II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

simka01
18. kvě 2010

holky....pro dnesek se loucim....zitra nakouknu..........pekny vecer a miminkum dobrou noc... 🙂

weri1
18. kvě 2010

ahojte holky, tak já jsem u rodičů na ¨Moravě.
Do látkových plín nejdu, ani náhodou. Zbytečně navíc práce,děkuju nechci 😀
sofi: jsi mě překvapila s přítelem. Kde jste se poznali? bude krásnej malej černoušek 🙂

barunka9
18. kvě 2010

dobry vecer, holky. No asi si to bude cist rano, takze spis dobre rano 🙂
Ja se pres den vubec na net nedostanu, nastavili nam v praci nejake filtry, modry konik neprojde...☹
Tak Vas jdu jen pozdravit a rict, ze jsem doplnila album o nejake hadriky (pozor, nekupovala jsem, jsou darovane) a taky o pupek. Kdyz koukam na posledni foceni, tak mi to tedy zase takovy rozdil neprijde...
A ted si Vas jdu procist... to je tak na 2 hodiny, pisatelky. 🙂

sofieanna
19. kvě 2010

Dobré ráno, tak já jsem dnes v práci, takže dobré moc neni pro mě 🙂 a co vy?
Dneska se mi zdál sen, že jsem kupovala deku pro mimi 😀 v adidas za 7000 ... byl to hodně živý sen..
weri, překvapila? 🙂 poznali jsme se tady v čr, je tu už asi 7 let

elfka11
19. kvě 2010

Dobré ráno těhulky 🙂 Dnes jsem doma,práce jen pár dní v týdnu.Malá dnes od 5.00 bubnovala tak celkem nic moc spánek.

eliska_v
19. kvě 2010

Ahojky holky.
tak jaké je u Vás počasí? U nás zataženo a fouká 😒
Jinak ze včerejška mám vyfocené bříško v albíku! 🙂 Jestli chcete mrknout! 😵

ttterysek
19. kvě 2010

sofi:přítel je fešák...mě vždycky černoši dost braly... 😀 mimčo bude krásný,mě se na černoušcích nejvíc líbí,jak mají kudrnaté vlásky,to je k sežrání 😉
elis:u nás počasí docela na prd...ta Morava mě dost děsí,snad už přestane pršet a hladiny bude klesat.janak venku je hrozná zima,už 2 dny sem nikde nebyla a myslím,že ani dnes nevylezu... 😖
No a pro plínky jsem rozhodně pro jednorázovky...přítel dělá takovou práci,že každý týden donese plný batoh špinavého oblečení,takže s praním a žehlením mám starostí dost...ještě kdybych měla látkovky,tak už bych neměla čas vůbec na nic 😒

sofieanna
19. kvě 2010

elis, uz mas pekne brisko 🙂 to ja nemam zatim nic moc, jen vecer jde trochu neco videt 🙂

sofieanna
19. kvě 2010

ter, dekuju 🙂
jinak tady je taky strasna kosa, pamatuju si ze min rok tuto dobu jsem nosila sukni a tilko 😒

elfka11
19. kvě 2010

Elis:Bříško pěkné 🙂 Jinak počásko Brno,už konečně neprší a má být první víkend trošku slunečno,tak snad už se tam nahoře umoudří.

eliska_v
19. kvě 2010

Tak snad brzy přestane pršet!! Je to šílený!! ☹

lucielp
19. kvě 2010

Ahojky,
Elis krásné bříško.
Sofi jste krásný pár. Sluší vám to 😉
U nás na Jihlavsku neprší ale pořád je tu pořádnej vítr. Ale aspoň jsem vyprala a ten vít to pěkně vyfouká. Nějak se mi to nakupilo 😀 . Ale kdo to vyžehí 😠 !!!
Odpoledne máme jet s budoucí tchýní zařídit svatební dort. Jsem zvědavá. Pak už jen v neděli vybrat co budem chtít za cukroví, zařídit mi kytku a je to 🙂 🙂 Jsem to ale šikulka 😀 😀

sofieanna
19. kvě 2010

luci, ty se mas 🙂 uz se tesim az taky budu zarizovat svatbu, pokud nejaka bude 🙂
Jinak dneska jsem poprve koukala na net na kocarky a na nejake oblecky...a ohledne kocarku tak to vubec nevim .. myslite, ze je to taky o tom, kdyz je kocarek drazsi, je kvalitnejsi? Koukam na kocarky a cenove jsou okolo 10tis a vypadaji dobre, teda aspon na obrazku a pak jsou i kolem 20-30tis... tak vubec prave nevim,....
a taky mam problem se mnou, vubec nevim co si mam kupovat za obleceni a nosit... 😒 protoze brisko uz bude vic a vic..

lucielp
19. kvě 2010

Sofi: ke kočárkům. Vyber si takovej ajkej se ti bude líbit. Podle mě na ceně nezáleží. Nás kočárek se vším všudy vyjde na 8 000 Kč. A poslouží stejně jako ten za 20 000. A ta kvalita. No pochybuji je to jako se vším , ne vždy to nejdražší je nejlepší.
A to oblečení. Já to řešila sekáčem. Koupila jsem si jedny ryfle( 200 kč), pláťáky(150 kč) a je to. Až bude hezky tak si pořídím 3/4 . Vypadají doře a super se nosí. No a učetřila jsem pěknej balík 🙂 . Ještě jsem dostala 3/4 po švagrové i kalhoty. Ale 3/4 mi nejsou a kalhoty jsem zatím nezkracovala. Jsou docela široké a mě přijde že v nich jsem ještě širší 🙂
No je pravda že toho oblečení moc nepotřebuji ( jsem doma na neschopence) kdybych chodila do páce tak by to bylo jiné.

sofieanna
19. kvě 2010

luci, no prave, vim, ze to co je drahe nemusi byt kvalitni....ale u vetsiny veci to tak je...nevim ...ale videla jsem jeden kocarek a hodne se mi libil a byl prave kolem tech 10tis..coz mi prijde dobry.. jo videla jsem tam i jeden za 35 😀
no s tim oblecenim... bude teplo tak mi vsichni rikaj hodis na sebe jen saty a je to, ale ja moc satova nejsem, mam rada dziny, ale ty uzke-slim .. 😒 nesnesu kdyz mi jsou volne, tak nevim jak to vyresim...mozna ze je necham rozeple a pres to nejaky delsi top 🙂 a nebo potom sukni ...no jeste ale ze bude leto a nemusime toho mit na sobe hodne 🙂 ja si prave nechci kupovat tehu veci ....

lucielp
19. kvě 2010

Já byla loni v Brně na veletrhu tak mě už tak ty ceny nepřekvapují. A s tím těhu obečení. Záleží jak ti poroste bříško. Já si kalhoty kupovala docela brzo - z normálních mě bolelo bříško. Já šatová také nejsem 🙂 Ale myslím si že jen s normálním oblečením nevystačíš. Přece jenom před sebou máš 22 týdnů a to je dost. Mě bříško povyrostlo, pak se zastavilo no a teď zase začalo růst 🙂

sofieanna
19. kvě 2010

me zatim nic neboli tak uvidime.. 🙂 no ale uz jsem skoro v pulce.. to utika...
ja jeste moc bricho prave nemam a proto se bojim ze mi najednou zacne rust a cely mi popraska ☹

ttterysek
19. kvě 2010

já jsem si musela koupit těhu oblečení,protože v 16.týdnu už mi byly džíny dost těsný a cítila jsem v podbřišku hrozný tlak,tak sem si raději nakoupila a chodí se mi v tm perfektně 😉 ale záleži na tobě.Teď už svý kalhoty vůbec nezapnu...roste,roste,už je to čím dál viditelnější... 😉 jinak já budu mít kočárek za 7000 se vším všudy a myslím,že ty dražší mají menší korbičky a to mi přijde právě hrozně nepraktický 😒 nevím,je to podle mě zbytečný,protože ta cena je stejně jenom kvůli té značce...neplatíš si za výrobek,ale za značku a já mám kočárek české značky,tak to není tak hrozný 😉 a navíc jsem dostala včera poděděný kočárek 3 roky starý,třeba jen na dvůr,aby mi na novém třeba nevybledly hned barvy...nebo jen k mamce,která bydlí na vesnici a tam je nového kočárku škoda 😉

lucielp
19. kvě 2010

Tery koukala jsem na bříško. Mě nepřijde tak velké. A on to většinou po tom 20 týdnu vyskočí 🙂 🙂
Sofi musíš maza, ale i tak ti to nezaričí že nepopraská záleží jakou máš kůži. Někdo nemusí moc mazat anic a někdo maže pořád a stejně mu popraská.

bilejboxer
19. kvě 2010

Ahoj těhulky 😎 😎 😎 😎

Tad yod rána prší...blééééé 😠 😠 😠 😠
Za chvilku jedeme s manžou do Prahy,vyzvednout košík na spaní a juknout na kočárky.Konečně....urval se z práce nečekaně,překvapil 😀 😀 😀 😀

Sofie-to bude nááádherné miminečko.Moc Vám to spolu sluší 😎 Žila jsem leta ve Španělsku,tam jsem takovým dětiček viděla spoustu,jsou k sežrání.Moc se mi líbí.

Většinou bříško popraská až v závěru...včera mi sestřenka líčila,jak jí popraskala i stehna...nabrala 20 kg 😠 uffff,ještě nohy ke všemu... 😢

Tak se loučím,zítra kouknu a podám popis 😎 😎 😎 😎
Hezký zbytek dne 😀 😀 😀

simka01
19. kvě 2010

ahoj holky...
sofi: ja nosim normal obleceni...ted jsem si hodne oblibila arabsky sed ..jinak bokovky nosim stale,pres nohy mi jsou stejne a jeste jsou stale pod briskem...ty co jsou tesnejsi-nenosim...hodim ti pak jeden odkaz na pasek na kalhoty,kde jen nasadis a muzes nosit bezne kalhoty...jinak tehul.obleceni si ja nekupuji...neprijde mi moc hezke,spis takove babkovske...ale jak co...no a jinak mam tuniky a k tomu leginy a balerinky...v lete to nejak prelouskam...
ke kocarkum...ted jsem nekde nasla testy na kocarky a skoro vsechny drazsi byly neuspokojive-furt neco vadilo...jen fakt nechapu logiku,ze cim drazsi-tim mensi korbicka....mne vykouklo brisko po 24.tydnu a ted ta boulicka se zastavila...ale poroste.. 🙂 a take se bojim popraskani a strii apod...ale jak psala Luci...nekdo maze a ma ,jiny na to prdi a nema...je to dane i jak co podedis...

sofieanna
19. kvě 2010

prave vsude ctu ze ani to mazani nepomuze..hodne zalezi na tom jakou kdo ma kuzi no... ale bojim se 😨
ale treba kdyby to bylo hodne praskly, tak se to potom da odstranit laserem ne... snad...uvidime
bbox, dekuju 🙂 sama jsem na nej uz zvedava 🙂 Tak at nejaku vyberete... 😉

simka01
19. kvě 2010

sofi: http://www.detskyraj.cz/zbozi/9653-carriwell-te... tohle jsem si objednala na par veci,do kterych urcite naberu do leta...

sofieanna
19. kvě 2010

sim, budu rada za odkaz na ten pasek 🙂 ja taky nosim stale bokovky a zatim to jde.. jinak taky to vyresim leginama a nejkou tunikou nebo tak, protoze si nechci taky kupovat tehu obleceni ...
ja myslim, ze uz mi pomalu zacina rust,...tak uvidime 🙂
a ty kocarky fakt nevim no ...asi dam spis na doporuceni, protoze se sama v tom nevyznam ... 😖

sofieanna
19. kvě 2010

sim, dekuju 🙂 to vypada dobre... asi si to taky objednam 🙂

ttterysek
19. kvě 2010

simi:Oni si asi ti výrobci myslí,že když je ten kočárek drahý,tak ho právě spíš očekávající rodiče koupí...no a pak zjistí že je to malá korbička a musí koupit za pár měsíců třeba větší...oni si ti výrobci potřebují nějak vydělat,ale že zrovna na takových věcech...já měla taky vybraný 3 kočárky,ale ty korbičky byly fakt malinký a kočárky stály kolem 20 000 tak sem usoudila,že zůstanu u našeho výrobce,není drahý a korbička je normální a je to trojkombinačka.Některý ty za 20 000 ani více kombinací neměly...a aby je měly,tak si zase člověk musel připlatit...to je děs,ajk se na nás budoucích rodičích vydělává 😖

ttterysek
19. kvě 2010

ach jo,právě před chvilkou vylezlo sluníčko,ale hned zase zalezlo a začalo znovu pršet...a to jsem si myslela,že už bude pěkně,zítra jedu pro výsledky z krve,tak doufám že nebude pršet,ať nemusím moknout 😒 jo a v kauflandu(nevím jestli je to všude)mají akci na vlhčený ubrousky huggies pure-to jsou ty jemnější a je to 4x64 ks za 149 kč,tak se tam skočím podívat,mají v prodeji jen 18 ks,tak doufám,že aspoň jeden balíček stihnu 😉

lucielp
19. kvě 2010

Tery koukal ajsem na ten tvůj kočárek a vypadá pěkně. Jen já chci otočká kola. Já vybrala Tako. Na rodičích se vydělává nejvíc. Na to se musíme připravit. Jen se podívejte jak blbnou s těma reklamama v sobotu a neděli ráno. Člověk by jim toho chtěl tolik pořídit ale....

weri1
19. kvě 2010

ahoj holky
sofi: strii se taky bojím asi nejvíc, protože jak jsem četla ty už se odstranit nedají, jen ti vyblednou,ale nezmizí

weri1
19. kvě 2010

já budu mít kočárek za 8000,- a zdá se mi dost velký.
a těhu kalhoty mám dvoje a jsou super.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru