II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
16. dub 2010

Dexonka:Taky chci nějakou památku a známá fotí sice studuje,ale zkusím se jí zeptat a udělat nějaké poloprofesionální.

dexonka
16. dub 2010

elf: tu krasnou fotecku uz jsem videla ale cekam na ty ostatni🙂

dexonka
16. dub 2010

elf: ja myslim ze to bude hezke at je polo nebo profi🙂 vis jak zkusenosti urcite nejake ma🙂

elfka11
16. dub 2010

Jasně taky si myslím,že to bude o.k. 🙂 Jo jo už se na tom pracuje a dám je tam. 😀

dexonka
16. dub 2010

ty 3D fotky jsou stejne uzasny takovy realny🙂 kolik vas to video stalo???

weri1
16. dub 2010

dex: mě v Praze 1200

dexonka
16. dub 2010

weri: ty jo no nejlevnejsi to teda zrovna nemate,ale zase pamatka,navic treba je to vsude i jinak dlouhy a tak

elfka11
16. dub 2010

Dexonka:Vyšlo nás to na 1000kč i s fotkou

weri1
16. dub 2010

dex: my máme skoro dvacet minut záznam plus od doktora jednu fotku a hlavně je tam strašně zvláštní nahraný tlukot srde,máš to tam taky ELFKA?

elfka11
16. dub 2010

Weri:Na internetu si stáhneš VLC media player je to přehrávač filmů,dvd atd...,ukáže se ti přehrávač stažený čtverec na obrazovce,potom v něm klikneš v nabídce na Media a tam si najdeš své video co chceš přehrát, potom si v nabídce dál klikneš na View a zatrhneš si Pokročilá nastavení a v tom přehrávači se ti dole ukáže ikonka foťáku a na ten stačí v průběhu dvd klikat v daný okamžik kdy chceš udělat fotky a fotíš. 🙂

elfka11
16. dub 2010

Tak tlukot srdce a průtok pupečníku máme jen na Velkém ultrazvuk klasika 2D z 21.týdne.Na tom 3D asi ne.

elfka11
16. dub 2010

Weri:Děkuji za zprávu 🙂

weri1
16. dub 2010

děkuji ti elfka.my tam máme nahraný i tlukot srdce, z velkýho utz nemám nic ani fotku ☹

lucielp
16. dub 2010

simka01: Ahojky tak dnes to dopadlo dobře. Jenom Lukášek se nechtěl ukazovat tak jsem musela chodit aby se obrátil. Jsem ráda že je to vpořádku. A tatínek taky koukal. Při posledním ulrazvuku byl nemocnej tak to moc nevnímal 🙂

elfka11
16. dub 2010

Weri:Zkusím si to ještě pustit a dát zvuk.Z velkého utz máme video a fotky,a ten tlukot srdíčka a ty průtoky mi dělali i skrz tu mou krev.

weri1
16. dub 2010

elfka: já to tm mám někde uprostřed záznamu a běží tam takový ty čáry,jak když bije srde a je to jen chvilka

elfka11
16. dub 2010

Jo tak to máme na tom klasickém velkém utz,síně i komory srdíčka a ty čáry a zvuk.

la_cheri
17. dub 2010

Ahoj ženy jak se máte?Já jsem poslední dobou tak líná až to není hezké:( 😀 dneska když vše stihnu vyperu rpvní věci na Oliho a co vy už připravujete výbavičku?

dexonka
17. dub 2010

ahoj Cheri,ja jeste nic nepripravuju,jsem rada ze uz je konecne hezky..dnes asi pojedeme nekam na vyletek mrknout,uz se tesim,konecne vypadnu z domu..........

la_cheri
17. dub 2010

dexonka:jo to mě nehrozí můj je zas na baráku a já budu ráda když odplko vezme malého ven ona já budu ležet jsem táák líná a unavená hrozný

barunka9
17. dub 2010

Krasny, slunecny den, holky! 🙂
Plymo je fakt vyraz... Ma to byt hlavne jako okrasa do kocarku, ovsem s tema nasema na podzim narozenyma prckama, to nevidim, ze by se do toho kocaru jeste neco veslo, navic ja na takovy ty nacancany krajkovy a volankovy veci nejsem. Ale jinak nic proti tomu.
U nas nejnovejsi novinka - vcera vecer pred usnutim jsem poprve citila nase mimi. A David si dal ruce na moje bricho a citil je taky. 😀 To byla sranda. 😀

dexonka
17. dub 2010

cheri: vsak jen odpocivej🙂 ja prave potrebuju vypadnout,protoze jsem s prcekm tyden zavrena doma-je nemocny,tak si udelame trosku vylet,nebo mi hrabne🙂)
baru: ja taky zadny volanky a podobny capinky nechci,ale jsou i sady bez toho takze neco takovyho vezmu,no pokud budu mit porod plus minus jak termin tak si toho leta jeste trosku uziju🙂)
jinak s tema pohybama,to je super ze je citil i partner🙂 aspon konecne z toho taky neco ma🙂

simka01
17. dub 2010

barunko: moc gratuluji....je to uzasny,vid? takovy lehke simrani.....my taky osahavame.....tak vitej v parte....
luci: fajn,ze je vse v poradku...jine zpravy se ani necekaji....

holky,tesim se,az vam napisu ja dojmy z 3D UTZ kam jdeme v pondeli s velkym Stanikem...tatinkem..mimochodem, do ted jsem nejak neverila,spis mi nedochazelo tehulkovani,ale ted ,jak jsou pohyby,brisko ma jmeno ,vyrostlo-konecne....tak uz zacinam verit....pres tyden dam dohromady seznam,sjedu plno stranek a pokoukam,co kde pisou apod a potom rozjedu nakupovani ...ne rapidne,jen zaklad,at pak nejsem prekvapena,kdyby miminko-Stanik rostlo rychleji.....nemuzu popsat tu radost z maleho Stanika.....do velkeho jsem tak blazen,a ted budem mit velkeho v malem podani..... 🙂 🙂 🙂 🙂
jinak vsem pekny vikend....my po praci pojedeme na chatu,dnes jsme bez tatinka...ma zapas fotbalu..tak se nam vrati pozde ☹

dexonka
17. dub 2010

simka: tu chatu ti zavidim,hned bych jela,ja prave chci nakupovat az v cervnu,teda par kousku uz mam ale poradnej nakup bude od cervna,to taky uz objedname kocar,vetsinou se ceka mesic...........

dexonka
17. dub 2010

baru: vidim ze tys toho zase pokoupila🙂

simka01
17. dub 2010

dexi: je fajn nekam vypadnout.....je sice rodicu,ale velka,nasi jsou bezvadni...dnes prijedou i moje babicky 😖 ,podivat se,jak vnucka-ja- rostu a jak se menim apod....ale co bych pro slunicko a cerstvy vzduch neudelala.....vid?

simka01
17. dub 2010

baru: jéééééééééééééééééé 🙂

dexonka
17. dub 2010

jj presne tak,je dobre se jet vyvětrat,je jedno koho chata je,hlavni ze tam muzete byt,,,, to jako prijede i tva milovana tchyne??

barunka9
17. dub 2010

no zvlastni pocit to byl, takove bubliny bubliny behajici v brise 😀
no ja taky zacnu s nakupovanim az po velkem UTZ, jdeme ted v utery, tak snad bude mit mim vse na spravnem miste a vspravnem poctu a velikosti 🙂
i kdyz ja uz nejaky veci nakoupila, hodila jsem to do alba... a taky pupek 🙂
a dneska taky razim ven a pak na veceri s manzelem a tchanovcema, Dada ma narozeniny 😉

dexonka
17. dub 2010

no vidim ze mate dneska co delat holky🙂)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru