II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
13. čer 2010

simka:kočík je nádhernej!
a jinak mě nohy zatím neotíkají,ale ta ruka občas sem tama dr. mi řekl,že je to normální...že mi může otýct i obličej,tak ať se zbytečně nestresuju 😉 a prsa? ty já mám teď taky velký...moje normální velikost byla 80C a teď mám 90 D-E...takže taky zátěž 😅 přítel je z nich hrozně udivenej,prej se mu víc líbily ty moje trojky ale ty melounky jsou prý taky hezký a navíc když už je teď nebude mít jen sám pro sebe,když se bude dělit s dalším chlapákem 😀 😀 😀 😀 no dokáže z každé situace udělat legraci... 🙂

sofieanna
13. čer 2010

dex, nedes me 🙂 me predepsal Ferro-Folgamma, doufam, ze s tim nebudu mit problemy......
ja nechci vubec otykat .... 🙂

simka01
13. čer 2010

holky,děkuji...já z něho mám takovou radost....přesně vše,co jsem od kočárku chtěla....
sofi: já si kolikrát přijdu taky nateklá,nožky zatím ne e...ťukám na zuby,ale v obličeji kolikrát jak masařka 😖 ...železo beru taky,kupuji si i šumící,to taky pomáhá..tlak lítá i mně,zase na druhou stranu v těhotenství je prý lepší nízký,než mít vysoký...to je pak nebezpečný...tak mi to říkal doktor...a klidně můžeš i kafčo si dát...ne pít na litry,ale dej...mně někdy pomůže i cola...holky,prsa jsem měla...spíš neměla ☹ ..teď mám konečně aspoň jedničky,ale stojí...dál nerostou ☹ podprdy nosím furt stejný...

weri1
13. čer 2010

simi: moc pěknej kočárek
já měla 75C teď mám 80D, ale budu si muset koupit větší, viděla jsem hezkou kojopodprdu ale budu se muset podívat jestli mají DD 😀
nízký tlak je opravdu lepší
jinak já jsem čím dál větší 🙂

simka01
13. čer 2010

weri: mé číslo před těhul snad ani neexistovalo 😀 ,teď máme označení...jupíí....
..jinak teď jsem zrovna psala seznam,co ještě chybí-nechybí...tak ty nej investice máme za sebou...uff..ani nevíte,jak se mi ulevilo...už mi z těch výběrů hrabalo,ale teď už můžu toto téma vypustit... 🙂

silvie22
14. čer 2010

Ahoj holky! Já mám dnes své osobní letní Vánoce! Mám opravenýho zubáka tak už nic nebolí,manžel je zpět z Anglie,dostali jsme užasnou nabídku na byt (teprve tam pujdeme mrknout,ale je to 3+1 za milion šestsetpade a v dobré lokalitě) a ještě mi sestra přivezla hromadu pokladů po jejím ted osmiměsíčním synáčkovi. Tak to musím omrknout co tam je. 😵
S těma hvězdičkama před očima mívám taky problémy,ale většinou tomu předchází zalehlý uši a takový teplo ve spáncích. Na to pomáhá odpočinout a napit.Bude to asi opravdu tím tlakem (i když ho mám taky v normě)

A co se růstu prs týče tak jsem trochu extrém-před těhu 75B nyní 80D a mám koupený 2 kojící podprsenky-jednu DD a druhou na doporučení prodavačky dokonce E. Vyfotím a přihodím.Uvidím jaká velikost mi nakonec bude sedět a dokoupím další.

bilejboxer
14. čer 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Zdravím po víkendíku.
Oslava narozek se vyvedla,večeře taky v restauraci...tiramisu bylo úúúžasné a s dárků manžel nadšený.
Dneska jsem si od kamarádky dovezla spoustu věcí po malé,tak budu večer vybírat co si necháme 😝 Je super,že tam má i větší věcičky a fakt krásné 😅
Už jsem si vybrala jedny tenisky + podložky na spaní do postýlky,aby mimi zůstalo zafixované a nepřekulilo se z boku např.
Skočila na mě alergie,tak nemůžu pořádně dýchat nosem...pořád kýchám,nebo smrkám a nebo nedýchám 😢 To je fakt šílené!!!
Dneksa mi dorazila nemocenská,tak jásám.......nečekala jsme ji tak brzo a hlavně částka odpovídá,tak jsem šťastná.To se fakt hodí.

Užívejte pěkné odpoledníčko 😀 😀 😀 😀

bilejboxer
14. čer 2010

add.kojo podprsenky-já dostala jednu od kámošky a už ji ze sebe nesvlíknu asi dva měsíce 😨 je tak šíleně pohodlná+mi nedělá taková ooobr prsa,yb na mě každý musel čučet.Což před touhle podprsenou tak bylo a byla jsem z toho na budku!!
Před otěhu jsem nosila 75 B a teď mám od kámošky 80 C,ale potřebovala bych spíš 75 D...pže přes obvod mi je volnější a prsa tam pohodlně celá nedám.Stejně se mi začne rozšiřovat hrudník,tak ještě vydržím a nakoupím s obvodem 80,ale větší košíčky 🤐 🤐

bilejboxer
14. čer 2010

Weri-taky mi včera večer tvrdlo bříško,tak po 10.minutách.........to jsem ještě nikdy nezažila 😖
Vzala jsem si pak více magnezia a teď budu několik dní bez aktivit,víkend byl totiž náročný+ten týden před taky.Tak to bylo asi k tomu.....ale po 10.minutách vždycky šutr z bříška a já pak strachy byla vyvalená.Taky to neznám...tak 1-2 x denně jo,ale ne pravidelně a po sobě 😠

weri1
14. čer 2010

@bilejboxer řekni to radši doktorovi o tom tvrdnutí

bilejboxer
14. čer 2010

@petulinec velikánská gratulace k Tomáškovi 😀 😀 😀 to zní moc krásně a nádherně,Tvůj porod...jako rychlovka 😀 užívejte miminečka voňavého všichni doma 😅

bilejboxer
14. čer 2010

@weri1 já už to říkala na minulé kontrole a dr.mi říkala,ať beru více magnezia.Skontrolovala mi cervikometrii a ta byla na výbornou.
Dneska už mám bříško OK,nestvrdlo mi ani jednou zatím.......já se někdy neumím moc šetřit,víš 🤐
Ty manži narozky a terasa dohromady bylo náročné...pak grilování,úklid po návštěvě...už budu v klidu teď.

elfka11
14. čer 2010

Ahojky těhulinky po víkendu 😀 Dex:Má jen takovou decentní a přírodní vůni,skoro nic a od té firmy používám i na sebe a super,a známé co jí používají na děti tak jsou spokojené. 😉 Ted tam mají dokonce na děti akce.

weri1
14. čer 2010

@bilejboxer tak se šetři, opravdu

elfka11
14. čer 2010

Děkuji za přání moooc holky 🙂 🙂 🙂

bilejboxer
14. čer 2010

@petulinec jukla jsem do albíčka a nevím,jestli jsem nepletla Tomáška a Danečka 😅 tak pokud ano,tak se omlouvám,ale myslela jsem,že to "čerstvounké"miminečko je právě Tomášek 😀

elfka11
14. čer 2010

Weri:Já to břicho mám taky spíše tvrdší už od pátého měsíce a to i když odpočívám

bilejboxer
14. čer 2010

@elfka11 tak se také přidávám s gratulací pro nastávající maminku k narozeninám,vše nejlepší a pohodový zbytek těhulkování 😎

elfka11
14. čer 2010

Box:Děkujiiii 🙂 A jak je na tom malá s váhou a ty injekce co máme,budeš taky píchat až do porodu??

weri1
14. čer 2010

@elfka11 mě se dnes doktorka na kontrole v porodnici ptala, jestli mi tvrdne břicho, tak jsem ji řekla, že to nepoznám 😀 jinak jdu zase za týden. ale vše je o.k. prej na předčasnej porod to nevypadá, čípek dlouhej, CS 6 a to je asi vše. 🙂

elfka11
14. čer 2010

Weri:Tak to je dobře 🙂 😀 ,že to zatím nevypadá,já jdu příští týden na kontroly a vyšetření do porodnice tak jsem zvědavá.

sofieanna
14. čer 2010

ahoj holky, silvi tak to je dobre, my jdeme zitra na prohlidku bytu, tak doufam, ze to vyjde, protoze uz hledame docela dlouho a do konce mesice se musim vystehovat tady z toho jak ted bydlim..
s tím tvrdnutím bricha, tak to mam taky, rikala jsem to doktorovi, ale nejak mi rekl ze je to normalni a neresil to .. tak nevim jestli to ma byt normalni, kazdy rika neco jinyho a taky neco jinyho ctu, a to magnesium jak se na to bere, musi byt na predpis, a nebo je to na volny prodej? ze bych si to koupila, ale radsi ne takhle sama že?! 😕

ttterysek
14. čer 2010

ahoj holky...tak ste mě asi s tím tvrdnutím břicha nakazili,jak se tu pořád o tom bavíte... ☹ z ničeho nic mi hrozně ztvrdlo a bylo tvrdý asi 10 minut,ale auž je to dobrý,akorát od té doby je mi hrozně špatně.úplně na zvracení.Je to normální????ještě mi břicho neztvrdlo,tak nevím jestli u toho bývá i nevolno 😕 malej mě dnes nenechal vůbec spát a i přes den dělal ze mě boxovací pytel,tak jsem z něho dnes jakási unavená,navíc je mi fakt na blití ☹ ach jo,snad mi bude zítra líp!Pujdu se osprchovat a spat,na nic jinýho teď jaksi nemám sílu ani náladu 😒

simka01
14. čer 2010

sofi: zkus si jkoupit treba jen to sumive...to take staci...aspon podle meho doktora...normalni to je,kdyz to nemas nejak casto za sebou a nekolikrat....

...me ted prcek tak kopal,citil to i tatka,co mel ruku pres perinu,kterou jsem byla prikryta...uz to neni simrani,ale poradny kopance...ale radost za nej...pak to bude chybet a budou nas kopat uz jen z prebalovaku 🙂

sofieanna
14. čer 2010

sim, ok zitra pujdu do lekarny a neco koupim.... mam to spis vecer a docela za sebou ...
no ale uz se docela tesim az bude na svete a kopat jen z prebalovaku 🙂
ter, to bude dobry urco, jdi si lehnout a zitra uvidis...

weri1
14. čer 2010

@sofieanna magnesko si kup normálně dama, nejsou to žádné léky a neublíží ti, mě ho dávali na zklidnění dělohy

kamikadze
15. čer 2010

Ahoj holky, ja mam magnezko taky... po mem slavnem Avon pochodu jsem si namohla svaly a bolelo mne bricho, tak mi ho doktorka pro jistotu dala, rikala, ze se tim nic nezkazi, navic to pomaha predchazet i krecakum, ktere nam v tehu hrozi kazde.
Mimochodem nemeli bychom uz jit pomalu do III. trimestru? 🙂
V albicku mam fotku briska, prave z toho pochodu. Bylo fakt desny vedro.

simka01
15. čer 2010

ahoj holky....zrovna snídáme...jak jste se vyspaly,mamky?
kami: III.trimestr by byl na místě.... 🙂 jinak velký obdiv,mě by to v tom vedru položilo,ale jak říkáš...pro dobrou věc...bříško pěkné a kočárek také...tyhle prý jsou super..jsou celé houpací...

kamikadze
15. čer 2010

Simka01 - hlavne ma velkou korbu... sportak pak poridime jiny, doufam, ze do jara v kocarku prcek vydrzi.
Spala jsem blbe... spim cim dal tim hur. Vzdycky kdyz se pretocim na druhy bok, malej zacne protestovat. A ted v praci uz nemuzu usedet....

ttterysek
15. čer 2010

dnes vyspinkanní do růžova...po včerejší noci je to změna 😀 malej dnes moc neřádil,ale teď se probudil a zase se mi nasunul jen na jednu stranu 🙂 je to divný,mám z břicha divnou šišku 😀 😀 😀 😀
simi:to snídáš teda brzo...já za chvilku začnu připravovat oběd a ty snídáš 😀 dnes svítí sluníčko a je perfektní vzdoušek...doufám,že to nějakou chvilku vydrží 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru