II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

emispheare
16. kvě 2010

sofi - no práce s lidma ,... já bych je taky občas střílela ode dveří 😀 😀 😀 😀 ale nejhorší to pro mě bylo ty první tři měsíce, kdy se mi střídala nálada jak na houpačce,..

emispheare
16. kvě 2010

no výborně a já se nudim, .. .jdu čumět na aukro,.. mám tam zálusk na pár věciček - tak budu asi nakupovat 😀 😀 😀 😀 se mi to teda vyplatí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ttterysek
16. kvě 2010

nic holky,jdu vařit 😉 dojdu sem tak za 2 hodinky(nejdřív)... možná taky až večer 😀

dexonka
16. kvě 2010

no ja se taky nevyspala,spali jsme na letisti,ale tri z jedne strany pritel,z druhe,prcek a pak ja s pupkem🙂)

emispheare
16. kvě 2010

tery - tak to už se nepotkáme 😀 😀 😀 😀 teda to vypadá, jak kdybys vařila nějakou specialitu - až večer 😀 😀 😀 😀 😀 😀
dex - tak to tam bylo trošku narváno, ne? Bodejť - je to dělaný pro dva a ne pro čtyři 😀 😀 😀 😀 😀

sofieanna
16. kvě 2010

no prace s lidma je nejhorsi prace, nejnarocnejsi jak psychicky tak fyzicky...teda aspon tady na recepci. Mela by byt odmenena jako platy manazeru 😕
no ja mam tu naladu i ted takovou divnou .... 🙂

emispheare
16. kvě 2010

sofi - to by sice měla, ale víš jak,.. nikdy nebude,... ještě jsou na tebe lidi nepříjemní a řvou,.. známe víme,...

dexonka
16. kvě 2010

jj to zname,porad se usmivat,pomalu posluhovat,poslouchat nadavky a dostavat pomalu almuznu a pokud se ti neco nelibi,klidne běž.....

sofieanna
16. kvě 2010

emis, presne tak ... a ty se musis usmat, omluvit a podekovat ....

sofieanna
16. kvě 2010

dex, oni si mysli, ze proste musis pro ne udelat vsechno ... ale to tak neni ... uz jsem na ne drsna.. a kdyby si stezovali, reknu, ze jsem tehotna 😀

emispheare
16. kvě 2010

přesně tak - jak v tom filmu - "služebníček" a div nelíbat nohy,.. občas to jde,.. ale když je den k.eténů, tak je to na odstřel

dexonka
16. kvě 2010

jj ja jsem rada ze jsem doma,ptz by me asi kleplo z nekterych tíípků

sofieanna
16. kvě 2010

kdyz se chovaj slusne a zaplati si za tu sluzbu proc ne, ale nesnasim lidi, kteri plati smesnou cenu a mysli si, ze muzou vsechno a jeste chtej ruzne slevy a vymlouvaj se na vsechno, jen aby nemuseli platit .....

sofieanna
16. kvě 2010

dex, no ja premyslim, ze uz doklepu kveten a na cerven si vezmu dovolenou co mam celou a na cervenec a srpen nechopenku ale s omezenyma vychazkama...stejne bych tak za mesic a pul tady byt uz nemohla, kvuli brichu, takby me strcili nekam strihat papirky a delat jim kafe..

sofieanna
16. kvě 2010

ale zase se bojim, ze se budu nudit a nebudu mit co delat a budu jist jenom a nic nedelat a budu pak mit 220 kg ...dex ty mas aspon malyho, ten te zamestna 🙂

dexonka
16. kvě 2010

sofii: jj to je rozumny...myslim ze to stani a sezeni na jednom miste celej den nikomu nesvedci...........

emispheare
16. kvě 2010

dex - a ty si dělala kde, jestli se můžu zeptat, že už si doma?
sofie - já to mám v plánu od července,...

emispheare
16. kvě 2010

no koukám na to, ty si asi ještě na rp 😀 😀 😀 😀 😀

sofieanna
16. kvě 2010

dex, ale snad mi to doktor da s tema neomezenyma, jinak to neberu....

dexonka
16. kvě 2010

ja jsem se nikdy nenudila,uz bude snad teplo,tak budeme vsichni chodit ven,neboj budes rada ze jsi doma

dexonka
16. kvě 2010

nene uz nejsem na rodicaku,pracovala jsem na hematonkologicke klinice...ale jen na pul uvazku ptz jsem to pak delala jen pri rodicaku...

sofieanna
16. kvě 2010

dex, asi jo...jeste nas ceka stehovani..tak myslim, ze budu rada ..... 🙂 sice jeste nemame byt, ale snad to pujde rychle 🙂

sofieanna
16. kvě 2010

dex, tak to te obdivuju ... ja bych v nemocnici nemohla pracovat.. myslim, v kterekoliv (oddeleni atak)...... 😉

dexonka
16. kvě 2010

sofi: no vidiís,pak zacnes poradne nakupovat na mimiska.budes chodit na kavicky,plavat,slunit se,odpocivat,cokoliv:-¨¨

emispheare
16. kvě 2010

dex - tak to bych asi nezvládla, ne fyzicky, ale psychicky,... no pokud se letos oteplí, tak to bude fajn,.. prochajdy a žádný neustálý honění auta do práce a z práce,... což uleví jak mě, tak mé peněžence 😀 😀 😀 😀 😀
já už se tak těšim až bude pěkně,.. vloni jsme pořídili bazén - tak tam budu vegetovat 🙂

sofieanna
16. kvě 2010

dex, no to by bylo ok 🙂 my bysme chteli s pritelem jet tak za dva tydny nekam na par dni aspon, nekam k mori... 🙂 planujete nejakou dovcu vy? do kolikateho mes. se muze litat?

dexonka
16. kvě 2010

my chceme jet jen na nejaky relaxacni vikend a to az v cervenci ptz to uz budu na MD...ted jsem na neschopence a mam vychazky od 8-20 tak kdyby nahodou nekdo prisel....
no na litani je pry nejlepsi do 5 mesice ale myslim ze je to hodne individualni,ovsem treba v 8 bych uz asi nikam neletela..predstava ze rodim nekde v turecku😀D

dexonka
16. kvě 2010

my mame v bazenu zatim jen 17 stupnu,takze to whirpoolka jisti,aspon do doby kdy bude teplo,
na to ze se za dva tydny vdavam tak fakt uzasny pocasi....asi vezmu snad i plastenku🙂

emispheare
16. kvě 2010

sofie - tak na tohle Ti můžu odpověď et já - gravidní ženy se přepravují na svoje vlastní riziko do 34 týdne těhotenství - ale pozor posádka po tobě může chtít lékařské potvrzení způsobilosti k dopravě ,.. .tak jen s tím počítat

dex - stalo se Ti , že by přišla kontrola?

emispheare
16. kvě 2010

dex - jo, tak to my ho ještě ani nevytáhli,... 😀 😀 😀 manžel furt říkal, že až se vrátíme z dovči,.. no a ono je furt hnusně,...
já počítám s tím, že za 14 dní už bude pěkně a pláštěnku nevyužiješ 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru