II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
12. kvě 2010

Weri:Zhruba kolik se pohybují fusaky,vůbec nevím?

weri1
12. kvě 2010

elfi: já chtěla kupovat před zimou,ale teď mají akci na Emitex fusaky,prej jsou dobrý a mají je za 800,-z 1200,-.Jinak si myslím že do 1000,- koupíš,ale samozřejmě i dráž 🙂

dexonka
12. kvě 2010

weri: vidim ze doma mate jasno v tom kdo tam veli🙂)))
ahoj elf: pohlavi uz vim a jsem rada ze vim......
jj penizky to je hrozny,ale zase na dobrou vec🙂

weri1
12. kvě 2010

vevnitř je fleece,a můžeš prodloužit délku

elfka11
12. kvě 2010

Dex:A necháte si pro sebe,nebo řeknete? 🙂
Weri:Tak kouknu na internet taky jsem to chtěla řešit až po létě

dexonka
12. kvě 2010

🙂 jj pohlavi je verejny,ale nebudeme rikat jmena,teda my ani nejsme pevne rozhodnuti jeste mame jen par favoritu...jinak cekame holčičku,pritel byl dojaty ptz chtel vic ji,tak se mu to splnilo

weri1
12. kvě 2010

tenhle fusak a deku. opět modrá.Budeme jak u šmoulů 😀
dex.my velíme oba,ale co se týká miminka,nechal to na mě,ví,že neutrácím zah louposti a hlavně s tím kočárkem,je mu se líbí i ten můj,ale víc ten jeho 😀 ještě mi ukazoval barvy,ale ty jsem zavrhla-hnědej,béžovej atd,já tu barvu moc nemám ráda,ještě vybral celej černej,ten se mi taky líbí,ale nevím. I když kdyby mu to udělalo radost... 😀

weri1
12. kvě 2010

dex: tak to moc blahopřeji 😀

elfka11
12. kvě 2010

Dex"Ted píši,že si myslím holčičku 😀

elfka11
12. kvě 2010

Dex:Moooc gratuluji a je nás o trošku více s holčičkou 🙂 😉

elfka11
12. kvě 2010

Weri:Modrá je dobrá,taky na to s manželem večer mrknu.Ted se nám podařil kup,manžel to o víkendu někde vyštoural 🙂 přes inzerát Nanny v záruce do 2012+chůvičky za 1100kč.

dexonka
12. kvě 2010

elf: tak to je dobra cena teda...
jo holky diky,bude to pro me neco noveho,holky jsou jiny nez kluci,i v tom prebalovani🙂))

dexonka
12. kvě 2010

u nas taky vybiram spis ja,ale to je tim ze pritel moc nevi co je potreba a co ne,tak mu vzdy ukazu neco a ptam se na nazor....

elfka11
12. kvě 2010

U nás je to tak půl na půl a manžela baví hledat a šmejdit na internetu. 🙂

dexonka
12. kvě 2010

no my budeme kupovat auto takze on resi auto a ja tohle🙂)

elfka11
12. kvě 2010

Jasně auto je taky dost potřeba 🙂

dexonka
12. kvě 2010

no my potrebujeme nejaky trosku vetsi a hlavne bezpecnejsi............a ja autum vubec nerozumim,me staci kdyz bude jezdit🙂
to je hrozny,mam ridicak ale vubec nejezdim a nevim jestli nekdy zacnu,docela se bojim po tom jak jsme meli bouracku

dexonka
12. kvě 2010

valim do sprchy...papa

simka01
12. kvě 2010

pekne ranko maminky......ja se ted probudila s sokem...vypl se mi mobil,nezvonil budik,ja mam v 11 doktora a myslela jsem,ze jsem zaspala.....takze me ted z toho akorat boli hlava 😒 ,mam hlad a zizen...mam prijit na lacno,takze bastit nemuzu a jeste jsem pocmrndala po koupelne moc,kterou jsem pracne lila do zkumavky.....to to dnes zacalo....... 😖 😖 😖

simka01
12. kvě 2010

dex: gratuluji k holcicce 🙂

elfka11
12. kvě 2010

Simka:Trošku jsi vstala mlevou nožkou 🙂 To koukám jak pěkně dlouho spíš,to mě se nezadaří.

simka01
12. kvě 2010

elfi: jen dnes.........at spim dlouho kvuli jidlu...protoze musim na lacno..ja kdyz jsem bez snidane,tak mi je blbe....ale ted mam oboje.. ☹

emispheare
12. kvě 2010

Krásné dobré ráno,

Dex - gratuluju 🙂
Simka - na jaký vyšetření jdeš? Že musíš na lačno a až v 11?

simka01
12. kvě 2010

emp: normal ke gyn.na kontrolu po mesici,ale kvuli ledvinam a vsemu chodim furt na krev,kterou mi hlidajji ,tak proto ..
koukam,ze v okenku nemas pohlavi,ze vam ho jeste nerekli,nebo to bude prekvapko?

kamikadze
12. kvě 2010

Tipovala bych to na cukrovku....

simka01
12. kvě 2010

kami: to hlidani krve?

emispheare
12. kvě 2010

simka - nene ještě neřekli - já jsem měla poslední utz než jsme odjeli na dovču - tj. ve 12+3 a teď se těšim jak blázen na začátek června, kdy jdeme na velkej UTZ - až zas prcka uvidíme. Překvápko určo ne , bych to nevydržela - už kvůli oblečkům, pokojíčku atd 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
No mně doktor říkal, že i když jdeš na krev, tak můžeš jíst, abys nehladověla,... ale jestli to platí i u ledvin - těžko říct,...

kamikadze
12. kvě 2010

Ne, napsala jsem to driv, nez jsi napsala na co vlastne jdes...

emispheare
12. kvě 2010

teď jsem radši cinkla do porodnice, jestli se tam není potřeba nějak registrovat - jak jsem tady četla,... naštěstí to Čáslav nemá 🙂 a sestřička říkala, že je i proti registracím,... ale beru, že v Pze jsou fakt návaly,.. původně jsem myslela, že bych rodila taky tam - stále tam mám trvalý bydliště,.. ale nakonec zvítězila Čáslav - už kvůli vzdálenosti 🙂 Vy máte porodnice jak daleko?

simka01
12. kvě 2010

emp: aha......s tim jidlem...nevim...mne vzdy rekne...priste na lacno.... a jdete az v cervnu? ty jo....vypada to,jak za dlouho,ale utece to...jako mne...furt sem si ze zac.rikala,jak to neutika a ted? pani....ja se take tesila na pohlavi kvuli obleckum... a zuzenim barevneho vyberu....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru