II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

lucielp
26. dub 2010

to jo ale na některá vyšetření sestara zapomněla a dělali mi to dodatečně až za 3 týdny. To mě prvně vyplašilo ale už u více lidí jsem to slyšela. Třeby i můj doktor mi ultrazvuk dělal naposled v 16 týdnu. Pak jsem byla 2x v Brně tak si to jenom přečetl zapsal do průkazky a tím to haslo.

weri1
26. dub 2010

tak ´to koukám,já mám utz každý měsíc,a zatím jsem všude na termín.Ale to bude asi doktorem,viď

elfka11
26. dub 2010

Holky zítra cukrovka tak za chvilku už nic do pusy,ale ten hlad je hrozný,aspoň u mě. 😀 😀

weri1
26. dub 2010

já jsem jedla v pohodě i večer 😀

elfka11
26. dub 2010

JJ taky si dám něco malého 😀

weri1
26. dub 2010

tak od 29 týdne by se mělo vyhýbat spaní na zádech.

weri1
27. dub 2010

dobré ránečko holčiny 😀

kamikadze
27. dub 2010

Krasne rano, nastavajici maminky, tak jak jste spaly - na boku nebo na zadech 😀 ?

lucielp
27. dub 2010

Dobré ráno mamči a mimísci, nes se mi moc dobře nespalo. Pořád jsem se točila. Po včerejší debatě se jdu namazat i ráno 🙂

kamikadze
27. dub 2010

Ja na boku, a taky mazu, olejem Weleda z DM, v praci mam taky nejaky krem na promazavni pres den... kdo maze ten jede 😎

barunka9
27. dub 2010

ty jo, tak to si nedovedu predstavit, ze bych se v praci pres den mazala 😀
leda nejakym alkoholem, ale to ted moc nejde... 😀

kamikadze
27. dub 2010

Radsi tim kremem nez alkoholem.... 😉 Namazu na zachode, chvilku pockam az se to vstreba a jdu.

camomilla
27. dub 2010

ahaha 😀 tak to si taky nedokazu predstvit mazat v praci, uz rano jsem se dnes premohla a namazala a premyslela, jestli to vubec stihnu do odchodu, aby se mi ten olej vstrebal 🙂

vcera jsem dostala vysledky integrovaneho testu!!! a vysledek negativni! downuv syndrom: 1:8500 a rozstepove vady 1: 4850.. nevim, jak to vyslo vam, asi to mohlo vyjit lip... ale myslim, ze je to ok i tak
v pondeli jdu na kontrolu, tak jsem zvedava, jestli nahodou uvidi, jestli je to holcicka nebo chlapecek.. a hlavne, jestli je vse v poradku!!

preju vam pekny den

kamikadze
27. dub 2010

Cami, dobre zpravy, to je prima 🙂 My jdeme na velky UTZ v patek, tak se tesime.

camomilla
27. dub 2010

kami: tak at to dobre dopadne!!

lucielp
27. dub 2010

camomilla: Gratuluji k dobrým výsledkům. Já jak marodím tak můžu mazat pořád jinak v práci by to nešlo a když jsem tam chodila tak jsem vstávala ve 4:00 tak to bych asi nestíhala.
Kamikadze: určitě to dobře dopadne. Pak dej vědět.

camomilla
27. dub 2010

tak se mi podarilo najit mistecko na ultrazvuk, neplaceny (jinak by to bylo v prepoctu 2500 kc), to by bylo 20+4, myslite, ze to je ok?
vcera mi sestricka na gynekologii rikala, ze se dela od ultrazvuk klidne uz od 19+0 (20.tydne), ale neni kolikrat vsechno videt.. a pak je to treba opakovat..
rikala, ze idealni by bylo 21+0 az 21+4, jenze ja ten tyden budu u nasich v Brne, jeste listek nemam, ale manzel jindy nemuze... snad tedy ten termin 20+4 je ok a vse bude videt... co myslite??

barunka9
27. dub 2010

camo - urcite je to OK termin, ja byla 20+0

lucielp
27. dub 2010

cam neboj se vše dobře dopadne. A ono pár dní navíc nevadí. Neboj. Jak jsem psala vždy jsem ten ultrazvuk i vyšetření neměla v termínu a zatím vše dopadlo dobře.

simka01
27. dub 2010

camo: gratuluji 🙂 a termin je O.K...neboj....

holky...ja se ted laduji spickou a veneckem 😖 ...ty jo... a do toho prskam z alergie...no vypadam nadherne....

lucielp
27. dub 2010

camo: ty se máš děláš mi chutě. Já přemýšlím co dělat odpoledne.

camomilla
27. dub 2010

tak to jste me uklidnili, jen misto bylo v jakesi nemocnici mimo mesto, snad budou schopni a udelaji to dobre a nne nejaky nouma... soukrome se me uz nechce, tam jsou sice desne mili, ale kdyz se to da vse dohromady, tak to je naodstrel... snad budu mit stesti a neco neprehlidnou...

lucielp
27. dub 2010

camo: neboj se a hlavně se tím nestresuj. Vše dopadne dobře.
Já opět dumám nad kočárkem. Mám vybranej ale co barva. Nafotila jem je. Co na ně říkáte???

kamikadze
27. dub 2010

Luci, mne se libi ten sedomodry.

barunka9
27. dub 2010

Luci, oba jsou hezky, ani s jednim neudelas chybu. Ja bych asi zvolila ten hnedej. Ta to nemas jednoduchy...🙂 A co je to za typ?

camomilla
27. dub 2010

Luci, jsou hezky oba dva! rozhodni se treba, kterej se ti vic hodi k tve zimni/podzimni bunde, at dobre ladis 😀

weri1
27. dub 2010

já se přikloňuji k modré

camomilla
27. dub 2010

nejsou uplne ty prvni prvni pohyby miminka takove male simrani?? neco takove jsem dnes citila rano.... ale asi je jeste brzy..

simka01
27. dub 2010

Luci: ja jsem take pro modrou.....ale asi jsem uz omamena myma modryma vecickama....ale u me ta modra proste vede... 😉

simka01
27. dub 2010

camo: ano.....tak to zacalo u me....takove malinkate simrani....a ted to jsou vetsi a vetsi kopanecky....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru