II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
10. kvě 2010

ale musím uznat že fakt pěkný
😉

dexonka
10. kvě 2010

je to hrozny takhle vydelavat na nas chudych skoro matkach🙂

ttterysek
10. kvě 2010

holky,mě bylo teď tak hrozně zle,že jsem myslela že si snad zavolám sanitku ☹ takový křeče v břiše,já sem se nemohla ani pohnout a když sem se pohla,tak to bylo ještě horší.naštěstí mě to už přešlo a prý to bylo jen roztahování dělohy...ale taková bolest,když se mi rozthovala děloha ze začátku tak to bolelo jako menstruace,ale teď to byly křeče jako sviňa!!!S prominutím že musím být sprostá 😒

camomilla
10. kvě 2010

tery: jejda, to me mrzi... snad uz ti je lip!!! me se ted zas stavaji desny krece, asi ve strevech nebo kde... po jidle, kdyz se najim jen malinko vic, bez normalne.. a to myslim vzdy ze umru... a pak to najednou prejde... asi jsou ty streva nejaky vic zmackly nebo pracujou min...
jinak taky tak poslednich 10 dni me vic boli bricho, po bocich podbrisku...jako deloha.. asi se tam fakt neco deje 🙂

ttterysek
10. kvě 2010

tak to asi opravdu bude ta děloha.Je ale zajímavý,že děloha se roztahuje každé těhulce,ale jen některý to bolí 😕 jinak už je mi až moc fajn,už jsem i uklízela a za chvilku pujdu umýt nádobí a udělat nějakou bábovku 😉

dexonka
10. kvě 2010

me to nejak neboli,spis me boli docela stehna a pipka od toho roztahovani..ale jen nekdy....ted mam spis klid,ale ono ten 6 mesic pry byva pohoda...

simka01
10. kvě 2010

holky ahoj...s temi bolestmi...kolikrat mam take krece v brisku-podbrisku....ze zacatku jsem take plasila,ale pry je to vazne normalni...pokud k tomu nejsou dalsi veci...

ttterysek
10. kvě 2010

tak teď sem si právě vychutnala čerstvě vymačkaný pomeranče,lepší než kupovaný džus 😉 já bych se s tím neotravovala,ale přítel mě docela rozmazluje... 😀 tak proč bych se nenechala,že?

simka01
10. kvě 2010

ttery: ja ted bastila rybicku...take od pritele....takze uplne chapu....jeste mam plnou pusu....jo a kdyz jsme u tech nasich tatinku...pred veceri se nam probudil prcek v brisku a tatka pozoroval brisko,jak se krasne hybe..

lucielp
10. kvě 2010

Ahojky holky, Tery ta mi děláš chutě. Já si ale dám ten džus 🙂 Jinka jsem byla poprvé na cvičení pro těhotné a líbilo se mi to. Uvidím jak to bude večer ale cítím se taková protažená a uvolněná. Něco byla zabíračka. Zjistila jsem že jsem za ty měsíce co jsem nemohla cvičit zlenivěla 🙂
Jo a dostal jsem radu jak to udělat před porodem aby se malej hne jmenoval po tatínkovi. Musíme zajít na matriku a vyřídit to před porodem protože jinak by byl po mě a pak bych to musela vyběhávat změnu všude ( pojištění, rodný list....)

dexonka
10. kvě 2010

luci: jjto je pravda....

dexonka
10. kvě 2010

jeee ja uz se tesim zitra na to dvd🙂

ttterysek
10. kvě 2010

luci,já už sem na matrice byla.Běž tam ale až budeš na 100% vědět jména.a Přítel tam musí jít s tebou.Vem si rodný listy od obou+těhu průkazku a občanky.To je vše,akorát musíš už mít vybraný ty jména.Já s tím neměla problém,protože jména máme vybraný už hodně dlouho 😉

dexonka
10. kvě 2010

no ja jmena na zacatku vybrane mela,ale ted jsem zmenila,takze bych s tou matrikou uplne nepospíchala...

weri1
10. kvě 2010

jestli chceš jen příjmení po otci,nemusíš mít jména a kámoška měla malou po sobě a pak šla na matriku,že chce příjmení po otci a pak ji přihlašovala na p ojištění atd

simka01
10. kvě 2010

dex: 3D-4D je uzasny zazitek...tatiinek byl uplne hotovy...dojat...ted si to i poustime kolikrat a furt je to stejny zazitek...a hlavne si z toho muzes udelat fotky...

tu matriku si take budu zarizovat...jmena mam jasna uz od zacatku ...jen si musim udelat novy rodny list...ten stary se mi po stehovani vyparil ☹

holky,nafotila jsem par kousku...je tam darecek i od tchyne-babicky....to triko maji s tatkou stejny...se nemuzu dockat.. 🙂

weri1
10. kvě 2010

simka a jaký jména máte
terry: kočárek-oranžovej padl,vybírám mezi černomodrým a kruhovým,ale asi vyhraje kruhovej,manžovi se nelíbí modrá ☹

simka01
10. kvě 2010

weri: no Stáááník po tatínkovi 🙂 to bylo jasne,uz nez nam rekli,ze to bude chlapecek......a druha varianta byla Simonka....kdyby to byla holcicka...to chtel tatinek 🙂 a ty? uz mate jmena? jmeno?

dexonka
10. kvě 2010

Sim: no moc krásne vecicky,takovej malej fotbalista🙂 snad nakonec nebude ze Stanííka Simonka🙂

weri1
10. kvě 2010

simka : vlastně jo já jsem kleroza 😀 máte krásný věcičky na mimi
Zatím po manželovi Beník,ale tatínek ještě neví,ten řekl zatím jen Samuel,ať to rozhodne on 🙂 nechám to na něm. 🙂 kdyby to náhodou byla holčička tak smůla,to vybraný nemáme,

simka01
10. kvě 2010

dex: prvni,co nam na 3D ukazal prcek .byl pindik.....az sam doktor rikal,ze to je jasny dukaz........ale je fakt,ze nikdy nevis.....kdybyb nahodou...tak to "nechtene" obarvim ?
weri: Samuel je krasny jmeno... jednoho Samika jsem ucila,byl pekny cislo.... 🙂 ale krasny kluk....

ttterysek
10. kvě 2010

tak u nás bylo taky jasný klučičí jméno hned.shodly jsme se oba na Alexovi(Alexandr) ale na holčičím sme se málem porvaly.Nakonec sme se shodly na Nikolce,tak snad ve čtvrtek už budeme vědět,jak tomu malýmu prďolovi máme říkat 😉
simka:tak s tím rodným listem moc neotálej,protože to trvá minimálně měsíc,než ti pošlou blbou kopii.Mě ji poslali asi za 2 měsíce,ono to totiž ta žádost jde z matriky,kde si se narodila,pak jde do Prahy a pak až k tobě.Nevím sice proč tak složitě,ale až sem měla doma kopii,tak jsem pochopitelně našla originál... 😅

dexonka
10. kvě 2010

no ja jsem teda zvedava na ten zitrek,moc moc se tesim,byli jsme na tom asi pred mesicem ale neslo to jeste dobre videt...
Samík je hezky jmeno..

dexonka
10. kvě 2010

nikolku jsem chtela od puberty snad,ale ted je u nas prenikolkovano takze tohle jmeno davno padlo,i tak je moc hezke,budete davat nikol-nicol nebo nikola??

simka01
10. kvě 2010

tttery: dekuji za radu.....co nejdriv to napravim.... jeste jednou dekuji !!!

dexonka
10. kvě 2010

ja myslim ze v nejhorsim to jde vzdycky nejak udelat,kdyby si ten rod.list nemela🙂 ale lepsi je ho samozrejme mit🙂

ttterysek
10. kvě 2010

Nikola,sice příteli se líbí Nicol,ale to mi příjde takový cizí.My jsme původně chtěly Kristýnku,ale těch je právě u nás tolik,že se mi to jméno nějak omrzelo.2. holčičí jméno na řadě bylo Natálka,ale ty už máme v rodině 2 a já bych mohla mít 3. ,tak ta představa mě taky nějak přešla ☹ no a Nikolku u nás v rodině ani v okolí nikdo nemá. 🙂

dexonka
10. kvě 2010

jj je to az sranda kolik faktoru ovlivnuje vyber jmena pro mimiska....

ttterysek
10. kvě 2010

simi,vůbec není zač.Třeba ti to tak dlouho trvat nebude,ale když říkáš,že ste se taky stěhovaly,tak to asi budeš mít chvilku lítačku,ale uvidíš,že až bude vše vyřízené,tak se z ničeho nic objeví,tam kde ste ho hledali minimálně 10x.Já ho našla ve vánočních ozdobách...stěhovali sme se před vánocema a já ho strčila do baněk,že tam ho určitě najdu,no a pak sem na něj zapoměla,nechala ho tam a až sem ho potřebovala,tak sem nevěděla kde je. 😅 pak jsem si teda vzpoměla,ale až sem měla polítaný úřady a nový rodný list doma... 😀

dexonka
10. kvě 2010

jj to znam,taky jsem po stehovani spoustu veci nenasla a to jsem je schovala na zarucene super misto🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru