II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
28. kvě 2010

eli: sluší moc

ttterysek
28. kvě 2010

Takže budeme mít Alexe 😉 je zdravý a čilý a už i zlobí.Měří zatím 23 cm a je nádhernej 🙂

weri1
28. kvě 2010

ttery gratuluji moc. Mě se Alex taky moc líbí, jsem i o něm přemýšlela, ale špatně by se mu to vyslovovalo k přijmení.
Jakou budete používat zdrobnělinu

ttterysek
28. kvě 2010

Alexek,Alex,Saša...jak kdo a jak kdy 😉 tohle bylo jedinný jméno na kterým jsme se shodli oba...janak byly dohady 😀 jinak je to ďáblík a už i zlobí.Bude asi po nás obou...my jsme prý byly oba divoši,tak se máme na co těšit 😉

weri1
28. kvě 2010

aby mu neříkali Lexíku 😀 Mě by se líbilo na holčičku Alexandra

eliska_v
28. kvě 2010

@ttterysek : gratuluju moooooooooooooc 😵 😵 😵

ttterysek
28. kvě 2010

to už mě taky napadlo...Lexa z Comebacku... 😅 no to by bylo děsný...ale i tak se mi to jméno hrozně líbí 😉

weri1
28. kvě 2010

tery mě taky

petulinec
28. kvě 2010

Hojte maminy,dnes jsme byli na kontrole u pána dochtora,tak čípek je už skoro vstřebaný,prej je tam ještě ždíblíček,srdíčko je v pořádku a při vyšetření říkal,no to půjde rychle,tak doufejme 😀 Kontrolu máme naplánovanou na termín porodu,což je už příští pátek 🙂 Jinak to svědění je čím dál tím nesnesitelnější,usínám někde kolem 3 ráno a to jen proto,že padám únavou,jak se pořád drbu,mám tělo samej bolák ☹ Na porodním se mě leknou 😨 Dnesk jsme taky řešili antikoncepci po porodu,tak tu nesmím kvůli té mojí játry,že jedině danu,nebo nějaké jiné nitroděložní tělísko 😒 To proto že už nesmím otěhotnět,to je život 😢 Ale co,zatím budeme mít dvě dítka,to stačí a v budoucnu se to možná spraví 😉

weri1
28. kvě 2010

petu: buď ráda za dvě zdravý dítka 🙂

petulinec
29. kvě 2010

@weri1 sem 😉

ttterysek
29. kvě 2010

Ahoj holky,v albíčku mám novou fotku kočárku...nakonec sme si vybrali uplně jinej a je nádhernej 😉 a nečekaně sme se na něm shodli oba 😀 i s autosedačkou nás vyjde sice na 9600,ale má snad uplně všechno,co může kočárek mít a jsou na něj dobrý recenze a navíc výběr z hodně barevných variant 😉 co na něj říkáte???

weri1
29. kvě 2010

ttery: my máme taky dorjana jen v jiné barvě mám ho v albu. Jsem z něj nadšená. My ho máme bez autosedačky

ttterysek
29. kvě 2010

Takže se aspoň nemusím bát ho objednat přes internet,jo?Když si ty spokojená,tak budu určitě taky...má opravdu tolik plusů jak se všude píše?no snad jo,už abych ho taky měla doma.My ho budeme objednávat tak koncem června a dokonce poštovný máme zdarma.Kolik si za něj dala bez té autosedačky?Já ho mám vyhlídnutý za 7900 😉

weri1
29. kvě 2010

ttery objednala jsem ho přes net, ale tady v obchodě v Praze a byla jsem si pro něho v osobně. V případě reklamace nám zapůjčí kočárek. Recenze jsou na něj dobrý tak uvidíme. Mě hlavně vyhovuje i velkej sporťák, když malej bude mít další zimu rok a půl,tak se tam určitě vejde.My ho máme za 7990,- ono se to pohybuje všude stejně.
Já jsem si ho brala bez autosedačky proto, že jsem si koupila tady na konikovi na bazárku chicco za 550,-

ttterysek
30. kvě 2010

Kdyby bylo po mým,tak se sedačka taky nebude kupovat k tomu,ale přítel to chce k tomu,aby to vypadalo dobře a co kdyby nešla do toho podvozku jiná strčit...no tak jsem ho nechala při tom,že to bude lepší tedatak jak to vymyslel on... 🙂 někdy se holt těm chlapům ustoupit musí.Během dneška sem hodím pár kousků oblečení,co koupil.jsou to fakt frajerský oblečky 😉

weri1
30. kvě 2010

já nepočítám s tím, že autsedačku budu používat i jindy než do auta, tak protoj jsem ji nebrala

ttterysek
30. kvě 2010

Chci se zeptat...nebolely vás teď v těhu záda?mě už bolí od pátku tak hrozně,že se nemůžu pomalu ani hýbat a když udělám prudší pohyb,tak se mi tam úplně skřípne... ☹ bolí to jako čert a nevím jestli to přejde nebo jestli mám jít k dr. 😒 prej by mě teď záda bolet ještě neměly,tak nevím... 😕 raději si tam zítra skočím,co kdyby to byly ledviny... 😖

weri1
30. kvě 2010

tery: mě bolí kříže ale až teď, ale tak jako tobě ne

elfka11
30. kvě 2010

Ahojky těhulinky 🙂 Mě teda záda a a páteř bolí celé těhotenství a dost.

ttterysek
30. kvě 2010

a bolí tě ty záda dole?jako uprostřed páteře...nevím jak to popsat,ale ani masáž mi nepomohla ☹ k tomu to hnusný počasí zase!!!ach jo,to je děs,ani u PC nemůžu dýl sedět,pořád raději polehávám a snažím se moc nehýbat.Zítra si přivstanu a skočím k dr. ale ona mi stejně na to nic nedá...skusím se naložit do vany,třeba se uvolním

elfka11
30. kvě 2010

tterysek:Páteř hlavně dole někdy i uprostřed,taky jsem nemohla sedět a tak to bolelo šíleně,a zhruba 14 dní i když jsem chtěla vstát to jsem myslela,že to nevydržím. ☹ Mě nic nedal doktor ani na o nic není..Ale ted už je to o polovinu lepší 😉

ttterysek
30. kvě 2010

hm,tak to si asi užiju to těhulkování... 😢 mám teď i takovou blbou náladu,asi kvůli tomu že mě to bolí a nic nemůžu dělat.Snad se to brzo umoudří.jinak u nás je zase bouřka,dlouho to pěkný počasí nevydrželo!včera sme teda stihly aspoň opíct klobásky,ale dnes se to zase pokazilo.Prý má být takový i léto 😒

lucielp
30. kvě 2010

Ahoj holky, nějak se sem nemůžu dostat. Drahá polovička je pořád u počítače a tak nemám šanci. K těm zádům jsem na tom stejně. Terry elfka má pravdu doktor ti na to nic nedá. Ale chápu tě mám z toho také hroznou náladu. Bolí to i při chůzi. Ale opravdu nejhorší je se zvednout z postele. Ješte si zkusím zacvičit někdy to pomůže. Stoupnu si, trochu nohy od sebe a kroužit bokama. To samé jde na míči. Pak na čtyři a vyhrbyt se a pak prohnout. Mám to ze cvičení pro těhotné 🙂

ttterysek
30. kvě 2010

dík,zkusím to 😉

weri1
31. kvě 2010

Dobré ránko holky, jak se všechny máte???

lucielp
31. kvě 2010

Ahoj, moc dobré není. U nás je pěkně hnAhoj, moc dobré není. U nás je hnusně ☹ (silně fouká a prší) To se zase ten den potáhne. Tery včera jsem si zacvičila a dnes mě nic nebolí. Nevím zda je to tím, ale jsem ráda. Jak jsi na tom ty?

ttterysek
31. kvě 2010

zkusila jsem ty kočičí hřbety a kroutila jsem bokama a je mi opravdu líp,sice mě ještě trošku záda pobolívají,ale už i líp vstávám z postele nebo ze židle,ale já si ještě na večer dala teplý obklad s aloe vera na záda,tak možná to vše dohromady 😉 ale i tak budu pro jistotu cvičit každý den,je to opravdu uvolňující!
Jinak u nás je taky hnusně,zase poprchá,je zataženo a hrozná zima...navís se nám v kuchyni objevili mravenci,tak sem musela do té zimy jít a koupit nějaký přípravek...tak snad je zahubí 😕

lucielp
31. kvě 2010

Tery, nevím zda jsi sem chodila když jsem si o tom psali tak to píši znova. Zkus se podívat na tenhle odkaz třeba se ti to bude líbit : www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-tehotne/m

ttterysek
31. kvě 2010

jo,ty stánky znám.Přítel mi je našel a už sem se na ně koukala. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru