II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

petulinec
27. kvě 2010

@simka01 No tak to nevím,ona to nosila skoro do konce těhotenství a jak říkam fakt má velkou jizvu,teď to překrývá mohutnější náušnicí 😀 Ale zeptám se dám ti vědět 😉

petulinec
27. kvě 2010

@simka01 http://www.mojetehotenstvi.cz/co-s-piercingem-v... si přečti,holky tu píšou o tom 😉

petulinec
27. kvě 2010
simka01
27. kvě 2010

@petulinec teď v tom čtu....zajímavé.l...děkuji......vyndavám hned...... 😉 za to to nestojí...

weri1
27. kvě 2010

mumy: to je rozdíl dva dny to fakt neřeš
ono se mazat můžeš čímkoliv, když nemáš elastickou kůži, prd naděláš

lucielp
27. kvě 2010

Ahojky holky, už jsem tu nějaký čas nebyla 😒 . Nějak to nestíhám. Nákupy na svatbu a k tomu si přítel něco udělal s kolenem. Vypadá to že bude muset na operaci . V úterý nám řeknou víc. Ale i tak je to těžké. Oba na neschopence je dost naprd. Snad to doběe dopadne. Udělalo nám to čáru v rozpočtu ☹
Weri koukala jsem na fotečky a moc krásné.

elfka11
27. kvě 2010

Ahojky těhulinky: 🙂 Weri:Mooooc pěkná maminka na fotečkách
Simka:Děláš dobře sundej hned 🙂

weri1
27. kvě 2010

právě jsme si dovezli kočárek a je krásnej, přesně podle představ, jsem z něj nadšená
Ještě že jsem dala na radu manžela, jsem si dělala srandu že ho budu poslouchat 🙂
a ty strie mi kámoška řekla, že jsou starší, takže se mi zatím nedělají.

elfka11
27. kvě 2010

Weri:Tak to je super 🙂 🙂

sofieanna
28. kvě 2010

Dobre rano, jak se mate? Co je noveho u vas? Ja jsem opet v praci 😒 ....uz jsme si vybrali krasny byt, tak pristi tyden se tam pujdeme podivat..snad to klapne..no a od pristiho tydne budu pracovat uz jen vikendy ...tak to bude lepsi uz ...jinak bricho mi stale neroste.... nevim proc...nechci aby mi potom rychle vyrostlo a vsechno mi popraska ☹

Weri, mas krasny fotky, moc ti to tam slusi a krasny brisko 🙂

weri1
28. kvě 2010

dobré ránko
sofi: ono ti poroste asi až o něco později. 🙂 vy ten byt kupujete ? a kde?
jinak děkuji vše za pochvalu

sofieanna
28. kvě 2010

weri, ne zatim pronajem..... ale urcite casem neco koupime, aby byla jistota....Praha 5 blizko Andela 🙂
asi jo, ale doufam, ze pomalu poroste ... 🙂

simka01
28. kvě 2010

ahoj maminky...u nás svítí sluníčko,konečně!!!jupííí....včera jsem si vybalila (kromě postýlky) vše,co mi přišlo a jen koukala,fakt to je tak pidi hezké..vše podle obrázku na netu...pak jsem zase vše pěkně zabalila a uložila...

sofi: mně bříško také vyskočilo až později,na jednu stranu jsme byla ráda,na druhou stranu jsem už chtěla,ať se můžu chlubit...teď se růst od poslední fotky zastavil...
jinak včera jsem roukousala bonbon a ulomil se mi zub v pulce....jsem to strevo....takze pristi tyden letim k zubari....hlavne,ze kazdemu rikam,nekousej ty bonbony....

eliska_v
28. kvě 2010

Ahojky holky. 😵
U nás dneska svítí hezky sluníčko.... 🙂 A co u Vás? 😵

Já jsem včera večer nemohla vůbec usnout, hlavně malej mě kopal hodně dole - jakoby do hrdla....Je to vůbec možný?? 😕Strašně to chvilkama bolelo!! 😝
Pak asi měl škytavku, tak chvilku hopsal 😀 😀No a to mu vydrželo do 23:00 hod 😅 😝
A dnešní noc nic moc teda... Zase mě chytly ty moje záda...No noc plná vášně!! 😅 😠
Ale teď je to zase v pohodě....
Ráno jsem se nasnídala, ale šla si ještě lehnout a te´d si připadám jak "opuchlé rajče" 😀 😀 🤐
Ale snad během dne bude líp.... 😉

A co Vy kočky? Já se dneska ňák rozepsala.... 😀 😀

simka01
28. kvě 2010

eli: mne take vcera ten nas prcek kopal,az jsem misty naskocila....cely den tak nejak hajal a zacal kolem 9 te...s prestavkami do pulnoci radil...tak jsem mu rikala,co tam delas Staniku ,hrajes fotbal nebo mas discoteku....jsem se musela smat...jinak ,ja jsem taky napuchla jak rajce...jeste-ze pritel je v praci a ja doma sama....brrrrr to by byl uprk...

eliska_v
28. kvě 2010

simka: Tak aspoň, že ten den D nemám sama.... 😀 Manžel je teda doma, ale ten ja na "opuchlé rajče" zvyklý 😀 😀 Hlavně, když dostane něco dobrého k jídlu 😀 😀
Ale chtěla bych jít na chvíli ven, tak snad než manžel půjde na noční někam zajdeme.... 😵 😵

simka01
28. kvě 2010

jo,jo....jdete se provetrat...ma tam byt krasne....my jedeme zitra na vylet do Rokycan,tak snad vyjde pocasi....tak ja jdu poklidit..dnes mi prijde na obed bracha s mym tatkou a samozrejme pritel...tak at maji 3 chlapi plne zaludky...

lucielp
28. kvě 2010

Ahoj, u nás také svítí. Hned jsem dala prát 🙂 jen pak to žehlení 😒 . Ještě musím douklízet a mám to 🙂 ale jsem pěkně zpocená. Ale sprcha to vylepší a pak už si jen užívat na sluníčku. Jen vám závidím ty procházky. Partner musí odpočívat ☹ hlavně aby byl vpořádku a nemusel na tu operaci ☹ ☹ ☹ . A dnes přijde jeho sestra s holkama tak se těším až si pohrajem 🙂

weri1
28. kvě 2010

luci: a co příteli je?
já si asi brzo zabalím tašku do porodky, pro všechny případy. U nás na diskusi holčina porodila ve 32 týdnu 🙂

lucielp
28. kvě 2010

Weri nestraš to máme být na dovolené. Teda doufám. Při fotbale špatně doskočil a něco si udělal s kolenem. Nejspíš příšný vaz . Uvidí v úterý. Ale je to děs. Zvykla jsem si doma na svůj režim, klídek a najednou jse spolu skoro 24 hodin 😒 A znáte chlapa (má ležet ale toho se chatá jen když má neco udělat , ale na ryby je to vpohodě 😉 )

elfka11
28. kvě 2010

Ahoj těhulinky 😎 u nás je krásně a má být celý víkend tak snad i v Praze bude sluníčko 🙂

weri1
28. kvě 2010

luci: neboj budeš rodit v termínu, já už bych nikam necestovala. minulý týden jsem byla u našich a děkuji, stačilo. je pravda že jsem jela autobusem. a od 34 tt by se moc cestovat už nemělo

elfka11
28. kvě 2010

Simka:Pozor opatrně se zubama,u mě je to katastrofa jsem tam každé tři týdny.
Weri:Moje kamarádka porodila ve 33týdnu

elfka11
28. kvě 2010

Weri:Tak koukám,že jsi taky cestovala,beru tohle taky jako poslední větší výlet.

lucielp
28. kvě 2010

Weri naštěstí je to hodinu a půl cesty autem tak z toho nemám strach. A chata je kousek od města tak je to vpohodě. Přinejhorším se malej narodí v Týnu nad Vltavou 😉

simka01
28. kvě 2010

elfi: snad to nic nebude...i kdyz to musim vydrzet az do pristiho tydne...
weri: radsi zabal,nikdy nevis....ja budu mit uz zabaleno mesic pred...kdyz mam vse podle mamky jak prez kopirak,tak snad nepujde malej driv...ja sla 1.ledna a mela jsem jit konec unora..take sem nedonosenatko 😅 ...ale nechci nic zakriknout...

dneska jsem potkala kamaradku,co ma casualplay2009 a v nem vozi mesic a neco stareho chlapecka...korbicka nepatri k nejvetsim,ale kdyz srovnam tuhle korbicku s tou Jané 2010,je to uplne nebe a dudy....my jsem rozhodly,ze bud Jane 2008-2009 a nebo Casualplay 2010..pry nova kolekce je sirsi ...uvidime,uz se nam blizi vylet do Malviku...jeste 2 tydny a tatinkovi konci fotbal-maji pauzu..tak rychle vse dozeneme,protoze od cervence zacina opet fotbal a do toho uz i hokej....

luci: mam take doma fotbalistu a uplne to znam....resily jsme natrhle trislo-operace,do toho kolena....nastesti bez operace-zatim,nepocitam kotniky....a ted to trhlo v rameni,ale musi to vydrzet,pac je brankar a chce dodelat kolo...takze kazdy vecer pijeme Gela drink a zobani na klouby a mazeme bolistky....a tak je to denne.... 😉

weri1
28. kvě 2010

já jsem ráda, že problém kočárek mám vyřešenej. Strašně se mi líbí a jsem spokojená. 🙂

eliska_v
28. kvě 2010

Tak mám pár nových foteček, jestli se chcete podívat 😵 😵

weri1
28. kvě 2010

vidím jednu 😀

eliska_v
28. kvě 2010

weri: Ve druhém albíku

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru