II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
19. kvě 2010

sofi: a běž okouknout kočárky do obchodu, na netu sice můžou vypadat dobře, ale v reálu je to ¨jiný.

simka01
20. kvě 2010

dobre rano maminky.....zrovna s prckem snidame 🙂 pocasko.... 😒 ..je po desti....

boxer: jak dopadlo okukovani kocarku? my se do toho Malviku chystame tak do 3 tydnu...tak jsem zvedava na reference na kociky....

ps: kazdou chvli mi dorazi PPL sluzba s postylkou a vsim,co jsem objednala pro miminatko....tak se tesim,az se bojim,aby byly vsechny dily.... 😉

ttterysek
20. kvě 2010

ahoj holky,tak dnes po dlouhé době ani kapka...snad už to vydrží!!! 😠 ještě by to chtělo trochu sluníčka,ale hlavně,že už je jakš takš.Byla jsem se zeptat na ty výsledky z triplu a vše je OK 😉 jsem moc ráda.Byla jsem v Kauflandu a vzala jsem tam ty vlhčený ubrosky rovnou 2x-fakt to byla dobrá cena... 🙂 🙂 🙂
jinak se tu moc od večera napsalo,asi nemáte čas,že?Jdu vařit,dnes bude špenát...dostala jsem na něj chuť,když se tu o něm psalo,ale neměla jsem ho na mražáku,tak dnes jsem ho koupila a to bude zase jednou mňamka 😉

camomilla
20. kvě 2010

ahoooj vsem
moc vas zdravim... vidim, ze jste toho hodne poresili, ja jsem se sem nemohla dostat.. v praci fofr a doma mam za ukol odpocivat.. tak odpocivam...
uz mi roste brisko 😅 , uz je to pry trochu videt 🙂
o vikendu nam bylo nabidnuto od pratel obleceni, tak jsem moc rada, i perovy fusak a 2 kocarky, treba jeden an balkon a druhy k tchanum...
budete nechavat spat mimi venku na cistem vzduchu? me to prijde uplne normalni, ale kdyz to tu nekomu vykladam, tak z toho casto malem omdlivaji, jake mame pry ceske sadisticke zvyky 😀 ja se ale nedam! budu spravna ceska mama ;)

ttterysek
20. kvě 2010

vždyť je to úplně normální...i v zimě nechat chvilku mimoucha provětrat,jim se líp spí na čerstvým vzduchu a komu by se taky líp nespalo,že? 🙂 já určitě budu nechávat venku v kočárku,když třeba na procházce usne,tak nechám mimčo v kočárku,píchnu ho na dvůr a vytáhnu,až se vzbudí...to by mě zajímalo,co v té Itálii žije za lidi...to nechodí s mimi ven?je to docela k smíchu 😀

camomilla
20. kvě 2010

jo, k smicho to je :D, respektive, casto me to desi a chce se mi z toho vecer, ze tu budu bojovat a presvedcovat nekoho s tak samozrejmyma vecma.. ale co, mama budu ja a nikdo mi do toho kecat nebude. manzelovi se nase metody nahodou libi ;) prijdou mu dobrodruzne 😀
jo, oni kdyz prsi, tak nevylezou, kdyz je chladno nevylezou... ja budu chodit ven i v desti, hezky plastenku, spatne pocasi neexistuje!!!

camomilla
20. kvě 2010

* uppps chyba, ne vecer, ale brecet 😀

ttterysek
20. kvě 2010

já jsem to pochopila... 😉 přesně tak,ty budeš máma,tak si do toho nenechej kecat 🙂 mě to teda nepřijde moc dobrodružný,ale hlavně že to manžel chápe 😀 a jinak jak se máš,dlouho ses tu neukázala

bilejboxer
20. kvě 2010

Ahoj holky 😀 😀 😀 😀

Pěkný den,konečně neleje 😀 😀 😀 😀
Tak včerejšek dopadl dobře,kočárky jsme okoukli....hlavně manžel,drandil tam snad sevšema 😝 😝 😝 Mura se mu moc líbí...pak ještě Peg perego a Mutsy..teď nevím jaké označení má.Perego je naštěstí drahý ažaž...tak snad nebude prudit s ním.Líbil se mu ještě Casualplay....no naštěstí jsme se shodli 😎
Stejně si trvám na Muře 😀 😀 😀
Koupili jsme peřinky do postýlky a dostala jsem tam rychlozavinovačku 😝

Cammo-taky už mi občas převážně tchyně leze s radama krkem.Včera jsme to zrovna komentovala manželovi,že jí přestanu cokoliv říkat.U všeho má "chytré rady" a všechno je špatně!!!!!!!!Takže od teď si můžou trhnout nohou.
Malá ještě není na světě a ona už mi uděluje rady,kdo má kupovat naušnice(pochopitelně mi néé!!!) a že jí mám uši nechat propíchnout a né nastřelit..........tak jsem fakt pěnila.Manžel říkal,at to pouštím uchem ven,ale mě to štve...že cokoliv vyslovím,tak ona"je rádo by chytrá"........prostě bude respektovat pak už věci hotové.S ničím se jí svěřovat nebudu.
Nebo by bylo hodně zle...já hne d prskám 😀
jinak kámoška uspávala malého v kočárku...pak ho i skorbou přenesla do ložnice na postel k otevřenému oknu,kde dospával.Pořádnej nášup vzduchu dostal....takhle to dělala celou letošní zimu v závějích.... 😝 a přežil to a je zdravej jako buk.Narodil se v září loni 😅 😅 😅
Takže já říkám....každá po svém!!!!Ať si ostatní vychovávají své děti....nebo už je vychovali a tak a´t respektují nás laskavě.

bilejboxer
20. kvě 2010

...my........my nééé,bože tfuj tajxl hrubkýýýýýýýýýýý 😠 😠

ttterysek
20. kvě 2010

no tak si se přepsala...to se někdy stane 🙂 jinak s těma náušničkama...u nás už se ani nepropichují,nastřelení je míň bolestivé a navíc to u nás už ani nedělají u dr.ale musí se jít ke specializované sestře a ta to střílí,takže my ani na výběr nemáme,ale já bych stejně šla na nastřelení 😉 ono na tom něco bude,mimčo se po chvilce vzpamatuje...než když doktor pomalu leží na mimču a píchá ouško ☹ já osobně už bych na propíchnutí nikdy nešla 😀

la_cheri
20. kvě 2010

ahoj holky hlásím jsme doma byli jsme v nemocnici hrozí nám předčasný porod:(prý mě stejně čekají brzo zpátky tak musím odpočívat,žádný sex(to mám teda radost:(...)snad to zvládneme

dexonka
20. kvě 2010

ahojik holky
boxi: tak se smeju,ja se divala na mutsy minuly tyden na netu,na zivo jsem ho jeste nevidela tez se mi libil,ale pripada mi to uchyceni divne🙂
la cheri: jeee chudacku,jak si tam byla dlouho a jake si mela priznaky,to muselo byt hrozne tam byt☹ kasli na sex,hlavne at ste v poradku s mimiskem🙂

la_cheri
20. kvě 2010

jen od minulého týdne.Tvrdnutí bříška a dost časté několikrát za hodinu 😠 ted se musíme držet at tma nejedem zpátky no..bylo tot am dlouhé....jen čučet do stropu

dexonka
20. kvě 2010

pry "jen" od minuleho tydne,chudino,hlavne ze je to za vama,musis se hodne ted opatrovat.......

camomilla
20. kvě 2010

teri: minuly tyden jsem mela podobnou prihodu jako la_cheri, ale ne tak vaznou, jen asi prvotni priznaky toho... mela jsem dost pichani a krece v podbrisku a obcas tvrdnuti briska a nevedela jsem co s tim.. muj gynekolog mi dal buscopan a ted se mu mam ozvat jestli to preslo nebo ne... jinak nevim, co dal.. taky mluvil o predcasnem porodu (kdyz jsem vyzvidala, co by se mohlo stat...)
tak jsem mela odpocivat... internet jsem vecer ani nezapinala..

la_cheri: to me mrzi!!! a co ted mas delat?? beres na to neco??

ale preci tvrdnuti je trochu normalni, nebo ne? a ty "premenstruacni " krece obcas taky.. jen by nemely byt casto.. nebo se pletu?

simka01
20. kvě 2010

la_cheri: pani......tak drzim pesti,at uz podobne problemy nemas...hlavne klid,opatruj se,setri se....

holky,take mam kolikrat kreciky...ale tukam na zuby,at to je v pohode....dnes mi je cely den divne...co snim,to leti,nejak to mam uvnitr rozhasene a nevim,z ceho.....

dexonka
20. kvě 2010

sim: ty mas ten zaludek porad nejaky podrazdeny......

ja se citim vyjimecne vyborne..musim zatukat🙂
kdyby tak jeste tekla ta tepla voda a slo topeni,bylo by to uplne bajecny🙂 ale nemuzu mit vsechno ze🙂

simka01
20. kvě 2010

@dexonka : pekne pouzdro na dudánek 🙂 a k tomu i bryndáček...ty jo.... 🙂 a už dlouho to nezlobilo,naštěstí...ale dnes jsem i moc unavená,tak asi i to do toho....

dexonka
20. kvě 2010

sim: a jeste porad chodis vasim pomahat?? asi bys mela odpocivat vic.......jo hele mrkni na www.andilkove.cz

la_cheri
20. kvě 2010

dex:jo jen u prvního jsem tam ležela od 27tt s mezerama do konce :(no dlai mi magnosolf a magnézko no a musím odpočívat ale stejně mě tam brzo zas čekají 😠 jen teda mám zakázaný ten sex což mě mrzí:( 😀

camomilla
20. kvě 2010

hihi, tak sex mame taky zakazany 😒 neda se nic delat...
la_ cheri: a tobe na to poradili horcik?

simka01
20. kvě 2010

dex: chodim,chodim...nasi delaji oba ve skole-v hudebce a maji ted dost prace,prehravky,zkousky apod.a v druhe praci je bracha,tak aby tam nebyl sam...a navic mi nemocenska chodi s dvoumesicnim zpozdenim( a to fakt nekecam,ze tak dlouho) a kazda kacka dobra.....kdyz si chci koupit neco sama za sebe ...mne to bavi...delam takhle uz od 14-ti,co to nasi takhle rozjeli..a vice mene ted delam za PC....aspon mala zmena od ucitelkovani a nebo sedeni doma....ale dnes sem to vzala na cely den,bracha ma zkouskove,tak to bylo narocny....

kamikadze
21. kvě 2010

Ahoj holky, predevsim z Prahy - nezasla byste nektera o vikendu na tuto akci? http://www.respektkporodu.cz/

lucielp
21. kvě 2010

Ahoj holky. Ta jsem to sem včera nestihla. U doktora to dopadlo dobře jen ten ultrazvuk jme nestihli. Já spěchala. Jela jsem s příbuznejma do Znojma pro víno. No a samo sebou že když člověk nejvíc chvátá tak to neutíká. Pan doktor mi pochválil bříško 🙂 . Ptala jsem se ho jak to mám udělat s vychýzkama na svatbu a on mi řekl, že se nesmím vdávat když jsem na neschopence. Nevíte o tom něco???
Budu to muset řešit dovolenou. To bude asi nejlepší. Zůstalo mi 11 dní tak si je vyberu a nebudu muset hlídat vycházky.
Jinak svatby mazec. Patner po tom chce udělat posezení tak mám starosti navíc. Kde u nás nebo u bráchu na zahradě. Jestli u bráchu tak to tampřipravit . Má ji okrasnou tak vyplet, posíc trávu a raději připravit i velkou garáž kdyby náhodou pršelo. A hlavně co nakoupit!! K tomu malej včera kopak jako blázen. Někdy to i zabolelo a břicho se mi pořád vlnělo.

kamikadze
21. kvě 2010

Luci, pokud mas svatbu v patek mas narok na dva dny volna ze zakona (nemusis si brat dovolenou), pokud v sobotu tak jeden den.
Otazka je jak moc se vyplati kvuli tomu prerusovat nemocenskou... a to ze se nesmis vdavat, kdyz jsi na nemocenske mi prijde trochu ujety...

lucielp
21. kvě 2010

Tak jsem si ohledně toho uschopnění volalana OSSZ a není to prý potřeba. jen mi musí mapsat neomezené vycházky. Tak jsem zvědavá co mi na to řekne 😒

simka01
21. kvě 2010

ahoj maminky......
luci: pani...to slysim prvne,aby ses nemohla vdavat behem neschopenky? to mi prijde fakt postavene na hlavu....

jak se jinak maminky mate? pred nama vikend...jupi....ja dnes udelala mensi objednavku praktickych veci..doobjednala jsem jeste prosteradla,doma jsem mela jen bile,tak barevne,aby ladily s povlecenim a jeste jsem pridala 2 povleceni take barevne...
holky...jinak dneska vyhlasuji svatek....nebo neco podoneho...prisla mi nemocenska....konecne jsem se dockala...po telefonu na OSSZ je to pry spatne,ale zcela normalni,ze je zpozdeni.....aha....uz jsem fakt nevedela,co na to rict....na druhou jdu do prace a potom chvili na drby s holkama...tatka nam odjel do Budejovic pro auti....tak nam dorazi vecer....prcek mi v brisku pekne dovadi....jo a vcera jsem vyprala par detskych hadriku spolecne s vecmi pritele...na susaku jsem se musela smat...tatkovo triko drzi 3 kolicky a maleho Stanika jeden a jen pro okrasu....tak az to uschne,sup do vaku a vydrzi to nacancane a vonave ,dokud to neotevru....papa...

bilejboxer
21. kvě 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀
Tady nám zase prší od rána 😠 😠 😠 😠 achjooooooooo 😖 😖 😖 😖

La cheri-chuděrko,koukej se pořááádně šetřit,ať jim vytřeš zrak a už Tě tam jen tak neuvidí 😀 Nepodceňuj to.

Dexonka-tak včerejšek mi stačil.......manžel okukoval Casualplay na netu,uhranul ho už v tom obchodě..te´d ty jejich nabídky za super ceny.....dokonce se mi o kočárcích i zdálo... 😠 takže ode dneška raději navodím doma jiné téma 😨 nebo mi z toho za chvíli šibne.
Manžel byl z Casualu úplně unešenej..... 🤐 Ještě že to byl od začátku můj druhý favorit..... 😠 no uvidíme fakt.

Já jsem od včerejška samá návštěva...buď je někdo tady a nebo dnes už jdu na druhou návštěvu já 😝
Večer jdeme na véču do restaurace,tak si zacpu díru v žaludku hranolkama 😝 😝 Ať si dám do trumpety......dávám si je ojediněle a vždycky v restauraci.....tak dneska repete 😝
O víkendu jdeme na výstavu Můj dům můj hrad,pak budeme něco tvořit na zahradě a grilovat.

Tak si všichni užijte víkend a jen doufám,že se nám počasí umoudřííííííííí 😝 😝 😝 😝

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru