II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

ttterysek
16. čer 2010

ježiši...vy v té Praze to máte složitý.ještě,že já si zamlouvat porodnici nemusím,mám o jednu starost míň 😉 za chvilku jedeme nakupovat do teska...to zase skončím mezi dětským oblečením a nevím jestli se udržím 😀 😀 😀

simka01
16. čer 2010

sofi: dnes mi doktor rikal,ze pokud brisko tvrdne do cisla 10,je to v normalu....
jsem rada za nase porodnice...jen se tam pripisu,aby se mnou v tom terminu pocitali,vic se resit nemusi..ted sme po veceri,tak jdu chvili odpocivat na postel a potom neco malo vyprat...jo a pro zmenu vecer......melounove hody...uz se chladi na kosticky v lednici...ja jsem melounova,takze bud porodim jednu kopacku,nebo hokejku ,a kdyz to bude vetsi,tak jednoznacne meloun.... 🙂

weri1
16. čer 2010

mě to nepřipadá až tak složitý, včas se zaregistruješ a je to
já meloun miluju, mohla bych ho každý den

sofieanna
16. čer 2010

sim, co to znamena do cisla 10?
weri, no jasne a pokud to nestihnes uz to slozity je 😨

simka01
16. čer 2010

sofi: kdyz ti brisko bude tvrdnout do deseti....zkus si to pocitat,kolikrat za den to mas...a potom to rekni gyn.

weri: stav se...mame narezanyho 10ti kiloveho....plna lednicka....ale prijed tak za hodku,to uz bude pekne studeny... 🙂 a nebo,az ho budu bastit,reknu: za Weri.... 😉

sofieanna
16. čer 2010

sim, jo ze desetkrat za den je to ok.. a vic uz ne ... 🙂 uz chapu

weri1
16. čer 2010

@simka01 se musím smát, já si koupila jen 3,5 kg víc sem neunesla 😝 a nech si chutnat 🙂

lucielp
16. čer 2010

jé simi můžu také. Já si ho dnes byla koupit a už neměli ☹ Holky já dřív jednla jen toho žlutého a teď ... 🙂 🙂 🙂 Jo tchýně mi koupile senza kabátky pro Lukáška. Musím vám je sem nafotit. Už začala dávat do kupy co se musí pořídit 🙂

barunka9
16. čer 2010

Ahoj holky.
Jen jdu po dlouhe dobe pozdravit, net vubec nestiham... V pondeli jsem byla na kontrole a mimi dostalo rozum a otocilo se hlavou dolu. 🙂 Ale pry tam ma jeste dost mista, takze se zase muze pretocit zpatky. 🙂 No tak uvidime za mesic... Jinak vse OK. V nedeli jedeme na dovolenou (do Telče), tak se tesim, ze budu pekne relaxovat. 😎

barunka9
16. čer 2010

jeste mi poradte, kde nejlepe koupit fusak Emitex?
jinak jsem nakonec ten monitor dechu poridila - mam ho od kamaradky za pulku ceny. No nekupte to, kdyz je to tak levny... 😀

mircka
17. čer 2010

barunka9 : co zkusit třeba mimibazar? 😉 (doufám, že to není reklama)....

weri1
17. čer 2010

a nebo si dej fusak emitex do vyhledávače-zboží a od nejlevnějšího a tam pohledej

ttterysek
17. čer 2010

taky budu kupovat fusak od emitexu a byla jsem se na něj kouknout v obchodě,ošahala si ho pořádně prohlídla a budu objednávat z internetu jen za 1069 kč.v kameným obchodě ten samý měli o 1000 dražší 😒

jinak holky mě dneska v noci tak hrozně bolelo břicho až sem měla strach 😢 nemohla jsem se ani pohnout,taková bodavá bolest...vůbec nevím proč,když sem byla v klidu.Probudilo mě to ze spaní apak už sem neusla strachy.Malej byl dnes v noci hodnej,teď už zase dovádí,tak doufám,že je vše v pohodě.Nestalo se vám něco podobnýho někdy? ☹

weri1
17. čer 2010

já ho dokonce viděla i s počtovným za 850

weri1
17. čer 2010

@ttterysek mě bolí břicho pořád, že se kolikrát nemůžu ani otočít

weri1
17. čer 2010

@ttterysek ale ty asi myslíš jen dražší fusak od emitexu, oni jsou totiž dva druhy zimních

elfka11
17. čer 2010

Krásné ráno těhulinky 😀 Tak dnes jsem se po dlouhé době vyspala 😀 😀

elfka11
17. čer 2010

Tak v tomhle jsem pozadu ani fusak ještě nemáme,a asi spoustu věcí 🙂.Hlavně jsem si pomalu říkala mrknout na věci pro sebe do porodnice.Weri:Ty už máš tašku nachystanou??

weri1
17. čer 2010

@elfka11 😀 😀 ještě ne, ale vím co kde mám tak to jen nahážu do tašky. my máme jen jednu cestovní a manžel ji v pátek ještě potřebuje, tak pak si to tam dám.

elfka11
17. čer 2010

Weri:Tak to jo 😉 říkám si,že příští týden jdu na vyšetření a monitory do porodnice, tak uvidím co mi doktor řekne,kdy a jak se to bude u mě plánovat,tak podle toho dokoupím.

elfka11
17. čer 2010

Sim.Tak to je mooooc dobře 🙂 🙂 ,že je vše v pořádku ze včerejší kontroly,a s tou váhou má kolegyně na tom byla stejně,každá to máme dané jinak. 😉

weri1
17. čer 2010

holky já musím mít už velký mimi, to je děs, když se tam začne hýbat. 🙂

elfka11
17. čer 2010

To jo to bude kuuus chlapa 😀 😀 😀

elfka11
17. čer 2010

Jak tak vždycky koukám na ty týdny jdu hned po tobě 😉 😉

weri1
17. čer 2010

ve středu se ti to mění?

elfka11
17. čer 2010

U tebe středa a u mě pondělí 🙂 jsme dva týdny a 4dny

ttterysek
17. čer 2010

no jo...vy už to máte za pár 😉 včera jsem v tom tesku opravdu neodolala a koupila asopň ponožečky...veškerý pěkný hadříky měli nějak vyprodaný,s těhulkama se teď roztrhl pytel 😀

elfka11
17. čer 2010

To jo taky si říkám,že je těhulek až až až zase,ale já už mám od všech zákaz,nic nenakupovat 😀 😀

simka01
17. čer 2010

ahoj mamky....
presne tak....vsude sama tehulka....vcera jsme byli s mamkou nakoupit a pred obchodem byl sraz kocarku.... 😀 ,po meste jedno brisko za druhym....ted jak vsechny odhodily zimni bundy,je to hned videt....

ja vaham mezi emitex a outlast fusak.....emitex mam zavinku teplejsi do autosedajdy a ten fusak fakt vaham..

simka01
17. čer 2010

@elfka11 jé...těch zákazů já mám.....ale kdo by odolal... 😀 ..vždycky říkám "už jen" a potom..."to bylo poslední".

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru