II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
17. kvě 2010

boxi: oni ten kocarek maji v akci za 16000 kdesi jsem to videla na netu,ale nevim skrz tu korbicku mini,fakt uz jsem zmatena z toho.......
jaky kosik budete kupovat,jako jeste k postylce???
ja se zblaznim oni nam dnes spletli ryti na prstynkach.,.............

dexonka
17. kvě 2010

pred pul hodinou....

elfka11
17. kvě 2010

Dex:Ježíš ted jsem to sledovala v telce,to je síla.A jste někde kousek od řeky???

bilejboxer
17. kvě 2010

Emis-ujujujjjjj,to je mi líto,že máš takové trable!!!!!!!!!!!Kámoš je zástupce primáře na urologii...nedávno tam byla známá kvůli vycévkování a OK....nestěžovala si na bolesti....prý to nic nebylo 😉 Je taky těhu a malá se jí šprajcla v bříšku tak blbě,že se nemohla celý den vyčůrat!!!!!!!!!!!Naštěstí tam v noci zajeli....a doktor nevěřícně zíral,kolik jí toho z močáku vysál...že musela mít hrozné bolesti!!!Jenže s druhým dítkem doma a běháním okolo něj jí to tak nepřišlo....jen jí večer došlo,že nečůrá..... ☹ Pak se močák a miminko dostalo na své správné místo a bylo to OK..........to jsou fakt neuvěřitelné zážitky,co 😖 Tak hlavně,aby se ten zánět zaléčil pořádně!!!!!!!!!!!!!

dexonka
17. kvě 2010

elfi me se to netyka,ja bydlim ve 3 patre dal,ale u vodu mam sestru a hlavne uz neffunguje rada obchodu,zadny skolky,skoly,nevim jestli zitra dojdu k lekari atd ,uplne se tu zastavil cas a je to mazec...........

bilejboxer
17. kvě 2010

Dex-a v akci je loňský model???
jinak kupujeme přenosný košík na miminko se stojánkem.Máme v baráku dvě patra...pokojíček je nahoře,přes den ho budu využívat tady dole v obýváku+ si ho budeme brát do ložnice.Tam se nám totiž nevejde už postýlka 😖 Udělali jsme ložnici malinkou,jen na letiště s úlož.prostorem + malý stoleček,dvě malé cestičky kolem letiště...ale koš se tam vejde 😀
je to podkroví,takže šikmá střecha atd.Prostě omezený prostor jen na spaní.Ale pokojíček je hned vedle a o kus větší 😎 Takhle o budeme řešit,ež zůstane malá sama v pokojíčku pak.
Taky si koš můžu vzít na terasu nebo ven+ pokud někam pojedeme tak s sebou.Stojan prostě zůstane doma 😀
........jinak ta voda...hrůza fakt.Opakuje se to čím dál častěji,že.... 😢 😢 😢

emispheare
17. kvě 2010

dex - teda, to je strašná představa ,... co popletli na těch prstýnkách?
bilejboxer - díky za info,... prej to nebolí, jen to pálí,... ale ta představa,... jejda , vůbec by mě nenapadlo, že je to možný,.. aby se tam prcek takhle šprajcnul,...

dexonka
17. kvě 2010

holky za chvili se ozvu,musim okoupat malocha,prestava tyct tepla voda

bilejboxer
17. kvě 2010

Emis-kdyby mi to kámoška nelíčila,tak tomu asi taky neuvěřím 🙄 chuděra si to vůbec vybírá....naskočil jí atopický ekzem,jen co otěhotněla,pak ten močák + 2x jen tak omdlela 😠 Ale už je naštěstí vše v pořádku 😵 Až na ten ekzem.....ten má stále hodně a svědí ji to!!Taky čeká holčičku.

emispheare
17. kvě 2010

bilejboxer - to jsou samá pozitiva, už jen soc. jistoty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 si to fakt chudinka vybrala

dexonka
17. kvě 2010

boxik: casualplay 2009 je v akci
emi: dali nam spatny datum ryti,teda jen na jeden prstynek ,tak to musi opravit....

lucielp
17. kvě 2010

Dexi: ta voda vapadá fakt hrozně. Tak to nějak vydržte. Je mi vás moc líto.
Simi na tchýni bych se vykšlala. Psala jsi že jsete spolu už několik let ne? Tchýně je blbá místo toho aby ti pomáhala tak tě stresuje. Jak tu již někdo psal já bych jí malého nepůjčila. Ona by koukla.
A k porodu. Dost se ho bojím, ale jak řešíme tu svatbu tak jsem to nštěstí vypustila. A začnu na to myslet nejspíš po 26.6. Pak jedem na dovolenou tak budu mít dost času přemýšlet ☹ ☹

weri1
17. kvě 2010

a kamapak jedete na dovolenou?

dexonka
17. kvě 2010

luci: jsme na tom stejne taky ted mimiska neresim,az po svatbe pokud teda nejaka vubec bude:-/

lucielp
18. kvě 2010

Weri jedeme na chatu na Vltavu ( Týn nad vltavou - Hněvkovice) Už jsem tam jeli loni a bylo to pěkné. Je to rybářská chata. Cizinu jsme museli vypustit 🙂 .
Dexi já myslela že ji máte na nějaký termín domluvenou.

ttterysek
18. kvě 2010

Dobré ránko holky,včera jsem Vás dost zanedbávala,ale musela jsem něco řešit s přítelem...Budeme mít svatbu ještě než se mrně narodí 🙂 sice jsem chtěla,až budu mít pupík dole a až bude mimi trošku větší,ale nějak to přišlo dřív,tak za 2-3 měsíce mě to čeká 😀 Přítel právě prodává byt,ve kterém stejně nebydlíme a chce si vzít novou hypotéku,aby jsme si mohli koupit tenhle domek ve kterým teď bydlíme v podnájmu,jenže mu ji dají s lepšími úroky,když budeme manželé 🙂 nejdřív jsem z toho nebyla 2x nadšená,že se budu vdávat s pupíkem,že to bude akorát vypadat,že musíme,ale nakonec mi to vrtalo hlavou a bude to tak asi opravdu nejlepší 😉 nebude to sice velká svatba,ale 20 lidí stačí a navíc včera mi řekla tchýně,že nám dá na prstýnky,na kočárek a 20 000 jako svatební dar...docela mě to překvapilo,protože ona není z těch,kteří by rozdávaly peníze...ale je teda hodná,neměla jsem slov 😲

lucielp
18. kvě 2010

Tery tak koukám že se nám to tu začnalo párovat. Byla jsem na tom stejně ale ve středu jsem zařídili svatbu 🙂 Také jsem nechtěla s bříšken, ale partner má pořád problémy v práci že nemá nárok na volno že nejsme manželé, malej hned bude mít příjmení a nebudem muset nic vyřizovat..... Je to asi lepší i určitě z důvodů půjčky. Jen jestli můžu doporučit zařiďte si to co nejdřív. Pak budeš mít větší bříško a bude to náročnější. Mě to vyjde na 30 týden ☹

ttterysek
18. kvě 2010

pokusíme se to zařídit,co nejdřív to půjde,lae nejdřív to bude možný až v červenci-tak za ten měsíc a půl,kdyby sme to udělali hned první víkend.Právě s bříškem to bude složitější udělat cokoli...budeš mít svoje šaty nebo pujčené?mě přijde zbytečný si je kupovat,když je teď pujčují docela za přijatelnou cenu.u nás stojí půjčení na den 1500-2500-podle toho jaké ty šaty jsou

lucielp
18. kvě 2010

Jestli to chcete na radnici tak termín bych šla zamluvit hned. Já když jsem tam byla před týdnem tak už měli jen toho 26.6. v 11:30 a ve 12:00 Pak kadeřnice měla poslední místo, fotografka no a zatím scháníme kdo nám upeče trochu cukroví do krabiček. Šaty jsem si půjčila. Kupovat je zbytečnost. Půjčení vyjde na 4400Kč a to je ještě levné. Svatební šaty jsou mnohem dražší než plesové. Tedy u nás v okolí. Mám jen takové jednoduché a lehce se mi tam vejde bříško. Překvalila nás i cena pestýnků. 8500 a to tam měli většinou kolem 10000 a víc.

elfka11
18. kvě 2010

Ahojky těhulinky: 🙂 Aspoň dnes první den u nás neprší.Tak jsme dorazili od doktora s manželem chtěl vidět mimi,kočička nám pěkně roste,máme 1150g a kolem 38cm tak jde vidět,že injekce pomáhají 🙂 ,pořád špulila a otvírala pusinku. 😀Pěkně byla vidět prcinka,tak jsme se snažili manželovi ukázat s doktorem kávové zrnko mezi nožkama,ale bez úspěchu moc to na té obrazovce prý neviděl. 😀 😀

bilejboxer
18. kvě 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Pěkné úterý.
Koukám,že řešíte zařizování krásných věcí...bude to tu samá nová nevěsta 😝 😝 😝 už se těším na fotky 😅

Dnešní kontrola v pořádku 😀 malá se konečně otočila jinak,uže ji mám hlavou vedle pupíku 😝 😝 😝 já zrovna včera říkala manželovi,že začla dost kopat...asi leží jinak a ono jooooo 😅 😅 😅 na UZ pěkně spinkala,ale teď je vzhůru 😎

Dexi-tak co Ty....dostala ses nakonec k dr.???Co voda...neprší Vám tam dál?Mylsím na Tebe !!

.....cvakla jsem pupík.

bilejboxer
18. kvě 2010

Elfka-hurááá,dalšéí úspěšná po kontrole,gratuluju!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 a mám z Vás radost.My máme prcinku na 4D ,tak to ani mnažel opakovaně nepřehlédl 😝

kamikadze
18. kvě 2010

Kavove zrnko.. to jsou obraty...prvne jsem se s tim setkala, kdyz jsme meli jit na velky UTZ, manzelovi jsem to musela vysvetlovat... my jsme zadny kavovy zrnko nakonec stejne nevideli 😀

Posilam trochu sucha na Moravu, at uz aspon prestane prset!

eliska_v
18. kvě 2010

Ahojky holky.
elfka: Tak to gratuluju.... 😵 😵 😵

lucielp
18. kvě 2010

Holky gratuluji k super výsledkům u doktora. Jste mě navnadily. Jestli mi ho doktor ve čtvrtek neukáže tak si to zaplatím. Já ho chci také vidět. 5 týdnů je strašne dlouho ☹ a určitě se mooc změnil 🙂

ttterysek
18. kvě 2010

tak taky gratuluji k dobrým výsledkům 😉 já uvidím našeho mrňouska za týden a už se taky nemůžu dočkat.Moc se těším až tu prdelku naši uvidím a přítel je snad natěšený ještě víc.Včera byl uplně paf z toho,že cítil pohyb,když mi přiložil ruku na pupík 😀 ještě jsem ho neviděla tak na měkko... 😀 😀 😀 😀 snad nám už řeknou to pohlaví,napřed jsem chtěla jen fotku z 3D,ale asi si taky necháme udělat video,teda záleží na tom,jestli bude mimi aktivní,pokud bude spinkat,tak na dvd se vyprdnem a spokojíme se jen s tou fotkou,ale už se nemůžu dočkat.Snad příští týden už budou autobusy jezdit normálně,teď mají hodně zpoždění nebo nejezdí vůbec ze směru Bystřice,Zlín,přerov...to je děs s tím počasím,ale dnes u nás neprší....teda zatím 😒

elfka11
18. kvě 2010

Boxer:Tak taky koukám vše o:k u doktora supeeeerrrr 😀 Jinak děkujiii 🙂

elfka11
18. kvě 2010

Lucie:To se ti nedivím 5týdnů to bych taky chěla mimi vidět,tak mu to pěkně řekni. 😉

weri1
18. kvě 2010

ahojte děvčátka .
luci: tak to je dobrý,my máme prstýnky za 20 tis. 🙂

elfka11
18. kvě 2010

Tak jdu mrknout na pár hodin do práce 😀 😀 Pá

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru