II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

elfka11
6. čer 2010

Dex:A co psala nevíš??Myslím na ně mooooc,snad brzo napíše.

simka01
6. čer 2010

petul: jeste stale 2 v 1 ? asi malej nechce na slunicko 🙂
elfi: d ě k u j i 🙂 a slovo vrtat........brrrrrrrrr,ale bude....co se dá dělat....jdu kloktat.... 😖

petulinec
6. čer 2010

ještě pořád no,nechce se mu,nevím proč je kráááááásně 😀

dexonka
6. čer 2010

Peti a kdy mas jit na vyvolani???

terry ty si blazen 10 km🙂

dexonka
6. čer 2010

sim: no hodne stesti u zubare teda🙂)))) ja snad uz nepujdu....

petulinec
6. čer 2010

@dexonka No zítra se jdu nahlásit už do porodnice na ambulanci,tak uvidím co mi tam řeknou,ale na vyvolání nechci jít,prý to je daleko delší a bolestivější,tak snad se malý rozmyslí 😉

dexonka
6. čer 2010

@petulinec no nevim jestli delsi ale pry je to hoodne intenzivni takze bolestivy,ale tak snad se prdosek umodri🙂))

petulinec
6. čer 2010

@dexonka No druhý termín mám 10,tak asi se bude čekat do té doby,ale je to divné,protože mi gyn. říkal,že kvůli těm zvýšeným jaterním testům nesmím přenášet,tak já tomu vůbec nerozumím 😒 A doktor mi říkal,že mám právo si vybrat,jestly chci vyvolávaný porod,nebo císařským,asi bych brala tu druhou variantu 😕

dexonka
6. čer 2010

@petulinec no to mas teda varianty,jedna lepsi nez druha,....je to blby takovy ty terminy,pak se zbytecne stresujes,tak pokud mas jeste druhy termin tak je to ok,navic vsude se prece pise ze dva tydny plus minus jsou normal........

petulinec
6. čer 2010

@dexonka Jn,40-42 je prý norma

dexonka
6. čer 2010

@petulinec a jak se braska tesi na brasku??

petulinec
6. čer 2010

@dexonka No protestuje,že nechce mimi doma ,ale má 3 tak zatím mu to asi nic neříká 😉 Jen mám obavy z toho,hází mi všechny hračky do postýlky,pořád tam leze a nedá si říct a nedá,aby mi pak malého nezasypal,tak jak to udělal můj brácha mě,zasypal mě celou skříní až sem prej byla modrá fiálová 😀 Budu je muset neustále hlídat

dexonka
6. čer 2010

@petulinec no bude to zajimavy,taky jsem na to zvedava,ja nesutale rikam adamovi ze dostane od mimiska darek a ze da on zase mimiskovi tak na to se tesi....bojim se toho tahani a tak🙂)

lucielp
7. čer 2010

Ahoj těhulky, tak je u vás zataženo. Já se navnadila na sluníčko a dnes tohle. Včera jsem začali upouštět bazén a že ho dnes vyčistíme. Pěkně jsem se smažila na sluníčku abych byla do šatů opálená.
Také jsem byla s tchýní nakupovat prostěradla. Musím vám je nafotit jasou senza ( potištěná)

simka01
7. čer 2010

ahoj maminky..tak jsem od zubaře...nic...nic..nic..kaz tam není...nic nenašla..prý se to v těhul stáva,že to začne bolet,jak si miminko bere....takže mi to prokapala-to mé prošťourané od párátka 😒 a uvidíme...můžu prý přijít hned zítra,když by to začalo a otevřela by to a koukla dovnitř..rentgen nedělala-prý se to nesmí v těhul...uvidíme...no,po dnešní probrečené noci...uvidíme...teď tu u PC snídám a v 10 jdu k holiči..ať jsem hezká mamina...jinak u zubaře mi paní tykala a i lidi koukali jak na holčičku,co předbíhá..když jsem ji řekla,že jsem těhotná,valila oči a termín? to už šla na židli..takže si říkám "proč nejsem větší ? "

dex: děkuji.........páni,hlavně,ať to Weri dobře dopadne ☹ chudák....

dexonka
7. čer 2010

ahoj holky,taky me to dnesni pocasi zklamalo...sice u nas neni uplne pod mrakem ale na vikend to rozhodne nema☹
simi bud rada ze tak vypadas,kdybys mela mega brisko a byla velika tak bys pekne nadavala🙂 hod sem pak nejakou fotecku od holice.. 😉
tady jsem dala par fotecek ze svatby tak muzete mrknout..... http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

ttterysek
7. čer 2010

krásný fotečky,fakt tam vypadáte nádherně!
Jinak u nás je taky pod mrakem,ale teplo je dost!je i dusno,tak počítám s tím, že odpoledne začne pršet.Dnes by měla dojet mamka, tak se těším na pokec 😉

dexonka
7. čer 2010

u nas uz oskarek vylezl takze asi zacnu prat,to je hrozny,ja u pc a prace stoji🙂

lucielp
7. čer 2010

Dexi to jsou krásné fotečky, moc vám to sluší.
Já teď važehlila a jdu ležet. Je tu hrozně dusno a točí se mi z toho hlava.

petulinec
7. čer 2010

ahoj maminy,tak už mám ortel,ve středu ráno v 7 nástup v porodnici,dostanu tabletku na vyvolání porodu,ja nechcíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 Miminko chci,ale vyvolávaný nechci ☹

dexonka
7. čer 2010

ahoj Peti,treba si miminko da jeste rict🙂 budu na vas myslet,snad to bude vse ok,...partner bude u porodu??

dexonka
7. čer 2010

luci: jj to pocasi je hoooodne zajimavi,tak odpocivej,at ti neni spatne,ja si dam koprivovej caj at se trosku odplavim🙂

simka01
7. čer 2010

luci: šíílený dusno......taky mi to nedělá vůbec dobře...lije ze mě....potím se...
dex: vy jste kráááásní a moooooc slušííííí...........fakt těhotná krásná manželka 🙂

dexonka
7. čer 2010

holky moc diky.....jinak u nas je cim dal vetsi dusno....to bude den.jedeme se mrknout na nejake obleceni,ptz jsem zjistila ze nemam zadne kalhoty.....teda jen jedny,....
simi co u holice,kde mas fotecku🙂

petulinec
7. čer 2010

@dexonka Děkujíííí moc,nebude,je to posera ☹

simka01
7. čer 2010

dex: u holiče gut,ale pod strojem v e d r o ... a fotím...ale čočka říká...ne éé....se stydím.. 😖

dexonka
7. čer 2010

simiku: sup delej,az k veceru prijdu at uz je tu🙂

petiku: no neumim si predstavit jak ti ted je,tak mysli jen pozitivne🙂

petulinec
7. čer 2010

@dexonka Zkouším ,ale dík za podporu 🙂

dexonka
7. čer 2010

peti no neni za co,sama nevim co bych delala,ale treba budes zrovna ta stastna a bude to v poho i s tabletkou🙂
a kdo s tebou teda bude u porodu,mas nejakeho nahradnika???

simka01
7. čer 2010

petul : take moc moc drzim pesti...svagrova mela jit na vyvolavacku....ale najednou sup a slo to samo...trikrat zatlacila a malej byl na svete...na druhou stranu...ulevi se ti....
no,ja jsem zvedava na sebe.....to se to pise.....ale nedokazu si predstavit sebe....ja budu male rodici piskle...... 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru