II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
18. kvě 2010

cus decka 😉 taky do latkovech nejdu,nejsem blazen,vypadaji sice krasne ale proste mne by absolutne nevyhovovali....
boxi ten odkaz na kosik se ovtira pul hodiny tak mrknu za chvili🙂))))

sofi: copak si prosim te mela za myslenky hrozny????

LUci: jj mas pravdu je lepsi kdyz je zenich neuvidi🙂 urcite jsou ty saty moc krasne.......

jinak ten kocar jj S4 a S6 🙂 ale mura fakt asi vyhrava🙂)

simka01
18. kvě 2010

ahoj mamky....tak se pridavam,ze latkove ne e....pujdu do jednorazovek...ale klasicke take mam..par s obrazky a bile...tak treba doma..spis ale na ublinkuti,pod hlavicku apod...
holky vdavajici....gratuluji....a obdivuji...ja s briskem svatbu nechtela,chtela jsem tam prcka,kdyz uz je na pul s nama,proto jsme ji o rok odlozili....

u nas dnes zima,ale zase jsme vyresili prakticke veci a sice matrace,postylka,povleceni,mantinely,komoda....vse objednano,telefonem potvrzeno...uz jen dorazit k nam...i jsme to videli -live-tak vime,do ceho jdeme... 🙂

dexonka
18. kvě 2010

ahojik sim: ja taky dlouho vahala jestli pockat nebo ne,ale ten termin jsem mela aniz bych vedela ze uz to vyslo,tak jsem ho nijak nechtela menit......
tys dneska mela takovou nakupovaci manii🙂

simka01
18. kvě 2010

dex: to chapu... 🙂
manie trochu...uz 3 dny se mi v hlave srotovalo,ze kupuji hadriky a to nej nemam...tak jsme vcera sedeli s moji mamkou,neco vybraly,ukazaly tatinkovi...a tatka rekl,ze mam objednat...pujde to vse k rodicum,abych to doma zatim nemela...i kdyz nejradsi bych to pak hned vybalila,slozila a kochala se...

simka01
18. kvě 2010

dex: take jsem koukala po S4 a S6...kort kdyz je ted v akci...zatim stale resim....uz mi z toho hrabe....navic,nosim furt u sebe metr a hned merim korbicky..... 😖 pako normal....

dexonka
18. kvě 2010

no ja doma nejake veci mam ale kocarek si budu nechavat mimo...jj ty zatraceny korbicky,kdyby tak byli vetsi,pres zimu do brezna to bude docela dlouha doba tak bych nerada davala v unoru do sportaku............

sofieanna
18. kvě 2010

dex, ani nevim, nejak se me to chytlo ... no co myslis ze to bylo?! 🙂 na vsechno furt myslim a ted to na me padlo ... plus se bojim jeste toho, ze jak jsme s pritelem mlady je mu je 27 tak, aby nam to vydrzelo, nechci abychom dopadli jako ted kazdy druhy par co je rozvedeny nebo nejsou spolu a deti si pujcujou... no proste ja neumim myslet na nic pozitivniho jen na negativni, ale nechci na to myslet, ale samo mi to chodi do hlavy ... 😒
sim ty teda nakupujes 🙂 je toho tak hodne..

lucielp
18. kvě 2010

Sofi nevím kolik je tobě, ale mě bude za měsíc 23 a drahé polovičce bude 26 tak tych ten věk neřešila. Nějak bude neboj 😉 😉
Simi teda ty řádíš 😀 😀
A k tem plínkám děkuji za info. Myslela jsem si že to taknějak bude. A pořizovat nebudu!!! Mě se to také prát nechce a myslím si ze ty papírové jsou lepší. Mimčo je v suchu.

simka01
18. kvě 2010

sofi: to jsou hormony ...ja taky mivam obdobi ,rikam tomu "depka"...v tele se deje neco a s kazdym to zamava....nebudu radit,jsem to same....ale radsi mysli na to hezke,predstavuj si to hezke a tohle vypust...hele,mladi-nemladi...tohle si nevybere a vek je jedno....a k nakupum....tohle bylo potreba....furt same hadriky a to dulezite..na to byl cas...ted to mam za sebou a uz se budu krotit...ale odolej...vse je tak male,hezke.... 🙂

dexonka
18. kvě 2010

sofi: v tve situaci jsou ty myslenky naprosto normalni a budes je mit i po porodu,ale pak zjistis ze jsi udelala tu nejlepsi vec jakou si udelat mohla tim ze mimisko mas
uvidis ze budes uzasna maminka🙂
muj pritel ma 26 a na mimiska se strasne tesi ,to neni vubec o veku......

sofieanna
18. kvě 2010

luci, je mi 21...
ja pravda ze je jedno jaky je vek, stat se muze cokolik kdykolik... a ty depky me provazi cely zivot snad..samozrejme, ze zbytecne 🙂 jsem na sebe velky naroky...
dex, ja uz se asi fakt tesim na ten porod uz, aby to bylo za mnou 🙂 a uz mit ho u sebe 🙂 toho kluka...

dexonka
18. kvě 2010

sofi,uzivej si i tento stav,nebudes ho mit tak casto v zivote🙂)

sofieanna
18. kvě 2010

dex, to určitě ne .. max. ještě jednou.... 🙂
chcete nás budoucí rodiče vidět? 🙂

dexonka
18. kvě 2010

jj chceme,teda aspon ja🙂 ale mrknu za chvili,jdu uspat maloska

sofieanna
18. kvě 2010

tak me to nejde.. ukazuje mi to ze tam je chyba kdyz to nahravam ... 😒

dexonka
18. kvě 2010

to je divne ne,dej to rpimo sem

sofieanna
18. kvě 2010

už to snad jde... musela jsem to zmenšit ..

simka01
18. kvě 2010

sofi: pekny par..........slusi slusi slusi.....prcek bude ňuňatý 🙂

elfka11
18. kvě 2010

Ahojky 🙂 Sofi:Jé kakaový to bude pěkný mimi 😀

dexonka
18. kvě 2010

juuuu vy ste nufanci🙂 moje kamoska albinka ma manzela cernouska a je to uzasnej kontrast🙂

sofieanna
18. kvě 2010

dekuju 🙂 no jsem zvědavá jak bude vypadat 🙂

elfka11
18. kvě 2010

Znamá čeká ted každým dnem miminko a má přítele černocha,tak jsem zvědavá jak bude pěknej mimušekb🙂

dexonka
18. kvě 2010

oni maji cernouska,cim vic ´je starsi.-ma dva roky tim je tmavsi,na zacatku bych ani moc nerekla ze to cernousek je,ale je tak kouzelny🙂

sofieanna
18. kvě 2010

dex, tak u nas moc neni, jsem tmava....ale ne jako on no 🙂

sofieanna
18. kvě 2010

no pry oni tmavnou cim jsou starsi no ...kdyz se narodi tak je nomalne bílý, sice ne uplne, ale neni znat, ze to je cernousek a potom tmavne... ale snad bude peknej ...mulat 🙂

dexonka
18. kvě 2010

sofi: to vis ze bude🙂

simka01
18. kvě 2010

...mne se takova miminka-deti strasne moc libi....jsou roztomily...

elfka11
18. kvě 2010

Sofi: Jasně,že bude pěkný mimi 😉

sofieanna
18. kvě 2010

sim, kazdy mimi je roztomily 🙂

sofieanna
18. kvě 2010

hlavně zdravý!! 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru