II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
4. kvě 2010

baru tak to je hezky taková svatba

simka01
4. kvě 2010

baru: to je super......takhle nejak bych mela predstavu.....
u nas jde o misto,ktere se musi zamlouvat rok dopredu...je to sice normal hrad,ale v lazenske sezone a pak se nechytame....tak proto termin uz ted....ale to okolo ...na to je doooost casu.....
weri: kdyz si rozumi clovek...tak vek je to posledni.....

barunka9
4. kvě 2010

no tak termin, ten jsem zamlouvala taky dost dopredu, protoze jsme chteli 20.07.2007 🙂
holky, ja myslim, ze neni nikde dano, jakej rozdil je spravnej, zalezi na kazdem, co mu vyhovuje, takze kdyz jste spokojene Vy, tak si muzou ostatni rikat, co chtej

weri1
4. kvě 2010

já jsem naštěstí na negativní reakce nenarazila a i kdyb,manželá miluji a vážím si ho tak ať si každý říká co chce
Já měĺa trochu nervy se zařizováním,protože jsem se vdávala v rodném městě,teda 30 km od rod.města na zámku a hostinu u nás ve městě což jé 250km od Prahy,tak to bylo složitější,protože vdobě mailů a různé techniky jsme vše museli vyřizovat osobně.Hlavně obřad a ještě s příjmením.Chtěla jsem bez -ová tak to bylo taky vyřízování,ale jen malinko

dexonka
4. kvě 2010

sim: 7 let je klasicka ani malo ani hodne
me to ceka za tri tydny,uz se docela tesim...........

elfka11
4. kvě 2010

Baru:Máme vybraný Jane Slalom,ale starší typ s větší korbičkou,taky jsem ho viděla na živo a vypadá dobře,dnes kouknem s manželem a vememe ho rovnou,když se mu bude zamlouvat. 🙂,hodíme ho ke tchýni.

barunka9
4. kvě 2010

elfi - tak at to dobre dopadne a libi se mu. 🙂

weri1
4. kvě 2010

holky tak u mě vyhráv´á ten sojan,zdá se mi líp ovladatelnej,matrace vybraná ta kokosová,postýlka taky vybraná,monitor pořídíme na to aukru nebo půjčíme a už máme všechno.Hurá.Nějak mě to už nebaví,pořád něco hledat,kde je co lepší ☹

barunka9
4. kvě 2010

weri, mne to taky nebavi a to jeste hafo veci nemam... 😒

elfka11
4. kvě 2010

Jsem zvědavá večer písnu co a jak. 🙂 A jakou ti dala cenu na ten tvůj kočár???

elfka11
4. kvě 2010

Baru jsem zapoměla napsat

elfka11
4. kvě 2010

Holky to chce i potom postupně co člověk využije a bude potřebovat. 🙂

weri1
4. kvě 2010

já kupuji jen to nejnutnější,ale výběr kořárku a matrace a takových těch velkých věcí mi dal zabrat,než jsem se rozhodla co a jak

elfka11
4. kvě 2010

To já taky je toho dost,ale to nejnutnější stačí a pak se uvidí.Máš pravdu.

simka01
4. kvě 2010

holky.....uz mam take tech kocarku plne zuby...pripadam si nekdy jak pako....furt nekde hledam,koukam po holkach,co projdou....pak hned na net apod.zkoumam sirku korbicky.....my si vybrali ten Jane starsi model a snad se nestane neco,co me prekvapi....nabytek a matrace budem resit tak za mesic....ale vybrano mame,o to to je snazsi a jednodussi....bereme to,co ma ozkouseno svagrova....ma druheho prcka,tak mi hodne poradila....

elfi: jsem za tebe zvedava 😉

ps: cely den prsi a je zima a to me neba ☹

dexonka
4. kvě 2010

kamoska si ted objednavala Jane kocarek,sportak 2010 chtela totiz otocny a korbu 2008 skrz tu velikost,je z toho kocarku uplne nadsena..........

weri1
4. kvě 2010

je v těch postýlkách nějakej rozdíl?

dexonka
4. kvě 2010

snad jen cena a obrazek🙂)

weri1
4. kvě 2010

jako obrázek na postýlce? 😀

weri1
4. kvě 2010

budu objednávat věci na mamitati,huráááá

elfka11
4. kvě 2010

Ta na tom mamitati moooc hezká 🙂

elfka11
4. kvě 2010

Jinak těhulinky,máme kočár huráááá a za dobrou cenu a je klid. 😀 🙂

elfka11
4. kvě 2010

Dnes jsem rýmová mrtvolka,nafotím kočár i pupík a dám to tam zítra do alba😀 😀

weri1
4. kvě 2010

elfi za kolik?

elfka11
4. kvě 2010

No nakonec jsem ukecala za 8.000kč 🙂

elfka11
4. kvě 2010

Holky a co sterilizátory a ohřívače??známá si to pořizovala hned.

weri1
4. kvě 2010

já si to pořizovat nebudu,myslím,že je to zbytečnost,možná změním nízor,ale teď ne 😀

weri1
4. kvě 2010

dobrou noc a krásné sny přeji 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru