II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

emispheare
17. kvě 2010

Ahoj holky,
tak já jsem na tom stejně jako eliska_v - akorát s tím rodílem, že mě antibiotika vůbec nezabraly,... takže mě čeká návštěva urologie a vycévkování ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ dneska mi to doktor volal
dex - furt u vás prší?
weri - u tebe už mě nic nepřekvapí - stačila mi fotka 😀 😀 😀 😀 😀

kamikadze
17. kvě 2010

Emi - a jeje, teda zadna slast to Ti povim. To je mi lito.

simka01
17. kvě 2010

holky....ja take ctu blbosti a potom na to myslim.....jsem v tomhle pako.....
emi: pani...nemas to lehke.....

no a jak jsem psala ,tak dalsi zprava...dnes tchyne nejak rekla pritelovi,ze byla u kartarky...ze pry budeme mit kluka( to vim uz i tak) a pry po svatbe se po 5ti letech rozvedem....se picnu...vubec si takovou kravinu nechi pripustit a navic nechapu,proc mu to rekla..

dexonka
17. kvě 2010

ja vubec na porod nemyslim,proste budu premyslet az to prijde....
emi: jj porad je to na houby☹
s tim cevkovanim,nejak jsem asi neco neprecetla,kvuli cemu mas zanet??

emispheare
17. kvě 2010

Simka - na tohle vůbec neber ohledy,.. .je to o tom, že vy si rozumíte,.. vy si ten vztah tvoříte,... ne nějaká kartářka,... tchyně má radost, když Ti může nějak uškodit - dle toho co o ní píšeš,...

no radost z toho nemám, bojim se, co mě čeká ☹

dexonka
17. kvě 2010

simi: tak to uz bych ji asi neco rekla te tchyni a jak bere svoji druhou snachu

weri1
17. kvě 2010

já se porodu bojím už trochu míň, četla jse, že pro mimi jsou kontrakce hodně důležitý a hlavně miminko je v tom s vámi,taky to není pro něho jednoduchý, tak se na to připravuji a je mi líp

weri1
17. kvě 2010

simka: jde vidět, že tchýně tě má opravdu "ráda". já tady tomu nevěřím a nechápu toho kdo k těm kartářkám chodí.Kašli na to

kamikadze
17. kvě 2010

Tchyne a uzeny jsou nejlepsi studeny.

At mi moje mila tchyne odpusti (ja mam nastesti dobrou), ale Simi ta Tvoje je na ranu. Je jedno, co si myslim o kartarkach apod. ale to, ze tohle rekla svymu synovi, svedci o tom, ze je fakt zla.

emispheare
17. kvě 2010

dex - už někdy od dubna se doktorům nelíbila moje moč - pak to poslali na rozbor,... no a vyšel zánět močáku,.. jenže jsme měli zaplacenou dovču v Egyptě, tak mi doktor pro sychr dal antibiotika sebou,... no a když se mi to nelepšilo, tak sem si je nasadila,.. no a oni mi vůbec nezabraly, v po se moč posílala znova a dneska mi volal, že se to vůbec nezlepšilo,.. no a že mě předá na urologii - nejspíš na vycévkování - aby se to ze mě dostalo všechno a udělali detailní rozbor, či co,...

simka01
17. kvě 2010

jo,jo.....kaslat budu....myslela jsem,ze uz me nic neprekvapi...ale jo....nevim,co chce jezibaba dokazat....my se nedame a dat na kartarku,nejsme spolu...ze? ja osobne bych k ni nikdy nesla....
dex: rekla bych.....ale nestoji za to delat si vetsi zle....ale vzdycky vylozene potesi jeji komentare....

dexonka
17. kvě 2010

jj cevkovani je jedina moznost jak vzit nejlepsi vzorek moci a mit nezkreslene vysledky,ale na zanet ti vycevkovani nepomuze,co jsi mela za ATB

dexonka
17. kvě 2010

proste tak jizlivou tchyni jsem jeste nevidela...mela by byt rada ze si jeji chlapecek nasel takove devce a hazet klacky pod nohy,

weri1
17. kvě 2010

simi: asi ji už nezměníte. ona je nešťastná svým způsobem, co ji dělá zle, že její dítě je šťastné? nechápu fakt.
asi před více jak hodinou mi umřela babi. ☹

elfka11
17. kvě 2010

Emi:Jejda tak to nepřeji. ☹
Simka:Tak to je fakt,ženská za všechny prachy 🙂 Ale karty neodsuzuj něco na tom je 🙂

kamikadze
17. kvě 2010

Weri... 😨 to je mi lito, co se stalo?

weri1
17. kvě 2010

a já bych ke kartářce nešla, nepotřebuji vědět co mě čeká, žiju teď !!!

weri1
17. kvě 2010

kami: nemocná, hodně, ale i tak to přišlo náhle strašně a kor teď. ani se nedočkala prvního pravnoučka. aspoň, že ho viděla na fotce-3D utz

weri1
17. kvě 2010

i když mě někdy dost štvala, taky byla někdy dost zlá, ale tohle jsem nechtěla. a byla statečná až do konce, na nic si nestěžovala...

emispheare
17. kvě 2010

weri - to mě mrzí ☹
dex - nějakej duomox, či co to bylo,.. už si to moc nepamatuju,...

elfka11
17. kvě 2010

Weri:tak to je mi mooc líto ☹

weri1
17. kvě 2010

jj jeden na tenhle svět přijde- moje mimi a druhej odejde. ☹

kamikadze
17. kvě 2010

Mne umrel v rijnu deda, uz zadnyho prarodice jineho nemam.. taky je mi lito, ze se malyho nedockal, mel by velkou radost....

emispheare
17. kvě 2010

weri - je potřeba to brát tak, že pro toho druhého to bylo vysvobození a úleva,.. jak pro něj, tak i pro vás....

simka01
17. kvě 2010

weri: to mi je lito....drz se.... ☹
elfi: neco na nich je....ale spis dobre zpravy bych nejak slysela,kdyz uz...prdim na to....treba to je v jinem slova smyslu....jsem kolikrat drzkata,tak budu doufat,ze to je na moji papulu...takova vystraha.....tak to budu brat.... 😖 🙂 je to blbost,ale radsi tak....

jedeme s mamkou nakoupit a dnes jsem si vybrala setik do postylky a dalsi blbustky-lehatko,koupatko...obyc plinky....tak se tesim,zda vse prijde a hned nafotim...

jinak holky,moc dekuji za pomoc k tematu tchyne....fakt je fajn to napsat a slyset pozitivum....a hlavne rady apod..dekuji!!!!

weri1
17. kvě 2010

já dnes koupila dvabalíky plínek v akci a zítra jdu koupit ještě aspoň dvoje 2-5kg 🙂

dexonka
17. kvě 2010

mne umreli prarodice kdyz jsem byla hodne mala a celej zivot me stve ze jsem je nestihla poznat☹
zavidim vam ze vy ste aspon nejake meli..........

dexonka
17. kvě 2010

weri kde maji

weri1
17. kvě 2010

mě je líto taťky, táta mu umřel už a sourozence nemá... už jen nás
dex: v Penny maji pampersky za 3,20 kus 4-9 kg a prej v rosmannovi huggies za 2,60 kus 2-5 kg, tak se tam chci jet podívat, jestli je ještě mají

bilejboxer
17. kvě 2010

Weri-upřímnou soustrast 😢 drž se jak to jen jde!!!

Simko-teda ta Tvoje tchyně...asi bych vraždila,nebo byla jízlivá...že se toho stejně nedočká,když tady za 5. let už nebude 😝 .....že mě kartářka řekla ,že to zabalí do té doby 🤐 bože,jak já bych se jí vyhýbala obloukem....a pak s miminkem tuplovaně,že by škrábala prstíčkem,aby miminko mohla vidět z dálky!!!!!!!!!!!
To Ti nezávidím.Hlavně že máš sama hodnou mamku a ta Ti vše vynahradí 😵 😵 😵 😵

Dex-uááá,to jsi blízko té vody .. 😖 je to šílené,co tak slyším ze zpráv ☹ takové škody to zase napáchá...a není jak té vodě zabránit!!!
Jinak ke kočárku....S 4 je fakt náádherný,ale už na mě dost drahý 😠 včera mi psala známá z Prahy ,že ho má....ale loňskou kolekci,za super penízky.......moc ho chválila!!!
Já se konečně domluvila na sobotní vyzvědnutí věcí v Praze(košík na malou) a může i manžel 😀 😀 😀 😀
Tak konečně se jukne na Muru ......huráááááááááá 😅 😅
A ještě se stavíme nejspíš v Malvíku,pro pár maličkostí...už chci koupit peřinky atd.
Se těším.....tak doufám,že bude manžel rád.Včera jsem mu říkala,jak si tam udělám výlet se ségrou pro koš a on říkal,že by rád jel taky......tak ho překvapím,že jsem to zařídila 😉jupííííííííí!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru