II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
6. kvě 2010

silvi: taky gratuluju🙂)
boxi: vidim ze resis to same co ja,taky se nemuzeme rozhodnout,teda pritel spis 3 a ja 4

ttterysek
6. kvě 2010

Ahojky těhulky,tak se k vám přidávám 😉 jsem v 18.tt a bříško už mi pomaličku začíná růst.začínají mě dost pobolívat prsa a čím dál víc mi vytíká mlíko.Jsem poprvé těhotná,tak se všemu tak trochu divím.Nevím jestli je vše normální,ale prý jo. 🙂 příští týden ve čtvrtek jdu na UZ,tak by mi dr. už snad mohl říct pohlaví miminka.Jsme s přítelem strašně natěšení 😀 on by chtěl holčičku,ale mě je to docela jedno,hlavně aby bylo vše OK.Jinak těhotenství u mě probíhá až příliš klidně...žádný nevolnosti,ani únavu sem nikdy nepocítila,do práce teda už nechodím,ale cítím se skvěle.Měly ste některá taky tak klidný 1.trimestr?

lucielp
6. kvě 2010

sivi: přidávám se k gratulaci.
Mě teď psala známá že příští týden jde na císaře. Tak trochu závidím že už malého bude mít. Já se na něj nemůžu dočkat 🙂

dexonka
6. kvě 2010

to ja jsem rada ze jsem v tom tydnu co jsem,uplne si to uzivam ten stav.........

lucielp
6. kvě 2010

ttery: vítám tě k nám. Jestli vše probíhá ok tak můžeš být jenom ráda 🙂 Já byla také prvně vykulená, ale vše tu proberem a je to hned lepší že jo holky 🙂

weri1
6. kvě 2010

u mě to teda klidně neprobíhá,vždycky si říkám,že si to musím vyžrat všechno 😀

ttterysek
6. kvě 2010

hele,mě nejdou vložit žádné fotky,je to normální,že to tak vypadává?Jinak díky za přijetí.Doufám, že kdybych se chtěla s něčím poradit, že tady se určitě vše dozvím 😉

weri1
6. kvě 2010

je to zajímavý,mě jednu chvíli nešly ale bylo to mým PC,zkus napsat adminovi

camomilla
6. kvě 2010

dekuju za vcerejsi uklidnenim s tim brichem. vcera jsem volala doktorovi a rikal, ze to bude urcite tim, ze jsem mela posledni dny honicku a at si vemu buscopan.. a at ho beru tak 10dni..tak jsem si ho vcera vzala, pekne vecer odpocivala a dnes mi je mnohem lip.. ale vidim, zei vy to brisko citite, to bude asi normalni.. jen vcera to bylo docela dost, tezko se mi vstavalo ze zidle, dost to pichalo..

tteysku vitame te!!!

za chvili hodim do alba (jak zjistim, jak se to dela) obrazky kocarku, naseho favorita.. barva se ale jeste nevim

camomilla
6. kvě 2010

tak kocarek tam je.... barvu nevime.. je to tak zatim jediny, co me tu presvedcil, jedine, co me me stve jsou ty kola, ty jsem chtela vetsi... ale tenhle kdyz se slozi ten podvozek je uplne mini... a ma velmi prostornou korbicku

weri1
6. kvě 2010

camo: je pěknej mě se nelíbí akorát ty kolečka

weri1
6. kvě 2010

camo ale bebecaŕ má i nafukovací kolečka

camomilla
6. kvě 2010

weri- ano ma, to mas pravdu, ale je to trikolka a je desne objemna, kdyz se slozi... ale neni to bebecar, ale bebeconfort, to je asi jina znacka

ttterysek
6. kvě 2010

tak už sem si vložila pár foteček,zatím nic moc,ale časem jich tam přibyde víc 😀

ttterysek
6. kvě 2010

jo a chci se zeptat,kdy ste cítily první kopání a jaký to byl asi pocit,já pořád nevím,jestli už jsem to cítilá nebo jestli to bylo něco jiného.Těžko se mi poznává něco, když ani nevím co mám vlastně cítit 😅

weri1
6. kvě 2010

camo :aha¨
tery: já je cítila první takové lehké v 17 týdnu,ale to jsem se musela soustředit s rukama na bříšku a přesně týden na to v 18 jsem je cítila už normálně. POznáš to neboj. Já teda hned věděla že je to ono

camomilla
6. kvě 2010

tery:
ja uz od minuleho tyden citim simrani a dnes uz takove jakoby kopani.. taky jsem si nebyla napred jista, ale ted uz docela jo

ttterysek
6. kvě 2010

camo:sem se dívala že máme skoro stejný termín 😉 od kud jsi?a jinak kočárek je pěkný,já bych tříkolku taky nechtěla,ale kočárek s takovýma malýma kolečkama k nám by se ani nehodil,u nás je to samý výmol,tak by za chvilku bylo po kočárku... 😒

camomilla
6. kvě 2010

jj, mame stejny termin!! ja ziju v italii, ale jinak jsem z brna 😉
no ty kolecka me taky dost vadi.. pridala jsem jeste dalsi kocarek, ten se mi taky libi, jen nevim, jak moc je prakticky...
tesila jsem se na jizdu po prirode...
a ty jsi odkud?

ttterysek
6. kvě 2010

Ja jsem z Vyškova a Brno je od nás cca 45 km,taky sem se tam narodila 😉 já chci právě taky praktický kočárek,hlavně na cesty a do přírody,ale i na ty naše cesty a chodníky...u nás dostavují ciklotrasu,tak už se těším,jak se po ní za rok budu prohánět na kolečkových bruslích s kočárkem 😉

bilejboxer
6. kvě 2010

Vítám Terryska 😀 😀 😀

Tak já jsem za trdlo a jdu si zopáknout test OGTT,to se mám že? 😠 😠 😠 😠
Nikdo mi neřekl,že nesmím pít to či ono a od večera 22.hoďky nic jíst...dala jsem si hroznové víno a kousek čokošky 😀
Tak mám první hodnotu nalačno vyšší.....prostě za týden znovu.Ještě že to nic nebylo pro mě!!!!
Hodím pupek do galerky.
Malá kope,vždycky už poznám,že je vzhůru čiperka 😝 sílí to sílííííí 😅 😅

ttterysek
6. kvě 2010

camo:jo a z těch tvých vybraných kočárků se mi nejvíce líbí ten 1. ale výběr je pochopitelně na tobě a hlavě taky na terénu,kde bydlíš a aby byl pohodlný pro miminko 😉

bilejboxer
6. kvě 2010

Tak jsem valila oči,jak mi břicho od 18.tt poskočilo...uááááá,kam až mi naroste 🤐

bilejboxer
6. kvě 2010

Holky já mezi těmi týdny 17.-20.tt občas kopanečky ani necítila.Nejvíc jsem znejistěla minulý pátek na výstavě...nikdy bych neřekla,že mě něco tak dokáže rozhodit na celý den!!!Jak jsem byla v jednom kole,necítila jsem malou celý den....a ten nerv co mě chytl!!!!!!!!!!!!pak v klidu jsme ji ucítila,ale už mi bylo do breku.... ☹

bilejboxer
6. kvě 2010

Camo-mě se moooc líbí ten předposlední a poslední 😀 😀 😀 😀

ttterysek
6. kvě 2010

bilejboxer:díky za uvítání a musím uznat že máš pěkný pupíček 😉 mě taky nepatrně roste,ale já jsem nebyla před otěhotněním zrovna modelka,tak to jde vidět míň...před otěhotněním jsem shodila 10 kg a teď zase naberu a ještě víc 😕 no ale tak když sem dokázala shodit 10 kg bez diet a nějakýho výraznýho cvičení před těhotenstvím,tak věřím,že shodím i po něm a doufám, že i víc 😀

weri1
6. kvě 2010

boxer: hezky ti narostl pupík,mě poskočil taky ze dne na den kolem 24 týdne a roste pořád 😀
camo: nejlepčí by bylo si ho jít vyzkoušet do obchodu

bilejboxer
6. kvě 2010

Terrysek-zatím máš malinké bříško 😝 ale teď to fakt poroste 😵

Weri-děkuju,narostl pěkně,to jooo.Taky Vás hlavně k večeru tlačí okolí pod žebrama,jak se bříško dere nahoru...? mě šíleně,jako bych se přejedla ,ale to nedělám 😨 ani to tou bolestí a tlakem nejde...chudák žaludek 😠

weri1
6. kvě 2010

no prej má žaludek čím dál míň místa,že by se mělo jíst po trochách a častěji

weri1
6. kvě 2010

když se podíváš na moje fotky,tak mi ten pupek taky pěkně skáče 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru