II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

barunka9
20. dub 2010

holky, co je to ten sex??? 😀 😀 😀

kamikadze
20. dub 2010

Baru, to je kdyz se maminka s tatinkem maji hodne radi a pak z toho vnikaji mimi, ale po 21 tydnech by sis to mohla jeste pamatovat, ne? 😉

weri1
20. dub 2010

ahojte holky,já mám vycházky neomezeně,ale proto,protože je nemám ze zdravotních důvodů,ale z nevyhovujícího pracovního prostředí.
a sex? ten mám málo,ale nedržím teda půst od začátku,sem tam se i zadaří 😀 😀

bilejboxer
20. dub 2010

Ahojky všem 😀 😀 😀 😀

Venku se nám začíná mračit,škoda 😒

Asi půjdu brouzdat po kočárcích.....téma stále neuzavřeno,spíš se nám Mura ztrácí v dálce 🤐 Manžel dohledal nějaké testy,v květnu budou nové výsledky testů,tak počkáme ještě na ně.Ale vyšlo špatně madlo pro rodiče i děti-ftaláty,napsala mi jedna paní,že má špatnou zkušenost s Iso fixem,že to teď reklamují.Na stránkách Maxi cosi je o tom zmínka,vě smyslu "preventivně"-ale téhle paní to nefungovalo jak má.Tak se manžel čertil,co jsem to vybrala........ale on asi těžko bude existovat kočárek,který vyhovuje všemu+ má super výsůedky v testech.Už mi začíná lézt téma kočárku krkem. 😖
Pokud je nějaký kočárek,co testama projde Ok,tak je to fakt nehorázná suma!!!Ještě ve výsledcích testu psali,že se při pocení dítka můžou ty jedovaté látky dostat do jeho těla.....tak to dorazilo i mě.
add.sexík...občas jo,když je chuť 😅 ale až po 12.tt,jinak byl půst 🙄

bilejboxer
20. dub 2010

Kamikadze-krásně se bříško kulatí 😅 😅 😅

dexonka
20. dub 2010

boxer: ja dnes potkala kamaradku a ta maxi-cosi ma,tak jsem si ten kocarek prohlizela znovu a moooc krasnej....rikala ze je s nim dost spokojena....o tech testech jsem taky cetla a neni to uplne podlozeny,navic spousta kocarku "neco ma" takze ja do nej jdu urcite........

bilejboxer
20. dub 2010

Dex-ahoj,já mám hlavně problém se vůbec na jinej podívat!!To víš že si "melu"svoji před manželem!!!Který kočárek testama projde dobře....tak ten je drahej jak pes a za další-kolik kočárků ani neotestují!!!! 😠 😠 Mě se taky strašně líbí,žádnej jinej prostě tolik ne.A hlavně nechci klasickou 3.kolku...teď jsem si ji prubla o víkendu sice,ale prostě ne.
Tak uvidíme ,jak to všechno dopadne.každopádně jsem říkala,že jestli má Iso fix nějaké reklamace a problémy,tak se dá koupit jiný iso fix+jiné vajíčko.Hold manžel moc čte 😖 😖
Jen je škoda,že když jsou přísná kriteria na výrobu dětských hraček-tak že nejsou přísná pravidla na výrobu kočárků....tam miminka tráví spoustu času!!!Fakt paradox.

weri1
20. dub 2010

boxer: ani drahej kočárek nezaručí že je perfektní.známá má kočár za 16 tis. a když sjižděla pár schodků tak ji ujela korba s podvozku

dexonka
20. dub 2010

boxi: divala jsem se na ten test a neproslo 7 z 10 kocarku nemeckych znacek,takze kdyby tam strcili ten zbytek co netestovali ta nosiś dite v rukach😀 navic to dite tam nespi nahy,jako proste jak jsem ten kocar dneksa zase videla tak mam uplnou euforii😀DDDDDDD
a sedacka je jedna z tch nejvic bezpecnych,ta kamoska rikala jak j to prave pohodlny to precvakavani a v zime kdyz jela na tech pneumatikach tak supr,a ta korba faakt velika.......

simka01
20. dub 2010

ahoj holky......take pekny den....vratim s k znamemu tema kocarky.......ja byla rozhodnuta pro Jané 2010....ale po navsteve a videni jej nazivo...je nadherny,o tom zadna,matros super....prcek se vejde...ale je to spis korbicka na letni mesice,kdy nemusi byt teply fusak a miminko poradne oblecene....a protoze ja ho budu vozit hlavne ve fusaku a obleceneho....neni to ralne...jsem zklamana,uplne jsem v tom prcka videla...sportal je dobry,sirka dobra,autosedacka take...ale ta korbicka ☹ ..takze me hledani zacina znova a znova sny apod..ktery je nej...zatim vim,ze chci kombinaci... fakt mi reknete tu logiku draheho kocarku,kdyz je tak uzky? Proc? ☹ tak pa....

dexonka
20. dub 2010

sim: a ta 2009 je taky takova??

dexonka
20. dub 2010

sim: nebo si kup Jane sportak a k tomu nejaky hluboky kocarek levnejsi

bilejboxer
20. dub 2010

Dex-taky jsem stejného názoru a doufám,že mi dá drahá polovička za pravdu!!!!Jen tak se nedám.Teď jsem koukala na kočárky a prostě na každém něco najdu...třeba nejde polohovat sporťák.... 🤐 to jsou neuvěřitelné nedostatky!!a hlavně mi žádný nepadne do oka...ještě tak S 4....ale ten nejde obšma směry,takže je to v pr... 😲
Já jen tak neslevím!!!!

Simko-přesně na tohle musí člověk myslet,aby se tam vešlo mimčo v zimě i s fusakem 🙄 achjo,už mě to štve dost.

dexonka
20. dub 2010

S4 uz jde obema smery ale ta korbicka je pidi

dexonka
20. dub 2010

ted psala nejaka pani ze se ji do S4 nevleze 1,5 rocni dite coz je dost nedostatek...ja proste zustanu verna MURE🙂

dexonka
20. dub 2010

nevite co je se Sarou,nejak ji nejde videt.... 😒

lucielp
20. dub 2010

Koukám že kočárky jsou dost problém. Já mám vybráno ale ještě jsem ho neviděla naživo. Zítra se na něj jdu podívat a poptat. Jsem zvězavá s jakou přijdu. Jinak se zařadím k vám a to se mi už nechce. Mám totiž radost že jsem ho už vybrala 🙂 . Jinak jsem sem přihodila fotečku bříška. Jak jsem tak koukala tak všem je už vidět. Moje kamarádka za měsíc rodí a má ho o neco větší tak mě tím rozhazuje.

weri1
20. dub 2010

simka: já myslela že ti vyhovuje i rozměrově ten jane
😉

simka01
20. dub 2010

weri: videla jsem ho nazivo,prisel mi dobry,ale o vikendu jsme tam dali fusak apod....a Kubika od svagrove na zkousku.....a nic moc....
dexi: co jsem mluvila s pani a holkami,co maji zkusenosti s Janecky....tak 2009 je o trosku vetsi....ale zatim vede 2008 prostorove korbickou.....zkusime to nakombinovat,uvidime...

la_cheri
20. dub 2010

Ahoj holky stále probíráte kočíky?My máme vybráno i barvu..jsem tak ko v noci nemůžu spát bud letím na wc nebo se převaluju...Oli kope jak blázen i kdžy dneska má klidnější den🙂
Bohužel včera u dr CS 3 a placenta na přední stěně a zasahuje do porodních cest tkaže doufám že se posune prsím malého aby jí odkopnul at můžem rodit normálně na císaře nechci.Tak sjem trochu na nervy snažím se co nejvíc ležet ,ale je mi jasně že stejně zas budem rodit dřív podle pohybů mám termín 23.srpna ale stejně tuším že tou dobu bude Oli venku

elfka11
20. dub 2010

Ahijky těhulinky:Weri:Už jste to zkoušeli fotit,a došla ti osobně ta zpráva?Simka:Jdeme do Jane Slalom 2008 nebo 2009 je fajn,líbí se nám víc a je prostornější máš pravdu.

weri1
20. dub 2010

ahoj elfka: fotky jsme nezkoušeli a zpráva mi nedošla

elfka11
20. dub 2010

Weri:Tak snad ted ti to dojde 🙂

barunka9
20. dub 2010

ahoj holky 🙂
koukam silene tema kocarku opet otevreno...😀
simka - jak uz jsem Ti psala driv, videla jsem ho na te vystave a fakt mi prisel malej... ☹ Skoda, kdyz uz je clovek rozhodnutej a natesenej, to je k vzteku! 😠 Ale neztracej viru, mas jeste dost casu objevit ten spravny...
Jinak ja nevim, s tema testama bych si to zase tolik nebrala, ani nevime, co jinejch skodlivin a jinyma cestama do sebe vsichni (i deti) dostavame... Taky ty testy jsou zavadejici, kdo je dela, jak je dela, proc je dela, .... konkurencni boj... a taky milion typu vubec testovanych neni... no a jestli jeste pises, ze je to na madle, tak to Ti asi ditko tezko bude okusovat...no stastne rozhodovani preju...je to des, ty kocary, ja je chvili poustim z hlavy...

barunka9
20. dub 2010

jinak pro odlehceni - prave jsme se vratili z velkeho UTZ ve 20tt - VSE JE OK!!! Mimi je velke tak, jak ma byt, vsechno na spravnem miste a funguje, takze pry muzeme byt v klidu. 😎 😎 😎
Jinak trik s cokoladou nefungoval, chrnelo si zadama k nam a ani tuk... 🙂 Tak jsem se musela jit na chvili prochazet po cekarne, aby mohl pan doktor vysetrit srdicko, ktere bylo schovane za pateri...🙂 Nakonec se malinko otocilo, takze srdicko vysetreno, a i fotka se zadarila, i kdyz pan doktor brbral, ze neni nic moc, jak je zady.... Davam do alba.

elfka11
20. dub 2010

Baru:Super dobrých zpráv není nikdy dost. 🙂 🙂

bilejboxer
20. dub 2010

Baru-obrovská gratulace ke zdravé"opičce"...Ty miminku ale dáváš přezdívky 😀 😀 😀 😀 😀
Hodím do galerky botičky.... 😅 😅

simka01
20. dub 2010

Baru: super zprava....gratuluji.......fotecka nunata....hezka....hlvni je,ze je ok....
elfi: u nas vede ta 2008....barva ta zelenkava .......H62 myslim......zklamanost byla,ale neda se nic delat..jen to fakt nechapu.....drahy kocarek a malo mista......

holkiy,dnes mi prisel zase balicek z batolatka....body dlouhy rukav...par kousku,komplet apod....ja na tenhle balicek upe zapomnela,tak jsem dnes úres net objednala bodycka a puldupacky apod.....jsem pako.....no,snad se to neztrati.....jinak nafotim,az maminka moje vrati....zase mi to zbalila a pere to......takze poradne ani nevim,co mam u rodicu...

elfka11
20. dub 2010

Boxer:Taky jsem tam hodila botičky nakonec,mrkni.Mají na ty holčičky krásné,nejradši bych koupila od každé barvy. 😀 😀 Jsem blázen do bot... 🙂 🙂 Ty máš moooc pěkné

elfka11
20. dub 2010

Simka:Neztratí neboj taky toho mám dost 😀 Jinak kupujeme se zelenou myslím Jane Slalom Urban 2008.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru