II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

weri1
11. čer 2010

já jsem tak šťastná že existují papírový plíny. žehlím jen těch pár pod hlavičku a hrůza 😀

elfka11
11. čer 2010

Tak to já taky,ale koukala jsem na koníka do těch fotoalb a celkem tady frčí látkování 😉

weri1
11. čer 2010

to máš pravdu, a některý holky píšou, že to žehlit nebudou, vždyť je to tvrdý na takovou jemnou prdelku

elfka11
11. čer 2010

To je děsný ani sobě bych to nedala natož dítěti,tak bud něco dělám pořádně nebo vůbec

sofieanna
11. čer 2010

dex, vidis mam kluka 🙂
Jinak dekuju kluka jsem si moc prala...ale nejdulezitejsi je samozrejme zdravi, ne jestli je to kluk , nebo holka....
weri, jo uz docela jo...uz je to lepsi... 🙂 stejnak se ale pořád všeho bojim, ale to je asi normální .... ale už se těšim až nam tady budeš popisovat porod 🙂

ttterysek
11. čer 2010

ono se do těch nových látkovek nedávají ty čtvercovky.Teď jsou na to takový vložky.Kámoška právě používá zase jen látkový a ani tak moc kolem toho nelítá-nežehlí to,pere jednou za týden a má pokoj,ale je pravda,že má teda zásobu,ale že jedna plínka stojí třeba 800 a k tomu ty vložky a ještě jakýsi věcičky...myslím,že to vyjde finančně šul nul,ale nárazově jen za plíny dala 15000! a to si nejsem jistá jestli za všechny 🙂 ale já mám teda čtvercovky jen k doktorovi nebo do postýlky,na ublinknutí atd...mám jich cca 15 a to si myslím,že stačí.jinak papírový 😉
Jinak cítím ve vzduchu vodu....snad už konečně sprchne,u nás má být zítra 25 s občasnými přeháňkami,tak mě by to nevadilo 😉 už to fakt potřebuje vyvětrat.no a těch pár rajčat,co máme vysázených potřebuje vodu 😀

weri1
11. čer 2010

holky ať neprší, někteří lidé potřebují aby jim vyschly baráky 🙂
ty vložky se ale vyhazují, nebo má pokakaný plínky týden bez vyprání? 😀
já jich mám taky jen dvacet pod hlavičku
sofieanna: radši porod nebudu popisovat, já jsem posera, já se ho bojím

simka01
11. čer 2010

holky...vecer a furt dusno.......des ☹ tatku mame na zapijeni kamaradovy svobody..mame jit 26.6 na svatbu.....vcera jsem si byla zkouset krasny saticky...v "há em ku" a ve vsem vypadam jak mravenec lesni..vpredu brisko,o patro nize zadecek....saty nadherny,ale ja v nich byla jak den pred porodem...jak byly nafoukle...dostala jsem zachvat smichu 😀
jinak plinky budu mit jednorazovky....myslim,ze toho bude kolem prcka az az a jeste zehlit plinky.....no... 😖 mam jich asi 30 klasikych bilych a 7 tech s obrazky...bile mam jeste po mne schovane a jsou pevne,super...ty ,co mi prisly z netu klasicke bile ,byly po vyprani jak papir...a tolik penez stoji...jeste ze mam maminku,ktera mi vse schovavala i po brachovi 🙂

weri: staci napsat: tlacila,tlacila....a bylo to...ja se ho taky bojim....desny respekt slovo porod ☹ na jednu stranu zavidm,ze budes mit brzo po ,na druhou stranu zas tak nepospicham....i kdyz,kdo by to pak nosil....

dexonka
11. čer 2010

sofiiii: oni se ale beztak spletli🙂)))
neeee moooc gratuluju,kdyz uz sis chlapecka tak vysnila tak je to supr...
mate pravdu venku silene vedro,ke vsemu me boli ta otekla noha jak cert tak ani nemuzu usnout.....
elf: jj sestra:.-)
sim: taky musim mrknout na nejaky saty,jinak se to v tom vedru neda.......

ttterysek
12. čer 2010

tak si ráno dopřávám spršku a z ničeho nic´najednou cítím šimrání na noze...lezl mi po ní takovej hnusnej chlupatej pavouk 😖 v tu ránu jsem vyskočila 2 metry vysoko,ven ze sprchy a plácla jsem ho papučí.... 😨 fuj,já se tady těch osminohých potvor tak štítím a on si klidně po mě leze.Brrrrrrrrrr mám teď pocit že mi něco leze po celým těle... ☹ fuj fuj fuj!!!!!teď ho budu na sobě cítit celý den 😢
jinak venku zase na chcípnutí...škoda,že ještě nemáme koupenej ten bazén,hned bych v něm byla naložená 😉 ale zítra by u nás mělo být už jen 21 a s přeháňkami 😉

dexonka
12. čer 2010

@ttterysek bleee tak ted mi naskocila husina z toho co tu pises,ja pavouky uuplne nesnasim..................
u nas je ted rano prijemne,uvidime na jak dlouho🙂

ttterysek
12. čer 2010

no já právě taky a hmyz tak celkově.nemám ráda nic,co má víc jak 4 nohy...já se toho hrozně bojím.Odpoledne až se přítel probudí,tak ho vyženu na půdu...nejspíš nám tam nějaká kočka vrhla koťata!Hrozně to tam piští a kočka s kocourem se zase mrouskají u nás na střeše verandy a dělají u toho hroznej randál!!!Jsem z toho na prášky,kdybych tady měla už malýho,tak chudák ani nespí a v noci to samý,myslela jsem,že ty kočky odstřelím.no a navíc nám chodí srát na dvůr. 😠 Né že bych neměla ráda zvířata,ale takový co se akorát toulají a starý babičky jim dávají žrádlo,ty nemám ráda,protože dělají akorát bordel a vrhají koťata kde se jim zlíbí.Mám ráda kočky,který jsou doma.hold koťata se odnesou někam na pole a díra se musí nějak zadělat...

ttterysek
12. čer 2010

jo a chtěla jsem se zeptat,jestli náhodou nevíte, kolik ste měli příbytek na váze ve 23.týdnu.Já mám nahoře 4,5 kg-myslíte že je to moc?já totiž do 19.týdne přibrala jen kilo a najednou se to začalo dost rychle zvedat,ale dr. nic neříkal.Já se teda ani neptala,tak nevím 🙂

weri1
12. čer 2010

ahojte holky
ttery: já měla ve 22 týdnu +3 kg a ve 24 týdnu +7 kg, pak jsem nabírala co měsíc to 4 kg

simka01
12. čer 2010

.pekne dopoledne tehulky... 🙂
fuj...........ja mam z pavouku uplnou fobii...dokaze me zvednot ze zidle i maly-pry pro stesti...pche....jsem v tomhle extrem....ale co,kazdy mame neco....ja bych nechala prekopat celou koupelnu a deratizer by nestacil hubit 🙂 🙂 ....holky,konecne dneska lepsi dychani.....u nas jsou mracky,ale je prijemne i dnesni noc byla chladnejsi a lepsi se spinkalo....dneska slavime 70tiny pritele nasi babicky.....to bude neco....ja ho vubec nemusim....hned po smrti dedy si hral na dedu a i mi rekl,tak mas noveho....a ja se s tim stale nesmirila 😖 tak budu trpeeeeet 😒 ...ale zitra jedeme na vylet jupiiii.....snad vybereme i kocarek...ze by konecne ? ? ?

weri1
12. čer 2010

simka: tak to je nějaký pako, když ti tohle řekl, tady je jasno, nádhera

dexonka
12. čer 2010

simi: treba to jen spatne rekl....ono je taky tezky se vzit do role druha babicky kdyz uz ste byli na sveho dedecka zvykly...........
u nas pari slunicko o sto sest🙂

petulinec
12. čer 2010

Ahoj holky,tak už to máme za sebou a jsme doma,Tomášek přišel na svět maminčinou pomocí,dala jsem si horkou vanu a ze synem jsme dali na druhý den (den před vyvoláním) procházku a pak už mi venku rupla plodovka 😀 Malý se narodil 8.6 ve 21:21 váží 3220g a 51cm,je nádherný 😎 Porod i s bolestmi trval 3 a půl hodinky,bylo to bolestivé a rychlé,na první kontrakci byl venku 😀 Ale stálo to za tu dřinu

dexonka
12. čer 2010

Petka: juuuuu Peti,moooooc k Tomaskovi gratulujuuu...ses sikovna maminka,to je dobre ze to tak samo dopadlo,jste docela brzy doma...nebo to tak mozna uteklo🙂 mas nejake fotecky???

petulinec
12. čer 2010

http://fm.denik.cz/miminka/predstavujeme-nove-n... je to 10 fotka,potom tu nějaké hodím,mám docela frmol 😀 Malej je strašně šikovný spí 4 hodinky v kuse 😀

dexonka
12. čer 2010

jak tam ten modrasek spokojene spinuska,no je krasnouckej Peti🙂))))
no musis hlavne odpocivat🙂))

dexonka
12. čer 2010

peti a tobe rupla plodovka primo na te prochazce?

petulinec
12. čer 2010

jo zrovna jsme šli ze zmzliny,začala odtékat a jak sme dojeli domů,tak odtekla úplně

dexonka
12. čer 2010

no to si neumim predstavit,me odtekala v klidu doma,to muselo byt teda dost zajimavy:-/

petulinec
12. čer 2010

Ty Dexi,když je ten pařák,myslíš že můžu dít malému cucnout čajíku na zvlažení?,dostala jsem v porodnici bio čaj od narození,tak nevím zapoměla jsem se zeptat,i když ho kojím

dexonka
12. čer 2010

peti ja nedavala,rikali ze kojeni staci ze si mimi samo rekne,jako ublizit by to asi nemelo ale at ma pak tomasek chut i na mlicko,no je to na tobe🙂

ttterysek
12. čer 2010

velikánská gratulace!!Tomášek je moc pěkný.Pokud nechceš dávat čajík,zkus jen kojeneckou vodu,moje sestra to dětem dávala už od narození a mlíčko pily pořád,ani později žádný čajíky později moc nechtěli,spokojily se s obyčejnou vodou 😉

petulinec
12. čer 2010

@ttterysek Děkujeme 😎 a zkusíme 😉

elfka11
12. čer 2010

Petulinec:Velká gratulace mooooc,krasné datum já jsem také 8.6 a blíženec super 😀 😀

dexonka
12. čer 2010

elfka: prosim te ma ta manufaktura nejakou vuni nebo jaky to je,.....nechci nic prevonenyho.......

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru