II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

bilejboxer
2. dub 2010

Dexi-to nej je v ukázkách pochopitelně,ale ještě je toho mnoho ve filmu.....fakt na to jdi,sasměješ se do syta 😀 😀
A zítra dávají na Nově ve 20.hodin Nestydu,tak se taky těším.Zbožňuju Macháčka a jeho humor,jak to umí všechno zahrát.
V Ženách v pokušení hraje taky......ale na Balzerovou nemá,ta dostala roli na tělo,strašně dobře to hraje...co věta,to hláška pomalu,jak furt poučuje svoji dceru,ale fakt jdi,stojí to za to...srandy kopec 😀 😀

dexonka
2. dub 2010

mne se zda ze ted vubec prcka tak treti den necitim....myslim tim vecer kdyz lezim,pres den se na to nesoustredim.....

kamikadze
2. dub 2010

Ja se tesim na pohyby, na to jak sebou dneska prcek mlel, necitim stale nic, ale je jeste brzy, ja vim. Je moc malicky (malicka).
Mam se objednat na velky UTZ, tak za dva - tri tydny, to uz pujdeme i s tatkou, tak se tesim...na tripple nemyslim, a doufam, ze nezacnu.

weri1
2. dub 2010

kami: já začala cítit pohyby v 18 tt a pravidelně a to mi říkal doktor že je to docela brzy.Ale v té době jsem ležela s rukama na bříšku a musela jsem se soustředit.Za ten týden jsem ho cítila pořád,i když jsem jen seděla.Dnes je někajej čilej a chudák včera asi trpěl se mnou.Zvracela jsem o sto šest 😉

la_cheri
2. dub 2010

Zdravm ženy tak sjem uklidila celý byt všudee to tu blejská už to chtělo no jdu si dát vanu....prcke občas kopne tak se máš sad dobře🙂

weri1
2. dub 2010

naše miminko 🙂

lachtanek1
2. dub 2010

ahojky těhulky,
jen vás jdu pozdravit abych popřála krásné, pohodové velikonoční svátky. Já dnes uklízela, pekla berany,jidáše a za chvilku přijde manžílek z práce a odjíždíme na celý víkend k jeho rodičům, resp. na naši stavbu.
Tak si to krásně užijte a v pondělí ať nedostanete moc namrskáno, jen tak decentně,aby se neřeklo...

elfka11
2. dub 2010

Ahojky těhulinky:Zdravím a přeji pěkný večer 🙂 .Koukám,že se peče a pořádně uklízí,to jste šikule.Já pořád od rána do večera v práci a na nic není čas.Tak snad to doneženu o víkendu.Weri:jé moc pěkné mimi a i video máte?

elfka11
2. dub 2010

Weri:A na 4d je teda lepší než 3d,a jak dlouho to trvalo a cenově se to u vás pohybuje??

weri1
2. dub 2010

elfka: říká se tomu 3D ale je to 4D,4D je vlastně to video,3D je jen fotka,ale oni to dělají i s videm.Bylo to asi 20 min,záznam nevím jestli je dlouhej 10 nebo 20 min,k tomu jedna fotka a tady v Praze je to za 1000-1500.Já to měla za 1200,- ale v jiných krajích je to i levnější,podle toho kde bydlíš.Jedna holčina z Přerova to měla za 600,-

weri1
2. dub 2010

ale pan doktor říkal,že z toho dvd si můžeme udělat fotek kolik chceme

elfka11
2. dub 2010

Weri:Tak to je dobré,u nás v Brně jsem se koukala s fotkou asi kolem 1000-1200Kč.Máme video s toho 2D velkého ale klasického ultrazvuku.Tak z toho 4d to musí být super,něco pro manžela.

weri1
2. dub 2010

elfka: já jsem ráda,že jsme na tom byli,sice je to drahé ale je to památka.Manžel ten byl opět dojatej 🙂

elfka11
2. dub 2010

Weri:Hlavně chceme taky památku,co dnes není drahé,že.A manžel na to taky chce moc jít,je z malé úplně mimo už ted. 😀

weri1
2. dub 2010

elfka a už seš objednaná na ten utz,nevím jak je to v Brně ale já tady v Praze jsem se objednávala asi měsíc dopředu.

elfka11
2. dub 2010

Weri:Aha ještě,že jsi mi to řekla hned v týdnu to zjistím a nejlepší je to kolem toho 25-28 týdne,že???

weri1
2. dub 2010

ano,pak prej později už to jde hůř vidět-tím myslím,že třeba jen hlavička,ale o tu asi jde.
Já vlastně byla v tom 25 tt

dexonka
3. dub 2010

krásné ráno-u nas teda mlha a zima...
weri: me zajima jestli si muzes 4D natocit i bez pohlavi...........

simka01
3. dub 2010

hoj holky.zdravim z prace.....u nas snizkuje........ ☹

weri: pekna fotecka....... ja se na to taky tesim,ceka nas to 19.dubna....uz aby to bylo...koukam,ze ceny jsou ruzne,u nas ve Varech za to chteji 1.500,-.....

jinak ja si vcera po dlouhe dobe dala koupel s olejickem,svicky,no nadhera.....tatka se mnoou,zlato moje,travil cas v koupelne a vzorne poslouchal,jak povidam a povidam....

weri1
3. dub 2010

dex: my tam pohlaví neviděli tak nevím.Jinak jsme si dnes jeli pro kočárek ten sojan X5 a "odvezli" jsme si jinej 😀

bilejboxer
3. dub 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Tady celý den svítilo sluníčko,bááájo 😅 😅 😅 😅 😅
Navařila jsem bramborový salátek,řízky,klobásku... 😝 Včera se mazanec povedl,nedala jsem do něj droždí ,ale prášek do pečiva+sodu...a žáha po něm nepálí,tak hurááááá 😅 😅 😅 😅

Simko-Ty máš v galerce tu postýlku z Malvíka,že?Včera ji ukazuju manželovi..jen tak a postýlka se mu šíleně líbila,taky do ní půjdem.Je super,že jde "rozmontovat"na větší a zvlášť skříňky.

Weri-nádherná fotka mimíska 😉 jaký kočárek máte nakonec 😵 ???

la_cheri
3. dub 2010

Zdravím jsem totál ko.tedka jen připravím salát na zíra a je to řízky až zítra ráno vajíčka obarvím taky zítra a k večeru připravím pomazánku na chlebíčky...holky jsem docela vystaršená dneska mimčo vůbec nekopalo ale jinak jako nešpiním bříško nebolí nic...myslíte že třeba jen spí a ozve se večer?

bilejboxer
3. dub 2010

La cheri-ahoj,koukej odpočívat.....raději!!Jinak teď jsou pohyby cítít zatím ještě zlehýnka,tak třeba když sama v klidu nejsi,tak miminko necítíš....jak to tak mám v každém případě.Určitě se večer projeví 😎 neboj,buď v klidu,jak jen to lze.
Už aby Ti řekli výsledky a mohla jsi vše pustit z hlavy 😵
Taky budu barvit vajca zítra 😠 naštěstí mám fůru nálepek,tak to bude fofr 😝

la_cheri
3. dub 2010

boxerku já jen pár symbolicky mladej stejěn půjde na koledu snad nějaký vykoleduje at je na pomazánku hih.Jo ležet kdyby nebylo před Velikonocema tka by to možná šlo ale takhel fůra práce a nikdo t neudělá...ale cítím se dobře neboj kdyby ne tak byhc určo ležela ale je mi fajn ležela jsem dva dny a des včrea už jsem uklidila a jak sjem byla v pohybu samzřejmě pomalu a opatrně tak mi bylo o dost líp ....no vidíš já nálepky nemám chtěla jsem dělat voskem ale asi na to prdím

la_cheri
4. dub 2010

Krásnou neděli přeju..holky tak mám skoro hotovo salát na chlabíčky je hotový ted jsem obarvila pár vajíček- malej je z nich hotovej- a ted už jen uklidit a pak odpočívat 🙂Doufám teda

simka01
4. dub 2010

ahoj holky...........tak si predstavte,ze vcera nam porodila kamaradka..jeste v patek jsme spolu mluvily,uz chtela,at jde mimi na svet,ale na patecnim mereni apod,pry ma casu dost,az konec mesice 😀 ...no a nasi kluci jeli hrat do Nemecka fotbal a cestou zpet "praskla voda"........s prasklou vodou a se vsim kolem to trvalo 2 hodinky a na svete je mala krasna Karolinka......akorat tatinek to nestihl,protoze kam.odvezl,odjel domu na doporuceni doktoru ,a kdyz dojel dom,telefon,ze uz je tatinek........uz maji jednoho prcka,dvouleteho chlapecka,tak aspon,ze jeden porod absolvoval....ja mam takovou radost...dnes mi posilala MMS a je nadherna....tak uz je kamaradka na svete,ted chybi jeste 3 kolem nas a posledni jsem ja....tak uvidime,zda to bude kamarad nebo kamaradka......

jinak koukam,ze frci salat...my ho ted dodelali,rizky budu pripravovat vecir a ted jdu neco poklidit a potom jedeme na hrbitov-dat svicky.....tak peknou nedeli.....a zitra jsme v klidu....uz si nemusim davat polstarky,ale ani na nic vymlouvat...jsem tehotna a to me chrani........jupíííííííí 😀

weri1
4. dub 2010

ahojte holky, já velikonoce nemám ráda takže nic nedělám. 😒 Naštěstí co jsem v Praze se mě to míjí.Doma na Moravě bych tomu neunikla ☹

dexonka
5. dub 2010

krásné ráno holky,preju prijemny den bez vyprasku🙂

simka01
5. dub 2010

ahoj holky........pekny vecir.....ja jsem dnes jak spici princezna,meli jsme dnes navstevni den..........

bilejboxer: ja dne svidela postylku u svagrove nazivo,slozenou,nazdobenou miminatkovskymi vecickami,vybavenou...upe nadhera...svetle drevo ma a je fakt uzasna....takze ta postylka stopro vede ve vsem...a z prebalovaku se potom udela mensi komoda a stolecek....tak to ma aspon ona.....

tak pekny zbytek dne.....ja uz dnesni den koncim valenim se( az tedy povesim pracku).....papa zitra holky 🙂

ps: Saramax uz dlouho nepisala... ☹

dexonka
5. dub 2010

sim: a vis ze jsem dnes nad Sarou premyslela co s ni je,tak nejsem sama.....snad je ok......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru