II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
4. kvě 2010

weri: najdi si to pod svym nickem

barunka9
4. kvě 2010

dlouho jsem tam nebyla, ale mam pocit, ze se to tam dost debilne hleda...
zkusim to najit

dexonka
4. kvě 2010

weri: adresu svyho alba mas v IP

weri1
4. kvě 2010

stránka 557 😀

barunka9
4. kvě 2010
weri1
4. kvě 2010

já si zadalapodle autora a w písmeno a bylo to

weri1
4. kvě 2010

děkuji dex

barunka9
4. kvě 2010

weri, Tobe to tam sekne!!!!

simka01
4. kvě 2010

dexi: na nextiku je oboje...stare-nove...ja vzdy dam nove zbozi....jinak to chodi tak,jak to vypada na obrazku....mne prisly ty mikinky a laclacky.....
jinak mam par katat,ale ze zacatku budu pro teplacky a puldupacky se sirokym lemem a teplejsi dupacky......ale na ta katata se tesim...bude frajer.... 😎
weri: mam take strarsiho pritele-rikam mu skoro manza...nemuzu si to vynachvalit.....vi ,co chce....je to poradny chlap a za nic bych to nevymenila.....a to jsme spolu ted v lednu byli 10 let.....

simka01
4. kvě 2010

weri: wau !!!!! fakt kooooca.....krasny par 🙂

weri1
4. kvě 2010

baru moc pěkný,jste moc oba sympatičtí

dexonka
4. kvě 2010

Baru: vypadate tam supr,ty vysmate fotky🙂))) muselo to byt fajn......

dexonka
4. kvě 2010

sim: musim na to poradne mrknout ale jsou tam moc pekne vecicky.....

weri1
4. kvě 2010

simka tobě je 23 a jste spolu 10 let? takže od tvých 13? 😀

simka01
4. kvě 2010

weri:presne tak.....je to muj prvni kluk a posledni !!!!

elfka11
4. kvě 2010

Baru:dnes se jedeme dívat a přes známou taky beru od ní kočár. 🙂 No kočky teda holky jste a manželé jak to všem sluší

barunka9
4. kvě 2010

jo, byla to sranda...😀

barunka9
4. kvě 2010

Elfi a jaky to bude? Ten nas jsme uz nazivo videli, je uplne v pohode, vubec neni znicenej

weri1
4. kvě 2010

simka: tak to já si neumím představit.
já bych svatbu vrátila,cítila jsem se strašně dobře a šťastná

barunka9
4. kvě 2010

ja bych to taky vratila a par veci udelala jinak, hlavne bych si objednala profi fotografa, protoze takhle dobre uz nikdy vypadat nebudu 😀
fotil nas Daviduv bratranek, foti hezky, ale mame spis takove reportazni fotky a momentky, zadnou takovou tu klasickou, co se da zavesit nad postel 😀

simka01
4. kvě 2010

weri: byla jsem 6 let mimo domov na skole,ale slo to...ze zacatku to bylo zvlastni,tak jsme to tajili,preci jenom mi bylo 13,ale je to poklad.....
holky......k tem manzelum se pridam 11.6.2011....kdyz ten nahore nam da zdravi a stesti....a vse potrebne... presunuli jsme to z letoska na pristi rok,at tam mame i prcka a nemusime spechat a vse honit....ps: bez briska...

weri1
4. kvě 2010

já bych neudělala nic jinak. ale ty fotky vypadají dobře baru,,momentky jsou nejhezčí,ale jak říkáš aspoň pár od profi 🙂

weri1
4. kvě 2010

simka: tak to je super a kolik má tvůj přítel jestli se můžu zeptat?

barunka9
4. kvě 2010

ja bych udelala jinak jen toho fotografa a pak hospodu na obed, jinak bylo vsechno uplne super

simka01
4. kvě 2010

weri: ted 30...takze 7 let......pro nekoho moc...pro nekoho normal....pro me akorat.....

holky,dotaz....vcera jsem se bavila s jednou maminkou.-sousedkou...rikala,ze ty sametove dupacky a teplejsi dupacky dava na spani...ja s tim pocitam i do kocarku s bodyckem apod....ze nemyslim blbost? Nebo jsem divna,kdyz to tak budu chtit? Samozrejme i dalsi kombinace...teplacky apod...ale zarazilo me,ze v tom chce jen spat? kdyz jsou dupajdy hezke a teple.....pro je mit jen na spinkani?

weri1
4. kvě 2010

my jsme to slavili až do konce v jedné restauraci
a svatbu jsme začali plánovat v červnu a 5.9. jsme se brali.Asi bych to nezvládla plánovat třeba rok 😀

weri1
4. kvě 2010

simi: já teda mám bavlněné overálky na spaní. a hlavně my máme v bytě dost teplo i když netopíme
myslím si že jak si to uděláš tak to budeš mít,podle tvého uvážení?
7 let není moc,my jsme o 18 let to je dost 😀

barunka9
4. kvě 2010

ja to taky planovala par mesicu pred terminem, zadne dlouhe pripravy...
my meli obrad v patek, pak hostinu s blizkyma pribuznyma a v sobotu velikou akci s kamaradama a ostatnim pribuzenstvem
...no dodnes na to kamaradi vzpominaji 😀

weri1
4. kvě 2010

divná určitě nejsi,já se moc neřídím kamarádkama,já si to chci dělat podle svýho

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru