II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

la_cheri
7. kvě 2010

Jé holky já 120 dní do porodu 😀 toto letí

barunka9
7. kvě 2010

UFFFF! Vas docist...😀
Clovek tu chvili neni a pak ma takovy prace to vsechno precst...🙂
Takze gratuluju Silvi k chlapeckovi a vitam Teri.

Jinak nejnovejsi ovinka - koupila jsem od te me kamaradky kocarek. 😀 Uf, uf a mam tohle desny tema z krku. 😎

weri1
7. kvě 2010

baru: dáš ho do alba?

camomilla
7. kvě 2010

weri: to chapu, ze ti dela starost ta prace... neni to jednoduche... ale musite vydrzet. ne vzdy je to tak, jak si clovek naplanuje. chce to trpelivost. uvidis, tvuj manzel neco brzy najde a treba bude hned lip...promin, nejak jsem to tu nechytla, ty jsi doma z jakeho duvodu?

camomilla
7. kvě 2010

baru: gratuluju ke kocarku!

barunka9
7. kvě 2010

uz ho tam mam - RED CASTLE Shop'n Jogg, barva bordo/piskova

weri1
7. kvě 2010

camo: dělala jsem servírku v klasické hospodě čtyřce a nějak jsem nezvládala to zakouřený prostředí a ty šichty od rána až do noci,tak jsem na neschopence od 4 měsíce. a penize skoro žádný-4300,. protože na papíře jsem měla minimální mzdu. Nejsem zvyklá nic nedělat a ještě nemít vlastní peníze.Hrůza 🙂 A v to doufám,že bude líp. 🙂

camomilla
7. kvě 2010

weri: to jo, to neni prostredi pro tehotnou... musis to tak vzit, ze to jinak nejde... jasny, ze penez je malo, ale pak bude zase lip..!! ja to zas budu mit blby potom... dozvedela jsem se, ze rodicovsky prispevek asi nedostanu, ze se zmenil zakon... a tady materska v italii neni, matky chodi do prace po 5 mesicich. ja jsem rekla, ze to tedy ne, ze do konce 1. roku se od miminka nehnu a i to mi prijde masakr ho v roce nekomu nechat... ach jo...

elfka11
7. kvě 2010

Krásný podvečer těhulinky 😀 Konečně zase trošku sluníčka 😀 😀 Baru.Tak to ses přidala,tak super,že už máš kočárek a jakou cenu dala,jestli to není tajné???

weri1
7. kvě 2010

camo: to teda,to jsou věci v tý Italii. vždyť v roce je to ještě miminko,co budeš dělat?

elfka11
7. kvě 2010

Holky jak tak slyším i od zákaznic co jsou mimo českou republiku,tak s tou mateřskou je to u nás celkem v pohodě,ale já chci jít částečně taky brzo do práce.,

ttterysek
7. kvě 2010

tý jo,teda nic moc... 😕 ani jedné z vás nezávidím,já bych se od miminka taky nechtěla tak brzo odtrhnout ☹ a ty Weri-to máš taky blbý...chudák manžel teda,že musí dělat 2 práce.My jsme to taky neměly jednoduchý,ale jak zaměstnavatel zjistil,že přítel bude mít rodinu,tak mu zvedl plat,takže nás to docela zachránilo a máme dohromady skoro stejně jako když sem chodila do práce 😉 já teď mám neschopenku 8200,- tak je to od tebe docela velkej rozdíl a to jsem měla papírově přiznaný jen 12 000 hrubýho,ale mívala jsem pochopitelně víc 😉 nevím jak to počítejí,ale já bych teoreticky podle mých výpočtů měla mít matěřskou 8-9 000,takže na rodičovskou bych šla jen tehdy,kdyby to jinak nešlo skrz zaměstnavatele.Jinak dnes bylo opravdu moc pěkně,tak sme využily pěknýho počasí a šly do města na procházku a na zmrzku 😀

elfka11
7. kvě 2010

Weri:Tak koukám,že i jako zaměstnané prašule nic moc na neschopence a mateřské,já nebudu mít toho půl roku ani to co ty,jako živnostník i když si připlácím tak to bude minimum. 😒 Jsem pořád nachlazená děsss a ta rýma toho se asi nezbavím a tu zmrzku bych si táááák ráda dala. 😝

elfka11
7. kvě 2010

Koukám na anglické stránky od Nextu a dobré ceny,jedna známá tak jezdí pro blečení a ty mimuška krásné jsem asi přehormonovaná 🙂 ,úplně bych brečela 🙂 .

kamikadze
7. kvě 2010

Ahoj holky! Chvilku jsem tu nebyla, ale sleduju Vas jak se Vam dari.
Baru, s tim kocarkem to je super, ze uz to mate vyreseno. My jsme dneska podnikli s babickou Ivankou vycerpavajici turne po kocarkach, chteli jsme jet na Cerny Most, ale bylo to tam totalne zasekane, tak jsme nakonec byli na Chodove a v Kunraticich a myslim mam vybrano. Jestli se nam vejde do auta, tak koupime Inglesinu Outittinu, cernou, je to jenom hluboky kocar a k nemu autosedacku, sportak poridime pozdeji.
Uz vime, ze cekame chlapecka 🙂

weri1
7. kvě 2010

kami: blahopřeji k chlapečkovi

elfka11
7. kvě 2010

kami:Gratulace k chlapečkovi 🙂 🙂

elfka11
7. kvě 2010

Koukám,že je tady zatím převaha clapečků 😀

weri1
7. kvě 2010

tak u nás na diskusi je to 14 : 8 převaha chlapečků,zbytek je překvápko.Je nás tam asi 30 🙂

elfka11
7. kvě 2010

A kam ještě chodíš???

weri1
7. kvě 2010

já jsem od začátku na diskusi....čerstvé snažilky a mimísek léto 2010,ale je uzamčená.když tam chce někdo jít,musí napsat do IP jedné holčině co ji založila a ta ji buď pustí nebo ne 🙂

weri1
7. kvě 2010

kdybys chtěla i k nám tak ji napiš.

elfka11
7. kvě 2010

Jo jo napíšu. 🙂 Přeji pěkný víkend jedu ke kamarádce na víkend a chvilku být sama 🙂 🙂

weri1
7. kvě 2010

no ty se máš,proč chceš být sama?

elfka11
7. kvě 2010

Jedu ke kamarádce a manžel můj zůstane doma a chce dodělat pro mimi pokojíček,tak se mu tady nebudu pléct.Né jako,že chci být sama,ale potřebuji taky vypnout na chvilku a pokecat s kamarádkou,manžela má mimo také. 🙂 A ty tam máš ve ve zprávě už dva dny,že je ti smutno??

silvie22
7. kvě 2010

Ahoj holky! dekuju. Byváte taky po ultrazvuku tak spokojeny? ja od utery chodim s pusou od ucha k uchu nemuze me nic rozhodit 😵 Porad koukam na fotečku našeho krasavce. Dostala jsem k te fotce i grafy a rozmery.ale jsou oznaceny zkratkama kterym nerozumim...mate to tak taky?
Jinak k tomu proc mi doktor nerekl o magnesiu...me tady doktor za cely tehotenstvi videl jen jednou a tokdyz jsem prisla tehu ohlasit.Jinak chodim jen k midwive (neco jako porodni asistentka) ktera dokonce i vitaminy jaky muzu a nemuzu hledala v knizce..Ten zdravotnicky system je tady opravdu uplne jiny...Kdyz jsem chtela tripl test tak nevedeli o co jde.No des.Ale za 3 tydny budu doma a resit vse se svoji gynekolozkou 😎

simka01
7. kvě 2010

ahoj mamky..pekny vecer.....
kami: gratuluji k chlapeckovi............vitej do party......

my se ted vratili od tchyne...mela narozeniny....predstavte si,ze mi pro prcka koupila k svatku dudliky a protikolikove flasky....bodycka a ponozticky....ja uplne byla v soku...a dnes jsem si chovala svagrove prcka Kubika....mel pekne prdiky,nas prcek v brisku kopal,tak si mezi sebou povidali... 🙂

weri1
7. kvě 2010

silvie a kde jsi teď mimo ČR?a ty grafy to tam mám taky,velikost hlavičky,stehenní kosti atd.Víc nerozumím a předběžnou porodní váhu tam mám.My jsme s manželem byli jako ve snu po velkým utz 🙂
elfi: já už to tam mám napsaný dýl,minimálně týden,protože po manželovi mi je smutno pořád 🙂

weri1
7. kvě 2010

simka: ty jsi tu říkala,že tě tchýně nemá ráda?

simka01
7. kvě 2010

weri: vylozene nesnasi !!!! proto jsem v soku....pohadala se s babi-svoji mamkou...ta tam nebyla...ani jsem nebyla pozvana...proto jsme vsichni koukali,kdyz volali,ze mame prijit vsichni tri.. 😲 no,proste sok!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru