II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
17. čer 2010

nějak tak simi... 😀 já to říkám pořád přítelovi...on říká,jestli už toho není pro začátek dost a já že už je to poslední a stejně pak koupím ještě spoustu jinejch věcí... 😀 😀 😀

elfka11
17. čer 2010

Sim:A kupeš zimní do kočárku a i do autosedačky??Tak to věřím někdy nenápadně taky neodolám,ale potřebuji praktické věci né jen oblečení a botičky pro mimi 😀 🙂

ttterysek
17. čer 2010

já mám vybranej ten fusak od emitexu,že ho můžu dát i do autosedačky a je tam jedna odjímatelná část,že se dá zmenšit třeba do korbičky a pak do sporťáku se to tam zase přidělá a je větší 😉 proto ta cena je asi taková

elfka11
17. čer 2010

Aha tak to musím mrknout na net

elfka11
17. čer 2010

Jdu mrknout do práce tak užívejte dne pá 😉

simka01
17. čer 2010

ten fusak od Outlastu roste s prckem....je i do kocarku i do autosedacky....mam od emitexu teply flees s takovou vlozkou uvnitr......muze se stahnout u hlavicky a ma tam i dirky na pasy...tak ten budu pouzivat jen do autosedajdy a potom mi byl doporucen prave ten outlast fusak,ze pry je kvalitnejsi a teploty treba -20....apod...i kdyz vim,ze v takove zime s malym ven chodit rozhodne nebudu....takze jeste uvidim,ten outlast je sice trochu drazsi,ale na netu se da sehnat...kdyz projedu porovnavani cen...nazivo jsem ho videla,tak vim,co a jak...jdu pripravovat obidek....dnes mame chut na buchticky se sodo..za chvili tu mam budouciho hladoveho tatku,tak at to ma teple....

weri1
17. čer 2010

ten emitex je taky do tří let. a dá se použít všude, no uvidíme

camomilla
17. čer 2010

ahoj holky!
po dlouhe dobe zdravim! nemuzu se sem vubec dostat... v praci mam fofr....
mam pro vas novinu, konecne az ted se nam miminko ukazalo!!!! bude to chlapecek 🙂

ten test na cukrovku je povinny? kdy se dela? zatim mi o nem doktor nemluvil....
at se dari! 🙂

weri1
17. čer 2010

@camomilla jééé vítám tě, nedávno jsem na tebe myslela.
cukrovka si myslím, že povinná není, ale tady doktoři většinou posílají.Dělá se do 26 týdne
a gratuluji k chlapečkovi 😀 😀 už víte jméno?

simka01
17. čer 2010

@camomilla zdravím po dloooooouhé době !!!! blahopřeji k chlapečkovi !!!! fakt je tu chlapecká převaha 🙂
..jak píše Weri,povinné to není,ale u nás na to doktoři většinou posílají každou mamku....

ttterysek
17. čer 2010

já tam raději zajdu,lepší si to udělat než pak zjistit,že ji máš... 😖 já tam jdu za 2 týdny,tak by si taky tak nějak měla jít 😉

weri1
17. čer 2010

já jdu všude kam mě doktor pošle, aspoň vím na čem jsem 😀

simka01
17. čer 2010

...tak tak.....holky,ja se tak strasne tesim,az budu maleho vozit v tom kocarku...je sice u tchanovcu,ale pritel si ho vyfotil a ja vzdy nenapadne hodim oka...ani ho nemam vyfoceny ja...jsem povercivy blazen...ted zrovna na netu sedim a objednavam nejakou hracku na kocarek a autosedajdu....jo a po obidku se prcek tak natahoval,ze jsem mela vpravo bouli a vlevo...siska z briska 🙂

camomilla
17. čer 2010

no... obcas jsem sem mrkla, ale videla jsem, jak se vase konverzace rozjela a nestihala to ani cist 🙂
dekuju dekuju... byla jsem vcera na kontrole a vse bylo uplne v poradku, tak jsem moc rada!!! trochu jsem si vic prala holcicku, ale uz jsem se zamilovala do naseho chlapecka 😀

no, to s tou cukrovkou nevim, proc mi nic nerekl, mam jit na krevni testy - glukosu.. a samozrejme dalsi.. mozna tady se tak rutinne nechodi....
a jmeno netusime!!! to bude... chtela bych ceske, ale bez hacku, a aby tu neznelo blbe... :D (p.s. moc jich neni)

camomilla
17. čer 2010

jo a tady v okoli neznam snad nikoho, kdo by cekal holcicku nebo se mu narodila posledni dobou holcicka....!!!???!!! je to normalni? a uz jsem se o tom bavila s vice lidma a rikaji totez.... 😕

simka01
17. čer 2010

@camomilla u nas taky skoro samí kluci...jedinou holcicku ma kamaradka z dubna....ale jinak sami kluci....taky nevim,cim to je...ze by se muzi spikli a chteji prevahu chlapu ?

ttterysek
17. čer 2010

rok 2010 je silný pro mužský plemeno 😀 a to říkali i v tv,že se letos má narodit o 30% víc kluků než v posledních 10 letech 😉 budou to mít potom ti naši hoši těžký s vybíráním ženských... 😀 😀 😀 😀

simka01
17. čer 2010

holky,co se soupnout do III.trimestru...uz to tu padlo ,ale III.trimestr existuje...podobna temata...tak zkuste nejake nazvy nadhodit a udelame to pak....vzdycky to zakladala sara.max.....tak treba nejak odvodit ze jmena? co vy na to?

sara.max
autor
17. čer 2010

ahojky, tak sara.max se hlásí a koukám v pravý čas 😀 , asi telepatie. Takže se přesouváme do posledního trimestru a jedéééém ať to sviští!
tak já za sebe navrhuji: III.trimest - spolu do finále
.... další návrhy 😀

kamikadze
17. čer 2010

Sari, super napad, ale napis tam jeste treba aspon III.trimestr 2010 , , tak at je videt, ze jsme cerstve v III. trimestru a nemame 4 lete deti, jak to tu obcas byva 🙂

camomilla
17. čer 2010

😀

simka01
17. čer 2010

@sara.max ahoj ahoj...vidis,jak na tebe myslime? se tu ani neukazes.....vsechno v poadku,maminko? jak se vede ? tobe a miminku...?

sara.max
autor
17. čer 2010

ahoj sim, jojo, naštěstí zatím vše dobré. Občas nás něco vyplaší a jedeme se poradit do špitálu, ale zatím se vždycky ukázalo, že je to "jen" planý poplach. Dokonce se nemusím nijak moc v ničem omezovat, takže zatím provozujeme i plavání a delší procházky. Doma jsem taky docela slušně zapřežená, děcka finišují ve škole, dceru čekají republikové závody a synček si našel brigádu na stavbě, takže chodí každý den po škole ještě makat. Manžela už skoro neznám, protože je taky pracovně hodně zaneprázdněný a v neposlední řadě i vzhledem k jeho koníčkům. Takže práce pořád plno, dokonce někdy i pěkně nadávám, že to všechno nechávají na mě. Ale hlavně, že to zatím všechno jde dobře.

koukala jsem, že tu řešíte velké množství chlapečků. Je tu ještě někdo kromě mě, kdo bude mít holčičku?

jo a ten nový název tedy: "III.trimestr - společné finále 2010"?

kamikadze
17. čer 2010

Elfka čeká holčičku a uvidím co bude mít Barunka.

Název tématu je super.

simka01
17. čer 2010

jo,jo.....souhlas i ode me 🙂
sara.max: pani....to je frmol u vas...tak hlavne,ze se tobe a miminku dari....s tim omezovanim to je super,hlavne na sebe i tak davat pozor....bazen zavidim,ja kvuli ledvinam nemuzu...leda by tam bylo 30 stupnu a vice 🙂 snad se to umoudri po porodu ...to budu doufam chodit i s prckem....tak se hlavne opatruj,mamko 🙂 ....
tak tak...zatim Elfka jedina holcicka a Barunka se prekvapi... 🙂

ttterysek
17. čer 2010

super název! 😉 já sice ještě ve 3. nejsem,ale zanedlouho budu,tak se ale přidám hned,protože bych si tu asi sama se sebou nepovídala... 😀

sara.max
autor
17. čer 2010

teda, to budou mít ty naše princezny nápadníků 🙂 ... Já vlastně ani moc nevím jak je to u nás tady po okolí. Sice potkávám na každém roku nějakou těhulku, a je jich tedy požehnaně, ale žádnou osobně neznám, v moji věkové kategorii se jich moc nevyskytuje 🙂 .

no ale jak jsem ještě namátkou zkoukla, tak budete skoro všechny rodit dřív než já ☹ , já budu doma ještě tvrdnout a strachovat se jak to všechno dopadne, a vy už bude ty svoje mrňousky chvat v náručí.

kamikadze
17. čer 2010

Sari, ja mam termín o dne dřív než Ty... 😀 tak uvidíme kdo bude dřív.

Těhotných teda teď potkávám hafo, to bude ve školkách narváno ....

sara.max
autor
17. čer 2010

jojo kami, těhulky jsou všude jak naseté. Jak jsem byla v sobotu ve špitále v OL, paní doktorka říkala, že je zase hrozný babyboom. Tedy vlastně že ještě neskončil a že se rodí pořád hrozně moc. Dokonce tam zrovna říkala jednomu tatínkovi, že tu jeho ženu zatím nemají kam dát (byla zrovna po porodu), protože nemají pro ni volnou postel. No prostě hrůza!

takže nové téma je založeno: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/iii-trim...

petulinec
17. čer 2010

Ahoj maminy,přidala jsem nějaké fotečky malého ,tak koukněte a jinak dík za další gratulace,parádně si to užívám,malej zatím seká latinu 😀 spinká víc jak 4 hodinky a papá jéééj ,140 jen to hvízdne,pijus malý 😝 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru