II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
11. kvě 2010

weri: teri to tam tak blbe pise ze prave jsem sama nevedela 🙂
sim:u nas asi bude slyset hudbu z radia a jak se bavim s prckem,jinak ja s mimiskem nejak moc nekomunikuju☹
jj vim jak to myslis ze pritel zrovna nebyl doma kdyz byla takova prilezitost:-/

dexonka
11. kvě 2010

jdu dat tu sprchu nebo se tam uz nikdy nedokopu...

simka01
11. kvě 2010

..........dex: neutop se.......... 🙂

weri1
11. kvě 2010

tak a objednávka udělaná. vyhrálo to modré z medvídkama,.Volala jsem manželovi.modré nebo fialové,řekl modré 🙂
jinak jsem ještě koupila matraci,chránič na matraci a dvě prostěradla a podložku na přebalovák

sofieanna
11. kvě 2010

kupujete veci vetsinou pres internet? je to lepsi???

weri1
11. kvě 2010

já si to vždy omrknu v obchodé a pak to objednám přes net.

sofieanna
11. kvě 2010

ja prave nevim jak to mam pak kupovat, jestli je to lepsi pres internet nebo v obchode, ale osobne moc pres internet veci neobjednavam, bojim se, aby vypadaly stejne, nebo aby to nebyl klam ...tak nevim no ....

weri1
11. kvě 2010

já mám vše z internetu a zatím v pohodě. ale jak říkám nejdřív to omrknu v obchodě

ttterysek
11. kvě 2010

weri:právě,že nemám neomezený 😢 mám dopoledne 10-12 a odpoledne 14-16 což je na prd

ttterysek
11. kvě 2010

zase sem tu chvilku nebyla a zase plno čtení... 😉 musela jsem dělat oběd,než přítel odešel do práce.Poprvé se mi stalo,že se snědl celý hrnec polívky a to sme na ni byly jen 2 😀 a byla to obyčejná vývarovka s domácí drobénkou...no jsem ráda,že chutnala 🙂 jinak druhýho jídla se bohužel nedočkal,tak to bude mít až přijde z práce,dělala jsem kuřecí nudličky na kari se špagetami.Co ste dělali nebo děláte na oběd dnes vy???

ttterysek
11. kvě 2010

janak já nakupuji taky většinou přes net,buď z aukra nebo z bazárků,ale mám i plno nových věcí,které mám koupené v obchodě.Většinu věcí seženeš v pohodě přes net a hlavně takový plínky dost levně!!!ale takový olejíčky a kosmetiku celkově budu kupovat asi v tesku a lékárně.Ale rozhodně se na netu dá koupit za dost dobrý ceny 😉

ttterysek
11. kvě 2010

jo a když ste byly u té komunikace s mimi...na můj hlas ani moc nereaguje,ale když slyší taťku,tak cítím pohyby...a to mě mrzí,protože já na mimčo mluvím skoro pořád a hladím ho přes bříško a pohyby nikde,ale je to zvláštní pocit...je to moc pěkný,když už cítím aspoň takový jakoby otáčení 🙂 těším se až ucítím pořádný kopanec,ale doufám,že nebude moc bolestivý... 😒

bilejboxer
11. kvě 2010

Ahoj těhulky 😀 😀 😀 😀 😀

Všem pěkný týden a jen samé krásné zprávy 😝
Já včera celý den cestovala-do Prahy k Apolináři na kontrolu-hematologie,screeningový UZ(trval 20 minut!!,dělali mi cervikometrii+kontrola u pana doktora,omrkla jsem kočárky a nena ne si vybrat pořád jestli Muru 3 nebo 4...jsou oba krásné,tak bude muset rozhodnout manžel,pak Ikea a nákupy drobné 😝 Koupila jsme látku do pokojíčku na kapsář,polštářky...,3 osušky pro malou,závěsný kapsář už hotový,který pověsím na trám vedle postýlky a naplním plínkama 😀
No prostě pěníze lítají vzduchem 😀 Už 4.lékař nám potvrdil holčičku,takže je to tutovka 😝
V pátek nás čeká 4 D UZ,tak jsem si včera ani fotku nevzala,počkám si na ut páteční 😅
Pan doktor překontroloval na UZ vše nanovo,mozkové komory,vnitřnosti,průtoky pupečníkem!!!Riziko předčasného porodu před 33. týdnem mi vyšlo na 0 . 67 desetiny %,takže nááádhera,malá má váhový odhad 730 gramů 😉
Tohle všechno mi dělají kvůli trombof.mutacím,aby se vidělo,že malá nezaostává v růstu,nic jí nechybí a nehrozí nám předčasný porod.Bohužel tohle všechno může být následkem trombofilií+ ještě to nejhorší,ale na to všechno si píchám denně injekce na krev.Tak říkal pan.dr.,že je vše naprosto OK a nemám žádná omezení a můžeme být v klidu.
Další kontrolu u nich máme na konci června.....uffffffff.

JInak vítám Sofii 😀

Holky,co Sara ...neozvala se vůbec??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

bilejboxer
11. kvě 2010

Taky máme dobré zkušenosti s nakupováním po netu,vše zatím OK 😀 Objednáme i kočárek,pže ceny se šíleně liší...pak si ho jen u nich v obchodě vyzvedneme a nebo nám ho doručí až domů.To ještě uvidíme.

dexonka
11. kvě 2010

ahoj Boxi,ja se divala vcera na jeji fotoblog a nic noveho tam nema tak nevim co s ni je.....
jinak vidim ze ses v nakupovani pekne rozjela..🙂
divala ses na muru ,brutus tam pise nove poznatky......

weri1
11. kvě 2010

holky tak mi řešíme pořád dilema s barvou. už vybíráme jen ze dvou. Od modrýho jsme upustili,takže ´teď já chci jednu barvu a manžel radši druhou,jsem zvědavá jak to dopadne

barunka9
11. kvě 2010

teda Vy jedete, od rana zase tolik stranek...🙂
ani jsem Weri nestacila rict, ze se mi libi to kostickovane... 😉
no to je nevyhoda toho, ze sedim v praci a ted tu toho mam opravdu dost, takze absolutne nestiham...
ale jsem rada, ze muzu v pohode do prace, kdyz slysim, jaky to mate slozity s tema vychazkama...
co se tyka nakupovani, tak mam taky dost veci pres net, ztim vse OK, ale neco jsem nakupovala i v normal obchode. Jak rika Weri, chce to omrknout nazivo a pak porovnat ceny.

barunka9
11. kvě 2010

Weri, ten s tema kruhama 🙂

ttterysek
11. kvě 2010

taky se mi víc líbí ten s kruhama 😉

dexonka
11. kvě 2010

ja se taky pridavam ke kruhum,je zajimavejsi

barunka9
11. kvě 2010

ale ten druhej je taky peknej, mne by nevadil

dexonka
11. kvě 2010

jj jak pise Baru,oboji jsou hezky,jen ten druhej ma plno lidi,myslim ty kyticky,ale kruhy jsou neproflakly

simka01
11. kvě 2010

....jsem po obídku.....jeste ted funim.......ja mam plno veci pres net a jsem max spokojena.......a co se tyce kocarku a postylek...ty si nejdriv omrknu a potom koupim....

holky....mam vyfocene brisko...pekne povyskocilo....co?

barunka9
11. kvě 2010

pekny, Simka! 🙂

barunka9
11. kvě 2010

jinak Kami, jeste reaguju na tu renovaci postylky, je to FAKT VO*ER! Myslim, ze to za ty usetreny prachy nestoji, ja mam tu postylku z 5-ti dilu a v nedeli jsem udelala za 4 hodiny jeden, takovy to celo.... 😠 Kdyz si vezmi, ze ji maji v Ikea za 700 Kc...

dexonka
11. kvě 2010

simi: tak to je krasa🙂 takovej kusanec,je to jen dobre

bilejboxer
11. kvě 2010

Simka-tééééda,Ti vykouklo konečně 😀 😀 😀 😀 😀 hurá,si to můžeš užívat s okolím konečně 😀 už to musí být vidět i na Tobě,že 😝

bilejboxer
11. kvě 2010

Dexi-jdu si dohledat Brutuse,co píše....ale mě se prostě stejně jinej kočárek prostě ne a ne zalíbit,buď mi vadí kolečka(a to dooost často 😒 ) nebo cokoliv jiného až hodně vysoká cena.

simka01
11. kvě 2010

dekuji.......az se cervenam....vzala jsem to hodne z blizka...jeste kdyz mam mikcu ,tak to spis vypada,jak prepapane,ale je tam!!!!!! mam radost.....uz bylo na case....jupiiiii.....holky,sice je chlupate,ale heboucke a krasne....furt si ho hladim....lasku moji 🙂

simka01
11. kvě 2010

....holky,ja mam radost i z vas!!!!! konecne mi pisete,ze tam je!!!!! diky diky diky !!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru