hodiny a děsné ty mé zuby. ☹

weri1
22. dub 2010

elfka: ano doktor mi to řekl 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru