II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

kamikadze
30. bře 2010

Baru, je to drahy, s permici vychazi hodina asi na 140, ale musis si koupit deset lekci. Ja jdu dneska aspon plavat 🙂 A ty tampony na plavani - moje gynda rikala, ze je to nanic. Ale osobni zkusenost nemam.

elfka11
30. bře 2010

dexonka:Tak to je blbé,cítím s tebou,mě odešlo skoro 5 zubů,mám můstky a korunky ted díky tomu,a dokonce se mi uštípl i kus zubu v těhotenství 😨

weri1
30. bře 2010

Píšou tady: tampon je napuštěn čístým vazelínovým olejem,který má vodoodpudivé vllastnosti a tím ztěžuje proniknout vodu do pochvy..Tampony proto můžou být použity jako prevence poševních infekcí..Můžou je používat i zdravé těhotné ženy s nekomplikovaným průběhem těhotenství

dexonka
30. bře 2010

elfka: tak to je potesujici,asi te budu nasledovat🙂

weri1
30. bře 2010

Všechno co se točí kolem těhotenství,dětí a svateb je předražený,protože hřeší na to,že to člověk potřebuje 😒

elfka11
30. bře 2010

dexonka:Tak přeji Ti aby to byl jen ten jeden 🙂 ,a nech si napsat calcium.

dexonka
30. bře 2010

elfka: vapnik?? myslis ze to pomuze,ach jo jsem uz jak starenka,beru veci na alergii,zelezo,paralen a ted ze by vapnik🙂
jj mam tisic zarizovani a misto toho drepim doma
weri: v tom mas pravdu ,jak je nekde slovo svatba,tehotenstvi tak jde hned cena nahoru

elfka11
30. bře 2010

Dexonka:Tak trošku to aspoň do sebe dostaneš toho vápníku,co mám říkat já 😀 umělé zoubky už ted,hořčík,anopirin a injekce jsem malý fetáček.

elfka11
30. bře 2010

😀 🙂 😀 🙂

dexonka
30. bře 2010

elfka: hihi no to jsme se tady teda sesly🙂

elfka11
30. bře 2010

Dexonka:to koukám teda,že je nás víc 🙂

elfka11
30. bře 2010

Pá pá kočky užijte den. 🙂 🙂

dexonka
30. bře 2010

nejradeji bych si lehla,ale mam doma prcka dva dny,jde do skolky az zitra tak se mu musim venovat....
at uz je krasne aspon venku.........

barunka9
30. bře 2010

fetacky jedny! 🙂 No drzim palce, kdyz Vas tak ctu, to moje blba alergie na prach, roztoce a nejaky travy je prdlajs. 🙂

Kami, kam chodis plavat? Ja si rikam, ze by to nemuselo byt spatny, jen jde o to najit cistej bazen....
Ja vcera byla po 3 mesicich na spinningu (pred tehu jsem chodila pravidelne) a celkem to slo. Ale za chvili to uz pres tu pneumatiku nebude moc prijemny. 🙂

dexonka
30. bře 2010

baru: no to jsi dobra ze chodis na spinning,ja bych tam vypustila ted dusi🙂 aj bych sse docela uz bala....ja prave pred taky chodila tak je to nic nedelani blby☹
no myslim ze tva alergie vubec neni prdlajs,dost to obtezuje.........

kamikadze
30. bře 2010

Baru, ja chodim do Podoli, coz neni zadny slagr, ale mam to nejbliz a chodim tam rada a mam predplaceno z jeste netehotna. Zadny zdravotni problem jsem si odtud zatim neodnesla, uz tam chodim tak 5 let. V lete tam ale chodit radsi nebudu, to je tam hodne lidi, zvlast v tom venkovnim bazenu,ted se to jeste da.
Mozna bych mohla zacit pak chodit na Porici do Axy, mam to kousek z prace.

barunka9
30. bře 2010

dexi - vzala jsem to lazo plazo, zadny skoky, obcas kopec ze sedla (jen kdyz byl pomalejsi), rychly veci v sede a malinka zatez. Driv jsem byla ze spinningu uplne propocena, ted skoro vubec, takze bylo videt, ze jsem byla opatrna. 🙂

kami - no rika se, ze Podoli neni slagr, ale mamka tam chodi leta a taky v pohode. No tak nevim nejdulezitejsi bude se konecne k necemu dokopat...

barunka9
30. bře 2010

cetla jsem nejaky clanky o spinningu, da se v tehu jezdit, jen musi clovek dat pozor na prehrivani a nesmi mit moc vysokou tepovou frekvenci. A udychat to v pohode nosem. Tak na to vsechno jsem davala pozor, takze myslim v pohode. Akorat me dneska pekne boli prdka. 🙂

weri1
30. bře 2010

já mám Podolí bazen ráda
a na spinning bych nechodila.Holky já se vám divím,že se nebojíte.Cvičení nějaké to jo,ale určené pro těhulky.Já si říkám,že teď to vydržím a po porodu začnu pomalu cvičit 🙂

weri1
30. bře 2010

a ještě se mi podle fotek líbí bazen infinit ve vysočanech

barunka9
30. bře 2010

weri, byla to posledni hodina s nasim lektorem, zakonceni zimni sezony, neplanuju, ze bych chodila nejak pravidelne, ale hybat bych se nejak chtela

bilejboxer
30. bře 2010

Ahoj těhulky 😎 😎 😎 😎 😎

Krásný sluníčkový den všem 😀

Na kontrole všechno v pořádku,hrdlo uzavřené,nabrala jsem 4 kg a prý je to super,miminko spinkalo...čokoška nečokoška!!!Zrada 😀 😀 😀 😀 😀 Tak paní doktorka hledala a taky to vidí na holčičku.Tak už tomu víc věřím i já.Viděla jsem to"na vlastní oči"....buchtičku alias "kávové zrno" jak říkají doktoři.....prcinka jedna 😅 😅 😅 😅 😅 Dostal jsem žádanku na EKG a taky na ten vysněnej těhucukrovkovej blivajz,tak se jdu hned objednat 😖 Jsme zvědavá,jestli to tam zmáknu a nebo vyzvrátím 😠

Weri-já tyhle tampony vždycky používala do bazenu,běžně...jsem dost náchylná na zánět močáku.Kupuju je normálně v lékárně-je jich myslím 4 ks za nějakých 60 kč,ale ve většině lékáren jsem je musela nejdřív objednat!!
třeba tady... http://lekarnaexpres.cz/eshop/produkt/senta-pro...

barunka9
30. bře 2010

ten infinit nepyda spatne 😉

barunka9
30. bře 2010

nevypada

barunka9
30. bře 2010

boxi - tak to je fakt zrada s tou cokoladou! 😀 Jinak parada, ze KO v poradku. 😎

kamikadze
30. bře 2010

Boxi, supeeer, gratuluju ke kavovemu zrnku, uvidime, co uvidim v patek 🙂

dexonka
30. bře 2010

boxi: gratulujuuuuu🙂 se musim smat to je jak u indianskeho kmene: kavove zrnko🙂

barunka9
30. bře 2010

ale oni to ti doktori fakt pouzivaj 🙂 kamaradka mi taky vypravela, jak ji ho doktor u mimca taky hledal 😀
jaky maj vyraz pro tu muzskou miniaturu? 😀

dexonka
30. bře 2010

jeezis at uz je zitra rano a ja muzu jit k tomu zubari

weri1
30. bře 2010

baru: tak choď třeba na gravid jogu,nebo stačí procházky,bazen,nebo něco ať ti to moc nezatěžuje bříško. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru