II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

lucielp
15. dub 2010

simka01: No to jsem zvědavá 😉 ale já jsem zjistila že jsem nahlásila blbě kdy jsem měla 1. den menzes. sekla jsem 😖 řekla jsem 25. ale bylo to 20. jsem to pomotala. A já asi půjdu do císaře pokuď to půjde

simka01
15. dub 2010

luci: tak to budem drzet pesti a urcite dej vedet.... ja jsem take na neschopence,ale nekdy se to dodrzet neda,kdyz je hezky...vydrz doma...tak chodim pomahat k nasim,aspon neco.....jinak jsem ucitelka... nam pohlavi bylo jedno,kolem nas mam hodne kamardek,co trapi otehotnet,tak tehulkovani beru jako zazrak..takze tak...ale myslim,ze chlap si uvnitr preje partaka 🙂

simka01
15. dub 2010

luci: proc cisar,kdyz bys nemusela? mne to naznacoval,pac mam astma,tak zda to udycham,ale kdybych nemusela,vydrzim klasicky porod....cisar na prvni tehotenstvi mi prijde riziko.... ☹

lucielp
15. dub 2010

Simka01: nejsem si jistá zda bych porod zvládla. Už tak blbě zvládám doktory, bolest, píchance a teď i toho že bych to nezvládla a co pak. Je to těžké. Před tímto těhotenstvím jsem i potratila a před zákrokem mi dělali vyšetření a přípravu na sál. To jsem také neustála a sekla sebou.

simka01
15. dub 2010

luci: aha....kazdopadne ja se toho taky bojim,ale zatim se na to zkousim nemyslet..ted mi staci tema kocarky a zmatek kolem nich....uvidime,jak to dopadne...takhle ujdu par kroku a potrebuji si dychnout do pusy.....tak jsem na to hoooodne zvedava... 😢
proc si na neschopence.......tady si jak u zpovedi,tak se priprav.. 🙂

lucielp
15. dub 2010

simka01: určitě zítra odpoledne písnu. Já to dodržuji. Po třech týdnech tu byla kontola tak se bojím. Nejlepší na tom bylo že ten den jsem to nedodržela. Když jsem se vrátila tak za 10. min tu byl. Teda učitelka jo... na to bych neměla nervy. Ta dnešní mládež.... já jsem účetní. Já byla také ráda že jsem těhotná a to že budeme mít kluka bylo příjemné ale i z holčičky bych měla radost. Prvně jsem totiž nemohla otěhotnět a pak jsem o mimča přišla.

simka01
15. dub 2010

luci: ucetni se mi hodila,kdyz jsem pred mesicem podavala danove priznani 🙂 tak hlavne,ze to dopadlo a ted na sebe davej pozor.....a nervy to byly...tehul prislo v pravy cas....mne nemaji moc co vzit...je mi 23,takze nemam moc praxe nadelane,tudiz nebylo moc vyplaty....u nas se to bere na odpracovane roky....proto jsem delala jeste u pritele a u tatky na firmicce....

lucielp
15. dub 2010

simka01: To mi nevadí ráda si povídám 🙂 🙂 Na neschopenku jsem chtěla jít. Tedy nejdřív ne. V práci mi to utíkalo. Ale začala jsem trochu špinit. A jelikož takto začal první potrat tak jsem už chtěla být doma aby se to neopakovalo. Jsem koukala na tvoje fotky a myslela že kočárek už máš vybranej. Já si ho včera vybrala. Prvně jsem chtěla zelenej Dorjan ale nakonec ne protože kolem bude hodně zelenejch. Tak to bude Tako Jumper .

lucielp
15. dub 2010

simka01: Tak to jsem skoro stejně staré. Mě bude 23. Pozor si dávám skoro nic nedělám. Dost jsem zlenošila. Já šla také v pravý čas. Nějak se nám horšil pracovní kolektiv. Už to nebylo jako když jsem nastupovala. U mě to je že praxi mám a tak jsem spokojená. Pracovala jsem přes 3,5 roku

simka01
15. dub 2010

luci: kocarek jsem mela vybrany...ale pak se psalo,ze je malinkej...ja ho videla vcera nazivo a chci ho..takze ten,co mam v albicku byl a bude favorit...to by se muselo stat jen to,ze bude mimi moooc velike,ale snad ne.... ja si v praci ztezovat nemohla na kolektiv...chodila jsem tam jako mala,vsichni me znali od plenek,ale pendlovani skolka a hudebka uz bylo moc...zacinala jsem rano,koncila v 6 kazdy den...deti byly kolikrat ....to ze jich bylo moc...takze jsem ted rada... kocarek je pekny...videla si ho nazivo?

lucielp
15. dub 2010

simka01: Já hledala na doporučení a dost měřila aby byl dost velkej. Lukášek nám do fusaku povyroste tak aby se pak i vešel do kočárku. Jinak jsem ho viděla v jiné barvě, ale ještě se na něj půjdu podívat. Jinak jsou barvy na fotce. U nás to bylo super. Mladej tým, ale přišlo stěhování do většího a pak propouštění. Každý se bál o místo a jak ti dnes všude řeknou... Nelíbí se ti to tak pa za dveřma je dost lidí co na to místo čekají. Na jedné pobočce se nám hlásilo 200 žen na 1 pracovní místo!! No a taky já vstávala ve 4:00 a pracovala od 5:30 (dojížděla jsem) končila ve 14:00 ale dopravou jela na bus, tím ve 15:00 dom a doma byla 15:45 takže docela čacově náročné.

weri1
15. dub 2010

simka: my taky budeme mít chlapečka po tatínkovi,jestli to tatínek ještě nezmění.Manžela miluji a vážím si ho,tak to tak cítím a chci po něm jmnéno.
jinak já by¨ch dobrovolně do císaře nešla.Přece jen klasický porod je porod,si myslím

dexonka
16. dub 2010

hezke dopoledne,konecne tady po tydnu vyslo slunicko....
my si to prekvapeni prave nechavame az do porodu,ale jinak je stejne nekrasnejsi ten pocit az je miminko venku,jaky to je zazrak,at uz pohlavi vite nebo neee.....

elfka11
16. dub 2010

Ahojky těhulinky 😀 konečně první den neprší.Boxer:Tak to je fajn,že vše v pořádku 🙂 🙂 .Simka:Gratulace k fotbalistovi 😀 🙂

bilejboxer
16. dub 2010

Ahojky holky 😀 😀 😀 😀 😀
Všem pěkný slunečný den a víkend taky 😵 😵 😵 😵 Zítra jedeme kamarádovi na oslavu 40.narozek,tak tu nebudu 😅 Počasí mám být nádherné,tak to líp pro venkovní oslavu s dětma a spoustou dospělých+u pečeného selete dopadnout ani nemůže 😝 😝 😝 Přespíme tam všichni na penzionku,tak se vyvětráme 😝
Jinak jsem nás po včerejším ultrazvuku objednala ráno na 4 D ultrazvuk 😀 😀 😀
A to jsem po něm netoužila....jenže večer přišel manžel z práce,byl z toho doktora stále naštvaný!!!Mrzelo ho,že nic pořádně neviděl.....tak mi navrhnul ten 4 D a jdeme 14.5. 😅 😅 😅 Tak se už těšíme,ale já bych na tom netrvala.
Nadruhou stranu jsem ráda,že má manžel takovou chuť se na malou podívat 😎 😎 😎

Dexonka-my máme 3x potvrzenou holčičku 😵 😵 😵

Elfka.ahooj,kde se potuluješ?Moc jsi tu nebyla...že?Co nového u Tebe?Pořizuješ výbavičku??

Já si včera udělala seznámek všech věcí,co už máme....stále mi někdo něco dává 😉 se to opravdu hromadí,tak nechci mít od jedné velikosti 10 bodynek apod. 😅 😅 😅
Hlavně jsem potřebovala sepsat věci,co nám chybí..jako punčocháčky,čepičky,košilky s dl.rukávem...ať vím,na co se soustředit při náletech do obchodů 😝 😝 😝

elfka11
16. dub 2010

Boxer:Ahojkyy 😀 chodím ještě do práce tak toho bylo ted více.Jo jo dokupuji nějaké věci na holčičku 🙂 .Dnes mi přišlo z Aukra co jsem ta vyaukrovala z Ameriky, tak to vyfotím a dám vědět.A včera celý den jsme si lámali hlavu s manželem jak z toho vide 3D udělat fotky. 😎

elfka11
16. dub 2010

A ty už děláš nálety do obchodů???Jinak krásné bříško taková trošku špička. 🙂

barunka9
16. dub 2010

Ahoj holky.
Tak zdravim, pri patku a s tim slunickem hned vypada svet veseleji. 🙂 Vcera jsem dala doma do kupy fotky vseho noveho. Chtela jsem se Vam pochlubit, ale stavkoval internet, takze jsem se nepripojila, tak to zkusim dneska vecer.
Hele, nemate hektera nejaky seznam, podle ktereho nakupujete? Ja se v tom nejak ztracim... kolik ceho.. nemam paru.

elfka11
16. dub 2010

Baru:Seznam co jsem koukala na internetuhttp://www.hracky-vybavicky.cz/64-vybavicka-pro...

elfka11
16. dub 2010

http://www.miminko.estranky.cz/ ještě tady koukni 🙂

barunka9
16. dub 2010

uz si to sumiruju do excelu... 🙂

barunka9
16. dub 2010

co to je capáčky???

barunka9
16. dub 2010

a plymo do kočárku???

kamikadze
16. dub 2010

Boticky pro nechodici mrnata, spis takove hrubsi ponozky 🙂

kamikadze
16. dub 2010

plymo nevim 😒

barunka9
16. dub 2010

diky, kami,...to jsou veci...🙂

camomilla
16. dub 2010

plymo je myslim ten teply kozesinovy fusak do kocarku a nebo matrace do kocarku?? ted nevim... a jedno z tech dvou to je

weri1
16. dub 2010

camo: plymo je ta soupravička do kočárku,polštářek a peřinka

barunka9
16. dub 2010

no tak to ja teda do zakladni potřeby nepocitam 🙂

kamikadze
16. dub 2010

My pojedeme nejspis dneska koupit komodu do Ikea, maji tam ted 4 dny na komody slevy, vybrala jsem si obyc. komodu se 4 zasuvkami, nato koupim ten "molitanovy" prebalovak a je to. Nejradsi bych nakoupila vanicku, postylku, matraci, perinky, ale nemuzu.. nemame to kam dat.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru