II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
3. čer 2010

dobre rano holky,dnes jsem mela zajimavou noc,celou dobu me palila zaha takze o spanku nemohla byt ani rec a pak kdyz uz jsem k ranu usinala jsem chytla krec do lytka,takze bylo po spank definitivne,....ale muzu si za to sama,to ta kopa topinek vecer☹ holt jsem prasatko.....
boxi: juuuuuu nebesa jsou moc hezke,takova tresnicka na dortu na tom kosiku🙂)

petulinec
3. čer 2010

Ahoj maminy,zítra máme termín a zatím se nic neděje 😀

ttterysek
3. čer 2010

však uvidíš...přepadne tě to z ničeho nic a pak se nám tu ukážeš až za týden a budeš se chlubit s fotečkama 😉 hlavně ať je vše v pořádku a ste oba zdraví 🙂

simka01
3. čer 2010

boxer: jéééé......ta nebesa se na košík upe hodí...krása..mimi se ale má....si šikovná mamka 😉

holky,se spaním žádná sláva ani u mě...ale já k tomu opět přidala jednu melounovou přežraničku ..takže wc celou noc a převalování....ráno šel taťka do práce a cítil aj přes peřinu kopanečky.... 🙂 ps: zase zima a pršelo a to máme doma odstávku tepla a teplé vody.......brrrrrrr kosa..........

simka01
3. čer 2010

@kata23 no,i na mně už je to krásně vidět......a hlavně ,kdo nevidí ,slyší,jak funím........co čekáš a kdy? my máme termín srpen,ale po včerejší kontrole sám doktor neví,zda se termín dodrží........mimi by prý chtělo dříve.......ale já bych radší,ať tam hezky vydrží 🙂

kata23
3. čer 2010

Čekám synátora a termín mám 1.8.,už jen dva měsíce,pěkně to uteklo a teď se to ke konci vleče 😉

simka01
3. čer 2010

@kata23 tak to gratuluji. 🙂 ......tak aspoň projedeš kočíkem Chodov dřív a potom mi ukážeš,kde je to nej......mně to teď utíká,ale na ten poslední měsíc se nějak nehrnu.....i když se na něj těším.... 😒

kata23
3. čer 2010

@simka01
Děkuju,už bych měla malého nejraději na světě,ale na druhou stranu jsem ráda za každý den,co roste a sílí v bříšku.Ještě aspoň nějaký čas mám jen pro sebe,pak už to tak dlouho nebude,tak pěkně lenoším.

simka01
3. čer 2010

@kata23 jo,jo...lenošit...z toho mi už kolikrát pěkně hrabe,ale pak to začne...frmol kolem prcka,tak kdo by nelenošil....a jinak vše v poho? já ok...akorát pálení žáhy je někdy 😖 ☹

bilejboxer
3. čer 2010

Ahoj těhulky 😎 😎 😎 😎 😎

Děkuju za pochvalu košíku,jsem se snažila 😀

Petulinec-jůůůů,budeme mít první porod,se moc těším až nám budeš vše popisovata na fotečky mimíska 😅 moooc držím palce,aby to probíhalo jen co nejlépe!!!!

Tak se špatným spaním už jsem se sžila 😠 běhání na wc,probouzení když malá kope.....ranní vylejzání z postele,kvůli ukrutné bolesti zad 😢 nehrozí se po ránu válet v pelíšku.
Kolikrát jdu spát s hrůzou,jaká bude noc!!!
Dneska to tedy šlo......2 x probuzení na wc a jinak pohoda.Což je v mém případě super noc 😎
Ráno jsme vylezla hned,nemůžu najít nebolestivou npolohu pro záda.Ale rozhýbu to a je to celý den OK!!!!

Užívejte pěkný den,já musím letět......vrátí se se mužský,kteří nám budou dělat terasu...zatím si vozí lešení atd. 😠
Pak se bude i malovat,tfuuuj to bude binac ☹ ☹ ☹ ☹
Hlavně potřebujeme na pár dní pěkné počasí........prosím prosím!!!!!!!!

petulinec
3. čer 2010

Holky dík,fotečky určitě budou hned jak se vrátím z porodnice,toď otázka jen kdy to příjde 😀

kata23
3. čer 2010

@simka01

Mě to taky nijak extra nebaví trávit pomalu veškerý čas nic neděláním,ale jelikož ještě na vlastní kůži nevím jaký kolotoč to při malém bude,tak si to musim svym způsobem naposledy užít.Mě netrápí kromě bolesti mezižeberního svalstva nic,ale tohle mi opravdu stačí,nemůžu dlouho sedět a ležet se dá jen na zádech,tak to pod srdcem pálí a píchá už přes 3 měsíce,takže kvůli tomu pořádně nespím,protože na zádech je to pro mě smrt a při sezení jsem na tom podobně a posledí dny se mi někdy i hůře dýchá...vše prý běžné problémy v těhotenství se kterými se nedá nic dělat. ☹

bilejboxer
3. čer 2010

Ahojky holky 😀 😀 😀

Hlásím první plínky doma 😀 😀 😀 V Lidlu je akce na Pamperskx,tak jsem vzala balík za 500 kč-150 plínek.Další koupím od jiné značky,abych vyzkoušela které nám budou vyhovovat nejlépe.Zatím jsem totální laik.
Mají ještě různé hračky,tak jsem vzala muchlací ovečky 😝 😝 😝

dexonka
3. čer 2010

ahoj Boxi,ty se mas ze uz kupujes takovy veci,ja teprve delala druhou objednavku na deky atd.. hodne prijemne me prekvapil obchudek www.miminkaabatolatka.cz maji tam krasny veci,hned zitra by mi mely dojit.

jinak s tou zahou,nejak me dnes neprestala palit,takze jsem zkusila nejaky cajiky a nakonec koupila rennie pastilky ovocny,chut je vyborna ale ucinek nic moc:( budu muset asi prejit na nejakou dietu....jinak musim zaklepat ze zada nebo nejaky casty curani zatim není.....

petulinec: ses nejaka nervozni uz z toho terminu,nebo ses v pohode???

simka01
3. čer 2010

@dexonka rennie pastilky jsou má záchrana....i když teď spíše ty mentolové bez cukru...pomahájí rychleji...ještě že je můžeme 🙂 ...koukla jsem dex na ty stránky...páni...pěkný...já si adresy vypisuji a tuhle hned přidám..mají tam hezké kombinézky..tak děkuji za inspo 😉

petulinec
3. čer 2010

@dexonka to víš že jsem nervozní,jak sáňky v létě ☹ Už to chci mít za sebou a malého doma

weri1
3. čer 2010

dex: me na žáhu pomáhá mlíko studený

weri1
3. čer 2010

a ten server mi nejde

simka01
3. čer 2010

@weri1 miminkaabatolata.mimishop...vse dohromady...dex tam mela "batolatka" s mlekem ti zavidim...ja ho nemuzu od jeslí ☹

weri1
3. čer 2010

@simka01 já nějak nemusela mlíko ale co jsem těhotná tak půl litru denně vypiju 🙂

elfka11
3. čer 2010

Ahoj těhulinky 🙂 Weri:Ted jsem chtěla psát,dobrá rada,ale mléko neeeeeeee ☹ Jedině teplé kakao a to mi asi nepomůže 🙂

simka01
3. čer 2010

@elfka11 ☹ fuuuj....si představím škraloup....... ☹ 😖 radši mé rennie 😉

weri1
3. čer 2010

@simka01 však škraloup pít nebudeš jen kakao. bych se ze škraloupu po....

simka01
3. čer 2010

.mno.....aj tak.......holky,já jsem dnes tak mega líná.................zítra má sluníčkovat,jsem na to zvědavá.....

ttterysek
3. čer 2010

tak sem se taky koukla na ty stránky a fakt pěkný věcičky...já budeu ale většinu věciček kupovat na www.e-cipisek.cz při objednávce nad 3500 kč mají dopravu zdarma,ale o to nejde,je to nejlevnější stránka,kde jsem ten náš kočárek našla za 7470 a mají tam vše levnější,budu tam kupovat i cestovní postýlku a deku s hrazdičkou 😉 za chvilku si sem vložím fotky vybraných věciček 🙂 a příští týden budu objednávat 😀 celkově i s autosedačkou mi to bude dělat 11 170 kč,což za ty všechny věcičky je docela dobrá cena 😉

ttterysek
3. čer 2010

prosím vás o to,která ta cestovka se vám líbí víc...nemůžeme se nějak rozhodnout 😅

weri1
3. čer 2010

@ttterysek mě ta celomodrá, jinak ČEDOK je dobrej 😀 😀 😀 haha
já bych do kočárku přes net asi nešla, chtěla bych ho přes obchod, pro všechny případy. 😉

simka01
3. čer 2010

@ttterysek no,tezkej vyber.....modra je klasika jednoducha pro chlapecka...oranzova by chtela mit pobliz neco oranzo..u mne by vitezila modra 😉 ja ted pro zmenu resim povleceni....mame francouzskou postel,to je povleceni 240x200 ...vedle postele bude postylka a chci,at to ladi....tak ted pres net kombinuji a mam podobne dilema....

weri1
3. čer 2010

@simka01 a my máme 220x200 to není francouzská? mě se ta modrá líbí, ne kvůli barvě ale podle vzhledu, vybrala bych stabilnější

ttterysek
3. čer 2010

jakej čedok?nějak nechápu 😅 tak já kočárek už ve skutečnosti viděla,sice né z tohoto obchůdku,ale i tak je na něj 24 měsíců záruka,tak by se mohl kdykoli vrátit nebo vyměnit 😉 my máme doma přes net i ledničku,přítel si kupovat telefon a já mám v úmyslu si koupit nový sporák a taky přes net...žádný komplikace zatím nenastaly 😉 teda telefon sme jednou reklamovali,ale bez problémů 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru