II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
27. dub 2010

camo mě to začalo 17+0 ale to jsem musela mít ruce na břiše a čekat a od 18+0 už to býlo pravidelné a šlo to cítit normálně,alé ten týden mezi tím jsem nic necítila,ale každá to má jinak

kamikadze
27. dub 2010

Ja furt nic... 😢

weri1
27. dub 2010

kami: dočkáš se neboj,pak je to ale zážitek.doteď mě to baví 😀

barunka9
27. dub 2010

kami, neboj, to prijde. 😉

lucielp
27. dub 2010

Tak to jste mi s tím kočárkem neporadily. K zimní bundě se mi nehodí ani jeden - budu si muset tedy koupit novou 🙂 🙂 Ještě se poradím s tatínkem. U mě vede ten hnědej. Mám odavy z té světlé jak by se to udržovalo. Jinak je to Tako x- jumper.

weri1
27. dub 2010

ale běž se na něho podívat do obchodu 🙂

bilejboxer
27. dub 2010

Ahojky těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Pěkný večer.
Já dneska spala opět na břiše...chudák malá,ještě že ji nevidím,jak je tam zmáčknutá 😖
Jinak kontrola super,hrdlo uzavřené,malá si tam zívala..berunka jedna 😅 😅 😅 Takže vše v naprotsém pořádku.U zubařky taky dobrý,jen malinko odstranila zubní kaz 😵 juchůůůů!!!
Odpolko mi dala kámoška spoustu těhu hadříků,tak jsem š´tastná,že mám v čem zase běhat 😎
Stavila jsme se se ségrou v cukrošce...její malej a náš taťka slavili svátek,tak jsme jim dopřály dortíky a sobě taky 😝 te´d jsme slupla pangasiuse a rýži,pak hrnek kakaa 😝 no prasátko!!!
Toliko můj dnešní program 😨

Kami-super výsledky !!!!!!!!!!!!DS se hodnotí to 10 000 a roštěpové vady do 5 000 ,tak mi to vysvětlovala genetička v Genetu,takže máš výsledky ukázkové 😀 😀 😀 😀

Zítra se jdu nechta šmiknout zase malinko,tak budu čupr ženská 😵 kámoška se dneska zhrozila,jak mi vyskočilo za 10 dní břicho...........uáááá,co bude za měsíc?!!dva...tři.....hihihi.........sud pod trikem 😀 😀

elfka11
27. dub 2010

Ahoj těhulinky:Camo:Fajn,že výsledky negativní!!!! 🙂 Boxer:Kontrola dobrá to je super a u zubaře to jen závidím,to je super jak to jde vidět když mimi zívá na tom ultrazvuku. 😀 Weri:Jsi mě uklidnila 🙂 Dnes ta cukrovka v pohodě,jsem zítra zvědavá na výsledky,snad to bude fajn.A zítra jdu k doktorovi a kouknout na malou jak se má 🙂 🙂

lucielp
27. dub 2010

Teda holky vy mi s tou cukrárnou a sladkým dáváte!!! Já mám takovou chuť. A to jsem dřív sledké nejedla!!! No nic zítra musím něco dobrého upíct nebo něco koupit 🙂 🙂 🙂

weri1
27. dub 2010

luci já v tvým týdnu a kolem toho měla taky nezřízený chutě na sladký ale teď už je to dobrý.
elfka: tak teď nevím čím jsem tě uklidnila nebo neuklidnila 😀

bilejboxer
27. dub 2010

Elfka-tak ať máš zítra krásné pokoukáníčko a jen dobré výsledky!!Já jdu na ten test v pondělí.

Lucie-já ulítávám na kakau poslendí týden....zároveń mě zahřívá a dopuju se sladkým 😝 dřív jsme ho vůbec nemusela.... 😔

...tak frčím do sprchy.

elfka11
27. dub 2010

Weri:No jako,že jsi mě uklidnila před tou cukrovkou 😀 😀 Jinak jak jste na tom s monitorem dechu,nějaké nízory zda to pořídit či ne????

weri1
27. dub 2010

el´fka Já určitě pořizuji,myslím si že j to zásadní věc.U mě na diskusi jedné mamině to zachránilo synovi život.

weri1
27. dub 2010

chtěla jsem kupovat novej,ale možná půjdu do půjčenýho.Na půl roku za 800,-

elfka11
27. dub 2010

Ted jsem se o tom taky dost bavila a poprvé jsem nechtěla ,ale ted asi ano,a manžel je pro.Do nového nepůjdu asi určitě.

weri1
27. dub 2010

elfka: já si myslím že kupujeme s prominutím víc blbostí na mimi,ale že tohle by měla mít každá rodina.Kupujeme drahý kočárky lehátka a já nevím co ještě,ale to co hlídá miminkův dech ne.To mi připadá zvláštní.Já vím od začátku že to koupím 🙂

elfka11
27. dub 2010

Weri:Přesně tak hadříky a plno věcí.Je to důležité,ale spoustu kamarádek je taky nemělo.

bilejboxer
27. dub 2010

Monitor dechu-my ano,rozhodně,koupím si ho po prckovi od kamarádky,koupený loni v srpnu.Takže se 100% jistotou,nad ním jsem neváhala ani minutu.

weri1
27. dub 2010

některý maminy říkají že kdysi to taky nebylo a žijeme ale spoustu věcí nebylo a teď je...a máme je.Já neuznávám řeči tohohle typu.Ale je to jen názor a každýho věc.asi taky půjdu do půjčenýho tady na netu je nějaká půjčovna,ještě uvidím.ale určitě si ho pořídím

weri1
27. dub 2010

holky je sranda jak u pupíku kolikrát nahmatám tvrdou bouličku,tak asi nožičku nebo co

simka01
27. dub 2010

mamky pekny vecer....ja monitor dechu urco poridim....krome dechy do postylky poridim i ten maly na plinku....respanse...ci zda to pisu dobre...je to maly prenosny "pejdžr" ,ktery pripnes treba na plinky...ci na oblecek i v kocarku.....
weri: presne....to slysim i na tema kocarky,plinky apod....ale kdyz je ted ta moznost,proc ji nevyuzit....nikdy nevis,co se muze nedej Boze stat....my si kupujeme hezke veci...delame si dobre,tak proc neco nekoupit pro prcka....co je uzitecne....

gintare
28. dub 2010

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Zaujala mě vaše debata o monitorech, tak jsem si o nich hned něco vyhledala a zarazilo mě, že se může použít jen pod tenkou molitanovou matraci, což zase není moc zdravé na záda - já jsem chtěla kokosovou a o té tam výslovně píšou, že s tou se to nemá používat. Věděly jste to?

weri1
28. dub 2010

tak to nevím kde jsi to četla,protože co já jsem se dočetla že se to nesmí pod pružinovou,jinak o ničem jiném jsem nečetla
a já teda nechci molitan ale myslím si že dítě je léhké na to aby u molitan nějak ublížil 🙂

gintare
28. dub 2010

Četla jsem to na stránkách Sdružení Sluníčko, které ty monitory půjčuje. Přečetla jsem si to ještě jednou a zjistila jsem, že jsem to četla trochu nepozorně, je to tam takhle: BabySense je navržen tak, aby pracoval optimálně při použití molitanových matrací, které se běžně používají jako standardní pro dětskou postýlku. U molitanových matrací nebyl zjištěný žádný limit, co se týká výšky. Problémy mohou nastat ve chvíli, jakmile se použijí matrace plněné kokosovou výplní, kde je hloubka omezená do 10 cm.

weri1
28. dub 2010

http://www.nanny-monitor.cz/monitor-dechu-nanny...
tady na konci píšou až do 14 cm

weri1
28. dub 2010

a pak na jedný diskusi píšou holky co mají kokosocé matrace že v pohodě

simka01
28. dub 2010

pekne ranko maminky a prckove v brisku 🙂
weri: taky jsem cetla a slysela ,ze kokosove matrace a monitor v pohode....navic pry ty kokosove jsou pro miminka nej.....takze v tom jsem za jedno 🙂
...jak se vam spalo? Me probudil desny hlad...tak jdem papat ...

barunka9
28. dub 2010

Ahoj holky.
Tak s tim monitorem nevim... Ja vim, mate pravdu o rade kravin, ktere clovek kupuje, ale ja mam zase dve kamaradky, ktere si ho koupily a pak ani nepouzivaly. Ja bych rekla, ze ma URCITE smysl pro ditka, ktera maji nejaky problem nebo jsou nedonosena.

kamikadze
28. dub 2010

Cau devcata - musime se s Barunkou pochvalit, jak jsme si krasne vcera spolu protahly ztuhle udy, ja jsem pak byla docela vyrizena, ani nevim proc, zas tak narocne to nebylo.
Pujceni monitoru mi prijde jako dobra vec, ze ho clovek nemusi kupovat. Mozna zauvazujeme o vypujcce na prvnich 3-6 mesicu, tech 150 Kc na mesic neni moc. Pro klid duse.
Holky, taky vas v metru apod. pousteji sednout jenom stare pani skoro o holi...? Dneska jsem nadrzo prohlasila, at pani sedi, ze jsou tady mladsi, co by mne mohli pustit.. a pustili.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru