II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

kamikadze
12. bře 2010

Weri, kraaasa, gratuluju! Muze se nakupovat vybavicka 🙂

dexonka
12. bře 2010

Weri: juuuuuuu super zpravicka,gratulujuuuu🙂

elfka11
12. bře 2010

Ahojky,konečně víkend 😎 .Tak to moc gratuluji. 😀

barunka9
12. bře 2010

Weri, velka gratulace! :-8 A jen tak mimochodem - chteli jste radsi chlapecka nebo holcicku? 🙂

barunka9
12. bře 2010

Weri, velka gratulace! 😎 A jen tak mimochodem - chteli jste radsi chlapecka nebo holcicku? 🙂

simka01
12. bře 2010

weri: obrovska gratulace!!!!!!!!!!!!!
ja se take tesim......i kdyz pohlavi mi je jedno...ale spis .ze na miminatko budu moct mluvit on-ona...jmenem...

baru:myslis ten Casualplay? ja videla nazivo O8,09...i ted ten posledni a vsechny mi prisly malinke....

la_cheri__2
12. bře 2010

weri:moc rgatuluju🙂))

kamikadze
12. bře 2010

Jak to tak pocitam tak na velky UTZ si jeste dva mesice pockam, co holky? ☹

elfka11
12. bře 2010

To ani ne,tak za 6 až 7týdnů by jsi mohla vědět pohlaví. 🙂 A co by sis přála???

barunka9
12. bře 2010

simka - ja myslela ten, co jsi vybrala Ty a mas ho v albu 😉
na velky UZT se chodi 20-22 tt, to utece jako voda 🙂

simka01
12. bře 2010

Baru: ja mam vybrany Jane Slalom reverse 2010 komplet......sleduji ho uz dlouho a vyhral na cele care...sice neni nejlevnejsi,ale ma tam uplne vse,pocinaje plastenkou apod.....sice je jeste casu....ale v dnesnim svete kocarku.....kdyby byl jeden,berem a je to,ale tech je...a vyber si.....vid?

elfka11
12. bře 2010

simk:Jestli se mohu přidat Jane Slalom je moc pěkný a ta kombinace se zelenou moc se mi taky líbí 🙂 .A ta korbička je tak akorát,a je to jen trojkolka??

la_cheri__2
12. bře 2010

kamikadze:zálěží jaký má tvůj dr UZ a jak bude mimčo natočené mně to třeba mohl říct už na minulé KO jenže mimčo spalo a bylo blběnatočené tak prý příště to budu v 17tt tak doufám že mimčo spát nebude a dozvíme se jestli Sebíkovi přibude sestřička nebo bratříček

simka01
12. bře 2010

elfka: Jane dela i kolecka...2 vetsi a 2 mensi..tady ty kolecka se otaceji cela a co jsem cetla,neni problem..jedina vec,ktera muze casem zlobit,je--brzda,ktera zacne vrzat...ale to je to posledni a staci namazat a jede se...ja prave chci s otocnym sezenim,kvalitni vajicko sedacku a vse...at nemusim kupovat nic zvlast...

elfka11
12. bře 2010

simka:Viděla jsem ho jen zatím na internetu,ale Jane se mi líbil už před dvěma lety,to byla ta modrá kombinace se zeleným.A už jsi hi viděla na živo???

weri1
12. bře 2010

barunka: já si přála hlavně aby bylo mimi zdravé,opravdu mi to bylo jedno,ale tak nějak jsem cítila že to bude kluk.Manžel chtěl chlapečka 🙂

simka01
12. bře 2010

elfka: i na živo...právě se mi moooooc libil...nas tatka mu rika Mercedes mezi kocarky..a co se tyce toho kocarku,tak se mi vic libily barvicky 08...ta sedo,cerno zelena....ja asi menit uz nebudu...svagrove je uz na ceste a ja jsem vic nervozni nez ona..

weri: mne osobne je to take jedno...kazde mimi ma neco a presne,jak pises...zdrave mimi je nej darek....ja osobne jsem na to zvedava...pulka tipuje "jisteho"kluka,pulka "jista"holka....

simka01
12. bře 2010

elfka:napsala jsem to jinak...kdyz shrnu 08,09 Jané..tak 08 mela lepsi barvy nez 09,ale ted mi vyhrala stopro ta 2010...presne takovy jsem si kdysi vysnila.....

elfka11
12. bře 2010

Přesně tak,mám stejný názor....taky je můj favorit,ale manžela budu muset zpracovat...je to přece jenom dost peněz 🙂

elfka11
12. bře 2010

simka:Zdravé mimi je nejdůležitější to vím moc dobře z vlastní zkušenosti.A ty si myslíš podvědomě,že to bude chlapeček nebo holčička??

simka01
12. bře 2010

já nejak nevim.....je to na houpacce...citim kluka,projdu kolem saticek,citim holcicku.....pak si rikam,tata fotbalista,chtela bych chlapecka,potom tchyne nechce holcicku Simonku...tak na truc si rikam,at je to holcicka....fakt netusim......co ty? mas klem sebe nejake "zarucene" tipy? a kdybyb to bylo podle chuti,tak cekam palivou kyselou okurku a nebo melouna... 😅

elfka11
12. bře 2010

simka:Táta fotbalista tak to chce asi chlapečka.Tchyně proč nechce Simonku??U nás to vypadá na kluka,doktor mi to dvakrát naznačil a skoro potvrdil,ale stopro to budeme vědět až ve středu a taky už jsem se včera neudržela a v adidasu koupila pro kluka,táhne mě to vždy k chlapeckému i u prvního těhotenství. 😀 .A tipy myslíš jako na pohlaví??Na ovoce a džusy si těžce ujíždím,ale i pořádný steak bych si dala. 😀

simka01
12. bře 2010

elfka: tchyne me nema nema nema rada.........jsme s pritelem 10let,v lete se budeme brat...je to takovy zvlastni...no a kdyz se dozvedela,ze holcicka by byla Simonka..je je...to bylo..10 let me vezdravi,ignoruje,neexistuji...co visc si prat...vid? a ty uz prcka mas?

elfka11
12. bře 2010

simka:Psala jsem na jednu stránku a pak mě bílejboxer,pozval k vám.Těhotenství před dvěma lety dopadlo špatně,chapeček umřel ve 40 tt a 3dny ještě než se narodil v bříšku. ☹ Jo jo tchýně taky se moc nemusíme,jsem ráda,když se nevidíme.Ale to už jste s přítelem dlouho na to aby tě respektovala.A kolik ti je let??

simka01
12. bře 2010

elfka: tak to se omlouvam za dotaz,ktery nebyl na miste....promin...muselo to byt tezky,vic nez si dokazu predstavit...s pritelem jsem fakt dlouho,je to ma laska,proste idol,ktery bydlel v baraku....je mi 23....takze prvni laska..ja byla 6 let na skole mimo domov 200 km,takze mensi krizicka byla,ale jsme spolu a ted je z toho prcek...proto mi je jedno.co to bude,hlavne ,ze bude mit tatku,jakyho ma....tchyne,kdybych ji neznala,nepotkavala..ale zna me od male holcicky,zna rodice....ale jakmile jsem zacala s jejim synem...bum a je to...a ani ted,kdyz cekame miminko..nezepta se,jak mi je...nic....a ted je nemocna,zacala kaslat krev a ja ji ani nemuzu napsat,prijet za ni do nemocnice,protoze by to neprijala...des.. ☹

weri1
12. bře 2010

mě tipovali všichni chlapečka nevím podle čeho.Moje babička bude zklamaná-kluky nemá ráda ☹ ale ať.8 let nemohla mít děti,pak se ji narodil můj taťka a snad doteď se s tím nemůže smířit,že má syna.Ona je tak trochu jiná v tomhle.Místo aby mi přála zdravé mimi,tak pořád:ať je to holčička,kluk ti není souzen a podle jejich výpočtů se těší na holku.haha výpočty selhaly 😀 😀
elfka: je to hrůza,člověk aby se bál do konce těhotenství ☹

elfka11
12. bře 2010

simka:Omlouvat se nemusíš,jo jo špatné časy,ale ted se podařilo znovu otěhotnět,tak je ted lépe,ale ten strach je blbej a to jsem tvrdák jak říká manžel.ale komunikace tady je fajn.Už se začíná pěkně vrtět v břichu. 😀 A ona má důvod tě nebrat???A kdy bude svatba???

elfka11
12. bře 2010

weri:Ted mě tipovali na holku a bude to kluk.Co to je s těma babičkama,tchýněma atd..ať jsou rádi,že je zdravé.Nechci strašit to né,jen jsem psala simce co se stalo.Ale příroda zafungovala,bohužel se to stává.Věřím,že vše u vás bude o.k 🙂

weri1
12. bře 2010

elfka: já nechápu některé lidi.Moje babička,když jsem se měla narodit já,tak říkala moji mámě,že když to bude holka,že na to bude šít a plíst a ja nevím co ještě,ale když to bude kluk,že to nechce ani vidět,dobrý co?

simka01
12. bře 2010

elfka: nema,nema jediny.....dokonce chtela,at si jednou synka vezmu...ze umim varit apod...je to neprestrihnuta pupecni snura,kdy se nemuze smirit,ze ma syna jina zenska nez ona...delala peklo kazde,kdo s nim chodil....akorat az ted se mnou se pritel postavi...ja si vzdy myslela ,ze dulezite je,ze se umim postarat o dospeleho chlapa,mam doma cisto,pritel chodi v cistem vonavem,jsem ze slusny rodiny,mam dobrou skolu,ale asi to je malo....svatba byla na leto na srpen,ale ale...miminko nam to trochu otocilo,tak resime,.zda to neposunout...abychom si to uzili oba,nepresivali saty,meli tam uz prcka...a na druhou stranu,ted to hnat narychlo...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru