II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
15. čer 2010

..tak to mi zítra asi také napíše doporučenku na ten velký..to je vlastně ten třetí nejdůležitější,viď ? to budou zase nervíky...jsem zvědavá...

dexonka
15. čer 2010

sim: ale on me tentokrat nikam neposilal,dvakrat ano ale ted uz to meril sam,ma takovy stary UZ ale to uz je takovy mereni jiny nez uplne dopodrobna v tom 20.....
dneska mi merili i tu panev a delali ETG srdicka asi 20 minut,jsem se tam prospala🙂

simka01
15. čer 2010

....tak uvidím...můj doktor sice má pěknou ordinace,moderní,ale UTZ jen ten klasický svůj.....nevím,co dokáže... 😉 hlavně,ať má dobrou náladu...už jste se byly koukat na kočárky?

dexonka
15. čer 2010

sim: jj byli jenze jeden z tech dvou co chceme vubec tady v okoli nemaji tak budeme muset asi v patek do brna,uz to chci mit z krku......
a ten casualplay maji,davala jsem tam triletyho syna a vesel se,trosku mensi zadova operka ale jinak v poho
taky jsem se divala ze maji akce na ty tvy janecka,tak jeste ten by sel do uvahy.......

simka01
15. čer 2010

@dexonka ..ja jsem s tim mym Janem spokojená,upe maximalne....korbicka je prostorna,kdyz srovnam tu letosni ...no comment..jinak casulaplay se mi take libil,ale v tom bych sla do ctyrkolky...ta troj mi prisla jak hracka,takovy vratkava....a akce na Jané maji prave super....a hlavne,kdyby nahodou,muze se kombinovat kolekce dohromady...

dexonka
15. čer 2010

no uvidim co ten patek,protoze uz me nevavi porad shanet nejake info co a jak

simka01
15. čer 2010

proto já byla rada,ze ho uz mame...spadne obrovsky sutr a uz neresim velikost a vse kolem....ted uz jen takove ty drobnustky...ja byla uz fakt pako...vsude jsem chodila s metrem v kabelce,vsude koukala...pro miminko vse,ale tohle bylo nejtezsi tema...preci jenom musis vybrat dobre,vid? myslim,ze jsem s Jane neudelala chybu..preci jenom to byl favorit...

dexonka
15. čer 2010

sim: tak jasne jane je hodne vychovalovany kocar,kdybych se nezakoukala jinam tak bych do nej sla,ale treba to tak nakonec jeste dopadne🙂))

simka01
15. čer 2010

...dex...uvidis....nejhorsi je,ze je jich tolik....letim chvili na vzduch...tak papa

lucielp
15. čer 2010

Ahojky, tak opět kočárky 🙂 🙂 já se s partnerem byla dnes podívat a představte si že jin včera vytopili prodejnu tak jsem tam byli zbytečně ☹ ☹
Na kontrolu jdu ve čtvrtek tak to budu mít snad vše ok a budu moci chystat na svatbu. Jen jak byly ty kroupy tak nám to protrhlo plachtu na bazénu. No koupání nebude ☹

dexonka
15. čer 2010

lucik: tak tomu se rika pesek🙂)) a mas aspon nejaky tip na kocarek??
a co ta svatba jak ste daleko,nemas nahodou odpocivat? 🙂

elfka11
15. čer 2010

ahoj těhulinky:Určitě chci manžela u porodu,je to společná věc a vztah to posílí,a manžel nebo partner se nemusí dívat na určité věci,ale je to samo každého věc,ale ze zkušenosti jsem byla ráda aspon těch pár hodin před. 🙂 😉 Tak zítra jdeme s manželem k fotografovi tak jsem zvědavá jak to dopadneme 😉 🙂
Dex:Tak snad se umoudří,malá se mi otočila ve 32 týdnu,lehce kočičí hřbet a ještě jeden cvik a šlo to. 🙂

dexonka
15. čer 2010

elf: no ja myslim ze oni snad ani chlapa nepusti primo k pipce aby se dival,takze myslim ze u te hlavy by to vadit nicemu nemelo.....

elfka11
15. čer 2010

Dex:Přesně tak u hlavy a z boku těla,taky mám stejný názor........ 😉 A co u tebe to focení??

dexonka
15. čer 2010

elf: myslis foceni tehu nebo ktere

elfka11
15. čer 2010

Jasně to v těhu 🙂 ?

dexonka
15. čer 2010

elf: no tak do vcerejska jsem byla presvedcena ze stopro si necham udelat fotecky,ovsem ted se citim jak balon a vubec do niceho se mi nechce,navic pri predstave cervence a toho vedra pak,takze ted uz tak na stopro nevim a co ty🙂

elfka11
15. čer 2010

Dex:Já do toho s manželem jdu právě zítra 😉 ,tak uvidíme.Jsem taky jak tuleň a unavená někdy,ale dělají retuš 😉 chci na památku fotečky

dexonka
15. čer 2010

elf: jeeee tak to je supr,musis je sem pak dat na ukazku🙂)))) no ja muzu nejdriv za 14 dni a do toho jeste nemocnice atd,tak snad se tam taky nekdy dostanu............
pry jak tulen,ale neke🙂

elfka11
15. čer 2010

Dex:Jasně hned je sem pak dám jestli to bude ucházející 😉 No jsem tulení samička jak já říkám 😀 😀

dexonka
15. čer 2010

elf: ty si vtipalek🙂

simka01
15. čer 2010

je.....tak to jsem pak na fotky zvedava...my planujeme neco podobneho,ale domaci tvorba...tak uvidime,co z toho vyleze,ale jeste chvili pockame...

weri1
15. čer 2010

kamarád byl u porodu a dokonce mu doktor řekl, jestli si chce šáhnout na vlásky, že už leze hlavička 🙂

ttterysek
15. čer 2010

ahoj holky,konečně sem se vrátila z vyřizování...bohužel jsem nekoupila,co jsem chtěla,ale to je fuk.Už sem neměla náladu,bylo toho úředničení dnes dost! 😖 noa jinak jak se tu bavíte o porodu...přítel tam chce jít,já ho tam napřed nechtěla,ale myslím,že budu ráda,že ho budu moct mačkat za ruku a aspoň si prožije aspoň trochu té bolesti když to vytvořil... 😀 😀 😀 😀

sofieanna
15. čer 2010

tak holky uz mam kde rodit 🙂 ta doktorka spolupracuje s Thomayerovkou a kdyz jsem u ty doktorky tak jsem tam automaticky zaregistrovaná. Ale porod stojí 20tis, ale to nevadi, aspon mam kde.... pusobi na me dobre, jsou tam vsichni prijemny, tak uvidime, za mesic jdu k ni na kontrolu.
Ze se bavite o porodu, tak my sestrenice manzel se koukal i tam ..... takze si myslim ze to jde aby tam koukal, ale to si myslim, ze neni moc prijemny......
fotky taky planuju ale nevim nevim ... uz ted si pripadam desne .... 😒 🙂

weri1
15. čer 2010

@sofieanna co stojí 20 tis? porod? ty nejsi pojištěná nebo co?

weri1
15. čer 2010

@sofieanna za ty prachy by tě vzali všude 😀

sofieanna
15. čer 2010

weri jsem ale to je soukroma doktorka, tak chce za to tohle nooo ...... 🤐

dexonka
15. čer 2010

sofi: a ty budes teda rodit kde.....

weri1
15. čer 2010

@sofieanna ale to je docela síla. to bych za to nedala. úplně hledím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru