II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
4. kvě 2010

Taky to nechci ted pořizovat.P 😔 ěkné sny

dexonka
5. kvě 2010

dobre rano🙂
weri: jj obrazek na postylce🙂 jinak je stejna🙂)
ja vubec ty veci kolem sterilizace nebudu porizovat,stejne pokud jdes koupit mliko,koupis rovnou i zbytek....a pokud kojis tak je ti to na nic...

elfka11
5. kvě 2010

Dobré ránko těhulinky 🙂

dexonka
5. kvě 2010

dnes jsem vstavala v pul 6,to bude zase dlouhej den 😒

elfka11
5. kvě 2010

Tak to jsi dobrá já až hodinu po tobě,ale s tím dnem máš pravdu 😨

dexonka
5. kvě 2010

hlavne je venku docela hnusne,tak nevim co budu delat

weri1
5. kvě 2010

dobré ránko ,tak to jste dobré obě dvě já až v 8 🙂

weri1
5. kvě 2010

dex a ty máš dítě? ono je doma nebo ve ´školce nebo škole nebo kde?

dexonka
5. kvě 2010

weri: do 12 je ve skolce a pak pro nej jdu,chodi tam jen skrz kolektiv,jinak bych s nim byla doma............

barunka9
5. kvě 2010

Dobre ranko, i kdyz hnusne sedive a chladne.
Na stelizitator a podobny blbiny kolem umele vyzivy prdim, pockam az jestli to budu potrebovat, predpokladam zatim, ze budu kojit.
Elfi, ja prave na tu cenu jeste cekam, musi mi to spocitat, dala by mi k tomu vsechny ty ruzny fusaky a vychytavky, co ke kocaru ma.

dexonka
5. kvě 2010

holky a co jste kupovaly za kocarky........

elfka11
5. kvě 2010

Dex:Koupili jsme Jane slalom,ale starší kolekce.
Baru:To jo nám tam dala taky vše od pláštěnek,slunečník,nánožník a tašku a náhradní duše. 🙂

weri1
5. kvě 2010

elfka tak to je dobrý,viděla jsem ve fotoalbumu album s nevěstou a ženichem,moc se mi líbili tak jsem to tam napsala pod fotku a pak se dívám a jsi to ty. vůbec jsem to nevěděla 😀

dexonka
5. kvě 2010

tak to se musim smat ptz ja se na to album ted taky divala zrovna a pak jsem si vsimla o koho jde 😀 😀 😀 😀

elfka11
5. kvě 2010

Jééé holky díky 😀 😀

lucielp
5. kvě 2010

Dobré ráno 😀 , mě ten den uteče protože jsem před chvilkou vylezla z postele 😀 . Tak jsem včera byla na nosním ušním s tou rýmou. Doktor měl podezření na zánět dutin. To se naštěstí nepotvrdilo. A mám těhotenskou rýmu 😀 . Nikdy jsem o tom neslyšela. NO a vzhledem k malému mi nic nemohli dát 😒 Mám jenom ty solné kapky. Ale ještě mi známá doporučila vincentku a dovela to zabralo. Piji ji i inhaluji. Je pravda že nos mám poříd torchu ucpaný ale už se to dá zvládnout.

camomilla
5. kvě 2010

dobre poledne tehulky ;)
par dni jsem to nezapla, byli tu nasi na navsteve a nestacim zirat, kolik jste toho napsaly! 🙂
v pondeli jsem byla na kontrole a pan doktor se dival, jestli to je holcicka nebo chlapecek, ale nase mimi si lehlo nabok a nic neukazalo!!!! 😀 takze musime byt trpelivi 🙂 byl u toho i manzel, ale pan doktor byl dost rychly, tak si manzel bude muset pockat na ten velky morfologicky ultrazvuk za 3 tydny
jinak mi rekl, ze zadne cviceni, zadna namaha a odpocivat.... pry mam stazenou delohu nebo co... a musim se setrit, at neporodim moc brzo...
docela me to zarazilo, ja jsem si zadneho tlaku nevsimla, ale asi tim, jak jsem 5 dnu litala okolo navstevy, tak mi to dalo zabrat...
ted citim docela nepretrzity tlak v podrbrisku.. tak nevim, jeslti volat nebo nevolat.... nebo cekat, az to prejde..
mate s tim nekdo zkusenost??

simka01
5. kvě 2010

camo: urcite se setri...odpocivej.....a na to brisko je dobre magnesium.....ja osobne sem si koupila sumive tablety....2-3 denne.....sestricka od doktora rikala,ze nekdy brisko poboliva -krome bezneho,ze roste apod,z duvodu mene zeleza v tele....

weri1
5. kvě 2010

mě bříško pobolívá skoro každý den

la_cheri
5. kvě 2010

cam:bříško mně zrovna dneska bolelo slabě jako při ms ale 2x magnézko a je klid a ted dva dni mi dělala zle ta jizva po slepáku ale ej to rpyč asi si tam Olík dělal místečko a jak si to rzošiřoval tka to bolelo ale už dobrý

elfka11
5. kvě 2010

Tak s tím bříškem se přidávám už tak měsíc mám tvrdnutí a pobolívání,mám na to taky hořčík,ale má to hodně těhulek,někdo má bříško více tvrdší v těhoenství a někdo méně.

silvie22
5. kvě 2010

Ahoj holky! Máme po velkem ultrazvuku! vse je ok a bude to kluk! 😵
Jinak k tvrdnuti brich se pripojuji,trapi me uz od konce 3 mesice.Pomaha na to odpocivat.Ale magnezium jsem nezkousela,tak dekuju za typ. 🙂

weri1
5. kvě 2010

silvie blahopřeji k chlapečkovi 🙂
magnesko prej pomáhá tak to zkus ale divím se že ti to nedoporučil doktor

simka01
5. kvě 2010

silvi: gratulace velika k chlapeckovi.....!!!!!!

holky,ted jsem prisla z kina-Zeny v pokuseni....uplna pecka,super,parada.....ja se smala a ke konci brecela....narez...jo a ten konec-myslim s botama...tak nejak to bude u me vypadat...taky se mi vseci smali ... 🙂 😉

weri1
5. kvě 2010

dobrou holky

elfka11
6. kvě 2010

Ahoj těhulinky:Silvie:Gratulace ke klučíkovi... 😀 😀

weri1
6. kvě 2010

dobré ranko a já si půjdu ještě asi na chvilku lehnout,je tam stejně hnusně venku takovej spací den to bude 🙂

elfka11
6. kvě 2010

tak to věřím Weri,já utíkám do práce. 🙂

weri1
6. kvě 2010

se máš

bilejboxer
6. kvě 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀

Tady od rána prší,někaj tu předpověď netrefili 😠 😠 😠 😠 😠 achjo!!!!!!!

Já teď dva dny víc uklízela,tak si dám prázdniny od úklidu na nějkaou dobu 😝 😝 😝
V poledne frčím na diabetologii,tak jsem zvědavá s čím přijdu.......... 😨
add.kočárky....taky už nemám sílu okukovat další a další modely,prostě jsem se zasekla na Maxi cosi Mura a neřeším to...tedy jen jedinou věc a to nechám spíš na manželovi,aby si přišel jako spoluůčastník 😀 😀 😀 😀 estli Mura 3 nebo 4.
Byla jsem rozhodnutá pro 3,ale teď jsem viděla v obchodě pochopitelně loňský model Mura 4 a taky se mi dooots zamlouvá,tak babo raď 😉 Ale to už je opravdu maličkost.....je tam rozdíl jen v tom podvozku.
Musím vyfotit bříško zase....nějak rostu 😀 😀 😀
A ten čas jak letí,co???? 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru