II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

camomilla
12. kvě 2010

emispheare: mame stejne datum porodu!! 🙂

emispheare
12. kvě 2010

no jsem na to zvědavá,... ale spíš pesimista,.. tolik štěstí najednou mít nemůžem

emispheare
12. kvě 2010

camo - 😀 😀 😀 😀 tak to bude sranda, asi v ČR rodit nebudeš, co?

dexonka
12. kvě 2010

cami: nooo chteli ale na 4D jsme to nevydrzeli a jsem rada ze to vim je to lespi....
tou materskou si myslela asi rodicak ne
jinak ta bolest aby to nebyl slepak,tim te nechci strasit.........

elfka11
12. kvě 2010

Těhulinky chvilku jsem v práci a to jste se rozjely 😀 😀 Simka:Dobré zprávy od doktora,ale jen 10deka to je máloooo.

elfka11
12. kvě 2010

Dex:A co to focení toho pupíčku???

ttterysek
12. kvě 2010

no tak to sem ráda,protože jako mateřskou bych měla pochopytelně vyžší než rodičovskou... 😉 jinak já už se nemůžu dočkat na zítřek,jsem tak zvědavá,jestli už nám řeknou pohlaví... 😅 nebudu moct ani dospat... 😀

kamikadze
12. kvě 2010

Holky, ja mam foceni slibeno od sveho muze, v praci maji dokonce atelier.. ale znate to, kovarova kobyla... Jsem zvedava, jestli ho dokopu, zatim jsem se fotila sama na mobil, nebo mne fotil v obyvaku aniz by se zvednul z gauce, lenoch jeden!
Videla jsem fotky jedne holky, co se fotila asi 3 tydny pred porodem, a to uz nebylo ani moc hezke, chtela bych to zvladnout nekdy ted.

elfka11
12. kvě 2010

Kami:Tak to je dobré s tím ateliérem,já bych chtěla tak do konce toho sedmého měsíce to stihnout,pak už to není tak pěkné a člověk se poslední měsíc necítí moc dobře.,

kamikadze
12. kvě 2010

No ted jsem videla na Facebooku fotky naseho fotografa, co nam fotil svatbu a mam pokuseni mu zavolat, at mne nafoti on... akorat to by asi stalo par penez, kterych se ted nejak nedostava.
Krasne foti, jen co je pravda.

dexonka
12. kvě 2010

holky fotit jdu az ke konci,tak 8 mesic,to je pry nejlepsi ..snad do te doby neporodim🙂))
kami tak to mas supr,toho vyuzij

elfka11
12. kvě 2010

A dívala ses na ceník,u nás se to pohybuje kolem 1500kč

dexonka
12. kvě 2010

ja neresim cenu,proste to dam,je to pamatka,tak jak vse kolem.........samo ze 5 bych za to nedala🙂)

kamikadze
12. kvě 2010

Elfka - cenik Marek asi vylozene nema, to by bylo spis na domluve, za celodenni svatebni foceni i s cestou do Krumlova z Prahy si vzal asi 7.000 Kc, takze tak do tech 2tis by to byt mohlo.

dexonka
12. kvě 2010

kami: tak to jsi mela hodne levne foceni 😉

elfka11
12. kvě 2010

Také to chci,přesně tak a ještě jsem si od kamarádky nechala z práce donést sádrové obvazy a uděláme odlitek bříška s manželem. 😀

dexonka
12. kvě 2010

no to je dobry napad elf🙂

kamikadze
12. kvě 2010

Sadrovy odlitek briska v 9. mesici by mohl byt dost narocny na skladovani... 😀 Mne se ze sadry libi otisky maly nozicek nebo rucicek, to je krasna pamatka.

elfka11
12. kvě 2010

Jo jo viděla jsem to v telce a známá si to taky udělala,a koukala jsem na internetu mají celou sadu na to,ale kamoška děla v nemocnici tak jsem ráda,že mi toho donesla. 🙂

weri1
12. kvě 2010

když by jsi byla nezaměstnaná,tak jdeš rovnou na rodičák,nárok na mateřskou nemáš
já jelikož budu mít nižší mateřskou než rodičák tak mám nárok na dorovnání do 7600,- teď jsem si to zjišťovala

weri1
12. kvě 2010

terry: ty mateřskou budeš mít,jsi zaměstnaná a marodění nevadí

elfka11
12. kvě 2010

Weri:A to Ti ale dorovnají až po porodu a chtějí vědět i plat manžela myslím,ne ohledně toho dorovnání???

weri1
12. kvě 2010

měli by dorovnat už od doby na mateřské,nechám se překvapit,taťka mi to šel zjistit,protože to dorovnání je z místa trvalého bydliště a já ho nemám v Praze
jinak podle informací na netu,má na něho právo každá která má menší MD jak rodičák.
uvidím

ttterysek
12. kvě 2010

budete dávat do postýlky pod prostěradlo nějaký igelit?aby miminko nepročůralo matraci?Nevím jestli je to dobré,kdyby se miminko zapotilo,tak aby se třeba neosipalo,co já vím 😕 nemám s tím zkušenosti...

weri1
12. kvě 2010

jo a kdyby náhodou chtěli plat manžela,tak jim ho dám.K 1.6. dostal výpověď
terry asi něco jo,zatím jsem koupila chránič na matraci možná že to bude stačit

weri1
12. kvě 2010
elfka11
12. kvě 2010

Weri:Tak jako zaměstnanec to nevím,ale mě jako živnostník až po porodu prý dorovnají,před porodem nic.A to ještě chtějí plat manžela zda mám na to právo.A ten chránič Weri kde na tu matraci??

ttterysek
12. kvě 2010

díky,docela jsem si početla a jestli jsem dobře počítala,tak bych neměla mít o moc míň než svůj plat,což sem ani nečekala,ale uvidíme,jak to vypočítají na danných úřadech 😉

weri1
12. kvě 2010

elfi: já včera objednávala tu matračku na mamitati a tam byl i ten chránič za 250,-,jinak to bude určitě v prodejně s matracema
elfi: zjisti si to pořádně,protože ženská která nemaká a je na pracáku,bere od porodu 7600? divný ne? a ty budeš mít jakou mateřskou? z toho co si přiznáváš,ne?

weri1
12. kvě 2010

60% z průměru platu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru