II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
10. kvě 2010

no ono jde spíš o to,jak se cítíš.Podpadky by se neměly nosit,protože od určitýho týdne se dělá těhulkám nevolno a mění se jim tlak,tak aby se prostě stálo pevně na nohách...ale podle mě je to individuální pro každou ženskou jinak 😉 někomu se tlak nemění a neseká sebou na zem,tak proč by podpadky nemohla nosit?Já osobně podpadky teda nenosím,tak já nemusím nic takového řešit 😀 ale určitě až budeš mít větší pupík a nateklé nohy,tak uvítáš pohodlnější obuv než jsou podpadky... 😉

weri1
10. kvě 2010

dobré ránko holky
na velký utz se chodí od 20 do 22 týdne,ale na to by ti měl dát žádanku tvůj doktor
registrace do porodnic je opravdu snad jen v Praze,ale neznamená,že když budou mít plno,že tě vezmou. Je to děs,je to zavedený od roku 2005.
camo: jasně že pohyby cítíš v podbříšku,miminko ještě není tak velký a by si ho cítila výš!!!
a s těma podpatkama,když ti to vyhovuje tak je nos,miminku to neublíží,oni to spíš doporučují kvůli nohám

ttterysek
10. kvě 2010

Chci se zeptat vás,které jste kolem 20.tt , jestli vám už pravidelně vytíká mlíko.Mě vytíká pravidělně už od nějakýho 15.tt a pořád jen z jednoho prsu,ale docela dost.Musím už nosit prsní vložku v jednom košíčku,protože se mi jednou v obchodě udělal na prsu asi 10 cm flek a já se cítila jak nějaká špindíra... ☹ všichni se na mě tak divně koukaly a jedna paní mě na to dokonce upozornila,jestli o tom vím...byl to trapas 😒 no a každý den mi přijde,že je to silnější a silnější,z toho druhého prsu mi to sem tam jen ukápne,ale to jsou jen milimetrové kapky.Tak jak ste na tom vy???

sofieanna
10. kvě 2010

ok já jsem myslela, že to muže škodit mimi...doufám, že mi nohy moc natejkat nebudou 🙂
je možný, že už taky citím pohyby, nebo spíš takový bublání ... je to divný pocit 🙂

simka01
10. kvě 2010

ttterysek: ja osobne jeste nemam nic...to jednou za cas,kdyz si prso-bradavku zkusim promackat....a jeste uplne mini pidi kapicka....

ttterysek
10. kvě 2010

ahoj weri,jo tak na to už sem objednaná minimálně měsíc 😉 to pojedu do Brna,protože u nás to nedělají a musí se tam objednávat hodně dopředu,protože je tam velký nával.na to jdu za 2 týdny

simka01
10. kvě 2010

sofi: kazda to ma jinak.....znam to citila v 15.tt a doktor neveril....ale citila....je to takove ze zacatku obcasne simrani-bublani,takovi mali motylci...ze zacatku to byl zvlastni pocit...neco noveho v brisku a ted jsou to kopance a jeste vetsi nadhera...

weri1
10. kvě 2010

terry: to není mlíko,to je mlezivo.někomu to teče dřív a někomu vůbec,jako mě 🙂
na té naši diskusi si holčina s námi o půl jedenácté ještě psala a ve dvanáct porodila chlapečka,krása 🙂

weri1
10. kvě 2010

mě nožičky už asi tři týdny trochu natíkají,ne moc,ale boty mi začínají být přes nárt těsnější 🙂

weri1
10. kvě 2010

🙂 ve dvanact na druhý den

dexonka
10. kvě 2010

hezky dopoledne,tak jsme opet nemocni,asi se toho vseho zbavim az po porodu,je to hruza☹
my zitra jdeme na 4D,mozna si nakonec nechame rict pohlavi,nejak to nemuzeme vydrzet🙂

simka01
10. kvě 2010

holky...pro dnesek se s vama loucim....prijede mi na obed cela delegace ..tak jdu pripravovat ....vecer hodim par novych fotek....tak se mejte hezky tehulky......
weri: ty jo,tak to vzala rychle.... 🙂

dexonka
10. kvě 2010

no prave ze ten porod moc rychlej nebyl,....

weri1
10. kvě 2010

mě to nepřipadá dloho bůh ví kdy ji začaly bolesti
kámošce odtekla voda před půl noci ale bolesti začla mít až po páte hodině ráno a v půl osmé malá na světě

dexonka
10. kvě 2010

jo ale jde o to ze uz od tech 22.30 byla v porodnici a cekala az do poledne....je pak lepsi byt doma nez cekat tam.....snad ty bolesti zacaly az rano🙂

weri1
10. kvě 2010

to jo,ale víš jak,prvorodička,to já budu plačit víc,já budu v porodnici už při poslíčkách 😀

dexonka
10. kvě 2010

no ja porad doufam ze mi praskne voda prvni,ptz jinak tam budu taky asi pri kazdym naznaku🙂))))

weri1
10. kvě 2010

dex: ale nebudeš nerodíš poprvé,ty už to budeš mít zmáknutý 🙂

dexonka
10. kvě 2010

prave ze houby,ja nemela klasicky bolesti ale bolesti v zadech,kdyby mi nepraskla voda tak ani nevim ze je to ono🙂

weri1
10. kvě 2010

jééžiš fakt jo? takže dex: jak tě ve 40 týdnu začnou bolet záda víš žerodíš 😀 😀

dexonka
10. kvě 2010

jj fakt ja si rikala to uz je ono?? jista jsem si moc nebyla,pry je to vetsi bolest nez klasicky brisni,tak nevim nemuzu posoudit,ja proste ty brisni nemela......
takze spoliham na vodu🙂

sofieanna
10. kvě 2010

Od kdy jste začaly nosit těhotenský věci?? já ještě vše zapnu, nemám skoro břicho ještě.. 🙂 ale bojim se, aby mi pak nevyrostlo za krátkou dobu rychle a nebyla celá popraskaná, sice se mažu každý den, ale to stejně je k ničemu jak mi bylo řečeno.... 😒

dexonka
10. kvě 2010

ja si koupila asi ve 3 mesici tehu kalhoty,byli pohodlny ale tak neskutecne se vytahaly ze jsou hozene ve skrini a nosim vse normalni a asi uz do tehu veci ani nepujdu.......

sofieanna
10. kvě 2010

vid?! ja taky nemam v planu si neco tehu kupovat.... takze normalne nosis kalhoty ted, který jsi nosila před tehu? to zapnes pod břichem ne? 🙂

dexonka
10. kvě 2010

noooo nenosim uplne ty stejne ptz i kdyz mam bederky tak jak jsem pribrala tak uz byly tesne,takze mam nove ale uplne obyc,jaky jsem dycky nosivala...

weri1
10. kvě 2010

tak to já mám těhu kalhoty a nemůžu si je vynachválit, 😀 cítím se v nich fakt pohodlně,nikde mě nic neškrtí a pak ještě těhu pláťáky 🙂

dexonka
10. kvě 2010

ja se prave v tech tehu kalhotech citila prijemne ale tak hrozne se vytahaly a za tu cenu 😒 😠

weri1
10. kvě 2010

já mám z CA oboje a zatím v poho,i když už se asi nevytahají,mám je asi dva měsíce. jedny za 800,-

dexonka
10. kvě 2010

ja mela z HM asi za 1400 a radeji zustanu v klasikach,to je dobre ze jsou ti v poho,neni nad pohodli

weri1
10. kvě 2010

ty jo tolik peněz. to bych ani nedala,jsou to v ydřiduši 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru