II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
22. dub 2010

Na prcinku 🙂

weri1
22. dub 2010

aha,to já mám pudr od avirilu a krém proti opruzeninám z rosmannu,tu jejich značku

elfka11
22. dub 2010

Weri:Já mám v albíčku šatečky 🙂

weri1
22. dub 2010

elf: já vím,ty máš pěkňoučké věcičky 😀

elfka11
22. dub 2010

Weri:taky jsem kupovala nějakou kosmetiku,ale jen lehce,každé mimi snese něco jiného,a na malé jsem koupila přírodní bez parfemace.Taky máte pěkné věcičky 🙂

weri1
22. dub 2010

no já mám,ten pudr,tu mast,na očička koupím něco líh na pupík a dětský olejíček.Doktorka stejně říkala že to stačí ať toho nekupuji moc.Pro sebe vložky do podprsenky,vložky do porodnice,jednorázové kalhotky a krém na bradavky

elfka11
22. dub 2010

Weri:A ten krém na ty bradavky je dobrý B-panthen jsem slyšela,jaký máš ty?Já taky něco málo kosmetiky jsem nakoupila a občas v akci nějaké vlhké ubrousky at jsou trošku zásoby 🙂 ,ještě ten líh a pro sebe ještě zatím nic a ty jednorázové kalhotky,jsou dobré z lékárny takové sítované, né z drogerié.

weri1
22. dub 2010

prej ten b-panthen je dobrej ale drahej,já mám z Dm drogerie-babylove
Vlhčené ubrousky jsem si koupila jeden balíček,zbytek až se malej narodí
a ty kalhotky jsem si koupila přes net,protože jsem něco objednávala,tak snad jsem neudělala chybu.Na batolátku

elfka11
22. dub 2010

Weri:JJJ je dražší.No to nevím snad ne,já jen vím,že ty kalhotky z Dm blbé a nepříjemný materiál.

weri1
22. dub 2010

tak když tak si koupím ještě z lékárny,tady těch za 60,- když nebudou dobrý vyhodím

elfka11
22. dub 2010

Weri:Jasně v té lékárně jsou myslím po kusech a z internetu si je taky vezmeša uvidíš přesně tak.

elfka11
22. dub 2010

Weri:Už máš pěkné bříško jsem ted koukala 🙂

weri1
22. dub 2010

no roste pěkně, 10 kg navrch 😀 když to tak půjde dál budu mít 20 kilo jak vyšitých na konci

simka01
22. dub 2010

ahoj holky.........weri a elfi: pekna briska 🙂
ja ted dorazila z kramu..nakup apod..a prinesla jsem si troje balerinky a jedny saty...tak honem,at uz je teplo a muzu to vytahnout...jsem blazen do bot........a kabelek...jeste,ze cekame chlapecka,to by nam tatka dal,mit 2 mainaky...asi se k vam brzo se zubarem pridam.....pujdu co nevidet....a budou vrtat ☹ 😒 ☹

elfka11
22. dub 2010

Weri:To nejde skoro poznat u tebe 🙂 Já už mám 5kg,ale ten pocit hladu je ted děsný. 😀 Já tenkrát 17kg,ale byla to velká zátěž a celé tělo oteklé a ty nohy,nemohla jsem ani stát.Ted bych řekla,že je to lepší a snažím se spíš zdravěji stravovat.

elfka11
22. dub 2010

Simka:To jsme dvě,já jsem nemocná na boty a potom kabelky děs,manžel už to nekomentuje 😀 Ted jsem si dala čaj a děsný ty moje zuby.

elfka11
22. dub 2010

Simka:Kde máš malého obrázky z 3D?

simka01
22. dub 2010

elfka: aspon mam spzriznenou dusicku 🙂 mne bude dodelavat zub....jednu stranu,ted tam mam nejakou drenaz.......moje byvala doktorka mi spatne vyvrtala kaz a je to...jinak nekrvaci vam dasne? nevim,zda ste se uz ptal nekdo,kdyz se resily zuby,ale mne prijde ,ze je to od doby tehulkovani...

simka01
22. dub 2010

elfi: ted to zkousim fotit,ale nejde to moc videt...blbe svetlo........vy jste si delali z toho zaznamu fotky sami?

simka01
22. dub 2010

ted jsem to hodila do PC a budu stopovat,tak snad se podari vyfotit za chodu 🙂

elfka11
22. dub 2010

Simka:Samo v těhotenství krvácí dásně a mě tedy dost,koupila jsem si nejměkčí kartáček je to lepší.Jo jo sami jsme fotili 🙂

weri1
22. dub 2010

mě naštěstí dásně ani zuby nezlobí.ťuk ťuk ťuk
jinak mě ty kila šla do prsou a do bříška

elfka11
22. dub 2010

Weri:Jasně to jde bidět taky mi to taky připadá. 🙂 To bud ráda zuby jsou na blbé

elfka11
22. dub 2010

Ježíš dnes teda píšu

weri1
22. dub 2010

ja si to přeložím 😀

simka01
22. dub 2010

...tak jsem si to zkusila vyfotit a šlo to.....trochu jsem si přeházela fotečky a udělala pořádek.....už chci přidat další úlovky,ale i dnešní balíček vzala maminka.....takže musím čekat ☹ ........hodná to babička bude...

dexonka
23. dub 2010

ahoj holky,to pocasko venku-to je luxusek🙂

bilejboxer
23. dub 2010

Ahoj těhulky 😎 😎 😎 😎 😎

zdravím všechny při slunečném pátku 😀 😀 😀 Krásný víkendík všem.Moc se sem nedostanu určitě,budeme si užívat tepla a sluníčka na zahradě 😅 😅 už se těším!!
Malá mě okopává vesele,tak jí půjdu poslat oběd konečně 😅
V úterý mám kontrolu po měsíci ahned pak zubařku 😖 Naštěstí si myslím,že mi nic dělat nebude.....taky mi víc krvácejí dásně,ale jen občas.Takže si sporadicky vezmu Listerine a mám pak zase klid 😀 😀 Ten další týden 3.5 jdu na OGTT...uáá,jsem zvědavá,jak ten blafík zmáknu 🤐

lachtanek1
23. dub 2010

Ahoj těhulky, zdravím Vás všechny po delší době! Doufám, že všechna vyšetření u všech ok, ještě jsem to všechno nedočetla.
Já byla v pondělí 19.4. na velkém UTZ, slzička skápla mě i manželovi...všechno dr. důkladně prohlížel, vždy řekl -aaa,to je obrázek, který vidím moc rád, všechno v naprostém pořádku..tak jsme byli šťastní jako blechy. Opět jsme se samozřejmě ptali na pohlaví, takže řekl opět holčička (asi). Máme to tak, že nám 2x řekl holku a 2x kluka. Tak se Vás chci zeptat, když teď naposledy řekl 2x holka, myslíte, že to mám brát už jako definitivní, nemůže se tam ještě ten pindík nějak objevit? Sám totiž říkal, že tam pořád moc nevidí, že mimi nespolupracuje..Přejeme si kloučka,ale když nebude, bude třeba příště..Hlavně, že mu/jí nic nechybí...
Pohyby cítím od minulého týdne, je to úžasnej pocit najednou. Byla jsem z toho poprvé úplně vedle! Dásně mi taky krvácely,ale stejně jako píše boxer-pomáhá Listerine. Co mě teď trápí víc, to pálení žáhy. Dr. říká - zakoupit Rennie..ani jsem netušila, že se v těhu může. Stejně se to budu radši nejdřív snažit vydržet bez něj. Nejsem moc práškový typ..

dexonka
23. dub 2010

ahoj lachtanku,to je moc hezky ten UZ🙂) ja bych s tim urceni pohlavi asi jeste jednou pockala,kdyz vam i dr.rikal ze mimisek moc nespolupracuje...
ten rennie si urcite kup,to neni typicky prasek🙂 ale pry je lepsi ten ovocny nez ten mentolovy,prece se nebudes trapit se zahou...
boxik:drzim pesti na pondelnim zatydennim testiku,ja jdu po tobe v patek,muzu si pry vzit citron tak snad to nejak dam🙂
venku bylo dnes fakt nadherne tak snad to zustane i na vikend....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru