II. trimestr

sara.max
28. únor 2010

Čau kočky, tak už příští týden začínám další trimest a proto to posunutí sem 🙂 Konečně mi přestaly nevolnosti a začínám se cítít líp. Přestala jsem brát utrogestan a tak čekám, jestli bude všechno OK. Doufám, že ano, protože bych chtěla začít chodit plavat a cvičení těhulek. Jediné co mi ještě hodně chybí je chuť na sexík. Někdo říkal, že to příjde hned jak přejdou ty nevolnosti, ale zatím čekám marně 🙂 🙂 🙂

Hezký zbytek víkendu.

dexonka
15. kvě 2010

jj weri presne tak nejaka krasa nekrasa🙂)

weri1
15. kvě 2010

dex: já to nechápu víš,mám sestřenici s postiženým synem a tý by to bylo asi jedno co to je,hlavně aby měla dítě v pořádku. já jsem si nepřála nic víc.Já si myslím,že v této době je dar,když jemimi zdravý.

dexonka
15. kvě 2010

no ja si ted davam vecii ktery bych pred vubec nedala,treba zrovna ta cola,sice si obcas jen cucnu ale i tak,driv bych ji do sebe nenalila,nebo ujizdim na anglicke jednou za cas🙂))

sofieanna
15. kvě 2010

weri, ahojky, neee neboj .... ale proste sklenicku denne mit musim .... 🙂 nekdy ji nemam... ale tak v prumeru obden
ja jsem stejna asi stale,... ale jsem hodne naladova a protivna, ale to asi neni ovlivneno pohlavim ze 🙂
Ja vim, ze neni dulezite jestli kluk nebo holka...hlavne to zdravi, ale kdyz mate neco vysneneho a tak a uz s necim planujete...tak pak se tezko smirujete s necim jinym 🙂 ale to je jedno ...

dexonka
15. kvě 2010

weri: vis jak ono se to nemysli uplne takto,proste vetsinou mas v sobe neco co bys chtela vic........jasne ze kazdy chce zdravy miminko a aby se melo co nejlepe.....ty extremy,to uz je pak spis pro psychiatra a to uz nechapu ani ja.......
ja pracovala deset let na oddeleni kde umirali mladi lidi a mam uplne jine hodnoty skrz zdravy atd,ale to sem nepatri,...
kazdy kdo ma postizene detatko tak ma muj obdiv ptz ja sama nevim jak bych se k tomu postavila......

sofieanna
15. kvě 2010

jinak s toou krasnou, bala jsem se jak to budu mit s pleti, protoze jsem mela problemy s ni, ale jak jsem jedla prasky tak to bylo super, nic tam... no a ted jak je neberu, tak jsem si myslela, ze to bude hrozny no a nic... tak doufam ze to tak zustane...ale koupila jsem si novou kosmetiku. tak mozna tim i 🙂

sofieanna
15. kvě 2010

dex, muj obdiv taky, ja bych to asi nezvladla ......

ttterysek
15. kvě 2010

hele a když ste se včera bavili o křečích,tak jsem četla,že se od určité doby nemá spát na zádech,že jsou pak z toho křečáky...tak nevím jestli je to pravda,ale já stejně nejraději spím v poloze napůl na boku...jedna noha natáhlá a druhá pokrčená a tak vydržím do té doby,doku d mě neprobudí mravenčení v noze... 😀 pak se otočím na druhej bok a je to to samy...jak spíte vy?

dexonka
15. kvě 2010

holky ja uz spani neresim vubec jak spat a nespat,jsem rada ze usnu a jestli spat tak nebo onak,na konci tehu bude clovek rad ze se "nejak vyspi" ono si samo to telo rekne jak se ti spi nejlepe🙂

sofieanna
15. kvě 2010

ter, ja spim na brise s hlavou pod polstarem, jinak neusnu ... 🙂

weri1
15. kvě 2010

terry: s tím spaním na zádech jsem to četla ale kvůli nějaké duté žíle,aby se ti neudělalo mdlo. ale to je až od 28 tt

ttterysek
15. kvě 2010

na břiše??? 😕 tak to já už tak nespím,protože to ani už nějak nejde... 😀 trošku mi tam začalo něco vadit 😀 😀 😀

weri1
15. kvě 2010

dex:já už asi přes měsíc nevím jak spát.každá poloha mi dělá blbě ☹

dexonka
15. kvě 2010

weri: jj to je ono,vlastne muzeme byt jeste vsechny rady ze venku je takove pocasi jake je,ptz pokud zacnou vedra tak to bude hodne nesnesitelne...........

sofieanna
15. kvě 2010

ja na brise jeste muzu... holky ja jeste nemam ani tu nemocnici ...jsem hrozna... budu rodit asi nekde na ulici ...

dexonka
15. kvě 2010

me se treba lezi blbe na zadech ale prece se nebudu v noci budit a sledovat jak spim nebo ne🙂)

weri1
15. kvě 2010

sofi: tak v Praze asi rodit nebudeš a jinde tě vezmou bez registrace,tak si teď zavolej do tý vinohradsky jestli ještě berou ať tam nemusíš jet

sofieanna
15. kvě 2010

weri, zavolam tam ...a jen doufam....ja chci rodit v Praze, snad me nekde vemou ..

simka01
15. kvě 2010

holky..........prcek je fakt zazrak,tak to beru ja.....jasne,kazda v sobe treba neco si preje vic....ale dulezita je zdravy...kazdy ma navic neco do sebe...sofi: hlavne se nezapichni na jedno...kdyby bylo jinak... na konikovi snad je i tema: jak se smirit s jinym pohlavim...to mi hlava nebere...ale kazda jsme jina.....

weri: se spanim mam take problemy...jednak kvuli dychani,kdy se kvuli astmatu probudim a nemuzu dychat... pro me je na usnuti bok a potom tzv.prehazovani tela tam a tam 😒

dexonka
15. kvě 2010

stejne je to divny system s tou registraci,proc zrovna registrovat se tak brzy a ne treba az ve 30 tydnu,jsou prece pripady kdy nedejboze o mimiska prijdes v rannem tehu

ttterysek
15. kvě 2010

ach jo...už se zase zatáhlo a přišel škaredej šedivej mrak... ☹ jdu si zobnout jablíčka 😉 a něco podělat,chvilku tu nebudu

dexonka
15. kvě 2010

moji kamaradka se upichla na holcicku a a narodil se ji kluk a pekne to obrecela,presne jak pise sim,neni dobre se na neco upnout az tak...

dexonka
15. kvě 2010

terry a uz mas nejakou detskou dr:???

weri1
15. kvě 2010

dex: protože se rodí hodně mimin tady,je to tak od r 2005, je to na hlavu,ale s tím asi už nic nenaděláme,taky to nechápu,a hlavně nikdy nerodíš v termínu na den že jo

dexonka
15. kvě 2010

jj jako ja to chapu jen nevim proc se registrovat uz tak brzy..........

dexonka
15. kvě 2010

za chvili se budes registrovat jeste nez otehotnis aby meli statistiku kolik co a jak🙂)

weri1
15. kvě 2010

to já taky ne. a to tě nemusí vzít ani když jseš zaregistrovaná když budou mít plno

sofieanna
15. kvě 2010

dex, protoze je hodne rodicek a pak se do tech porodnic nevejdou, aletaky mi prijde brzo uz ve 14 tt se jit registrovat...

dexonka
15. kvě 2010

no prave,takze system na nic....jen dalsi stres pro maminky.......

dexonka
15. kvě 2010

jdu si umyt vlasy a dat sprchu tak se tu devcatka zatim mejte a moc nepiste at nemusim cist🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru