II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
1. čer 2010

já nebesa nekupuji, mě se to moc ani nelíbí. ☹

simka01
1. čer 2010

luci: tak hlavne ,ze se mate radi a chcete se brat a to je nej...a kazdej muze byt jaky chce a rikat,co chce....hlavne v klidu,myslet na to hezke...na LUKASKA !!!! ja se na naseho prckataky neskutecne moc tesim...uplne mega moc....

petul: panecku.....to to uteklo,vid? my nez mrknem,tak jsme to same....

weri1
1. čer 2010

já se tak moc těším na miminko, že bych nejradši ty týdny posunula dopředu.

ttterysek
1. čer 2010

weri,ty už to máš jen za 50 dní...co my ostatní,co máme čekat ještě tak dlouho??? 🙂

weri1
1. čer 2010

ttery: ty to máš fakt ještě dlouhý, mě se to začalo nějak teď až tááhnout 😀

ttterysek
1. čer 2010

byla jsem v obchodě a cestou zpět mě nohy zavedly do cukrárny,tak sem tam koupila pár zákusků a teď už je posílám Alexkovi do bříška 😀 koupila jsem i nějaký ovoce,ale malej si vyžadoval tohle... 😉

lucielp
1. čer 2010

Simi rádi se máme. Mamka je prostě rejpal no. Jiné to nebude.
Weri ty se máš 7 týdnů. Co bych za to dala 🙂
Jo a u doktora to moc dobře nedopadlo. Miláček jde příští týden na operaci. Zatím se tam podívají a do pátku se máme domluvit zda se má jenom podívat a nebo to i odoperovat. Jsme pro tu operaci. Jen to vše změní. Nejspíš na dovolenou nepojedem ( na chatě je dost schodů) A na svatbě to nějak uděláme. Budem dvojka : pupkatá a o berlích 🙂 🙂 ☹ 🙂 🙂

ttterysek
1. čer 2010

no hlavně ať to dobře dopadne a zase chodí 😉 je to určo lepší jít na operaci,aspoň bude mít pak dlouho klid.Já teda přesně nevím s čím jde,ale já byla s meniskusem asi tak v 17 letech a byla jsem jak stařenka o berlích...pak sem šla na operaci,poležela si týden v nemocnici,pak ještě 2 týdny doma a zase můžu skákat jako kamzík 😀 teda ne tak do slova,to by malej měl bouličky... 😀 😀 😀 😀

simka01
1. čer 2010

@lucielp pritel ma meniskus? zda to je ono,tak doporucuji vyndat...muj tatka byl na operaci 3 krat a vzdy to stejne praskne...takze potom to vyndali a je klid....a pritel je fotbalista a ten sel na vyndani hned a ma klid...my ted resime trislo ☹ ....
a ze svatby pak musis dat nejake fotecky....a neboj,nejsi v tom sama....my kdyz jdeme na prochazku,tak pritel meri 2 metry ,ja malej piskl...pritel ted kulha,ja se valim....vstavame z postele,pritel au au..ja hekam...no,nase mimi z nas bude mit radost....

dexonka
1. čer 2010

@simka01 dekuju za tu adresu hned jsem z tama nejake veci objednala.....

@lucielp no pokud neni clovek zdravi tak je to vzdy na pipku,u toho kolene bude hlavne ta rekonvalescence delsi☹ no neni o co stat....

dexonka
1. čer 2010

jedna fotecka...

simka01
1. čer 2010

@dexonka ty jo,,,,pěkný...a jak taťka hrdě drží bříško.... 🙂 ta profilová v albíčku je taky hezká...

dexonka
1. čer 2010

@simka01 foceni bylo fajn,ale museli jsme lozit na zidku a podobny akrobacie tak to byla docela sranda🙂

elfka11
1. čer 2010

Ahoj těhulnkyDex:pěkný pár 🙂 🙂

petulinec
1. čer 2010

@dexonka krásné 🙂

lucielp
1. čer 2010

My jestě pořádně nevíme co to je. Jen se to doktorovi nevlíbí. Po neděli mu udělá laparoslopii a má se rozhodnout zda to má přitom hned opravit nebo ne. Nejspíš je to utřžšnej křížovej vaz.
Musíme to zvládnout jsme na to tři 🙂 🙂 a dovolenejch si ještě užijem. Jen tahle měla bejt na dlouho poslední ve ,,dvou""
Dexi krásná fotečka!!!
Já sem určitě také dám.

bilejboxer
1. čer 2010

Ahojky těhulky 😀 😀 😀 😀

Jdu Vás ještě před usnutím pozdravit.
Nějak vůbec nestíhám,tak se omlouvám.Vše je v pořádku,jen toho mám njak moc.
Musela jsme manželovi předělat cesťák,papír od dr.na sociálku,nákupy,něco málo jsme doma tvořila pro malou a občas net ani nezapnu 😎 pak totiž nestíhám vůůůbec nic
Ke všemu má manžel za týden 40.narozky a já zoufale dumám,co pořídit...........ale fakt zoufale 😖

Lucie-tak to má manžel smůlu s nohou.Můj přesně tohle zažil v lednu 09...nešťastně spadl na lyžích a urval si křížový vaz 😖
Takže hned operace+vyndání vazu,pak 3 týdny s berlema a ortezou.Stalo se to těsně před vánocema,tak musel na operaci chvíli čekat...chodil na odsávání vody z kolene.Bohužel má od té doby s kolenama dost potíže a co půl roku je po doktorech.Má v kolenou i artrozu malinko.Naštěstí to nebyl menisk!!Tak držím pěsti tomu Tvému,ať to má brzo zasebou a je v pořádku!!!Pak je dobré dupat pomalu na rotopedu....co nejdřív,posílí tím nohy.
A pokud mu bude dr.dělat laparku,tak ať mu to tam spraví hned,ne!!Manža chtěl jít bez narkozy a oni ho omylem uspali.......jéé,ten byl naštvanej,že to nemohl sledovat s nima!!!Chtěl mít zážitek!!blééé.

Dexi-nááádhená nevěstinka jsi 😅 moc krásný pár .......taková romantika 😉

Lítala jsme kvůli kočárku.......manža mi v tom furt dělá zmatek!!!Už jsem myslela,že bude Casualplay a když už už bych obkednávala,tak začne s Isofixem,skončili jsme opět u Maxi cosi mura 😀
Nááhodou jsem našla tady u nás obchůdek,zajela jsme tam a tu naši vybranou barvu má paní už objednanou na naskladnění 😝Tak mi v pátek budou volat.Tak kééééééž by............tohle by definitivně rozhodlo za nás!!!!!!!A žádné přemýšlení ,které nikam nevede. 😉Tak se modlím,ať ten kočár co nejdřív dorazí z Holandska a prostě ho koupíme a basta!!!žádné váhání už.Mě ta nerozhodnost jen štve.
Tak všem dobrou noc,jdu spinkat .Zase na Vás juknu.

barunka9
1. čer 2010

Holky, vsechny Vas moc zdravim. Doufam, ze se mate vsechny dobre, vdane i nevdane. 🙂
Dex, moc slusi. 😉
Jinak ja byla v pondeli na kontrole, vsechno v poradku, jen je mimco otoceny hlavou nahore, takze mam delat dva cviky, aby se umoudrilo a otocilo se. 😀 Tak snad to pomuze.
A taky jsem zase neco prikoupila - hadriky v Tecsu, meli tam slevu 30%, no nekupte to to, kdyz je to tak levny. 😀 😀 😀

weri1
2. čer 2010

dobré ráno,
dex: strašně moc ti to sluší, kde máš další fotky ať se můžu mrknout. Jinak moc blahopřeji k manželství
baru: prosím tě, vždyť máš plno času aby se mimi otočilo

simka01
2. čer 2010

.......vítám nové členky 😉 🙂 😉 (baru a boxer)
přeji pěkné dopoledne....já jedu v 10 k doktorovi...na jednu stranu se těším ,na druhou zase malý červíček....včera jsem ještě pozdě večer brouzdala po netu,nemohla jsem spát a něco jsem pro prcka objednala....také jsme se byli podívat v Tescu..leták hlásil,že jsou akce.ale vesměs vše pěkné bylo vybrané a jediné,co by šlo,byla bodýčka a ta mám zakázaná 😖
podle počasí to vypadá opět na propršený den....

elfka11
2. čer 2010

Dobré ránko těhulinky.Baru:A jaké cviky ti poradili??,Male se taky nechce,jdu příští týden k doktorovi,ale myslím si,že ještě není otočená.Ale na jedné stránce psali až do 34-35týdne se může otočit. 😉

weri1
2. čer 2010

elfka dokonce až do 36 tt 🙂

elfka11
2. čer 2010

Weri:Tak to ještě máme nějaký čas 🙂 .A ty se máš ?

weri1
2. čer 2010

elfi: ještě na to máš 5 týdnů.
můj malej je hlavičkou dolů od 23 týdne, tak tam snad i vydrží
Mám se celkem dobře, děkuju za optání. Ale už se těším až se malej narodi, ať tu někoho mám a nejsem sama 🙂 Jinak mě bolí záda, dnes se mi zdálo o práci, asi mi hodně chybí 🙂 Kdyby to počasí bylo aspoň lepší.

kamikadze
2. čer 2010

Ahoj holky 🙂 Dexi gratuluju ke vdavkam, krasna fotka, teda obe dve, co jsem mela moznost videt.
My mame v nedeli vyroci, toto uteklo.

Jinak malej uz se hlasi, citim ho docela casto, o vikendu z nami byla moje mamka, tak cumela, jak mi brisko poporostlo, naposledy mne videla v dubnu, takze neni divu. Na kontrole jsme byli v patek, ani UTZ uz nam nedelali, jenom poslech srdicka. A prej byl klucina hlavou dolu, ale podle moji doktorky, to nic neznamena, muze se tam pry tocit jak na obrtliku, mista tam ma dost. 😀

kamikadze
2. čer 2010

A omlouvam se, ze Vas tady trosku zanedbavam, chodim ted spis na modrou strechu, mame vybranou koupelnu, kuchyn a v pondeli nam montovali nove okna. Manzel je tam ted cely tyden, dodelava stropy. Snad to do srpna nejak vsechno stihneme a hlavne zaplatime...

kata23
2. čer 2010

@simka01
Zdravím Simčo a chválím fotečky věciček na prcka.Jen tak brouzdám po netu a narazím na bývalou sousedku z ulice.Přeji krásný zbytek těhotenství.Káča

elfka11
2. čer 2010

Weri:To se nedivím práce občas chybí,jinka to počasí děsssss,asi budu muset nakoupit malé nějaké svetříky a mikinky 🙂 .Já už chodím jen dva dny v týdnu do práce,už mě celkem dost začínají bolet nohy.

weri1
2. čer 2010

taky jsem si právě říkala, že budu muset dokoupit něco teplejšího 🙂

elfka11
2. čer 2010

Weri:jak jsem doma tak pořád koukám na net a včera jsem to probírala s kolegyní a budu muset určitě něco dokoupit,a s takovou body krátký rukáv snad ani neupotřebujeme,a už jsi objednávala ten zimní fusak??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru