II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

lucielp
2. čer 2010

Ahojky. Také jsem se včera dívala na nějaké svetříky a mikči. To počasí je děs. Ubíjí mě to. A a ni nic nebaví.

elfka11
2. čer 2010

Tak těhulky snad o tom víkendu se to zlepší,jinak nevím kde si dobiju baterky a energií 🙂 A už chci lehké šatky a ťapky nosit.

bilejboxer
2. čer 2010

Ahojky těhulkýýý 😎 😎 😎 😎 😎

.....chčije a chčije,jinak to napsat nejde... 😖 😖 😖 😖

Simko-to víš,občas by se člověk mohl rozdvojit ☹ určitě to znáš 😀 dneska budu hnípat doma,ven se mi nechce do toho marastu.Mám tady nšjakou práci zase.

Včera jsem ukazovala ségře věci na malou,tak my máme naštěstí mikyn habaděj,na ten první půl rok určitě 😝 manžel nakupoval minule po netu.Taky máme jeden bílej svetříček s kapucí,podšitej bavlnkou...je jako na panenku 😅
Ségra mi včera dala nádherné šatičky,naštěstí je moudrá koupila velikost na jeden rok,to bude malá frajerka 😎
Snad se taky dostanu k tomu,abych něco nafotila.....jen co dodělám košík,mají mi přijít nebesa...jak jste je tu probíraly 😀
Jenže košík budu ít tady dole v obyváku a je tu moooc světla,tak abych mohla udělat malé trošku víc tmu na spinkání přes den.Košík stejně dlouho nevyužijeme,ale třeba to bude jinak a budeme nad míru spokojení.
Nad postýlku nebesa dávst nebudu....,,uvidím tedy,až postýlku koupíme,třeba budu mít jiný názor,že.
Půjdou lehce stáhnout a vyprat,vůbec vše na košíku.

dexonka
2. čer 2010

Ahoj Holky,jj pocasi je vic nez hrozny,v noci mi to nevadi,krasne se u toho spinka,ale pres den uz clovek nevi co delat...dneska jdu s holkama na kavicku,sice se mi skrz to pocasi nechce ale aspon popovidame....
sim: jaky novy clenky vitas🙂)))
weri: fotecky budou v patek tak je dam na beremko,....

bilejboxer
2. čer 2010

Dex-už máš objednanou Muru????
Já doufám,že nám to tady v LB dopadne a budu mít konečně po rozhodování 😀 😀 😀 to bych potřebovala,takovou"hurá"akci a bude 😎 😎 😎

bilejboxer
2. čer 2010

Dex-Simka vítala nás s Barunkou 😉 ....jsme to nějak flákaly 🤐

weri1
2. čer 2010

elfka: měla jsem ho objednaný, ale zrušila jsem ho, manžel říkal, že ho koupíme až před zimou ☹

weri1
2. čer 2010

boxer: já bych košík brala hned, myslím, že je to dobrá věc

lucielp
2. čer 2010

Tak jsem tu byla na bazárku a poslala komentář ne dvě mikči. Už se nemůžu dívat jak nakupujete a já nic 🙂 🙂 Já přemýšlela že se zeptám známe na kolíbku. No ale rozmyslela jsem si to. Jo to jen na chvilku a u nás je to s tím bydlením složitější a tedy i s místem

weri1
2. čer 2010

mě tak štve to počasí, že když musím být doma, tak jsem dala prát první várku mimivěciček 🙂

dexonka
2. čer 2010

@bilejboxer nene jeste ne,znovu na ni mrknu v realu a az pak,musim obcihnout nejakou dobrou akci na netu🙂

@weri1 kosik je vybornej,ale kdyz ma clovek hodne mista,coz u nas teda neni🙂)
@elfka11 taky doufam ze se oteply,potrebovala bych aby jeste topili je tu silena zima....brr..... 😒

dexonka
2. čer 2010

@weri1 no ja s pranim musim pockat bo nam tu neschne vubec pradlo,tak jsem rada kdyz vyperu aspon na nas🙂)

weri1
2. čer 2010

@dexonka to je pravda, my toho místa taky nemáme, proto bude jen postýlka. ve 2+1 to stačí 😀

elfka11
2. čer 2010

Weri:Taky mi manžel řekl stop a až před zimou,některé věci.Ted dojela máma a pak já,že nakupuji mooooc 😀 ,vyfotím a dám to do alba co dovezla babička budoucí.

weri1
2. čer 2010

@dexonka aha, já pověsím prádlo třeba za ty dvě hoďky až dopere pračka a večer tobudu mít suchý, máme tu teplo, netopíme ani v zimě.

elfka11
2. čer 2010

Přidávám se už ho máme v albumu,košík super když je prostor 😉

weri1
2. čer 2010

@elfka11 manžel si myslí, asi že nakupuji zbytečnosti, ale pak když jsme někdě v obchodě, tak řekne a nebudeme potřebovat tohle a tohle, tak mu říkám, na co. on třeba řeší ohrádku do malýho bytu. ale je to dobře, já mu pak vysvětlím že je to zbytečnost.
Bude hledět až budu nakupovat mikinky 🙂

dexonka
2. čer 2010

@weri1 tak to se mate,nam tu pradlo schne dva dny,takze jako mazec☹( uz at muzu povesit ven

@elfka11 hned na kosik mrknu🙂

dexonka
2. čer 2010

@elfka11 juuuu ten kosik je krasny🙂))))) jinak s tou kosmetikou,pak mi musis rict jaka je ta manufaktura......jinak s tema ostatnima moc dobrou zkusenost nemam☹(

weri1
2. čer 2010

@elfka11 košík je suprovej, myslím si že pro miminka ideální

bilejboxer
2. čer 2010

Huráááá,dorazil držák na nebesa ke košíku.......snad bude dílo brzo hotové 😀 😀 😀

ttterysek
2. čer 2010

celej týden se tu nic moc nepíše...a teď dojdu a od rána takových vzkazů 😉 dnes se pujdu kouknout do obchůdku na nějaký hadříky,snad se mi tam nebude líbit moc věcí...nemůžu toho moc uvalit,přítel mi dal prozatím zákaz 😀

simka01
2. čer 2010

kata23: nějak nevím,kam tě zařadit ☹ ale děkuji......

holky,tak jsem po kontrole...výsledky a vše ok...UTZ nebyl,jen poslech srdíčka,podle doktora krásné živé miminko....jsme v pořádku,jen máme v těhul.průkajdě zeleným fixem "doporučuji klidový režim" prý může jít mimi dříve.... 😖 jako těším se na něj mmoocc,ale raději bych v termínu...další kontrola za 14 dní..tak prý bude kontrolovat,jak moc jsme se dali do klidu...

elfi: košík krásný...nám má dorazit něco podobného k rodičům....viděla jsem ho živě a miminko se tam bude mít a toho prostoru...

weri1
2. čer 2010

simka: tak pěkně buď v klidu, když už si tě zve co 14 dnů...jinak je dobře, že je vše O.K.

elfka11
2. čer 2010

dex:Manufaktura jsem slyšela dobré od známých a na sebe si am kupuji a super.a co myslíš tím ostatní blbé????

simka01
2. čer 2010

@weri1 mě to právě také překvapilo...holky chodí jednou za 4 týdny,max do těch 3 týdnů....sice jsem v pořádku,ale stejně mám uvnitř divný pocit....jen nevím,co si pod klidem představit...už takhle jsem doma od ledna,chodím jen k našim do práce a to sedím za PC...a ležet a ležet si představit nedokážu... ☹

lucielp
2. čer 2010

Tak simi honem odpočívat jasan 😉 Já jdu na kontrolu za týden. Jsem zvědavá jaké to bude. Většina z vás ví v jaké je mimčo poloze, každou chvíli ho vidíte a já nic ☹ ☹ Nevím zda je to poznat podle pohybů al ejá bych řekla že Lukášek leží napříč břichem, jinak si neumím vasvětlit že dokáže udělat takovou tvrdou boluli na jedné straně (většinou na levé) břicha.

lucielp
2. čer 2010

no tak v tom případě simi budete mít živější mimi 🙂 no a třba ten porod ani nepůjde dýl. To víš těší ne na ty krácneé věcičky co jste koupili 😉 😉

elfka11
2. čer 2010

Sim:Já chodím po třech týdnech.Neboj bude to fajn,ale pro jistotu je dobře,že tě doktor chce vidět,nic netahat,neuklízet a válet se a nechat obskakovat a kolik máš čípek cm a jakej neříkal???

simka01
2. čer 2010

luci: já asi taky nevím přesně polohu..jen vím,že na levé straně má nožičky,které pěkně kopají....pak mi zase přijde,že má nožky vpravo,pač tam je boulička...no vyznej se...klidně,ať tam řádí,teď byl fakt 2 dny přes den v klidu...ale jen ať tam vydrží pěkně do termínu..maminka s tatínkem si rádi počkaji a věcičky neutečou... 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru